Filtrovať zoznam
  • West Lake (89)

Letné pneumatiky: West Lake

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík West Lake

Všetky modely letných pneumatík West Lake

Naposledy pridané názory

West Lake SC 301
Dobrá hodnota za peniaze
Hodnotenie Meg: 4,2

Kúpil som si pneumatiky na sklade Oponeo vo februári, začal som to cez mesiac a po prejdení 6tyś km môžem povedať, že to bol dobrý nákup. Pneumatiky ľahko potlačiť diery sú ťažké. Felt je menší valivý odpor! Odporúčam viac »

West Lake SA 05
Chladný
Hodnotenie Krystian W.: 3,8

Pneumatiky veľmi komfortné a taký nízka cena skutočný zjavenia, som zaplatil za sadu 532 PLN Doprava zdarma. že je cena za jednu značku; D spoločnosť z Brazílie, ale rovnako ako pneumatík vyrobených v Číne .... oni sa tak tinktúra mám podozrenie, väčšina z málo známych mien a podobnú cenu,) Avšak, veľký pneumatiky, nie nahlas, komfotrowa o patrametrach dobrých jazdcov, oni robia nie je porazil až 190 km / h a auto vykonané normálne a sebaisto. Nevýhodou je len väčší valivý odpor oproti mojej predchádzajúcej Maxxis a držať sa zadnej časti vozidla v ostrých zákrutách pri vysokých prędkościah (relatívne mäkké pneumatiky a musel nahustiť na 2,6 baru, keď hmotnosť vozidla 1200-1300kg), potom môžete ísť a ostrejšie). Pre jazdné výkony je nepravdepodobné dať, ale ak hľadáte na správnych pneumatík za nízku cenu pre bežnú jazdu každý deň, ako väčšina. Som so svojim nákupom veľmi šťastný a ja išiel na mnohých firemných pneumatikách, a ako sa budem trhať these'll kúpiť viac spoločnosti. Odporúčam! viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík West Lake

Zimné pneumatiky: West Lake

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík West Lake

Všetky modely zimných pneumatík West Lake

Naposledy pridané názory

West Lake SW608
Starostlivo zvážte pred kúpou túto pneumatiku.
Hodnotenie Hubert: 2,6

Neriskoval by som, nákupu tejto pneumatiky druhýkrát. Podľa mňa aj protektorovaná guma je lepšia. Pravda na suchom povrchu chova sa celkom dobre, ale na mokrom je už to vážne tragédia. V zakrutoch pri vyšších rýchlostiach cítite, ako vaše auto pohybuje, tanci, pláva... Pneumatika určite nestojí za tie peniaze. viac »

West Lake SW608
Consign
Hodnotenie Marek Jancek: 4,6

Pneumatiky mi odporučil pneuservis za 380 eur. Kúpil som ich online za 240 eur a za montáž zaplatil som ďalšich 30 eur. Pneumatiky sú v poriadku a majú skvelú priľnavosť na ceste. Veľmi dobre jazdné vlastnosti. Odporučil by som. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík West Lake