Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Kingstar

Populárne modely letných pneumatík Kingstar

Všetky modely letných pneumatík Kingstar

Naposledy pridané názory

Dobrý pneumatík za skvelú cenu
Hodnotenie Daniel: 3,6

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Mám tieto pneumatiky takmer rok a som šťastný. Išiel som nad morom a horami, vrátane diaľnic, naozaj všetko okolo. Vieme, že ak niekto ide agresívne nie je jeho časť, ale pre bežnú jazdu asi najviac. Okrem toho som použil tento letná pneumatika tiež v zime a pri opatrnom konanie bolo s nulovým rezervácie z mojej strany. Po roku prevádzky sa pneumatika nemá žiadne významné známky opotrebenia, takže myslím, že to pomôže trochu. Veľmi odporúčam, pred kúpou ojazdených pneumatík pre 80 - 100 PLN, naozaj stojí za trochu a robiť dokonca majú novú nižšiu triedu. Novinkou je vždy nové, z toho, čo viem je, tieto pneumatiky sú vyrobené v Holandsku a patrí do koncernu Hankook. Oni nie sú tak zlé, ako niektorí ľudia tu písať pre normálnu jazdu naozaj odporúčam. viac »

Som rád, že spravodlivá cena za slušnú kvalitu!
Hodnotenie Andrzej Kulaz: 3,7

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatiky kúpil v Nemecku pred rokom. Kúpil som, pretože to bolo najlacnejšie a musel urobiť recenziu. Przejezdziłem celú sezónu a som príjemne prekvapený. Behúň augusta má žiadne stopy opotrebovania, zchowanie na vodu a suché veľmi dobre. Možno trochu hlasnejšie pri 150 km / h na diaľnici, ale rádio zasahuje do objemu. :) Ak máte dilemu, ako Kingstar alebo používať od priateľa, že nie je divu. Nové pneumatiky sú nové a nikto drogy Minimálny vek nebude lepší. Kingstar odporučiť ľuďom, ktorí hľadajú kompromis cena / kvalita. Hodnotenie 4! viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Kingstar

Zimné pneumatiky: Kingstar

Populárne modely zimných pneumatík Kingstar

Všetky modely zimných pneumatík Kingstar

Naposledy pridané názory

Dobré pneumatiky na zimu, čo sa tiež ocenia, je veľmi dobrý index zaťaženia.
Hodnotenie motoholica: 3,5

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Môžem riadiť veľa? Krzysztof Hołowczyc v jednej zo svojich kníh napísal, že skúsenosti sa zvyšuje s počtom najazdených kilometrov. Jeden kurz do Holandska a späť, čo je v priemere 4000 km. Dva takéto kurzy v týždni je 8000 km, alebo 32 000 km za mesiac, a rok 384 000 km. Pneumatiky mi to zatiaľ nepodarilo. Predtým držal inú značku, a spoločnosť má rovnaké zimné a letné pneumatiky. Ale ako Oldenburg pri rýchlosti 100 km / ha sadu cestujúcich (8 osôb) pneumatika spoločnosti explodoval a začal hľadať niečo iné a našiel Kingstar. Przejeździłem je štyri mesiac v zime, čo je asi 130 000 km. Vediem veľmi dobre, neviem, hlavné známky opotrebenia, nie wybula žiadnu pneumatiku (a väčšinou jazda načítaný na maximum, alebo o niečo viac, než je max). Preto, úprimne odporúčam. viac »

Pevná voľba ako náhrada za značkového Debica, pokojné jazdy perfektné zimowka.
Hodnotenie trake: 4,7

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Nútená nákup dvoch pneumatík Voľba padla na Kingstar. Po prvé, nové pneumatiky, za druhé, cena celkom v poriadku, po tretie názory inninnych vodiči na Oponeo. Aby som to zhrnul, je dobré kúpiť! Po prevzatí Tyru kedysi musel riadiť vzdialenosť 2000 km trasu - rozprávka pre taký lacný Nowki'm prekvapil trvanlivosť a dobrú koeficient odporu. Je pravda, že mestské autíčko, pretože je to len Corsa a veľkosť pneumatík nevykrojí 13. Pneumatiky v mojom hodnotení pozoruhodné, pretože ceny a kvality - lepšie 200zł pohybovať až v novej, ako používajú alebo obnovených pneumatík. Hlavne sa používa pri nákupe Kingstar. Odporučil by som - k sspokojnej jazdu naozaj v tejto cenovej nič lepšie nemôžem nájsť. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Kingstar