Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Kumho

Populárne modely letných pneumatík Kumho

Všetky modely letných pneumatík Kumho

Naposledy pridané názory

výkon pre strednej cenovej triedy - najlepšia hodnota
Hodnotenie Dillon: 5,0

Moje pneumatiky pre kolesá 19 na ťažkom dobre poháňaného BMW, takže nemôžem dovoliť, aby s výnimkou vysokých pneumatík výkon na čokoľvek autá. Vysoko výkonných pneumatík značku na 245 a 275 bude neskutočne drahé. Kumho však poskytovať vysoký výkon potrebný na nízkej a strednej úrovni cien, čo je to, čo mám alebo niekto mal chcieť myslím, že tak ako tak. Ja som teraz kúpil 9 Kumho 5 pneumatiky pre moje BMW a 4 pre moju Toyota MR2. MR2 bol lacnejšia pneumatika, ktorá bola všade na mokré. Kumho je pevná a tento problém úplne neexistuje. Kumho ten, kto je so mnou povedal Kumho sú najlepším strážením tajomstvom v odvetví výroby pneumatík. viac »

Autor:martin
Hodnotenie martin: 4,6

S pneu Kumho KU31 som veľmi spokojný, osvedčili sa najmä v suchých podmienkach. Na mokru tiež som sa nesklamal, práve naopak, brzdná dráha v ďaždi je pomerne krátka, dokonca aj v hlbokých kalužiach. Volant vôbec nevibruje, auto nestráca priľnavosť. Jazdím dosť pokojne, zriedkavo som nutený stlačiť pedál plynu, a isť veľmi rýchlo, a musím povedať, že aj pri rýchlej jazde pneu sa správajú dobre. Auto sa riadi vynikajúco, dokonca aj pri brzdení, zatáčaní alebo zrýchlení. Nezažil som ešte žiaden šmyk. Jednoducho nemám dôvod sa sťažovať. V porovnaní s mojimi predchádzajúcimi pneu Dunlop Sport SP01 gumy Kumho KU31 dopadli naozaj dobre. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Kumho

Zimné pneumatiky: Kumho

Populárne modely zimných pneumatík Kumho

Všetky modely zimných pneumatík Kumho

Naposledy pridané názory

Celkom dobré pneumatiky
Hodnotenie JurajP: 4,3

Kumbo I`ZEN KW23 mám už druhú sezónu a momentálne na nich jazdím, ale nepridávam veľa akcelerácii, ale to je môj názor. Priľnavosť je v pohode. Nestretol som sa ešte s pneumatikou, ktorá ma 100% priľnavosťi , ale otestoval som ich aj v horských oblastiach a zvládli všetko. viac »

veľmi dobre
Hodnotenie roberto: 3,8

Druhý model tejto značky, ktorý som namontoval na mojom Grand Cherokee. Vybral som si schválne túto pneumatiku Kumho KC15 znovu po cestovaní viac ako 30 000 km na prvom komplete. Jazdil som trochu po normálnej ceste a trochu off-road ... výborné na snehu ... viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Kumho

Celoročné pneumatiky: Kumho

Populárne modely celoročných pneumatík Kumho

Všetky modely celoročných pneumatík Kumho

Naposledy pridané názory

Pneumatikách štyri sezóny vhodné malé clindrata stroja.
Hodnotenie Amedeo Lamponi: 4,6

„štvorročné“ pneumatiky vhodné pre malé auto a použitie v meste. len aby boli v súlade s diaľničnými predpismi, ktoré stanovujú zimné pneumatiky. Pre moje použitie sú viac ako dobré. 30 km denne po štátnej ceste a obchvate. viac »

Dobrá cena dobré pneumatiky
Hodnotenie Sebastian Piekoś: 4,0

Pneumatiky odporúčané pre túto triedu automobilov, kúpil som ich za dobrú cenu a som spokojný. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Kumho