Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: BFGoodrich

Populárne modely letných pneumatík BFGoodrich

Všetky modely letných pneumatík BFGoodrich

Naposledy pridané názory

Cena korzystna.Spalanie normálne. Používajte malý.
Hodnotenie Marcin/Dolny Śląsk: 4,1

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Dobrý deň. Sam predtým, než som si kúpil tieto pneumatiky strávili veľa času porovnávanie citácie a potom čítal vaše komentáre. Aj cestovanie autom vysoko, ako osobného automobilu Samozrejme :-) (Citroen Berlingo II) a pneumatika musí byť tak dobré, že auto sa vznášal. Na začiatku môjho voľba padla na linke Nokia veľkosti 205 šesťdesiat pěttin R15 (veľkosť očakáva v lete pôvodnej výrobcu). Po vložení hneď som sa cítil nepríjemné pocity v jazde! Auto myszkowało pozdĺž cesty, vľavo hore a vpravo a napríklad volant v rukách držal, a viem, že mám ísť rovno! Ukázalo sa, že obe pneumatiky majú výrobné chyby. Inzeroval som ich, a (OPONEO) zistili, že tí dvaja sú dobré a dva nie. Pre chybných pneumatík dostal náhradu, a dobré pre mňa poslali späť (poštové oba spôsoby, kryté OPONEO). Rozhodol som sa predať dve pneumatiky (preto, že moja dôvera bol napätý, a dokonca i čas na také príbehy, každý z nás pravdepodobne nemáte) a kúpiť nový znovu prehliadanie komplet..znowu prostredníctvom komentárov a nakoniec sa rozhodol kúpiť BFGoodrich G-Grip 195 / 65 R15 95 T XL. Moje auto tejto veľkosti sa odporúča na zimu, ale čo tieto pneumatiky ;-) A to sa ukázalo ako hit! Kúpil som v apríli. Teraz máme na počiatok októbra a išli asi 10.000 kilometrov. Bývam na mesto, denné dochádzanie do práce, potom do mesta, a potom späť do domu. V dlhšej trase takých 500 kilometrov za deň taky pravda. Potom, čo získal vedúce auto ako hodinky! (hoci presnosť mechanizmu riadenia Berlingo nie je neviem, čo vynikajúce) V suchých podmienkach vykonáva skvele. Na mokrej budem písať úprimne, že niekde Nie som si úplne istý, ale je to jednoducho príliš rýchly (o niečo viac ako 120). Opotrebenie pneumatík: 10.000 na zadnú nápravu (detail nemeral) nemôžu byť vidieť na všetku konzumáciu. Odovzdanie trochu viac, ale k môjmu oku to o tri obdobia v mojej najazdených kilometrov bude určite. Spaľovanie ... rast rozhodne nebol! Komfort..to závisí na každom indywidualnie..ja si sťažovať. Jazdím rodinu a cítim dobre, že ja si nemyslím, že o tom, že niečo pneumatík nie je tak! Tak to je ono! Pozdravy. viac »

Autor:MARIANER
Hodnotenie MARIANER: 4,2

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatiky držať skvele na suchej vozovke. Ak przekroczniu grip nie je pošmyknutia a pádu do mierne uślizgują úlovok do zadnej rukoväti. Mokrý dobre vypúšťanie vody znížením akvaplaning. Pri brzdení na mokrej vozovke aj naďalej przyczepnoś (mám ABS) neprevažuje nad predĺženie brzdnej dráhy, dážď równierz držať rohy dobre a nie hneď spadnúť do šmyku pri strate trakcie. Bol som schopný strieľať na ne otáčať hornom rohu (na predchádzajúcich pneumatiky, bohužiaľ, áno - Michaelin Energy E3B) Bohužiaľ, sneh, ľad nie je pre tých pneumatiky, ale vďaka smerovým behúňom dokonca nemožné jazdiť, a to najmä v mesto (cesty sú lepšie zachované) - veľmi dobrý výkon v zime roztopenom snehu, ale buďte opatrní s brzdením. Mimo mesto v snehu by som nedoporučoval ... budem mať čas na zjazd slide ABS-e ... no reakcie a rukoväťou (ak nie je obmedzovať ... a ak naše milované cestári nie zaspať). Majú malú vadu - rýchlejšie, než napr Michaelin energiu E3B nosiť von, ale vďaka svojej mäkkosti sú oveľa bezpečnejšie ako francúzske pneumatiky, čo je v porovnaní s Profiler nebránila mokrý. Všeobecne pneumatiky skvelé za dobrú cenu, ako u môjho auta (to nie je najslabší, ale tiež úžasný, nie je moc). Môžete jazdiť agresívne a rýchlo. S tichú jazdu rozhodne tiež nie príliš rýchlo utrieť. (Pri pohľade na mojej behúňa je o 45.000 na nich by mal robiť). viac »

Zimné pneumatiky: BFGoodrich

Populárne modely zimných pneumatík BFGoodrich

Všetky modely zimných pneumatík BFGoodrich

Naposledy pridané názory

poradiť
Hodnotenie jacobb: 3,5

Pneumatiky BF sú rady, zimné prevádzkované predovšetkým na Intercity trasách. Vysporiadať sa s klzkým povrchom, a to aj v kopcoch s veľkým zaťažení auta vytiahne bez problémov. Nebol žiadny sklz, šmyk a podobné histórie, dobre držať na ceste, a to aj na zlých zbavený snehu trás. Dobrá cena a dobré pneumatiky. viac »

Nízky pomer kvality a ceny
Hodnotenie Pasquale: 2,8

Pneumatiky som si kúpil kvôli predchádzajúcim skúsenostiam s predchádzajúcim modelom, ktoré majú vynikajúce výsledky. Vždy sa overovalo príslovie: „kto míňa viac, míňa menej“. Chcem im zaplatiť 1 000 EUR za ďalšie pneumatiky, aby som si mohol byť istý, že sú kvalitné. Možno... viac »

Celoročné pneumatiky: BFGoodrich

Populárne modely celoročných pneumatík BFGoodrich

Všetky modely celoročných pneumatík BFGoodrich

Naposledy pridané názory

Skvelá pneumatika pre SUV.
Hodnotenie Paweł: 4,6

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Veľmi dobrá a odolná pneumatika. Funguje to skvelo v každodennom klasickom použití, ako aj v situáciách, keď môžeme dostať z asfaltu. Prvýkrát som ich kúpil v predchádzajúcom aute, v ktorom slúžili ako letné pneumatiky (viac ako 100 000 km). Súčasná sada 235/55 R18 (používaná ako celoročná cesta) so mnou cestovala - v zmiešanom cykle - cez 40 000. km (aj dlhé diaľničné vzdialenosti). Po ňom sa nedá vidieť žiadne nadmerné opotrebovanie. Pneumatika ma neprekvapila svojim zlyhaním, nie strašným snehom a meniacimi sa poveternostnými podmienkami. viac »

Výrobok je odporúčaný.
Hodnotenie Andrzej.: 4,5

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pokiaľ ide o celoročné pneumatiky, boli to v poriadku, obával som sa, že v zime nebudú zvládnuť nepriaznivé atmosférické podmienky, ale zima niekedy prekvapila a neopustila. 19. marca a vrstva snehu je asi 25 cm a napríklad včera som mohol ísť bez problémov a bez problémov jazdiť okolo 30 km v oblasti kopcovitých a jediným nevýhodom by bolo povedať, že pneumatiky sú bitové ohybné na krivke cesty, ale stále závisí na vozidle, v ktorom sú namontované, spôsob skosenia je určite viac na mokrej, ako na suchých povrchoch. viac »