Filtrovať zoznam
  • Matador (178)

Letné pneumatiky: Matador

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Matador

Všetky modely letných pneumatík Matador

Naposledy pridané názory

Matador MP71
Neodporúčam
Hodnotenie sobus: 3,8

Pneumatiky ideálny pre ľudí s silné nervy. Budú dodávať dojmy každý deň. Je lepšie zaplatiť $ 30 a kúpiť niečo normálne. Mám vyhodiť výroby viac »

Matador MP46
Mal som najhoršie pneumatiky
Hodnotenie RR: 2,6

Pneumatiky kúpil v roku 2013 uprostred letnej sezóny, celú sadu. Tire Manufacturing 2013 rok. Prejdená vzdialenosť na pneumatikách nepamätám presne, ale rozhodne nie viac než 20tys.km. Pneumatiky na hnacej nápravy je kompletný blbosť, dva tri mesiace držať auto na mokrej vozovke zhoršuje, v súčasnej dobe nulovej, skoro ako hokej ... priznáva, dynamický, rýchly riadenia, ale nepohybuje škrípavým ani kvičící brzdy. Pneumatika je tak mäkký, že mám pocit, ako by bola vyrobená z žuvačiek, pokyn, je mi vulkanizačné ... dnes som zmenil pneumatiky a vulkanizátor, Matador nikdy na hromadu a potom vulkanizátory skôr alebo nie navštívime. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Matador

Zimné pneumatiky: Matador

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Matador

Všetky modely zimných pneumatík Matador

Naposledy pridané názory

Matador MP92 Sibir Snow SUV
Milé prekvapenie
Hodnotenie Aga: 4,8

Recenzia sa týka pneumatík Matador MP92 Sibir Snow SUV v rozmere 235/70 R16 namontovaných na Jeep Cherokee 2.8 CRD. 1. Vyváženie jednej pneumatiky z kompletu bolo ťažšie, ale nie nemožné. Pekne sa drží na zákrutách, je dosť tuhá ako na ten rozmer, dobre brzdí na mokrej vozovke aj brečke, milé prekvapenie bolo dobrá trakcia na ľade v januári 2014. Ksichty vodičov, ktorých som obiehal boli na nezaplatenie. V ľahkom teréne Matador MP92 Sibir Snow SUV v porovnaní s predchádzajúcimi BF Goodrich Winter Slalom sa dá jazdiť, ale na asfalte je omnoho lepšia. viac »

Matador MPS520
Za cenu, ktorú nenájdete vhodnejšie pneumatiky pre naše jazdných podmienok v zime.
Hodnotenie Paweł: 4,7

Dobré jazdné podmienky, a to ako chladené sneh a roztápajúceho snehu, hlboké a husto distribuované po celom zárezov pneumatiky v behúňa, ktoré je dobré pre trakciu v podmienkach s množstvom snehu, a to nie snímky pneumatík na snehu, len zahryzne do snehu a tlačí vpred. Rovnako tak na ľade, nie brzdenie plazy, auto sa chová dobre, vodič cíti, že má kontrolu nad vozidlom, nie je, ako to je na oveľa lacnejšie a nižšími čínske pneumatiky. Vzhľadom k tomu, v prvom rade sa počíta bezpečnosť a jazdný komfort, nie cenu. Hľadal som naozaj dlho a s čistým svedomím odporučiť tieto pneumatiky. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Matador

Celoročné pneumatiky: Matador

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Matador

Všetky modely celoročných pneumatík Matador

Naposledy pridané názory

Matador MP61
lacné blbost
Hodnotenie Roch Kowalski: 3,0

Po pol roku jazdenia vo veľkom štýle kapelusznickim som skočil na jednu veľkosť pneumatiky ako päsť rana. Reklama túto nevýhodu, ale výrobca sa rozhodol, že to bolo spôsobené tým, rastlinného vulkanizácie, kde som predpokladala, že túto pneumatiku. Bright a bule skočil za pol roka (sic). Tak som si kúpil ďalšie nové pneumatiky na súbor, a do tej doby mám bule skočil na ďalšie pneumatiky. Už nalieva na tieto sťažnosti a jazdiť s Bula. Dno, nie pneumatík. A čo, že lacné blbosť ... viac »

Matador MPS125
Zjavenie
Hodnotenie Mike: 4,7

Pneumatík geniálne! Celoročné produkt, ktorý funguje vo všetkých podmienkach. Na jeseň som si kúpil auto. Je pravda, že s novými pneumatikami, ale letné (Michelin). V zime ste museli musieť kúpiť novú gumu. Niekde som čítal, že sa jedná o Matador Excel v snehu. Cena a dobrá povesť znamená, že voľba bola pre nich. Neľutujem. Vynikajúci pneumatiky. Zdvihne auto prilepené k asfaltu. Na snehu nie sú žiadne zázraky, ale nejdú do hôr, a mesto nebolo problémy. Môžem bezpečne odporučiť tieto pneumatiky. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Matador