Filtrovať zoznam
  • Viking (45)

Letné pneumatiky: Viking

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Viking

Všetky modely letných pneumatík Viking

Naposledy pridané názory

Viking CITYTECH 2
V mojom veľmi dobrom pneumatiky.
Hodnotenie Viking: 4,3

Pneumatiky kúpil trochu "rýchlo", začal sa pozerať Fulda, ale tam bol totálne zlyhanie starého Goodyear Facilities NCT5 a ​​potreboval pneumatiku okamžite. V dielni sa chystali Viking. Trochu váhavý, ale som si kúpil a celkom bez ľútosti. Je ťažké porovnávať s inými pneumatikami - kvôli ośmioletnimi GOODYEAR AMI je to ako zmeniť dreváky na bežecké topánky pre polovicu celoštátneho priemeru. Môžem porovnať ich s 3-ročnou-s Barum Polaris 2 z Corsa C moja žena a ja sme pokojnejšie, správať podobne sušiť v daždi sú lepšie / bezpečnejšie, zdá sa mi, že pomaly sa opotrebovávajú (Barumu sú nestále) , zatiaľ čo Jedinou nevýhodou pre niektoré z nich môžu byť vzhľad. Sam behúňa je cca. Zatiaľ čo Vikingovia majú príliš veľa grafiky na bočnici pneumatiky. viac »

Viking PROTECH 2
Prekvapivo dobrý
Hodnotenie Optymista: 4,5

Kúpil som si na popud majiteľa pneuservis s nejakým neveriacky. V priebehu života 3,5 roka by mohli byť presvedčený o tom, že v skutočnosti sú dobré. Nikdy som zlyhal. Mal som Goodyear EXCELENCE rozhodne neodporúčam - vlastnil len jednu sezónu na mokrej celkovej zlyhanie. Pre Vikingach nikdy pozorované aj napriek aquaplaningu pneumatík pomerne široká (235/45 R17). Po 100 tis. kms stále veľmi dobrá trakcia. V súčasnej dobe, kupujem inú sadu. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Viking

Zimné pneumatiky: Viking

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Viking

Všetky modely zimných pneumatík Viking

Naposledy pridané názory

Viking SnowTech 2
Veľmi chladné pneumatika pre malú hotovosť
Hodnotenie Maciek VOLVO: 4,2

Pred nákupom sa tieto pneumatiky čítať užívateľské hodnotenie a mal som zmiešané pocity, ale videl som ho v vulkanizátoru, a myslím, že stojí za to spróbować.Po predpoklad pneumatiky na druhý deň cesty 700 KM.W ticho auto ma chytil na ceste snehovej búrke, voz išiel veľký (samozrejme to závisí od individuálneho štýlu jazdy), a to ako za mokra i za sucha. Naozaj dobré svedomie by som vrelo odporučiť túto pneumatiku. Možno, že ľudia, ktorí píšu o nich, že majú mizerný mizerný auta. viac »

Viking SnowTech 2
Sneh je na špičkovej úrovni
Hodnotenie Xrx: 4,7

Prípad je nasledujúci. Pri absencii pneumatík tejto veľkosti v mojom meste, vzal som Vikingov. Na moje prekvapenie, že pneumatiky boli senzačné. V snehu, kde iná auta sa stal mojím vozidlom, ktorý má viac ako 200 km a ísť späť dokázal posunúť stoličku. Ani na ne nie som pochovaný, ale zdalo sa, že sa ani nepohli. Ešte som si kúpil 2. čas? Bez váhania. Tieto pneumatiky sú naozaj ticho tak dobre. Odporúčaná viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Viking