Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Marangoni

Populárne modely letných pneumatík Marangoni

Všetky modely letných pneumatík Marangoni

Naposledy pridané názory

Správanie pneumatiky pri teplote asi 5-10 ° C otorzenia tragickej
Hodnotenie ropson997: 3,2

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som tieto pneumatiky (našťastie, 2 ks.) Na prednej náprave. Cena bola dobrá, pretože maily 1,5 rok staré som sa rozhodol, že nebude hlavne kvôli ochrannému ráfika chvastať. Výhody: - cena, za ktorú si kúpil, - pneumatiku znovu - zrejme doživotná záruka Nevýhody: - priľnavosti za mokra - tragédiu - trakcia teplota. 5-10 C príšerné. Nútený ma veľmi rýchle stĺpiky na zimné pneumatiky. - Pri jazde dojem pneumatiky pri spustení obkręcały okraj. - Náchylné k svišťanie pneumatík celkom tiché aj pri trakcii (nikdy som nemal takú situáciu) - nejako sa zdá horšie jazdu po dobu 10 rokov bridgestonach (Marangoni môžu byť pokojnejší, ale zlé adhéziu) - pri jazde sa zdá nevyrovnaný (budeme vidieť, ako sa v budúcej sezóne bude o opakovanom vážení) - šírka pneumatiky užšie ako Bridgestone rovnakých rozmerov - sú viac vysoké. , , Porovnáva sa bridgestonów ako taký som začal skôr. viac »

pozitívne prekvapený
Hodnotenie zadowolony: 3,8

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

pneumatiky robil asi 1000 km na suchej chodníku zvládnuť dobre, slabý, pekne počúvať volantu; výberom pneumatík viac navrhovaných na to, čo sa bude držať dážď a tu príjemné prekvapenie pri náhlej spustí ESP sa zapína a vypína pomocou inhibícia má tiež žiadne problémy trochu horšie v jazde cez kruhový objazd na mierne cítiť, že sklz, ale nevedú k vypadnutiu z stopa - snáď pre to porovnám s Kumho a pokúsiť sa rýchlo prekonať ohyb. Určite lepšie z drahého cvičení, ktoré prakticky Kumho po 4 rokoch a približne 40.000 bolo už nebezpečné. V tejto cenovej kategórii (pre nové 215/55/17 XL), okrem čínštiny alebo stimulantov, dobrú taliansku pneumatikou. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Marangoni

Zimné pneumatiky: Marangoni

Populárne modely zimných pneumatík Marangoni

Všetky modely zimných pneumatík Marangoni

Naposledy pridané názory

Cena za túto triedu bola v poriadku, ale používajú menej pohodlné
Hodnotenie Zibi: 4,0

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatiky boli použité hlavne na trasách nemčiny, niekoľkých návštevách do Veľkej Británie po strednej ceste od hraníc. V Nemecku diaľnice a nahor (trasa náročné, nemusí byť nutne drahý super kvalita). Na diaľniciach funguje veľmi dobre, rýchlosť až 200 km / h, všetko o probléme vznikol po najazdení cca 500 km od zostavy, a to bitie predného kolesa od vodiča. Kontrola rovnováhy v niekoľkých miestach, nakoniec podozrenie, že padá placentou. Avšak, po 2000 km od lámanie v kruhu, a to najmä v rohoch (vibrácie vo volante a pocit, ako keby ste chceli vytiahnuť), v jednom mieste, bolo zistené, že pneumatika je dané možná v poriadku, ale je to jednoducho je možná krivka. Na konci toho názoru, nie kúpiť viac Marangoni, ako lacná blbosť (povedzme niekoľko nemeckých lokalít). Zabíja viac ako 20 000 km, pretože som nechcel inzerovať na v Spojenom kráľovstve na Oponeo (auto v nepretržitom používaní od rána do noci). Len intenzívne gazowałem na kopci, takže ak tam je nerovnosť stretli. Príliš veľa stresu, teda aj väčšie pneumatiky zakúpení vozidla bola iba v Nemecku (index vyššie požiadavky na kapacitu). Auto je na nemeckých doskách, takže ja TUV v Nemecku, sú tieto pneumatiky sú len po dobu 3 rokov od dátumu výroby, takže na 1,5 rokov na TÚV už pokračovať v nasledujúcich kaučukov (len padá v zime). Oni už príliš starý. Všeobecne sa na poľskej cesty bez zvláštnych požiadaviek môže odporučiť, ale ak niekto má už vyžaduje, odporúčam pneumatiky z inej cenovej relácii. Pozdravy viac »

Rozhodne sa neodporúča
Hodnotenie Gianni: 1,8

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Kúpil som si tieto pneumatiky v zime pred dvoma rokmi, vedený dobrú cenu a možno aj túžbu vziať taliansky výrobok. Ospravedlňujeme sa, ale ľutoval: pre prvú zimu šlo všetko dobre, ale diaciamoci pravdu, všetky zimné pneumatiky sú v poriadku začiatok! Ale keď som reassembled pre druhú zimu (oni mali viac ako 10.000 km), problémy začali: Všimol som si, ťažký degradácia priľnavosť a tesnenia od roku skôr, najmä relevantné na asfalte už len trochu vlhký. V suchých vecí ísť trochu "lepší, ale nie o moc, a nie ten, kto je hlúpy jazda ... Pridať v tom, že moje auto je Julie, ktorá sama o sebe má základné dobré tesnenie ulici, a vyvodiť svoje závery. Bol som hlboko sklamaný týmito pneumatikami: ja by som mohol tiež kúpiť nejaké čínske pneumatiky, tak by som zaplatili ešte menej, a neodišli horšie. Iste budú kupovať viac pneumatiky Marangoni: skutočnosť, že táto je taliansky produkt nestačí sa vysporiadať so skutočnosťou, že sa jedná Chatrný pneumatiky, určite to najhoršie, čo som kedy mal (a ja som zmenil veľa značiek ...) viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Marangoni