Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: West Lake

Populárne modely letných pneumatík West Lake

Všetky modely letných pneumatík West Lake

Naposledy pridané názory

ODPORÚČAME
Hodnotenie k: 3,8

Musím priznať, že pred nákupom pneumatík West Lake SV 308 som mal určité pochybnosti ohľadom kvality ázijských pneu. Predtým som mal pneu značky Hankook, ktoré vydržali iba dva roky. Na druhej strane som presvedčený, že nemá zmysel kupovať drahé, značkové gumy. Práve preto som si kúpil pneu West Lake SV 308, ktoré, ako sa ukázalo, sú lacné a kvalitné. Nie sú horšie než pneu renomovaných výrobcov. Sú tiché, a pritom dobre odvádzajú vodu. Sú možno príliš mäkké, ale vďaka tomu zabezpečujú vysoký jazdný komfort. viac »

Autor:ivan
Hodnotenie ivan: 3,6

Pneumatiky West Lake SV 308 patria do ekonomickej triedy, ale napriek tomu sú veľmi odolné a pritom sa správajú veľmi dobre na mokrej vozovke! Čo týka bezpečnosti a presnosti riadenia vozidla, neviem tieto parametre zhodnotiť, lebo nejazdím na nich dostatočne dlho, môžem však povedať, že pneu sú naozaj tiché. Odporúčam obchod Oponeo! viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík West Lake

Zimné pneumatiky: West Lake

Populárne modely zimných pneumatík West Lake

Všetky modely zimných pneumatík West Lake

Naposledy pridané názory

Starostlivo zvážte pred kúpou túto pneumatiku.
Hodnotenie Hubert: 2,6

Neriskoval by som, nákupu tejto pneumatiky druhýkrát. Podľa mňa aj protektorovaná guma je lepšia. Pravda na suchom povrchu chova sa celkom dobre, ale na mokrom je už to vážne tragédia. V zakrutoch pri vyšších rýchlostiach cítite, ako vaše auto pohybuje, tanci, pláva... Pneumatika určite nestojí za tie peniaze. viac »

Consign
Hodnotenie Marek Jancek: 4,6

Pneumatiky mi odporučil pneuservis za 380 eur. Kúpil som ich online za 240 eur a za montáž zaplatil som ďalšich 30 eur. Pneumatiky sú v poriadku a majú skvelú priľnavosť na ceste. Veľmi dobre jazdné vlastnosti. Odporučil by som. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík West Lake