Filtrovať zoznam
  • GT Radial (146)

Letné pneumatiky: GT Radial

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík GT Radial

Všetky modely letných pneumatík GT Radial

Naposledy pridané názory

GT Radial Champiro HPY
Super pneumatík odporúčame
Hodnotenie maverickjava: 4,5

Pneumatiky naozaj cool. Hľadal som pneumatík pre Vaše vozidlo po dlhú dobu, pretože takmer tri mesiace, sedí na portáloch, a prečítajte si, čo pneumatiky sú najlepšie. Neskôr, dlhé hodiny na stránkach s ponúk pneumatík. Na začiatku som bol trochu skeptický k nákupu týchto pneumatík preto, že nikdy nepočul o tejto spoločnosti, a pomerne málo hodnotení by som mohol nájsť o nich. Ale napriek tomu, jeho parametre sa rozhodli k ich kúpe. A bol som príjemne prekvapený. V skutočnosti, tam sú veľmi tiché. Na suchom povrchu výborný drahé. Na predošlých pneumatikách často museli zatiaľ čo agresívne začína na križovatkách, pneumatiky zajačal. S týmito to je takmer nemožné, pretože je veľmi dobre drahé. Pri jazde v zákrutách naozaj skvelé zatáčanie udržať na ceste. V mokrom alebo super-kontroly. Tiež, ak niekto myslí na nich, môžem odporučiť. Budete šťastní. viac »

GT Radial Adventuro M/T
Odporúčame pneumatiky stojí peniaze
Hodnotenie Michał: 4,6

Dobrý deň, kúpil som si pneumatiky vozidla, ktorý sa používa k hre v močiaroch :) a ja som sa svojimi vlastnosťami veľmi spokojní, správanie na cestách, sú naozaj pekné aj cez agresívne behúňa. Pokiaľ ide o riadenie v tejto oblasti sú skvelé behúňa bahno čistí veľmi dobré rozbije auto dopredu aj v najväčšej močiare. Stručne povedané, ak niekto hľadá pneumatiky pre osobné vozidlá, ktoré sa v 80% sa pohybuje na nespevnených cestách je natočený v 10 .Nie odporúčame kúpiť protektorované pneumatiky, ktoré mimochodom sú drahšie ako úplne nové pneumatiky :) Bavte sa v poli tvoj viac »

Zimné pneumatiky: GT Radial

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík GT Radial

Všetky modely zimných pneumatík GT Radial

Naposledy pridané názory

GT Radial Savero WT
Po 15 rokoch, ktoré riadim tento voz sú najlepšie pneumatiky, ktoré som namontované!
Hodnotenie Roberto Cincotti: 5,0

Vyskúšal som pneumatiky v rozmedzí 350 - 000 km, ale sú super! Určite odporúčam! Rozdiel cítiť najmä vo vozidle, ktoré má zlé držanie na ceste a má v normálnej polohe pohon zadných kolies (ako napríklad moje Terrano a v prípade potreby pohon 4x4. Rozdiel si všimla moja manželka, ktorá auto riadi, často. Pri najmenšom akcelerátore nedochádza k driftovaniu. a na snehu veľmi dobre som túto zimu precestoval niekoľko KM vo Švajčiarsku a auto sa správalo veľmi dobre ako nikdy predtým. sú oveľa lepšie. viac »

GT Radial Champiro WinterPro
Zjavenie Naozaj !!!
Hodnotenie Panther: 4,6

On mi povedal, že vulkanizátor pneumatiky priateľ, akú značku som nebol presvedčený. Veľké prekvapenie, je to naozaj skvelé zimné pneumatiky. V ťažkých podmienkach. Husté sneženie pupienok pre nich. Veľa cestujem, som obchodný zástupca. V tomto odbore neexistuje žiadny spôsob, ako ísť do práce, pretože poveternostné podmienky stalo, že sa veľmi zhoršila. Musíte len. Už s touto pneumatikou už najazdili mnohých prestížnych značiek, ale tie sú świetne.Dziś len zmenil svoje pneumatiky. Som v druhej sezóne zimnej pneumatiky GT. Odporúčam! viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík GT Radial

Celoročné pneumatiky: GT Radial

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík GT Radial

Všetky modely celoročných pneumatík GT Radial

Naposledy pridané názory

GT Radial Savero HT Plus
Dobrý pneumatika za dobrú cenu
Hodnotenie Michał: 3,2

Pneumatík jazda-na asfalte, a tu to funguje dobre v poli, nestabilný povrch, blata, atď, bohužiaľ, opäť klesne. Atraktívna cena a vzhľad pneumatiky je jeho plus. Išiel som im 15 tys.kilometrów zatiaľ je dobrá. viac »

GT Radial Savero HT Plus
Veľkú hodnotu za slušné peniaze.
Hodnotenie MF: 5,0

Zvažovali sme nákup v rôznych kategóriách proti iným známych značiek a ako výsledok sme si kúpili sadu pneumatík GT Radial, z ktorých Vám radi :) viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík GT Radial