Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Falken

Populárne modely letných pneumatík Falken

Všetky modely letných pneumatík Falken

Naposledy pridané názory

Rozhodné odporučujem
Hodnotenie BMW1: 4,9

Ahoj. Dlho som premýšľal, nad tým, ktoré pneumatiky zvoliť. Napokon som sa rozhodol, že kúpim pneumatiky Falken ZE 914. Priznám sa, že som sa riadil cenou a hodnoteniami ostatných zákazníkov. Moje auto má180 koní, zadný pohon, a naftový motor, ale môžem úprimné povedať, že tieto pneumatiky sa správajú dokonale na suchej i mokrej vozovke, dokonca aj v kalužiach. Doslova ako na koľajniciach. Pokiaľ ide o hluk, mám 16-palcové pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 4D. Hlučnosť pneumatík Falken ZE 914 je rovnaká, čiže žiadna. Neviem, či príčinou je zvuková izolácia auta alebo znižená hlučnosť pneumatiky, ale nie je počuť hluk. Jazdím veľmi rýchlo, a niekedy je počuť hluk, ale iba keď rýchlo brzdím. Aj pri rýchlosti 240 km / h (samozrejme na nemeckej ďialnici) auto sa správa normálne. Čo sa týka opotrebovania, neviem nič povedať. Prešiel som už nejakých 4000km a pneumatiky vyzerajú ako nové. Rozhodne odporučujem tie pneu, navyše už teraz viem, že si v budúcnosti kúpim väčšie, 19 palcové gumy Falken. viac »

Autor:Driver
Hodnotenie Driver: 4,4

Rozhodol som sa si vybrať pneumatiky Falken SN 832 ECORUN. Jedinou nevýhodou je rýchlostný index T (čiže je možné jazdiť na nich bezpečné do rýchlosti 190 km/h), avšak, úprimne povediac, koľko krát ste mali príležitosti, napríklad v minulom roku, prekročiť túto rýchlosť? Samozrejme je možné na ďialnici isť viac ako 200 km/h, ale ja osobne sa neponahľam na cintorín (napriek tomu, že mám rýchle auto s výkonným motorom). Čo sa týka indexu zaťaženia, nie je to pre mňa podstatné, lebo nepotrebujem prevážať veci autom. Pneumatiky sú podľa mňa skvelé, spoločnosť Falken je známym výrobcom kvalitných, prémiových gum. Navyše vďaka týmto pneu auto sa správa perfekne na mokrej vozovke, čo je pre mňa veľmi dôležité, lebo vlastním auto so zadným pohonom a výkonným motorom. Neikoľkokrát som v minulosti dostal šmyk. Po nákupe penu Falken SN 832 ECORUN som ešte šmyk nezážil. Úprimne odporúčam, plánujem si tento model kúpiť aj v budúcnosti. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Falken

Zimné pneumatiky: Falken

Populárne modely zimných pneumatík Falken

Všetky modely zimných pneumatík Falken

Naposledy pridané názory

Dobré zimné pneumatiky za skvelú cenu. Rozhodne odporúčam!
Hodnotenie GT123: 4,7

Falken HS 449 používam vo svojej Alfa Romeo 165 koní. Kombinácia talianskej fantázie a japonskej techniky je recept na potešenie z jazdy za všetkých podmienok. Bývam pod Tatrami a vždy je tu veľa snehu chlad alebo ľad na ceste občas zanechal svoju daň. Pneumatika Falken HS449 ma vyšla z problémov niekedy - ako je v tom na trase. Na začiatku jari som si všimol na zadnej pneumatike zapichnutú šrúbku a prázdnu pneumatiku – nevadí odniesol som to do servisu a všetko bolo v porosiadku. Používam ich ďalšiu sezonu a oprava je nepostrehnuteľná, a to napriek veľmi mäkkej zmesi – výkony na nich boli oveľa lepšie, než v lete (pri rovnakom tlaku). Pneumatika funguje dobre pri rýchlej jazde napr. 210 km /h.. Rád by som vrelo odporučil túto pneumatiku!. viac »

Vhodné do mesta
Hodnotenie Clio 1,2: 3,0

Používam pneumatiky Falken HS 449 od minulej zimy a prešiel som na nich okolo 5000 km a co môžem povedať o nich, že je to veľmi hlučná pneumatika v porovnaní s polarismi či hankookmi. Ako pre mňa ma slabé vlastnosti pri jazde na snehu a kolesá hrabú a šmýkajú sa. Veľmi ich počuť pri rýchlosti 90km/h. Používam ich v aute Renaul Clio 1,2 tce so 1254 konmi a 180 nm ale pneumatiky, ktoré som používal predtým to zvládali lepšie. Ak niekto hľadá pneumatiky predovšetkým na jazdu po meste tak sú určite v pohode. Ale už by som ich pre seba nekúpil. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Falken

Celoročné pneumatiky: Falken

Populárne modely celoročných pneumatík Falken

Všetky modely celoročných pneumatík Falken

Naposledy pridané názory

Autor:Ľubor Kostelník
Hodnotenie Ľubor Kostelník: 4,4

Spoľahlivé a dobré pneumatiky. Na takéto zimy, ako máme teraz sú úplne postačujúce. viac »

Autor:Peter
Hodnotenie Peter: 3,0

dobrá univerzálna pneumatika za príjemnú cenu viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Falken