Filtrovať zoznam
  • Maxtrek (11)

Letné pneumatiky: Maxtrek

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Maxtrek

Všetky modely letných pneumatík Maxtrek

Naposledy pridané názory

Maxtrek Maximus M1
Re-recenzia
Hodnotenie Łukasz: 4,7

Tentoraz môžem povedať niečo viac, pretože išiel cez 7000 míľ, stále si myslím, že je to dobrá voľba, nemám najmenšie výhrady iba raz ma prekvapil v daždi, ale len preto, že som sa snažil pridať ostrý plyn na prechod pre chodcov a zovrel klzký materiál, ľahko pritiahol na jednu stranu, ale rovnako tak aj ako ich predchodcovia či Nokia. Myslím si, že je to dosť, myslím, že nie je nič, čo chváliť, než dosť, pretože ich cena pôjde hore;) čas od času, ale budem sa snažiť pridať ďalšie správu po všetkom. viac »

Maxtrek Maximus M1
By som nedoporučoval
Hodnotenie Sebastian: 3,6

Dobrý deň ... som si kúpil 2 pneumatiky v septembri 2014 .. pneumatiky vyzeral pevný, boli založené na zadnej časti vozidla. Na začiatku bolo všetko v poriadku, dážď alebo suchej ceste išli rovnako ako pneumatiky s nižším policou ... ja neviem, či som urobil 6000 km a na pneumatike sa objavila bublina. Koleso na strane vodiča osi. Tam som narazil na niektoré jamke, potom, čo videl presné ráfiky a pneumatiky nemajú žiadne stopy zásahov zvonku .. pneumatiky sotva išiel od m1 maximus nápis na behúni stále veľmi viditeľné ... len preto, že by som nedoporučoval tieto pneumatiky, pretože po krátkej dobe budú nútení kúpiť nové pneumatiky ... viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Maxtrek

Zimné pneumatiky: Maxtrek

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Maxtrek

Všetky modely zimných pneumatík Maxtrek

Naposledy pridané názory

Maxtrek Trek M7
životnosť a nízka cena
Hodnotenie maria luisa: 4,4

Nechcel som stráviť veľa, mám rád pekné pneumatiky, ale tiež musím byť opatrný, ako veľmi som sa stráviť, Maxtrek Trek M7 sú Boun pre tých, ktorí hľadajú slušné pneumatiky s nízkym parkovou, niečo, čo ma prekvapilo je logevità, tri sezóny Mám tieto pneumatiky a ja nemal nikdy sklamaní, to je pravda, že som sa ísť veľmi pomaly, sú tiché a nikdy ísť s ele viac vysokej rýchlosti 100 km-h, bl \ grip je celkom dobrá, nie je zlý, ja odporučiť všetkým :) viac »

Maxtrek Trek M7
dobré pneumatiky, stojí málo
Hodnotenie Luca: 3,8

hi, pneumatiky sú v poriadku, celkom dobre, a to najmä v snehu, ale nie sú dokonalé, že by mohli byť tichšie, s rýchlosťou vyššou ako 100 km / h môžete počuť hluk, niektorí z mojich priateľov sú tieto pneumatiky a anchio Rozhodol som sa vziať, Maxtrek Trek M7 je bezpečný a tiež veľmi pekná, za túto cenu naozaj mali :) viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Maxtrek