Filtrovať zoznam
  • Roadstone (146)

Letné pneumatiky: Roadstone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Roadstone

Všetky modely letných pneumatík Roadstone

Naposledy pridané názory

Roadstone N 2000
Dobrý 4 -
Hodnotenie Bandzir: 3,2

Myslím si, že je to vždy lepšie, ako nové lacnejšie použitý. Vzhľad nie je nič popisovať, pretože v žiadnom prípade nepomôže v jazde. Pokiaľ ide o objem? Nie som si istý, že to nikdy nevenoval pozornosť. Windows uzavretý, ja nie revať, že je to v poriadku pre suché pneumatiky naozaj cool. Musíte sa snažiť, aby zlomil priľnavosť, veľmi vysoko pre bočnú oporu. Brzdenie je tiež na dobrej úrovni. Pneumatiky na mokrej ... už nie potrebné zvážiť tu. Bol by som veľmi. Na štarte sa mi podarilo rozbiť priľnavosť aj na 3. prevodový stupeň, brzdy s ABS môže zaklikać pomerne často. Vzhľadom k tejto letnej pneumatiky a veľa dažďa tento rok som jej dať dobrý 4 -. Odporúča sa pre tých, ktorí dávajú prednosť slobodné a pokojné jazdy. viac »

Roadstone Roadian MT
Možno, že to nie je SIMEX, ale robí.
Hodnotenie Przem4x4: 3,6

Trochu na pojezdziłem bol Bieszczady íl a odletom pri rýchlosti 100 km / h nie je SIMEX, ale ceny a vlastností je prospešný, veľmi prospešné. To nie je polica MT pneumatiky, ale pneumatiky úspešne konkuruje s viacerými založená konkurentów.Pamietać byť nuly moja pneumatiky 235/85 R16 pneumatiky sú úzke v súvislosti s rozstupom medzi blokmi dezénu nemajú zvrhnúť, teraz sa rozhodne v auguste na širšie pneumatiky. Jedná sa o univerzálnu mt, ktorý je vhodný aj blato a štrk na asfalte, ktorý si môžete ísť. Niesttety tohto roka, prakticky žiadna zima, takže nie, som skúmala správanie pneumatiky na zimné scenériu viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Roadstone

Zimné pneumatiky: Roadstone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Roadstone

Všetky modely zimných pneumatík Roadstone

Naposledy pridané názory

Roadstone Winguard Sport
Pneumatiky kvality nepriamo úmerná cene;-)
Hodnotenie Maciek: 3,9

Kúpil som 4 pneumatiky na jeseň roku 2013, a porazil je asi 7000 km. Tento rok bol takmer bez snehu v zime, takže pneumatika testovaný iba na mokrom a suchom asfalte. Som veľmi pozitívne prekvapila ich pokorou pri riadení a komfort prekonanie nerovnosti. Iba (malý) nevýhoda pre mňa bolo menej stabilné správanie pneumatiky pri jazde pri rýchlosti nad 150 km / h (jazda na nemeckých diaľniciach). Pretože však skutočná zima dosiahnutí tejto rýchlosti je vzácny, by to nemal byť problém pre užívateľov. S prihliadnutím na uvedené a veľmi atraktívnu cenu (<400 zł / pneumatika), môžem úprimne odporučiť niekto kúpiť tieto pneumatiky. viac »

Roadstone Winguard 231
Świetne.
Hodnotenie Marek: 4,3

Ja neviem, prečo pneumatiky nemajú názor. Fenomenálne na zimu. Píše to s čistým svedomím, pretože som riadil je v zime ako 30k kilometrov. Mal som tie najlepšie zimné pneumatiky. Nemáte zlyhal a nikdy nejazdil niekedy tragických okolností. Veľa áut sa stalo pred tým, než kopca alebo z nich zjezdzalo a ja sa smelo na týchto pneumatikách 30 km / h do kopca. Bohužiaľ, rovnako ako v zime - na menej behúňa, ktorý je čím ďalej menej, a po 2 sezónach som musel zmeniť. Pneumatiky sú hlasné na suché a majú pomerne veľa valivého odporu. Bohužiaľ, som zmenil na horšie zimné pneumatiky a teraz veľmi ľutujem (Debica Frigo 2). Ďalším splní tieto v snehu, pretože 100% moje očakávania. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Roadstone

Celoročné pneumatiky: Roadstone

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Roadstone

Všetky modely celoročných pneumatík Roadstone

Naposledy pridané názory

Roadstone AT RV
Dobrý oponka
Hodnotenie Eryk: 4,2

Podľa môjho názoru sa tieto peniaze ako dobrý výber pneumatík je na tom dobre v meste, kde najväčší počet celkové riadenie, nespadajú do snímok v lete veľmi dobre udržiavané, žiadne pískanie, atď viac »

Roadstone AT RV
dobrý
Hodnotenie michal: 4,2

Naozaj dobré pneumatiky, auto beží veľmi spoľahlivo a bezpečne prakticky žiadne prekvapenie, auto drží na ceste dobre aj pri značnej rýchlosti revať nenachádza žiadny vŕzganie ani príkladnú pneumatík. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Roadstone