Filtrovať zoznam
  • Toyo (2074)

Letné pneumatiky: Toyo

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Toyo

Všetky modely letných pneumatík Toyo

Naposledy pridané názory

Toyo Proxes T1-R
100% odporúčam
Hodnotenie om2mega: 4,2

Pneumatiky kúpil s príkazom, a neľutoval. Jazdím skôr mierne, ja už sa nikomu nič udawadniac.Po predpokladu, všimol si, že minimálne zvýšil spaľovanie (4,9-5,2 - uvedením počítača) a niekedy sú hlasnejšie, ale zdá sa mi, že je to závislé na povrchu , Ale akonáhle sa svojou vlastnou vinou / neznámom teréne a nejaký nedostatok koncentrácie / s nie dosť vysokej rýchlosti, tiež chodil v ostrej zákrute - a vo chvíli strachu takmer otupený a zvyšok vlasov stál na konci I - Priznám sa, že som Videl som v priekope, ale nie - Bow poraziť ako koľajnice. A aj keď teraz si myslím, a neopakovať vlastné hlúposť a to napriek skutočnosti, že pneumatiky neboli najlacnejšie, že je lepšie, mám pocit, keď viem, čo mám na kolesách. Okrem toho, že vyzerajú krásne zapadá telo Audi A3 - a to je to. viac »

Toyo Proxes CF2
Určite môžeme odporučiť všetkým
Hodnotenie Drygas: 4,0

Pneumatiky sa používa pre niekoľko jesenných mesiacoch. To je to, čo určuje veľmi dobrú priľnavosť na suchej vozovke. Vzhľadom k tomu, ja nebeží agresívne a auto používam väčšinou nemajú po nepretržitej jazdy hovoriť ako práca niekoľkých stoviek kilometrov. Keď príde do mesta, sú veľmi v poriadku. Pokiaľ ide o daždivom počasí som zažil chvíle, kedy stratil priľnavosť, keď sa snažia opatrne priľnavosť rýchly štart od svetiel. Pneumatiky sú celkom ťažké, čo sa mi stáva vyhovovať. Pokiaľ ide o hluk rozhodne nemožno povedať o nich, že sú hlasnejšie než konkurencia, ale hlavne tiež nie tiché. Po týchto niekoľkých tisíc ach kilometrov som nenašiel by došlo k opotrebovaniu gumy. Pozrite sa, ako to vyzerá, s chuťou sa nehovorí, sa mi to páči. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Toyo

Zimné pneumatiky: Toyo

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Toyo

Všetky modely zimných pneumatík Toyo

Naposledy pridané názory

Toyo H09
Aby som to zhrnul - ideálny pomer kvality a ceny.
Hodnotenie Piotr: 4,1

Pneumatiky ocenia vysoký vzhľadom k nedostatku takýchto problémov s rozbiehaní do kopca v silne zasnežených vozovkách alebo potiahnuté rozmočeným snehom (ani raz nemal problém s tým), a je to aj maximálna prípustná a bez nákladu. Jediný dôvod, prečo nemôžem pripojiť rýchlejšiu jazdu na asfalte pokryté snehom - boli náchylné na hádzanie zadnej časti vozidla do strany. Tu musím dať nadvládu na smerových pneumatikách, na ktorých som išiel podobné množstvo kilometrov. Po zhruba 13000 km uvidíte rozdiel v behúni pneumatiky vpredu a vzadu - zadné nič nedotknuté, zatiaľ čo predná sa o 1-2 mm na výšku prehral. Je potrebné dodať, ize väčšina z vyššie uvedeného pokroku v ľahko zaťažené (100 - 200 kg) v autobuse, a plnom zaťažení asi 600 km. viac »

Toyo Snowprox S943
Mal som tie najlepšie pneumatiky. Stojí za to si priplatiť a užiť bezpečnosť.
Hodnotenie Adam: 4,8

Dlho som premýšľal o kúpe nových pneumatík a na Oponeo som hľadal najlepšie výsledky, našiel som Toyo Snowprox S943. Pneumatika mala byť bezpečná a účinná, pretože mám 3 ročnú dcérku, ktorú denne vozím do škôlky, Trošku skepticky som bral jeho vysoké hodnotenie, pretože viete, ako to funguje, ale po prejdení niekoľkých kilometrov som bol mega prekvapený. Super auto vytíšený dokonca aj pri rýchlej jazde na diaľnici a super priľnavosť na ceste. Pri prudkom brzdení tiež super. Odporúčam všetkým, ktorí ocenia pohodlie a komfort a predovšetkým bezpečnosť. Pneumatika Toyo Snowprox S943 na 110% stojí za tie peniaze a je pre mňa lepšia ako niektoré zo značiek inzerované v televízii. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Toyo

Celoročné pneumatiky: Toyo

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Toyo

Všetky modely celoročných pneumatík Toyo

Naposledy pridané názory

Toyo Tranpath A14
Ideálne celoročné pneumatiky
Hodnotenie vivid: 2,6

Ideálna pneumatika pre každú sezónu. Osvedčená ako v sparnom lete a v chladnom zimnom období. Vynikajúci výkon a trakcia na rôznych povrchoch, najlepšie brzdenie, perfektný odvodnenie na ceste s masívnymi kaluže aby túto pneumatiku je stojí za to premýšľať o nápade na tri sezóny (viac nemá zmysel, pretože je to pre všetkých bez ohľadu na výrobcu a triedy posilnené nebezpečný). U nás tak lacné, a v Spojených štátoch viac než 170 dolárov je pravdepodobne podceňovaný neznalosti a nedostatku vedomostí pneuservis technikov. Je určený pre bežnú ceste z oderu triedy 300, inhibíciu betónu a asfalce A, A, a teplotné A. Ja by som určite odporučil, aby nikomu normálne jeżdżącemu vodiča. Po prvé, je ideálny pre dočasné licencie, v prípade, že vodič nemôže rozhodnúť, či k zmene alebo aj dlhšie čakať na teplotné skok ostro. Päť plus a tak :)) viac »

Toyo VarioV2+
Veľmi dobrá pneumatika.
Hodnotenie Bursztyn: 4,0

Po mnoho rokov som kúpiť pneumatiky pre ich autá po celý rok. Toyo Vždy som spojený so športovými pneumatikami, ale osobne presvedčený, nevylučuje možnosť robiť dobré pneumatiky pre normálnu jazdu. Výhodná cena a túžba vyskúšať značku ma presvedčil k nákupu a úprimne priznať, že som nebol sklamaný. Vo všetkých ohľadoch spĺňa moje očakávania. Ja by som určite odporučil všetkým zależącym na pohodlie, dobrý výkon a zabezpečenie. "Japonský presnosť" V tomto prípade je to pravda. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Toyo