Filtrovať zoznam
  • Falken (1190)

Letné pneumatiky: Falken

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Falken

Všetky modely letných pneumatík Falken

Naposledy pridané názory

Falken SN 832 ECORUN
Veľmi dobré pneumatiky a hodnota za peniaze.
Hodnotenie Vaclav: 4,4

Väčšinou jazdím na prémiových pneumatikách. Na konci leta kúpil som druhé, trochu staršie, rodinné auto na zimných, starých, ale moc neopotrebovanych pneumatikách. Na konci letnej sezóny som teda založil Falkeny a podarilo sa mi prejsť iba 4 000 km, z čoho asi polovica v mestských podmienkach. Po toľko najazdenych km ťažko posúdiť kvalitu pneumatík, ako aj hovoriť o akýchkoľvek viditeľných znakoch opotrebenia behúňa. Uvidíme, ako budú vyzerať po druhej sezóne to je v mojom prípade po asi 15 000 km. Pneumatiky fungujú veľmi dobre na mokrom povrchu. Nevidím takmer žiaden rozdiel medzi jazdením na týchto Falkenech a na letných Continentaloch, ktoré sú namontovane na mojom druhom aute. Takmer, lebo Falkény sú však hlučnejšie a zatiaľ je to ich jediná nevýhoda. viac »

Falken ZE 914
Skvelé pneumatiky za skvelú cenu.
Hodnotenie Lucas: 4,5

Mám pomerne výkonný motor 218 BHP a 500 Nm. Predtým som mal pneumatiky Dunlop a Michelin Pilot Primacy, a myslel som si, že neexistujú žiadne lepšie pneu. Ukazalo sa však, že pneu Falken ZE 914 sú nielen porovnateľné, ale majú tvrdšie steny ako Michelin a vďaka tomu sa správajú lepšie pri agresívnej jazde. Samozrejme, jazdný komfort na hrboľatých cestách je trochu menší ale mám zimné Run Flat pneu, to znamená, že ak v lete namontujem gumy Falken ZE 914, jazdný komfort sa zvyšuje. Prešiel som iba okolo 700 kilometrov na týchto pneumatikách, takže neviem, ako rýchlo sa opotrebujú. Avšak, som veľmi spokojný s gúm Falken ZE 914, pretože sa správajú výborné na suchých i mokrých cestách. Za takúto cenu neexistujú lepšie pneumatiky s lepšimi parametrami. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Falken

Zimné pneumatiky: Falken

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Falken

Všetky modely zimných pneumatík Falken

Naposledy pridané názory

Falken HS 439
Súhrn. Ak niekto nemá džem športu, táto pneumatika je dostačujúca pre normálnu jazdu. Veľkou výhodou je, že je vyrobený v Japonsku! štát, a nie dovnútra, a podobne. Raz som mal Debica Frigo a znechutený pneumatiky vyrobené v Poľsku.
Hodnotenie Wlodek: 3,5

Vitajte u nás. Na týchto dvoch zimných pneumatík som išiel, som sa žiť v Londýne, aby bol riadený cestu k poľskej a späť do cesty v poľských horách alpách v zime a lyžovanie v Livigno. Po Mazury krajine 1000 km za rok v priemere. Zatiaľ som išiel asi 17000 km. Poviem tak dobre pneumatiky, slušné držať na ceste roztopenom snehu veľmi ok, kopne sneh uspokojivo času som musel nosiť reťaze v Alpách, ale to je normálne. môj štýl jazdy na priemerný odhad opeľovanie nie je tak hlúpy, na diaľnici v zime, ale 130-140 môže jazdiť na ne ujazdený sneh je zapálený do 100 km. Skontrolujte, či s parkovaním v bez problémov. Osobne nemôžem odporučiť pádny dôkaz. Skôr MIAL čierne Fulda, a bol tiež v poriadku, ale to, čo ma prekvapilo je malá palivová nádrž! Myslím si, že aj po pokojnejšom dve zimy na nich posmigam. viac »

