Filtrovať zoznam
  • Evergreen (35)

Letné pneumatiky: Evergreen

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Evergreen

Všetky modely letných pneumatík Evergreen

Naposledy pridané názory

Evergreen EU72
Vynikajúca kvalita za rozumnú cenu, tak prečo preplatit.
Hodnotenie Coopermaniak: 4,3

Kúpil som tieto pneumatiky pre Mini Cooper S v mieste niekoľko rokov Pirelli pneumatík. Bol som prekvapený tým, radikálnou zmenou jazdného komfortu. Pneumatiky dokonale hodí pre dynamickú jazdu (Cooper inak nemôže byť,), a to ako na suchej i mokrej vozovke, mal som možnosť pozrieť sa na to. Z pohľadu behúňa nemá chytiť, ale to, čo som očakával od rozpočtu na pneumatiky. To je to, čo som sa dostal do jazdných vlastností a bezpečnosti prekročil moje očakávania. Uvidíme aj po niekoľkých mesiacoch intenzívneho konania ako ich trvanlivosť. S čistým svedomím odporučiť! viac »

Evergreen EU72
Za cenu vynikajúce!
Hodnotenie Łukasz: 4,0

Kúpil som rozpočtu pneumatiky SUBARU po pretrhnutí michelinki prvenstve dochádzať do zimy. Dealer nechcel, a že vzhľadom na Subaru pohonu Symmetrical AWD jeden pneumatiku vymeniť nedá sa rozhodol kúpiť "každý lacnejšie." A úprimne povedané spadla sánka tesne po dištančné. Pokiaľ ide o suché priľnavosti, pohodlie, palivo, brzdenie, pneumatík pre niečo viac ako 200 zł. poráža takmer trikrát drahšie konkurent na hlave. Na mokrej, klzkej vozovke robí pomerne. Celkovo možno povedať, podľa môjho názoru, skvelé pneumatiky. Môžem úprimne odporučiť každému. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Evergreen

Zimné pneumatiky: Evergreen

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Evergreen

Všetky modely zimných pneumatík Evergreen

Naposledy pridané názory

Evergreen EW62
Lacné pneumatiky
Hodnotenie Simo: 3,7

neverí v balíkoch, že čínske pneumatiky sú zlé, ale nie sú najlepšie, ale tie sú rozhodne lepšie, než mnoho iných modelov, je čínska značka, ale je to veľmi conosiuta, povedzme, že by som radšej minúť menej a zmeny pneumatiky po dvoch rokoch, rovnaké, všetky pneumatiky sa opotrebovávajú, myslím, že to nemá cenu utrácať viac, Evergreen EW62 som si uvedomila, že najdôležitejšou vecou sú nové zimné pneumatiky, pretože predtým, než som mal obnovenej pneumatiky a po 3 mesiacoch Musel som sostituirgli, nový produkt má vždy záruku a potom ďalšie a trvá dlhšie, ale nie sú dokonalé, ale sú un'po hlučné, ale za túto cenu nemôžete očakávať zázrak, povedzme, že sú slušné. Som celkom spokojný! viac »

Evergreen EW62
diskrétne pneumatiky
Hodnotenie Lucaxx: 3,6

Ahoj, kúpil som pneumatiky Evergreen EW62 pred dvoma rokmi, než som mal pneumatiky multi-sezónne a teraz vidím ten rozdiel, že skutočný zimné pneumatiky / stoupáky sú všetky ďalšie cechové vec, blato a sneh sú veľmi dobré, jediný defekt Tento model je hladina hluku, sú veľmi tiché, ale behúňa je pekné, to je veľmi tvarovaná, sa ukáže tak dobre v snehu, ja neviem, ako sú na ľade, ale nečakajte, že moc, povedzme, že Na trať pettinaggio všetky pneumatiky nie sú za babku, pretože teraz som celkom spokojný, spotreba nie je prehnané, tvrdí, že za túto cenu som zaplatil, že majú pravdu, ja dúfam, že je tu ďalší sezónu s nimi, ale oni by mali to ... dúfajme, že dobré viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Evergreen