Filtrovať zoznam
  • Sonar (85)

Letné pneumatiky: Sonar

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Sonar

Všetky modely letných pneumatík Sonar

Naposledy pridané názory

Sonar SX2
Naozaj stojí za to.
Hodnotenie tora: 4,6

Pneumatiky zakúpené as, tester. . ". Nebolo on-line žiadny názor o nich, ale pokušenie dobré výrobky spoločnosť prijala šancu vyplatila vodič už wyjezdzilem veľa pneumatík, takže som sa ukazuje porovnanie Tieto pneumatiky sú naozaj stojí za tie peniaze Dry / mokré .. - . zjavenie Krásne im udržať auto a nie strašidelné rýchlo prekonávaní luky Rovnako ako u oderu. -.,., ja neviem, ja som im len za 5000 míľ od predpokladov, v súčasnej dobe nie je nič vidieť problémy s rovnováhou žiadny nerovnosti tlmí veľmi pekne, ale . docela hlasné otvorov sú počuteľné, pri jazde na povrchu rovnaké časti ticho len to, čo si môžete nájsť chybu s týmto vzorom a vzhľad behúňa pneumatiky. - sú krajšie :) Na mojom aute predtým bežal Dunlop SP Sport 2050 - The sonary sú rozhodne lepšie vo všetkých smeroch. viac »

Sonar SX2
Zona happy
Hodnotenie OCTAVIA_RS: 4,6

Kúpili sme auto, pretože jeho manželka bola v propagáciu. Zona nie je šialený. Pneumatiky vynikajú správne. K dispozícii sú príliš tiché - v rozmedzí 60 až 100 km / h slychac je. Ja neviem, ako športovú jazdu, pretože jeho žena je tesne pod 100 koníkmi pod kapotou a ťažké overiť v aute, ale musím priznať, že s ohľadom na cenu, Som príjemne prekvapený. Je ťažké sa rozísť alebo zaviesť ich do šmyku. Keby som mal 200 hp je zrejme prípad by bola odlišná. Každopádne auto 100 koní na 100% odporučiť - Testoval som tieto leukémiu, ako som mohol, a nie zlyhala. Veľmi pozitívne správanie v daždi - môžete normálne ísť ako suché. Augustová skvelo vedú pneumatiky na mokru. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Sonar

Zimné pneumatiky: Sonar

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Sonar

Všetky modely zimných pneumatík Sonar

Naposledy pridané názory

Sonar Winter PF-2
Dobrý pneumatika za dobrú cenu. Odporúčame!
Hodnotenie Rafał: 4,2

Musel som si vybrať z Michelin vyše 500pln / SZT, alebo "čínsky" o polovicu. V časoch krízy, voľba bola jasná. V súčasnej dobe, po prejdení niekoľkých tisíc. v zimných podmienkach, ja viem, že to bola dobrá voľba. To je môj ďalší sada čínskych pneumatík, a už vôbec nie, ale ostatni.Dodam, že tieto gumy prejsť do auta a dodávka WOZA viac času, než by mali. S pozdravom. viac »

Sonar Winter PF-2
za túto cenu dobrý dardzo pneumatiky
Hodnotenie Karol: 3,3

Kúpil som si pneumatiku, pretože ceny. Myslel som, že by nákup bol dobrou voľbou medzi cenou a kvalitou, a nemýlil. Testované pneumatiky na suchej a chladené s asfaltom a Tatra plne vzťahuje cesty snehom. Ukázalo sa, že veľmi dobre. Dúfam, že pneumatika mi bude slúžiť najmenej tri alebo štyri ročné obdobia. Odporučil by som, dobrá voľba za dobrú cenu. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Sonar

Celoročné pneumatiky: Sonar

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Sonar

Všetky modely celoročných pneumatík Sonar

Naposledy pridané názory

Sonar N850
Fajana pneumatika za dobrú cenu
Hodnotenie Mijas: 3,9

Išiel som na tieto pneumatiky, ale nie tak moc, ako som celkovo fit. Najlepšie je cena, a to ma povzbudilo, aby som kúpiť. Dobré pneumatiky rozptyľujú vodu tak, aby boli bezpečné a aby mi, že je to, čo sa počíta. Niekedy sa piskot v zákrutách, ale je asi viac »

Sonar N850
Veľmi dobré pneumatiky po celý rok.
Hodnotenie Angel: 4,0

Veľmi dobré pneumatiky po celý rok pre pokojnú jazdu. Ako na zimné a letné pneumatikou prejde testom. Chodím k nim už druhým rokom a zatiaľ som nemal žiadne problémy s nimi. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Sonar