Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Matador

Populárne modely letných pneumatík Matador

Všetky modely letných pneumatík Matador

Naposledy pridané názory

Autor:Marián Macek
Hodnotenie Marián Macek: 5,0

Na aute jazdí manželka, skôr jazdí mesto a kratšie trate. S pneumatikami je veľmi spokojná. Dobrý pomer kvalita a cena. viac »

Autor:Lujgi
Hodnotenie Lujgi: 5,0

Dosť porovnateľná k strednej triede. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Matador

Zimné pneumatiky: Matador

Populárne modely zimných pneumatík Matador

Všetky modely zimných pneumatík Matador

Naposledy pridané názory

veľmi pokojné a veľmi pohodlné, dobre na suchých aj mokrých cestách.
Hodnotenie 2g5tbre: 4,6

Hodnotenie na snehu nie je možná z dôvodu, že neboli žiadne podmienky na test. Doteraz som prešiel na tých gumách 6000km. Pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow používam od novembra 2015 na Škode superb II, pri teplotách ponad 12 stupňov sa robia trošku menšie a znižuje sa pevnosť riadenia...Treba dávať pozor. Pri nulovej teplote sú veľmi dobré. Na suchej aj mokrej vozovke. Odolné voči aquaplaningu. Jedna situácia zachránená vďaka týmto pneumatikám.Začalo mrholiť, asfalt sa jemne zarosil, teplota okolo 2 stupňov, aby som predišiel havárii musel som spomaliť z 160 na nulu. Podarilo sa mi to s rezervou 30 cm (myslel som, že buchnem), ale zaskočilo ma to, že čím pomalšie som šiel tým viac som brzdil, čiže pneumatiky sa držali ideálne. Do toho sú tiché pri vyšších rýchlostiach (to bolo hlavné kritérium môjho výberu) a neopotrebujú sa nadmerne. Jazdím hlavne v meste a z času na čas aj na dlhé trate (počas jedného dňa niekoľko stoviek kilometrov v rôznych podmienkach). Matador MP92 Sibir Snow sp dosť pohodlné a škoda, že nemajú ochranu ráfika. viac »

Je zima, takže dopisujem recenziu Dobré pneumatiky!
Hodnotenie 2g5tbre: 4,3

V medzičase som prešiel ďalších 5000km a konečne som mal možnosť jazdiť v zimných podmienkach. Pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow sú perfektné. Skutočne dávajú pevnosť riadenia pod podmienkou, že teplota je nižšia 10 stupňov. Počas mrazu skvelé.Biela cesta, ubitý sneh, ale žiaden ľad aj tak som mal pocit kontroly bez stresu pri rýchlosti 60-80 km/h, zriedka ESP alebo ARS korigovali moje činy (samozrejme treba mať na pamäti, že v takých podmienkach je dobre pokiaľ sú dodržané zásady fyziky). Brzdenie a riadenie v takých podmienkach ok. Trošku horšie pneumatikám ide jazda do kopca (hnacia náprava predná,superb). Na ľade samozrejme nie sú žiadne zázraky, ale je fajn. Čerstvo napadaný sneh na asfalte, dokonca aj vo väčšom množstve pneumatike neprekáža. Čo určite nie je v Matador MP92 Sibir Snow – žiadne nadmerné opotrebovanie. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Matador

Celoročné pneumatiky: Matador

Populárne modely celoročných pneumatík Matador

Všetky modely celoročných pneumatík Matador

Naposledy pridané názory

Autor:Bernadeta Švancárová
Hodnotenie Bernadeta Švancárová: 5,0

Ja síce jazdím denne ale krátky trasy. Spokojnosť je ale z mojej strange veľká. viac »

Autor:Vero
Hodnotenie Vero: 5,0

Zatiaľ spokojná viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Matador