Filtrovať zoznam
  • Marangoni (33)

Letné pneumatiky: Marangoni

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Marangoni

Všetky modely letných pneumatík Marangoni

Naposledy pridané názory

Marangoni VERSO
pozitívne prekvapený
Hodnotenie zadowolony: 3,8

pneumatiky robil asi 1000 km na suchej chodníku zvládnuť dobre, slabý, pekne počúvať volantu; výberom pneumatík viac navrhovaných na to, čo sa bude držať dážď a tu príjemné prekvapenie pri náhlej spustí ESP sa zapína a vypína pomocou inhibícia má tiež žiadne problémy trochu horšie v jazde cez kruhový objazd na mierne cítiť, že sklz, ale nevedú k vypadnutiu z stopa - snáď pre to porovnám s Kumho a pokúsiť sa rýchlo prekonať ohyb. Určite lepšie z drahého cvičení, ktoré prakticky Kumho po 4 rokoch a približne 40.000 bolo už nebezpečné. V tejto cenovej kategórii (pre nové 215/55/17 XL), okrem čínštiny alebo stimulantov, dobrú taliansku pneumatikou. viac »

Marangoni VERSO
Správanie pneumatiky pri teplote asi 5-10 ° C otorzenia tragickej
Hodnotenie ropson997: 3,2

Kúpil som tieto pneumatiky (našťastie, 2 ks.) Na prednej náprave. Cena bola dobrá, pretože maily 1,5 rok staré som sa rozhodol, že nebude hlavne kvôli ochrannému ráfika chvastať. Výhody: - cena, za ktorú si kúpil, - pneumatiku znovu - zrejme doživotná záruka Nevýhody: - priľnavosti za mokra - tragédiu - trakcia teplota. 5-10 C príšerné. Nútený ma veľmi rýchle stĺpiky na zimné pneumatiky. - Pri jazde dojem pneumatiky pri spustení obkręcały okraj. - Náchylné k svišťanie pneumatík celkom tiché aj pri trakcii (nikdy som nemal takú situáciu) - nejako sa zdá horšie jazdu po dobu 10 rokov bridgestonach (Marangoni môžu byť pokojnejší, ale zlé adhéziu) - pri jazde sa zdá nevyrovnaný (budeme vidieť, ako sa v budúcej sezóne bude o opakovanom vážení) - šírka pneumatiky užšie ako Bridgestone rovnakých rozmerov - sú viac vysoké. , , Porovnáva sa bridgestonów ako taký som začal skôr. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Marangoni

Zimné pneumatiky: Marangoni

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Marangoni

Všetky modely zimných pneumatík Marangoni

Naposledy pridané názory

Marangoni METEO HP
Ja by som určite odporučil!
Hodnotenie Jaszczomp: 4,8

Dostal som tieto pneumatiky na náhradu škody. Spočiatku, strieľal som trochu nos na "cestoviny", ale teraz môžem bezpečne odporučiť. Choďte pneumatiky na prednej náprave BMW 530d. Pokiaľ ide o priľnavosť: zadnej nápravy sedí v rovnakej dobe namontované nové Bridgestone Blizzak LM30 a veľakrát auto otáča, alebo chcel zapnúť mokré alebo snehu, alebo Marangoni majú lepšiu trakciu. Pre suché alebo brzdení na mokre je lepší ako continentalach, ktorú som mal predtým. Nevýhodou je znateľný šum, pevnú konštrukciu a nepárne veľkosti. Pneumatika je podstatne užšia ako moje ostatné pneumatiky v tejto veľkosti. O udržateľnosť túto jazdu na nich už tretí zimné, predpokladám, že ju len na prednej náprave, beat asi 20.000 míľ, a nestratili viac ako 2 mm hrúbky behúňa. viac »

Marangoni METEO HP
Chcel by som odporučiť, ak niekto ide na snehu alebo ľadu.
Hodnotenie Szwagier: 4,7

To nie je najnovšie pneumatiky Continental, ale pri pohľade na cenu, môžem len odporučiť. Používa veľkosti 205 / 50R17 na BMW E46. Na začiatku strach, pretože v suchých podmienkach ferreting pocítil ostrú zákrutu, že nie, ale chcel som ísť do rohu ako športové letné pneumatiky, potom zabrzdil na vlhkom asfalte a pneumatík k preklzu. V súčasnej dobe som na Havaj, snehu a ľadu, a pneumatiky vynikajú veľké, žiadne problémy s rozjazde alebo brzdenia. Veľký hold v zákrutách, jediný problém pri cúvaní, to je šmykľavka. Pneumatiky skvelé pre naozajstných zimné podmienky, aby to veľmi tichý. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Marangoni