Filtrovať zoznam
  • Kumho (576)

Letné pneumatiky: Kumho

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Kumho

Všetky modely letných pneumatík Kumho

Naposledy pridané názory

Kumho KH17
Čudujem sa, že vysoké hodnotenie ...
Hodnotenie seba: 3,0

Kúpil som si ojazdený automobil, a predávajúci mi dal KMPL kolesá s pneumatikami Kumho Solus. Pretože som si kúpil auto v zime som išiel prvýkrát s ostatnými pneumatiky, a po výmene letnej Kumho zažili sklamanie. Po výjazde z vulkanizačného, ​​zauwazłem väčšie manévre odpor kierownicą.Po niekoľko dní na koni bolo len horšie, veľký hukot pri jazde, veľký valivý odpor, zlý smer priľnavosť .... Myslím, že to bol nedbanlivý práce vulkanizátory a išiel po týždeň jazdy pre zmenu ďalší vulkanizačné zariadenie pre kontrolu vyváženie kolesa a radu. Ukázalo sa, že sú kolesá vyvážená a veľmi málo môže pomôcť :( budem hovoriť, že jazda pre túto chvíľu je tak náročný, že som premýšľať o tom, výmena pneumatík, aj keď stále majú vysokú behúň a mal by slúžiť dlho .... určite neodporúčam! viac »

Kumho KU31
Autor:martin
Hodnotenie martin: 4,6

S pneu Kumho KU31 som veľmi spokojný, osvedčili sa najmä v suchých podmienkach. Na mokru tiež som sa nesklamal, práve naopak, brzdná dráha v ďaždi je pomerne krátka, dokonca aj v hlbokých kalužiach. Volant vôbec nevibruje, auto nestráca priľnavosť. Jazdím dosť pokojne, zriedkavo som nutený stlačiť pedál plynu, a isť veľmi rýchlo, a musím povedať, že aj pri rýchlej jazde pneu sa správajú dobre. Auto sa riadi vynikajúco, dokonca aj pri brzdení, zatáčaní alebo zrýchlení. Nezažil som ešte žiaden šmyk. Jednoducho nemám dôvod sa sťažovať. V porovnaní s mojimi predchádzajúcimi pneu Dunlop Sport SP01 gumy Kumho KU31 dopadli naozaj dobre. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Kumho

Zimné pneumatiky: Kumho

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Kumho

Všetky modely zimných pneumatík Kumho

Naposledy pridané názory

Kumho KC15
dobré pneumatiky Rada
Hodnotenie guips3333: 3,8

Dal som tieto pneumatiky pred dvoma rokmi Ela prvú sezónu oni robili len zimu. Bývam vo vysokých horách, a používať auto ísť do práce, som použil všetky podmienky suchý správajú dobre, príčesky ohýba Skúšal som niekoľkokrát nechať consediseguenza ESP Aj ohodnotiť dobrú priľnavosť za sucha. V mokré veci zmenia a ja by som sa neodvážil príliš zvlášť v prípade, že pneumatika nie je nová. Na snehu a ľade môj odhad je veľmi dobrá a to ako na čerstvom snehu na porazený snežným pluhom, nikdy som nemal vstúpiť do 4x4 nedostatku trakcie a povedal by som, že to prinieslo tieto pneumatiky na hranici dobrých zasnežených vozovkách tiež utesnenie a brzdenie. a zjazdové zrejmé, že SNOW mali vedieť, ako riadiť. Riacqisterei tieto pneumatiky viac »

Kumho I`ZEN XW KW17
Pekný oponka
Hodnotenie Wojtek: 3,6

Celkovo nie je zlý pneumatika - dokonca by som povedal, že v štúdiách, ako sú brzdenie na mokrej a suchej darilo oveľa lepšie, než let Fulda Carat Assuro. Skutočnosť, že sú staršie, ale väčšie 195 / 50R15 (175 / 65R14 Kumho zimné pneumatiky), a oveľa lepšie sa mi, že inhibuje (abs odišla, ale efekt bol marginálne). Pohybujúce sa hladko na snehu vpravo - pretože také Kormorány Snowpro od priateľa nedal rada Panda vytiahnuť z kopca, a kórejská pneumatika ľahko dostanete ku mne a mojej Honda. Vysoko hodnotím odpisovať tieto nerovnosti pneumatiky. Veľkou nevýhodou je inhibícia brečky, ale ktorý v zime ide rýchlo a nedbalo? Relatívne vysoký oter. Pneumatika je rozhodne lepšie, než všetky Ling-Long'i, kormorány. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Kumho

Celoročné pneumatiky: Kumho

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Kumho

Všetky modely celoročných pneumatík Kumho

Naposledy pridané názory

Kumho SOLUS VIER KH21
S celoročné pneumatiky sú najlepšie na trhu
Hodnotenie voitek: 4,6

Išiel som od februára do decembra (denne asi 100 km). Pneumatika sa drží na ceste dobre aj za chladného počasia, a mierny sneh (plytký a zhutní - ako v meste). V hlbokých nešiel, takže sa nemusíte hovoriť. Opotrebenie pneumatík malý, takže výmena (uvádzam nižšie 3,5mm), pri nákupe vozidla ~ 3-4 roky. Dážď mal veľký náskok (a to ako na +20 ° C a 0 ° C), je predvídateľný. Pri vyšších rýchlostiach (> 110 km / h), na ostrej zákrute v desczu raz som sa vrátil trochu, ale to bolo nemožné sa pohybovať ticho, bez toho aby sa zmenila remeň. V suchej - tichý a bez problémov. Wet - hamowaniena rovné a zakrivené oveľa lepšie ako Michelin lete. Odporúčam všetkým, ktorí žijú v mestských a zimné pneumatiky nie sú potreba je po dobu piatich dní v roku, kedy jednotka, na uliciach nie je zbavený snehu. viac »

Kumho SOLUS VIER KH21
DECENT COMMAND
Hodnotenie Corsa: 4,3

Dobrý deň, vy. Celoročné pneumatiky mi radil, aby som proti ja mal tiež výhrady, pretože, ako niečo, čo by to všetko pre nič za nič. Prekvapuje ma, že sa im zapáčilo, akonáhle na koni pneumatika vo veľkom daždi v prírode, sa nebojí vstúpiť priamo do kaluže, a to ani trochu trhol koleso, rýchlosť 80 km / h, 100 ľahko sa domnievala, že jej zápasy. Snow tiež príjemným prekvapením - poter podvozok, a išiel. Tam bol tiež problém pohybovať sa auto na snehu, na ľade nepozná pneumatík hrotmi. Pneumatika je mäkký, že bude jej mínus, v lete mám podozrenie, že čím rýchlejšie budete utierať. Ale to dáva rady a podľa našich podmienkach nie je ani otázku, či som ich kúpiť znova. Vulkanizátory povedal, že to vyzerá, pevný, a ja dodávam, že pevne na svojich cestách. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Kumho