Filtrovať zoznam
  • Syron (16)

Letné pneumatiky: Syron

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Syron

Všetky modely letných pneumatík Syron

Naposledy pridané názory

Syron Race 1 Plus
Nemeckí dobré pneumatiky za rozumnú cenu.
Hodnotenie Jethrown: 3,9

Kúpil som si pneumatiky v roku 2010 v pokušení vysoké hodnotenia v on-line rebríčku. Na druhú stranu rozhodca naozaj hlasno práce (najmä na nerovnom asfalte) a jednotvárny vzhľad (bez korálku a bočné vyzerá ako hrniec), ale to je otázka vkusu. Rozhodne navyše: Niektoré beží na suchej vozovke a vynikajúce za mokra (ak bol na strednej behúňa) a uplynulý trvanlivosť. Išiel som im 90 000 km (dynamicky, ale nie fantázia) a przejechałbym pravdepodobne tvrdohlavý zatiaľ v tejto sezóne, ak nie pre jednostranný opotrebenie spôsobené zlou konvergencie. Pokiaľ ide o túto zlyhanie boli prebodol niekoľkokrát, ale nie je chyba pneumatiky. Vulcanized slúžil ďalej. viac »

Syron Street Race
Pohode relatívne lacná UHP
Hodnotenie Artur: 3,6

Pohode UHP relatívne lacná. Senzačný keď slnko svieti a asfalt je veľmi horúce, veľmi predvídateľný, jemný miešanie varoval pred púšti, prakticky žiadne vŕzganie. Mokrý priemerný, ale môžete bezpečne jazdiť a to aj za nepriaznivého počasia, abs nie blázon priľnavosť je lepšia, než naznačuje nám, že behúň pneumatiky. Ako civilné pneumatiky sú veľmi tvrdé bočnice. Ak sa vám páči čas si vyžívajú v teplom počasí, určite odporučiť. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Syron

Zimné pneumatiky: Syron

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Syron

Všetky modely zimných pneumatík Syron

Naposledy pridané názory

Syron Everest 1
Neodporúčam
Hodnotenie Dakar: 2,3

Kúpil som ich spolu s autom, takže som nemal veľmi na výber :)) Tires slabé. Strašne nahlas na suchých cestách, pošmyknúť na mokrej, snehom nehovoriac ani. Išiel som síce v zime bez nerovností, ale to vyžadovalo značné zmeny štýlu jazdy. viac »

Syron Everest 1 Plus
Hodnota za peniaze
Hodnotenie Andrea: 3,6

Pneumatika používaná na športovým vozidlom na zasnežených / ľadových a strmých cestách a som spokojný s nákupom. Majú dobrou priľnavosťou a dobrú cenu. Úprimne povedané, nezaznamenal som žiadny rozdiel vo valivého odporu. Používam auto každý deň, robím veľa kriviek, v budúcej sezóne som pneumatiky otočil a som si istý, že stále máme behúň! Vždy riaďte opatrne! viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Syron

Celoročné pneumatiky: Syron

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Syron

Všetky modely celoročných pneumatík Syron

Naposledy pridané názory

Syron 365 Days
Moje prvé celoročné pneumatiky
Hodnotenie Jedrek Wroblewski: 3,9

Pneumatika funguje dobre v letných podmienkach, zima je tiež príjemným prekvapením. Pokiaľ ide o jazdné charakteristiky sú uspokojivé, jediným mínusom je nedostatok ochrannej hrany, ktorá spôsobuje odieranie okraja, zatiaľ čo nepríjemné parkovanie na okraji. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Syron