Filtrovať zoznam
  • Interstate (34)

Letné pneumatiky: Interstate

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Interstate

Všetky modely letných pneumatík Interstate

Naposledy pridané názory

Interstate Sport IXT-1
Super guma senzačný cenu, skvelý ťah, dobrý pocit, a brzdenie vozidla. Odporúčame! pretože je to stojí za to.
Hodnotenie Jacek: 4,6

Super gumy senzačný cenu. Mám 2 scenik robiť 50000 až 60000 tisíc / km za rok. Tieto pneumatiky prešli moje najdivokejšie oczekiwania.Świetne na suchu, vynikajúca na mokrom, dobrý pocit a agresívny postoj. Prvý Scenik unirojalach je tiež smerové a tiež odporučiť často brzdiť, ale funguje to v druhej mám ABS a ABS Interstate je, pretože film doteraz konal na suchom asfalte na mokrej a samozrejme nie na konci, kedy to je. Urobil som ich už 15000K zurzucie minimálna prednej behúňa späť bez povšimnutia. Tak dlho, ako tieto pneumatiky budú predané ostatným nekúpi. Štýl jazdy docela agresívne kolegovia hovoria, že som sa v pneumatike podbehov kolies pozciąga. Môj priateľ kúpil Leon a tiež pochváliť. Teraz som hľadal zimné pneumatiky túto spoločnosť a zapodam jeden scenikowi. Pneumatiky pozoruhodný Odporúčame kolesá vyzerajú dobre. Išiel som na rôznych kaučukov, mám licenčné 24 rokov, zažil som veľa rôznych situácií na ceste, a ja viem, čo píšem. viac »

Interstate Sport IXT-1
Za cenu, ako najvýznamnejšie.
Hodnotenie Qubixxx: 4,5

Každý píše, že čínske pneumatiky. No, áno, výroba prebieha v Číne, ale spoločnosť je holandský. Prepnutím na tieto pneumatiky od Dunlop Sport SP01 (RunOnFlat). Úprimne? Je tichší, pohodlnejšie (Runflat je zlyhanie). Pneumatika veľmi dobre tlmí nerovnosti, chová dobre v daždi (neporuší Uchopte rýchlejší trakcie, brzdenia alebo raz ABS nemusí fungovať). Samozrejme, píšem to s novými pneumatikami, takže nebudem hovoriť, ako to je po 2 alebo 3 sezon, ale nečakajte, že dramatický pokles wydajności.Na môj štýl jazdy, ktorý som náhodou silno pocisnąć, ale v hraniciach zdravý rozum je skvelá pneumatika, a nastavte stojí menej ako 1000 zł. Rovnaký vzhľad a tvar behúňa pneumatiky tiež veľmi cool. Jediné, čo chýba korálik o ochrane ráfika, nie pre peniaze, ale nemôžete mať všetko. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Interstate

Zimné pneumatiky: Interstate

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Interstate

Všetky modely zimných pneumatík Interstate

Naposledy pridané názory

Interstate Winter Claw Extreme
Pneumatika práve včas pre automobilový Opel Antara triedy alebo jeho ekvivalent Chevrolet Captiva.
Hodnotenie Romek: 3,8

Nechápem negatívne ratingy pneumatík - po celé roky som sa dozvedel, docela málo modelov s rôznym police - to nie je premium class, ale za túto cenu rozhodne dobrý produkt. V aute, 4x4 perfektne dopadli na každom povrchu - len to, čo odporúčame pri jazde na tieto pneumatiky viac ako 30-tisíc kilometrov plánujú náhradné pneumatiky na leto trochu skôr - v suchu, keď sa dostane teplejšie je pneumatika hlasnejší - ale to tip pre užívateľov s citlivými ušami. viac »

Interstate Winter Claw Extreme
dobré pneumatiky
Hodnotenie maciek: 4,2

Predtým som išiel na michelinach a teraz ide mi to ako ak nie totožné. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Interstate