Filtrovať zoznam
  • Michelin (6013)

Letné pneumatiky: Michelin

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Michelin

Všetky modely letných pneumatík Michelin

Naposledy pridané názory

Michelin PRIMACY 3
Kvalitné pneu.
Hodnotenie JURAJ: 5,0

Mal som predtým na služobnom aute Ford Mondeo 1,8 obuté gumy Michelin Primacy 2. Predal som toto auto po 3 rokoch po prejdení asi 80 000 kilometrov, a cele tri roky som jazdil v lete na týchto pneumatikách. Samozrejme mal som aj zimné gumy. Potom som si kúpil Passata s obutými pneumatikami Michelin PRIMACY 3. Po ďalších 4 rokoch som predal aj toto vozidlo. Tak ako v predošlom prípade predal som auto s tými istými pneumatikami, s ktorými som si tohto Passata kúpil. K tomu dodám, že som týmto autom prešiel asi 90 000 km. Preto nechápem sťažnosti na rýchle opotrebenie pneumatík Michelin PRIMACY 3. Možno niekto mal nesprávne nastavenú geometriu kolies? Alebo možno deti si požičiavajú otcovo auto? Všetky parametre na vysokej úrovni, takže si myslím, že pneumatiky Michelin PRIMACY 3 sú dobrou investíciou. Úprimne odporúčam! viac »

Michelin Primacy 4+
Autor:Sławomir Marszałek
Hodnotenie Sławomir Marszałek: 4,6

Jazdil som na mnohých pneumatikách. Moje posledné boli Energy Saver, mali najazdených takmer 100 000 km a stále sa na nich dalo jazdiť, ale pri vysokých rýchlostiach sa už triasli. Kúpil som si pneumatiky Primacy 4+, aby som otestoval túto opisovanú priľnavosť. No a nebol som sklamaný. Priľnú k asfaltu ako šialené. Pri rozjazde na suchom asfalte sa priľnavosť prerušuje veľmi ťažko. Určite môžete vyraziť agresívnejšie bez obáv, že sa kolesá budú škrípať. Do zákrut môžete vchádzať rýchlejšie a istejšie. Držia a dajú vám vedieť, keď sa blíži nebezpečná hranica. Dobre si počínajú aj na mokrej vozovke. Skutočne vydarené pneumatiky a odporúčal by som ich aj pre autá s vyšším výkonom, ako má to moje. Zatiaľ zostávam pri tomto modeli pneumatík. Je tichá, ochotne sa dynamicky ovláda a zvyšuje komfort, pretože je tichá. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Michelin

Zimné pneumatiky: Michelin

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Michelin

Všetky modely zimných pneumatík Michelin

Naposledy pridané názory

Michelin PILOT ALPIN PA4
Autor:Daniel
Hodnotenie Daniel: 4,7

Na lepšiu pneumatiku som ešte nenarazil. Niekedy zabudnete, že je to zimná pneumatika ;) Na mokrej vozovke vás občas prekvapí, ale to skôr pri dynamickejšej jazde - pri pokojnej jazde ma ešte nikdy nesklamala. Hlučnejšie ako PILOT SPORT 4S. viac »

Michelin LATITUDE ALPIN LA2
Autor:dominus
Hodnotenie dominus: 4,6

odporúčaná pneumatika, dobre sa správa na mokrej, rozblatenej a suchej vozovke, drží auto stabilne, nie je viditeľné žiadne opotrebenie pneumatík viac »

Celoročné pneumatiky: Michelin

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Michelin

Všetky modely celoročných pneumatík Michelin

Naposledy pridané názory

Michelin CrossClimate 2
Autor:Ads
Hodnotenie Ads: 4,5

Po tom, čo som opotreboval 2 sady pneumatík GY 4season pre svoje nové auto, som sa rozhodol vyskúšať pneumatiky Michelin - a som veľmi spokojný. Ťažko ich porovnávať s GY, keďže ide o iné auto a iné rozmery, ale po niekoľkých tisíckach kilometrov nemám žiadne výhrady. Pneumatiky sú určite VELMI tiché, jazdia stabilne, nebol problém v hlbokom snehu, blate ani na zamrznutej ceste - jazdím celkom potichu, auto s pohonom AWD. Aquaplaning na 5+. Jazda po diaľnici s nahromadenou riedkou kašou - pri zmene jazdného pruhu auto držalo stopu, nehádzalo to - aj keď rýchlosť bola 70, lebo viac to nešlo. Najväčšou výhodou, okrem zjavnej úspory $ spojenej s kúpou, vlastníctvom a výmenou 2 sád pneumatík, je fakt, že pneumatika je vždy pripravená na akékoľvek podmienky, najmä v prechodných obdobiach, keď v noci môže mrznúť a cez deň je napr. +20. Ak sa ukáže, že niekomu tieto pneumatiky nevyhovujú, napr. v zime na snehu, je podľa mňa stále lepšie mať sadu celoročné + zimné ako letné + zimné. Samozrejme, záleží na tom, kde jazdíte, čo jazdíte, ako jazdíte a koľko, ale pre bežného vodiča sú tieto pneumatiky skvelým riešením. Neviem, ako to urobili, ale fungujú! viac »

Michelin CrossClimate 2
Autor:Kuba
Hodnotenie Kuba: 4,2

Z prechodu na viacsezónne pneumatiky som mal veľké obavy. Ešte som nemusel prejsť na nové - mal som nové letné pneumatiky od predajcu, od inej dobrej značky, ktoré v lete fungovali výborne. Blížila sa však zima - podľa očakávaní mierna, ale stále s najrôznejšími zrážkami a teplotami pod nulou. Pneumatika funguje vynikajúco za všetkých podmienok, trakcia, priľnavosť, komfort - všetko je absolútne v poriadku. Nesklamala ma ani v náročných podmienkach - moja každodenná cesta domov je asi 300 m štrkovej cesty, oblasť, kde sa prepína na pohon 4x4 - s týmito pneumatikami jej môžem bez obáv dôverovať. Viac som sa obával, aké to bude v lete, ale aj pri vysokých teplotách si pneumatika zachováva svoje vlastnosti. Veľmi dobrý kompromis. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Michelin