Filtrovať zoznam
  • Yokohama (2018)

Letné pneumatiky: Yokohama

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Yokohama

Všetky modely letných pneumatík Yokohama

Naposledy pridané názory

Yokohama Blue Earth AE01
Veľmi dobrá a bezproblémová pneumatík. Chcel by som odporučiť, pretože je to stojí za to.
Hodnotenie D.M: 4,7

Dlho som uvažoval nad výberom pneumatík, až som sa nakoniec rozhodol kúpiť Yokohamy.Powiem tak, že pri výmene starej pneumatiky Yokohama problemów.tyres nebolo žiadne veľké obsadenie, a nie ísť do žiadneho ciężarek.Świetnie neprilepí na asfalte v ťažkých dňoch veľkého odpadovú vodu a ťahá auto, keď sme sa presťahovať do väčšieho kałużę.Very dobro vyrovnať v prašnej ceste so mnou kamene, štrk a žiadne diery, a napodiv veľmi tvrdý na pneumatikách uszkodzenia.Bardzo tichý na to, čo sa zlepšenou jazdu pohodlie a nízky valivý odpor, ktorý klesol o priemernou spotrebou 1 liter na 100 km. S agresívnym konaní, ktoré sa stretnú o niečo rýchlejší ako ich predchodcovia, ale oni sú rajom pre mňa pneumatiky lepsze.Jak skvele a nie je drahé, tak prečo preplatit. Vrelo odporúčam Yokohama !!! viac »

Yokohama S.drive AS01
Yokohama spĺňa moje očakávania, a stojí za tie peniaze! Navyše to vyzerá skvele!
Hodnotenie Robert Jaworski: 4,4

Toto je druhá sada nových pneumatík Yokohama, ktorý využíva. Predchádzajúce Predpokladal som, že sa Octavia - C-pohon - a bol som potešený s nimi. V súčasnej dobe prevádzkuje S-drive AS01 nie sú lacné, ale cena ospravedlňuje ich hodnoty. Pre mňa, že sú lepšie ako C-jednotku riadne v každej kategórii správanie na ceste, a najmä ich úchop v suchých podmienkach je veľmi dobrá. Namočte je to dobré, ale majte moderovanie! V mojom Peugeot (nákup nového v obývacej izbe), boli 15 "Goodyear Eco, čo mi rozhodne sklamaní. Po roku jazdenia som upustil je v prospech novej a väčšie 16" Yokohama S-Drive, a ani na chvíľu ľutovať náklady - to bolo dobré rozhodnutie! Odporúčam tieto pneumatiky na ďalších používateľov, ktorí chcú riadiť, nie len presunúť z bodu A do bodu B! viac »

Zimné pneumatiky: Yokohama

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Yokohama

Všetky modely zimných pneumatík Yokohama

Naposledy pridané názory

Yokohama W.drive V902A
Veľké sklamanie!
Hodnotenie Łukasz R: 3,8

Kúpil som tieto pneumatiky (V902) v roku 2008, čítal veľa recenzií a rebríčkov (I drive: Renault Scenic 1.9 DTI). Po ich prvom zimnom przejeździłem za predpokladu, že žiadne veľké problémy, ale ďalšia skupina zimy je to sklamanie. Pneumatiky na vode (dážď, topenie, atď) sa správajú zle pri brzdení, na okamih stratí trakciu. Pokiaľ ide o sneh na kopcoch a rámp tiež spôsobil im veľké problémy: nohu z plynu, nízke rýchlosti a pomaly vrátiť do kopca. Pre budúcu zimu som si kúpil reťaz a nejako przemęczyłem 3 zimy. Nakoniec som sa rozhodol použiť ako letné pneumatiky a "dokončiť" to, a tu zaujímavé prekvapenie: pneumatiky sú veľmi tiché a odolné (nie v rozpore). Zhrnutie: Kúpil som ich ako zimné pneumatiky + prechodné obdobie (dážď, rozmrazovať), a tu so mnou splnená, a nebude kupovať znova. viac »

Yokohama W.drive V902A
Veľmi pekný pneumatika pre jazdu na cestách niezaśnieżonych
Hodnotenie Przemek: 3,7

Hľadal som pre pneumatiky, ktoré budú skvelý čas zapísať na suchej alebo mokrej vozovke pretože je u nás 90% zimu a obdobie prechodu. Jazdím väčšinou hlavnej cesty, ktorá je len zriedka veľa snehu a roztápajúceho snehu a pneumatiky spĺňa moje potreby 100%, pretože to umožňuje rýchlo. Vedľajších cestách, kde sneh je často oveľa menej excel, ale ukazuje behúňa, ktorý je vhodnejší pre asfalt ako N zasnežené divočiny. Keď je teplota vyššia, takže v blízkosti takého 15st. pružina plus je, že nemajú pocit, že pneumatiky, aby sa stal miękcejsza nestratil nič na jazdné vlastnosti, nestrácajú svoj vplyv na rýchle trakcie, ako to zvyčajne s inými zimnými pneumatikami pri vysokých teplotách viac »

Celoročné pneumatiky: Yokohama

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Yokohama

Všetky modely celoročných pneumatík Yokohama

Naposledy pridané názory

Yokohama Y354
Veľmi dobrý Pneumatiky
Hodnotenie mario 66: 4,6

Pneumatiky kúpili náhodou pred dvoma rokmi. V súčasnej dobe som si kúpil druhú sadu. Spočiatku som išiel cez 120.000 km a nemali žiadne problémy s nimi. Na ceste sa správali bezchybne. viac »

Yokohama Y354
veľmi dobré pneumatiky pre ľahké nákladné vozidlá / dodávkové vozidlá
Hodnotenie Rüdiger: 1,2

Pomer cena / výkon je úplne v poriadku, dobrá manipulácia v suchom i mokrom povrchu. Hnacie hluk ísť v poriadku. Snehu alebo topiacom sneh je stále testuje. Odporúča Určite. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Yokohama