Filtrovať zoznam
  • Goodyear (10396)

Letné pneumatiky: Goodyear

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Goodyear

Všetky modely letných pneumatík Goodyear

Naposledy pridané názory

Goodyear Efficientgrip Performance
Odporúčam
Hodnotenie Nolfum: 4,8

Dobrý deň, pneumatiky som kúpil na jar roku 2013 a mal som možnosť ich používať až do októbra tohto roku. Vzdialenosť počas tejto doby je približne 25 000 km. Pneumatiky sú tiché a pohodlné aj pri rýchlostiach na diaľnici. Úspory paliva som si nevšimol, na mokre si vedú veľmi dobre, dokonca aj v zimných podmienkach (nemal som tak dobrú pneumatiku na mokre), problémom je iba hlbší sneh. Pokiaľ ide o trvanlivosť, môžete vidieť opotrebenie iba na hnanej náprave, ale mali by zvládnuť 80 000 km. Odporúčam pneumatiku a pravdepodobne si tento model znovu vyberiem. viac »

Goodyear EFFICIENTGRIP
Pneumatika veľmi dobre
Hodnotenie Grace: 4,6

Goodyear EfficientGrip je veľmi dobrá pneumatika na suchom povrchu. Na mokré, s miernym štýlu jazdy, suspenzia v dobrom stave a správneho tlaku vzduchu, že je to tiež vynikajúci. Je to veľmi tichý, oproti mojej predchádzajúcej Pirelli P7, ktorý bol určite hlasnejší, ešte hlasnejšie než v zime Michelin Pilot Alpin. Ja nie som schopný hodnotiť trvanlivosť Goodyear EfficientGrip v okamihu, pretože prejdenej vzdialenosti je príliš malý na vedomie, žiadne známky opotrebenia. Tiež musím zdôrazniť, že v záujme riadneho hodnotiť jazdné vlastnosti pneumatiky a plne využívať svoje schopnosti za všetkých podmienok, budete musieť upraviť geometriu kolies správne, mať správny tlak vzduchu, správne, pozastavenie a plne vyvážené kolesá. Potom, čo som mal moje nové pneumatiky Goodyear EfficientGrip namontované, urobil som to všetko a pneumatiky robiť svoju prácu dokonale. viac »

Zimné pneumatiky: Goodyear

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Goodyear

Všetky modely zimných pneumatík Goodyear

Naposledy pridané názory

Goodyear Ultra Grip 7+
Chcel by som odporučiť, ale nie ďaleko
Hodnotenie Rafał: 4,5

Na snehu a roztápajúceho sa snehu som mal trochu prekvapenie pri brzdení, ak sneh bol ľad pochopiť, ale v niekoľkých miestach inhibíciu bola veľmi chudobná. Ja neviem, či je to naozaj záležitosť pneumatík a chodník bol tak klzký. viac »

Goodyear UG 8 Performance
Veľmi dobre, odporúčame!
Hodnotenie MR JM: 4,9

Môžem oceniť pneumatiky veľmi dobre, pretože zo mňa absolútne žiadny problém v zime. Objektívne obľúbenec zima nebola príliš náročná na aute, takže som nemal možnosť overiť pneumatiky vo veľmi ťažkých situáciách. Urobil som len dve dlhšie vzdialenosti (niekoľko sto kilometer), ale v bezśnieżnych podmienkach. V tomto počasí pneumatiky z iných lacnejšich aj kľudne zvládol, ale jazdím s rodinou a ja počítať najvyššie parametre kvality. Ja som s tými, ktorí dávajú prednosť preplácať, ale mať istotu, že oni urobili všetko, čo mohli, aby pokúšať osud. Tento rok v zime som sa pamätám len niekoľko dní veľmi zlé stavu vozovky, a ak je v týchto dňoch pneumatiky pracovala tak, ako má, a ma zachránil pred možným cesty akcie, stálo to za to! viac »

Celoročné pneumatiky: Goodyear

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Goodyear

Všetky modely celoročných pneumatík Goodyear

Naposledy pridané názory

Goodyear Vector 4Seasons
Veľké pneumatiky, stačí kúpiť druhú sadu na nové auto
Hodnotenie gerth: 4,8

Zmenil som auto do Zafira s Goodyear Vector 4Seasons je k nemu, a pneumatiky sú proste skvelé. A to ako v zime iv lete som nemal žiadne problémy. Dokonca aj pri jazde do kopca na snehu a ľade DID senzačne (na leto jednom som šmyk tam, a roh bol ešte nebezpečnejší). To odvádza vodu veľmi, redusing riziko akvaplaningu, alebo niečo také (vody v vyjazdené koľaje), veľmi stabilný. Urobil som niekoľko tisíc kilometrov na nich, jedna tretina vzdialenosti s prívesom, že sú naozaj odolné - s prihliadnutím na to, že som sa riadiť bezpečne. Ak niekto naozaj chcel nájsť nedostatky, letné Continetal ContiPremiumContacts boli tichšie a pozrel krajšie - Goodyear Vector 4Seasons vyzerá skôr ako zimné pneumatiky, tak je to fakt, že to nie je naozaj krásna. Čo sa týka spotreby paliva rozdiel, som si nevšimol vôbec, a ak áno, potom je to minimálny. Určite odporúčam! viac »

Goodyear Vector 4Seasons
Pneumatika je naozaj cool, a ako univerzálny SIMPLY skaly !!
Hodnotenie Voytec 1: 4,6

Úprimne povedané som si kúpil tieto pneumatiky na základe stanoviska ostatných užívateľov, že sa niektorí obávali celoročné pneumatiky na voze, ktorý budem používať po celú dobu ... - neľutujem toto rozhodnutie, pretože tieto pneumatiky sú jednoducho suverénny !! Naozaj poradiť v rôznych ... - výlety do kopca v zime, ľadové, zasnežené cesty tam sú veľké problémy pre tieto pneumatiky ... Rovnaké je to s jazde na vode .... Takže, či má niekto opravu ešte veľa cestuje a nechce robiť a fondy vymeniť pneumatiky alebo celé kolesá, to je naozaj ideálne riešenie ...! Odporúčam! Som veľmi potešený, ale samozrejme pneumatiky nie sú lacné, ale ...- Goodyear je proste super liga ... - a keď niekto chce zachrániť, bude pravdepodobne často menil ....:-( viac »