Falken HS 449
Dobré zimné pneumatiky za skvelú cenu. Rozhodne odporúčam!
Hodnotenie GT123: 4,7

Falken HS 449 používam vo svojej Alfa Romeo 165 koní. Kombinácia talianskej fantázie a japonskej techniky je recept na potešenie z jazdy za všetkých podmienok. Bývam pod Tatrami a vždy je tu veľa snehu chlad alebo ľad na ceste občas zanechal svoju daň. Pneumatika Falken HS449 ma vyšla z problémov niekedy - ako je v tom na trase. Na začiatku jari som si všimol na zadnej pneumatike zapichnutú šrúbku a prázdnu pneumatiku – nevadí odniesol som to do servisu a všetko bolo v porosiadku. Používam ich ďalšiu sezonu a oprava je nepostrehnuteľná, a to napriek veľmi mäkkej zmesi – výkony na nich boli oveľa lepšie, než v lete (pri rovnakom tlaku). Pneumatika funguje dobre pri rýchlej jazde napr. 210 km /h.. Rád by som vrelo odporučil túto pneumatiku!. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Falken

Celoročné pneumatiky: Falken

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Falken

Všetky modely celoročných pneumatík Falken

Naposledy pridané názory

Falken Euroall Season AS200
Cena na kvalitu = zjavení, a to najmä v zimnom období
Hodnotenie Piotr M.: 4,1

V zime sneh a topiacom sneh sa chová Super ako typická zimné pneumatiky a je lepšie ako môj predchádzajúci zimné pneumatiky Barumu, neboli žiadne problémy s jazde na snehu a do kopca, tiež celkom dobre vychovaný na daždi dobre odteká voda nemala žiadne problémy ani s rýchlym jazde som nepoužil ani v horúcich dňoch, ale pri teplote 15 to nebol žiadny problém pre bežné použitie len pevný brzdení z vyšších rýchlostiach nemajú tak dobrú priľnavosť ako letné pneumatikou a jediný minusik, ale celkovo som veľmi spokojný a odporúčam ako celoročné so špeciálnym označením jesennom a zimnom období viac »

Falken Euroall Season AS200
Veľmi dobré pneumatiky. Som potešený.
Hodnotenie f: 4,2

Po jazde cez 2000 km v decembri a januári, ja si myslím, že pneumatiky sú veľmi dobré. Ešte som nemal možnosť vidieť ich v hlbokom snehu. V tejto sezóne, v mojom meste snehu spadol len raz, a pomerne rýchlo sa rozpustí. Ale v týchto podmienkach veľmi dobre uplatnená. Na ľahko mokrý je počuť konkrétny píšťalka. To nie je príliš hlasný a nie je v rozpore s riadením. Čím viac, že ​​je počuť odo mňa z hľadiska rýchlosti 50-70 km / h. Brzdné vlastnosti na mokrej vozovke oveľa lepšie, než pneumatiky Continental Winter Kontakt TS810. Na suchom chodníku váľať pneumatiky ticho. Ale keď to porovnám toto auto na Continental Winter Kontakt TS810. Je tichší, než len na Conti. Brzdenie na suchom asfalte zime tiež lepšie ako kontinentu. Možno je to záležitosť porovnanie, nové pneumatiky s trochu dlhšou spotrebovaný. Veľmi pekné potlačí nedostatky - tak pružný a tichý. Aj keď sa teraz zdá, že jemné trhliny v asfalte je viac než pri jazde na Continentalach. Ale je to určite pokojnejšie. Pri diaľničných rýchlostiach je veľmi stabilný. To nie sú moje prvé celoročné pneumatiky. V druhom aute už Quartaris Barum a Goodyear Eagle Vector EV2 +. Goodyear'y sú dobré, ale nahlas. Barum'y pokoj, ale na mokre musíte byť opatrní - auto dostane nedotáčavosť. Falken AS200 sa zdá, že majú skvelé vlastnosti - dobré pre suché, mokré a malé snehu. Uvidíme, ako to bude za iných podmienok. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Falken