Filtrovať zoznam
  • Tigar (14)

Letné pneumatiky: Tigar

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Tigar

Všetky modely letných pneumatík Tigar

Naposledy pridané názory

Tigar Syneris
Neodporúčam .... druh jazdy mierne, ale s veľmi dynamickým ...
Hodnotenie lukasz: 2,7

No, všetko vo všetkom, že kúpil Puga na tieto žuvanie na prednej strane. Mal som rôzne typy pneumatík na rôznych autách. Značka Nebudem spracovať, pretože kto chce značku nehľadá tie lacné. Tieto pneumatiky sú celkom dobré na suchu, ale keď máte na brzdové zloženiek a výletov, ktoré si môžete vystúpiť z tohto sveta z rovnakej dojmy .... neodporúčam. Najlepšie z týchto lacných pneumatík, ktoré som mal, že sú HIFLO hf805 ktorý bežal na Vectra C CDTI 180 koní / 400nm a nebol žiadny problém s brzdením. viac »

Tigar Sigura
S tichú jazdu suprer pneumatiky
Hodnotenie wd: 4,3

Pokiaľ ide o moje potreby pneumatík je dostačujúca. Pre športovú jazdu asi nie je vhodný. Príliš hlučné to nie je. Drží v zákrutách, a to ako za mokra i za sucha nawierzhni je v poriadku. Ale nikdy som skontroloval hranice przczepności. Jazdím ticho, takže pre mňa v poriadku. Odporučil by som tieto pneumatiky, tým viac, že ​​srbský továreň značkové by Michelin'a. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Tigar

Zimné pneumatiky: Tigar

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Tigar

Všetky modely zimných pneumatík Tigar

Naposledy pridané názory

Tigar Winter A
ODPORÚČAME
Hodnotenie IREK: 2,0

Kúpil som tieto pneumatiky v tme, ale ja som bol poučený, vzal som to pre zábavu .... a neľutujeme toho, že sú skvelé, som sa naozaj do super-pneumatiky, v zime zjavenie, ani raz narazil na šmyk, ani raz zdvihol ma, priľnavosť zjavenie, kopmość skvele, som išiel koľajnice, úprimne odporučiť všetci moji priatelia sú pneumatiky, pokiaľ je to nemecký výrobca, ale ja neviem, viac »

Tigar Winter 1
za cenu pneumatiky - nie je treba preplatit
Hodnotenie Maciek: 2,3

Tri sezóny przejeździłem týchto pneumatík. Spočiatku sa mi zdalo, že je to šialený nápad, ale stálo to za pokus. Pneumatika bola vyrobená v Slovinsku. Primeraná cena za kvalitu. Auto je pravdepodobne pneumatika pokoj, dobrá dopravný podnik. Ja by som odporučiť. Išiel som ich asi 50 tisíc. míle a bez poplatku - kúpiť ďalšie. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Tigar