Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Michelin

Populárne modely letných pneumatík Michelin

Všetky modely letných pneumatík Michelin

Naposledy pridané názory

Veľmi dobré pneumatiky!
Hodnotenie Miso: 4,7

Dlho som premýšľal na výberom pneumatík – letných . Po prečítaní kvanta informácii a testov o pneumatikách a ich parametroch , valivom odpore , odvádzaní vody, hlučnosti som sa rozhodol s plným odhodlanim kúpiť Michelin Energy Saver+. Človek je sugestívny a preto istá obava zo svojho rozhodnutia bola, ale založil som pneum na disky pričom som vedel, že rozhodnutie bolo len moje. Teraz , keď to mám ohodnotiť a podeliť sa s Vami s mojim hodnotením, po prejdení 15 000 km – Pneumatiky som trafil na jedničku. Autom vo všebecnosti jazdím dosť dynamicky ak to dovoľujú podmienky :) a mám dobrú náladu dupnem na plyn aj ponad 200 km/h. Po tom čo som ich rozjadil zvykol si na ne :) Potvrdzujem berúc do úvahy to čo hovorím – veľmi dobré pneumatiky na leto – tiché, správne pružné, neohýnajú sa na prudkých zákrutách, dávajú pocit pohodlia ak ide o trakciu vozidla, auto sa riadi ľahko ale isto, ste schopní ako vodič predpokladať čo vaše vozidlo zvládne počas brzdenia, zrýchľovania, alebo zmenšená spotreba paliva čo neznamená, že hneď tratíme na priľnavosti s povrchom , ba naopak auto sa veľmi dobre drží cesty v daždi aj na slnku! Zhrnutie...Ak si uvedomujete čo je to bezpečnosť na ceste počas jazdy autom – uspokojí Vás jazda na Michelin Energy Saver+ Majte sa Miso viac »

veľmi dobré pneumatiky
Hodnotenie Jorge30: 4,4

Michelin Energy Saver+ prvé pocity: tichá- ešte som nemal tak tiché pneumatiky na svojom vozidle. Druhý pocit - ľahké točenie. Po tretie – około 2000 km sa museli ešte rozjazdiť – na začiatku neboli pevné, mal som pocit, že idem po ľade na lyžiach. Ale trpezlivé a pokojné rozjady daly správny efekt - teraz sú pneumatiky veľmi pevné, skvele sa držia v zákrutách, nestráca priľnavosť pri dynamickom rozjazde, ABS spolupracuje veľmi dobre ( dlho držia pri silnom brzdení predtým, než ABS vkročí do akcie). Jeidný mínuj ako to už býva u francúzskeho producenta je cena – hoci je aj tak nižšia než pred pár rokmi. Ak to mám zhrnuť – idealne pneumatiky pre tych, ktorý neberú každú jazdu ako preteky. Sú to pneumatiky pre každodennú jazdu po meste, dialnici, odvďačia sa nezvyčajným komfortom, najnižšou úrovnou hlučnosti, malým valivým odporom, nízkou stierateľnosťou a veľmi dobrou trakciou. Môj ďalší nákup - znowa Michelin ENERGY SAVER+. Citroen Xsara Picasso Exclusive 2.0HDI viac »

Zimné pneumatiky: Michelin

Populárne modely zimných pneumatík Michelin

Všetky modely zimných pneumatík Michelin

Naposledy pridané názory

Veľmi dobré pneu za rozumnú cenu.
Hodnotenie Tomas555: 4,6

Čo pravda neprešiel som na pneumatikách Michelin Alpin A4 veľa kilometrov, ale meniace sa poveternostné podmienky a rôzne povrchy na ktorých sa pohybujem mi dovoľujú niečo napísať o týchto pneumatikách. Najnižšia teplota vzduchu akú som zaznamenal v tomto období sa pohybowala okolo -17 ℃ až do 17 ℃. Pri nízkych teplotách na suchej vozovke je pneumatika charakteristická vysokou priľnavosťou. Pri vyšších teplotách je priľnavosť na ešte lepšej úrovni. Na mokrej ceste pneumatiky odvádzajú skvele vodu z behúňa a aquaplaning sa objavuje iba zriedka. Na ujazdenom snehu sa auto správa veľmi dobre a rovnako tak aj na čerstvom snehu. Jediný povrch na ktorom pnaumatika tratí tieto vlastnosti je samozrejme ľad, ale to je objav pred ktorým sa žiadna pneumatika neuchráni. Pokiaľ ide o komfort pneumatika Michelin Alpin A4 je dosť tvrdá a dosť rázne cítiť väčšie nedokonalosti na cestách. Na nerovnom povrchu, napríklad po poľnej ceste je jazda veľmi nepríjemná. Hluk na suchých cestách v porovnaní s inými pneumatikami, ktoré som použil je mierne zvýšený. Ak to zhrniem, odporúčam tieto pneumatiky! viac »

Autor:JakubHX
Hodnotenie JakubHX: 5,0

Akurát mám namontované dve nové Michelin ALPIN 5 na prednej náprave. Nemohol som sa rozhodnúť, pretože na stránke neboli žiadne hodnotenia, ale nakoniec som sa rozhodol ich kúpiť. Chcem dodať, že v priebehu posledných 7 rokoch som používal iba gumy Michelin Alpin 3. Sú fantastické. Gumy sú tak mäkké ako novučké. Priľnavosť na snehu je skvelá, pneumatiky sa držia cesty. To isté platí pre jazdu na suchej ceste, je priam nemožné stratiť priľnavosť. Michelin Alpin 5 sú jednými z najlepších pneumatík, ake som kedy mal. Žiaden nepotrebný šum, som prekvapený. Mám ich iba dva týždne, ale verte mi som v úžase. Teraz mi je ťažko ešte hovoriť o životnosti dezénu, ale ak bude tak ako pri Michelin Alpine 3, ktoré som mal minulého roku a dezén vyzerá skvele, budem rád, ale možno je to aj kvôli tomu, že zima je trochu katšia. Odporúčania hodné pre každého. Michelin zas a znova preukázal, že je jednou z najlepších značiek. viac »

Celoročné pneumatiky: Michelin

Populárne modely celoročných pneumatík Michelin

Všetky modely celoročných pneumatík Michelin

Naposledy pridané názory

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Michelin