Filtrovať zoznam
  • Kingstar (65)

Letné pneumatiky: Kingstar

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Kingstar

Všetky modely letných pneumatík Kingstar

Naposledy pridané názory

Kingstar SK70
Dobrý pneumatík za skvelú cenu
Hodnotenie Daniel: 3,6

Mám tieto pneumatiky takmer rok a som šťastný. Išiel som nad morom a horami, vrátane diaľnic, naozaj všetko okolo. Vieme, že ak niekto ide agresívne nie je jeho časť, ale pre bežnú jazdu asi najviac. Okrem toho som použil tento letná pneumatika tiež v zime a pri opatrnom konanie bolo s nulovým rezervácie z mojej strany. Po roku prevádzky sa pneumatika nemá žiadne významné známky opotrebenia, takže myslím, že to pomôže trochu. Veľmi odporúčam, pred kúpou ojazdených pneumatík pre 80 - 100 PLN, naozaj stojí za trochu a robiť dokonca majú novú nižšiu triedu. Novinkou je vždy nové, z toho, čo viem je, tieto pneumatiky sú vyrobené v Holandsku a patrí do koncernu Hankook. Oni nie sú tak zlé, ako niektorí ľudia tu písať pre normálnu jazdu naozaj odporúčam. viac »

Kingstar SK10
Nikdy som nemal horšie pneumatiky
Hodnotenie polak: 1,8

Prvý a posledný, čo som si kúpil čínsky pneumatiky. Ja nechcem súdiť iných čínskych výrobcov, ale tieto pneumatiky mi odradiť čínske jedlo. Do šiestich mesiacov, otrel som pneumatiky, aj keď som ísť bez prestávky, pretože mám auto, ktoré nie je ani schopný točiť (slabé). Pneumatiky veľmi málo drží na rohoch, a silnom daždi lepšie nepovedal. Počas preberania Vulcan musel vzdať po tom, čo 20 minút testovanie, ale prosil a podarilo sa po 30 minútach. Povedal mi príde skôr z čínskeho cesta, pretože sa neprijme fotografiu. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Kingstar

Zimné pneumatiky: Kingstar

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Kingstar

Všetky modely zimných pneumatík Kingstar

Naposledy pridané názory

Kingstar SW40
Pevná voľba ako náhrada za značkového Debica, pokojné jazdy perfektné zimowka.
Hodnotenie trake: 4,7

Nútená nákup dvoch pneumatík Voľba padla na Kingstar. Po prvé, nové pneumatiky, za druhé, cena celkom v poriadku, po tretie názory inninnych vodiči na Oponeo. Aby som to zhrnul, je dobré kúpiť! Po prevzatí Tyru kedysi musel riadiť vzdialenosť 2000 km trasu - rozprávka pre taký lacný Nowki'm prekvapil trvanlivosť a dobrú koeficient odporu. Je pravda, že mestské autíčko, pretože je to len Corsa a veľkosť pneumatík nevykrojí 13. Pneumatiky v mojom hodnotení pozoruhodné, pretože ceny a kvality - lepšie 200zł pohybovať až v novej, ako používajú alebo obnovených pneumatík. Hlavne sa používa pri nákupe Kingstar. Odporučil by som - k sspokojnej jazdu naozaj v tejto cenovej nič lepšie nemôžem nájsť. viac »

Kingstar W411
Dobré pneumatiky na zimu, čo sa tiež ocenia, je veľmi dobrý index zaťaženia.
Hodnotenie motoholica: 3,5

Môžem riadiť veľa? Krzysztof Hołowczyc v jednej zo svojich kníh napísal, že skúsenosti sa zvyšuje s počtom najazdených kilometrov. Jeden kurz do Holandska a späť, čo je v priemere 4000 km. Dva takéto kurzy v týždni je 8000 km, alebo 32 000 km za mesiac, a rok 384 000 km. Pneumatiky mi to zatiaľ nepodarilo. Predtým držal inú značku, a spoločnosť má rovnaké zimné a letné pneumatiky. Ale ako Oldenburg pri rýchlosti 100 km / ha sadu cestujúcich (8 osôb) pneumatika spoločnosti explodoval a začal hľadať niečo iné a našiel Kingstar. Przejeździłem je štyri mesiac v zime, čo je asi 130 000 km. Vediem veľmi dobre, neviem, hlavné známky opotrebenia, nie wybula žiadnu pneumatiku (a väčšinou jazda načítaný na maximum, alebo o niečo viac, než je max). Preto, úprimne odporúčam. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Kingstar