Filtrovať zoznam
  • Rockstone (42)

Letné pneumatiky: Rockstone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Rockstone

Všetky modely letných pneumatík Rockstone

Naposledy pridané názory

Minerva F105
Ja by som určite odporučil tieto pneumatiky sú skvelé a za prijateľnú cenu.
Hodnotenie Moncik: 4,2

Dobrý deň! Rozhodol som sa kúpiť čínske pneumatiky, vzal som šancu a neľutovali. Išiel som tak ďaleko, aj keď malé vzdialenosti, ale môžem s istotou povedať, že pneumatiky sú skvelé, veľmi dobre správať na ceste, sú veľmi pohodlné aj napriek veľkej veľkosti 18 ", a vy nemôžete počuť vôbec. Pneumatiky I sa chystá kúpiť "originál" spoločnosti, ale v tejto veľkostnej cena je stanovená aj po 2000zł vyššie., zaplatil som za polovicu tejto sumy. A ďalšia vec, ktorú som nikdy kúpiť ojazdené pneumatiky (nikoho doteraz z nejakého dôvodu, že vystrelil), dávam prednosť , nové čínske 3-ročná záruka Odporúčam všetkým, ktoré sa pohybujú od prijatia rozhodnutia (to mi trvalo 4 mesiace a naučil stanoviská ku všetkým pneumatík na trhu k dispozícii - boli odlišné) Rockstone F 105. - tento model je tiež pod iné značky mená, ako je Minerva. pozdraviť Michaela. viac »

Rockstone F109
Mladý
Hodnotenie Młody: 3,8

Bol som nútený vymeniť pneumatiku podľa polície ukázalo, keď nemám kontrolu nad behúňa. Vzhľadom k tejto dodatočné náklady som sa rozhodol kúpiť niečo lacnejšie. Mal som strach z jazdy na týchto pneumatikách, ale dôkaz je potrebné vyzdvihnúť, a tam bol príjemným prekvapením. V suchom prostredí naozaj funguje veľmi dobre a mokrý dobre. Napíšte niečo wiiecej veľkých behov viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Rockstone

Zimné pneumatiky: Rockstone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Rockstone

Všetky modely zimných pneumatík Rockstone

Naposledy pridané názory

Rockstone Eco Snow SUV
Veľmi spokojný s týmito pneumatikami !!!
Hodnotenie David: 4,6

Naozaj som sa bez preháňania povedať, že pneumatiky Rockstone Eco Snow SUV pracujú veľmi dobre v zimných podmienkach :) Na suchých cestách a na mokrých podlahách správanie je správne. Žiadny hluk či riziko sklzu :) pneumatika má krásny vzhľad. Spotreba paliva zostali na rovnakej úrovni je Hi David :) viac »

Rockstone S210
vynikajúce v každom stave
Hodnotenie paolojo: 3,7

ohromiť mi pripomienky ostatných na zlé správanie tejto pneumatiky. Myslím, že sú výborné ako na suché a mokré ... pozornosť ch no pnumatici, ktoré vám umožňujú maximálny výkon na mokrej aj suchej vozovke. odporučiť im, a čo je najdôležitejšie, budú zase kupovať viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Rockstone