Filtrovať zoznam
  • Apollo (32)

Letné pneumatiky: Apollo

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Apollo

Všetky modely letných pneumatík Apollo

Naposledy pridané názory

Apollo Alnac 4G
ako zjavenie na tak malom Kase
Hodnotenie irek: 4,6

Vybral som si pneumatiky z dôvodu označenie C-valivým odporom B-priľnavosti na mokrom povrchu a objemu 69 db a ADAC teste, kde boli medzi pneumatiky polecanych.tyres doteraz odrážali etykiety.Nie vaše dáta horšie než Fulda ecocontrol.Mam Dúfame, že oter bude rozumné a vydrží nejakú tisíc. km viac »

Apollo Alnac 4G
Zjavenie 100% !!!
Hodnotenie J_M: 5,0

Pneumatiky senzačný spĺňať 100% moje očakávania. Na suchom asfalte veľmi tichý a dnes roztápajúceho sa snehu sa darí lepšie ako zimné pneumatiky .... len koleso !!! viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Apollo

Zimné pneumatiky: Apollo

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Apollo

Všetky modely zimných pneumatík Apollo

Naposledy pridané názory

Apollo Alnac Winter
Oponki veľmi dobre pomôcť riadiť ako na asfalte aj na prašných cestách.
Hodnotenie Artur: 4,6

Poletím tieto pneumatiky na každého, kto sa pýta o nich. Hluk môže byť vypočutý na asfaltovej malú sviečku a pohodlie pomerne vysoká. Okrem celkom rýchlo nasledoval samočistiace dezén, a preto menší problém ako snehu a blate. Odporúčame a pozdraviť. viac »

Apollo Acelere Winter
Veľmi dobrá pneumatika
Hodnotenie ace: 4,2

Kúpil som si dušu na rameno. Avšak, po dvoch ciest do Álp, môžem s istotou povedať, že pneumatika preukázané v tých najnáročnejších podmienkach. Ako pár sa dostal do L2A bez reťazí. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Apollo

Celoročné pneumatiky: Apollo

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Apollo

Všetky modely celoročných pneumatík Apollo

Naposledy pridané názory

Apollo Alnac 4G All Season
Ja by som určite odporučil.
Hodnotenie Duratec: 4,4

Mám tieto pneumatiky za rok. Overil som si ich vo všetkých možných poveternostných podmienok. Predtým som používal sezónnych pneumatík. Pneumatiky Apollo ma naozaj prekvapil veľmi pozitívne. Suchá cesty, dážď, sneh, ľad, námraza, teplo. Za všetkých podmienok, bezchybný chod vozidla. Po viac ako 20 tisíc. km zmizla len niečo málo cez 1 mm. Takže sa konzumujú mierne a nie príliš rýchlo. V letnom období, a to aj v horúcom počasí nie je pochýb o tom, že zmes bola príliš mäkká a pneumatiky pišťal, a to bolo pred kúpou trochu strach. Sú veľmi tiché ako high-end pneumatiky v lete. Pri správnom tlaku vzduchu dobre tlmí nerovnosti. Dokonca aj počas ťažká zákrutách auto je veľmi stabilný a nemajú plávať. Neviem, čo by som mohol spomenúť nevýhody. Dokonca aj výkonnosť pneumatík nevyvoláva žiadne námietky. viac »

Apollo Alnac 4G All Season
A pevné pneumatiky za celý rok za prijateľnú cenu.
Hodnotenie Sebastian: 4,2

Dlho som váhal nad týmito pneumatikami. Vzhľadom k mojej občasné ostrej štýlu jazdy som nebol presvedčený o tom, kúpiť celoročne. Ale my sme vzali šancu. Musím priznať, že ma skutočne prekvapuje pneumatika plus. Je tichý, dobre-vyrobený, dobre potlačenie nerovnosti. Sneh je na tom veľmi dobre. Ako typický zimné pneumatiky. Na suchý fantastický. Mokrá 4+. To dáva pauzu len na veľmi rýchlym Reloaded v daždi. Ale rok bol tiež zmietla (auto pomerne silný a veľký 130km). Auto na týchto pneumatikách je vykonávaná bezpečne. Nič hojdačky alebo skoky. Tam boli žiadne problémy s vyvažovanie. Nechcem súdiť len z dôvodu jeho odolnosti príliš málo kilometrov prešiel. Zatiaľ sa ani počas lejaky na diaľnici nesklame. Bála som sa, že by bolo hlasné. Medzitým, hladina hluku rozhodne nie je väčšia ako letné pneumatiky. Chcel by som odporučiť, a celkom iste by kúpiť sám druhýkrát. Vzal som šancu, pretože je to nová a nebolo to žiadne pripomienky alebo testy. Neľutujem. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Apollo