Filtrovať zoznam
  • BFGoodrich (2242)

Letné pneumatiky: BFGoodrich

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík BFGoodrich

Všetky modely letných pneumatík BFGoodrich

Naposledy pridané názory

BFGoodrich G-Grip
Pneumatiky sú veľmi dobré a ja odporúčam všetkým.
Hodnotenie Tymitunieten: 4,5

Na začiatku zlepšiť sa v nejakej ďalšie informácie :). Aj Opel Omega 2,0l pohonu na zadnej strane, a tieto pneumatiky sú namontované na zadnej strane. Riadenie style-ako ísť sám, že by som chcel ísť blázon: D Miesto úžitkové okraji mesta, najmä na trase. povrchu akéhokoľvek druhu. Pneumatiky na začiatku je celkom hlasný, teda nad 80 km / h do pohmkávať ako húb ložisko bol nahradený. Táto nevýhoda mizne niekde po najazdení asi 3000 km. Kúpil som ho v zime, a musím povedať, že na klzkom povrchu rukoväte dobre. zdôrazniť, že žiadna pneumatika nebude dobré pre sneh alebo ľad na bezvýznamnosti na rýchlosti jazdy :) :). Pneumatiky reagujú rovnako na suchom i mokrom povrchu. Doteraz sa mi stalo na jednom šmyku. Niekedy sa cíti odpor, pretože by sa ísť proti vetru sa deje. viac »

BFGoodrich Mud Terrain T/A KM
Autor:nickspecjalny
Hodnotenie nickspecjalny: 4,8

Pneumatiky veľmi dobre vynikajú v oblasti, grind pekne mokré hliny, murszu, voľný piesok / pohonom 4 x 4, ale to isté späť /, ale musíte im dať v. .. Tak čo by sa odstredivá sila vás proste hádzať môže nie szosówki, a ja by som povedal, že kompromisówki - AllTer, jednoducho preto, že je tesnenie. Na asfalte: nenosia off rýchly / mix dobrá / nevyhadzujte auto v vyjazdených koľají s vodou po daždi búrke, má na vypúšťanie vody, ale bohužiaľ som mal sklzu s ostrejším brzdenie tesne po daždi / pravdepodobne preto, že robiť nie je v rozpore - je ťažké; ) /. K dispozícii sú tiež głośnawe - na 90 km / h už nemôže počúvať hudbu, pretože nemám hriadeľa motora so skriňou, atď, a dlhšiu jazdu v náročnom hluku, ale pri rýchlosti 80 km môže hovoriť);) a trpezlivo prekonať ako 300 km, si pochvaľovala v zaglinionych pomořských morény ... a dokonca aj sluší, agresívne viac »

Zimné pneumatiky: BFGoodrich

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík BFGoodrich

Všetky modely zimných pneumatík BFGoodrich

Naposledy pridané názory

BFGoodrich G-Force Winter
priemer pneumatiky za rozumnú cenu
Hodnotenie ford: 3,2

má veľkú pneumatiku za sucha, zatiaľ čo dážď nie je tak sladká. Pri spustení box s kolieskami často ii brzdenie ponecháva veľa byť požadovaný. Bohužiaľ som nemal možnosť skontrolovať správanie na snehu, pretože v mojom regióne v zime ešte ani spadol snehovú vločku. Bohužiaľ som si všimol veľkého opotrebenia behúňa, ale môže byť vzhľadom k teplotám a nedostatku snehu túto zimu viac »

BFGoodrich Winter 2 T/A
Autor:Gregor, Gdańsk
Hodnotenie Gregor, Gdańsk: 4,2

Vynikajúci pneumatiky. Przejeździłem im jednu zimu, a ja som veľmi potešený. Najmä prispel k typickej poľskej počasie, kedy k zmene sneží a topí pri deň je blato a sneh a kaluže. Široký behúň drážky dobre absorbovať a rozptýliť všetky von. To isté platí o kaluže na ceste - nemajú späť s vozidlom pri jazde by pri 50 km / h - 70 km / h, a nesťažoval. sneh, najmä čerstvé, nie zhutnený, to dáva zmysel, ako by takýto dobrú priľnavosť na mokrej vozovke. Môžete sa tiež vyžívajú si v zasneženej parkovisko pri supermarkete: D Rovnako ako to bolo škoda, aby zmenu v lete, keď prišla jar,), ale aj pre zimné pneumatiky sú celkom na vzostupe najmä pri vyšších rýchlostiach 100 km / ha necíti väčší valivý odpor na leto (aj keď, rok mám veľkosť 165, Goodyear GT3). Samozrejme, že je to spojené s lepšiu trakciu mäkšími pneumatikami. Vrelo odporúčam zimných pneumatík BFGoodrich značky Winter2. Cena tiež cenovo dostupné! viac »

Celoročné pneumatiky: BFGoodrich

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík BFGoodrich

Všetky modely celoročných pneumatík BFGoodrich

Naposledy pridané názory

BFGoodrich Urban Terrain T/A
Skvelá pneumatika pre SUV.
Hodnotenie Paweł: 4,6

Veľmi dobrá a odolná pneumatika. Funguje to skvelo v každodennom klasickom použití, ako aj v situáciách, keď môžeme dostať z asfaltu. Prvýkrát som ich kúpil v predchádzajúcom aute, v ktorom slúžili ako letné pneumatiky (viac ako 100 000 km). Súčasná sada 235/55 R18 (používaná ako celoročná cesta) so mnou cestovala - v zmiešanom cykle - cez 40 000. km (aj dlhé diaľničné vzdialenosti). Po ňom sa nedá vidieť žiadne nadmerné opotrebovanie. Pneumatika ma neprekvapila svojim zlyhaním, nie strašným snehom a meniacimi sa poveternostnými podmienkami. viac »

BFGoodrich G-Grip All Season 2
Výrobok je odporúčaný.
Hodnotenie Andrzej.: 4,5

Pokiaľ ide o celoročné pneumatiky, boli to v poriadku, obával som sa, že v zime nebudú zvládnuť nepriaznivé atmosférické podmienky, ale zima niekedy prekvapila a neopustila. 19. marca a vrstva snehu je asi 25 cm a napríklad včera som mohol ísť bez problémov a bez problémov jazdiť okolo 30 km v oblasti kopcovitých a jediným nevýhodom by bolo povedať, že pneumatiky sú bitové ohybné na krivke cesty, ale stále závisí na vozidle, v ktorom sú namontované, spôsob skosenia je určite viac na mokrej, ako na suchých povrchoch. viac »