Filtrovať zoznam
  • Pirelli (4368)

Letné pneumatiky: Pirelli

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Pirelli

Všetky modely letných pneumatík Pirelli

Naposledy pridané názory

Pirelli P7 Cinturato
Adam
Hodnotenie adam: 4,8

Jazdím Fiatom Stilo. Pneumatiky Pirelli P7 Cinturato partia medzi nalepšie pneu, aké som doteraz mal. Prešiel som na nich asi 70 – 80 tisíc kilometrov. Auto sa riadi skvelo, pneu v kombinácii s dobrými brzdami sú oveľa lepšie ako gumy strednej triedy. Garantujú vynikajúcu priľnavosť a sú veľmi odolné. Jedinou nevýhodou je to, že tieto pneumatiky v rozmere 205/55 r16 nemajú ochranu ráfika. Mám rad agresívnu jazdu, jazdím pomerne rýchlo. Pneumatiky sú už mierne opotrebené, preto musím si dávať pozor, najmä na mokrej vozovke. Chcel by som podčiarknúť, že pneumatiky Pirelli P7 Cinturato sú vhodné pre agresívnu, športovú jazdu. Mám športové, výkonné auto, a musím povedať, že nové pneumatiky Pirelli P7 Cinturato sú idealne pre takéto vozidlá. Správajú sa perfektné najmä pri prekonávaní zákrut. viac »

Pirelli P Zero Rosso
Vynikajúca trakcia
Hodnotenie AR: 4,8

Pneumatika sa držať na ceste, v porovnaní s napr životného prostredia Michelin Zdá sa mi, ako by som mal pohon 4 kolies. Docela ťažké prelomiť trakciu, auto zvláda ako hodinový stroj a inhibuje doslova na mieste. Ani raz mali možnosť otestovať ich zovretia v extrémnych situáciách a nebol sklamaný. Nevýhodou je ich tvrdosť valivým odporom pneumatík sa premieta do vyššej spotrebu pohonných hmôt a rýchlejší opotrebenia behúňa (po 40,000 km je asi 4-5 mm). Ale niečo za niečo, mojou prioritou je bezpečnosť pre ktoré som schopný sa trochu priplatiť. Celkovo môžem povedať, že je najlepšie z hľadiska úžitkovej pneumatiky, čo som kedy mal. Aj napriek drobné ťažkosti, spojené s nákladmi, ktoré sa vzťahujú k jeho úžitkovej hodnote nákladov na vlastníctvo pneumatiky padá senzačný. viac »

Zimné pneumatiky: Pirelli

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Pirelli

Všetky modely zimných pneumatík Pirelli

Naposledy pridané názory

Pirelli CARVING EDGE
Odporučiť
Hodnotenie ARTI: 4,4

Odporučil mi ho kamarát "oponiarz". Horse Omega 2.0i Auto. pohon tył.Tylko ABS. Celú zimu bez preklzu. Pneumatiky senzačný. "Mean" dezén pomáha pri jazde na snehu, blate. ako ísť do rohu, ale poukázať na to, pri bežnej jazde, je ťažké dať bočné auto a to znamená, že bezpečnosť. Pohybu, zadajte sa zasnežené parkovisko, príjazdové cesty, cesty spevnené a menej inhibícia na veľmi dobrej úrovni. Tire bit nahlas (na suchý), ale mne to nevadí. zimná pneumatika, aby boli funkčné a bezpečné. uschnúť ako suchá, zimné pneumatiky, a cítiť sa tak mäkké pneumatiky, ale ako som už písal IDE zimná pneumatika. Myslím si, že v zimnom nohe plynu a Rockin 'v mojom automobilové pneumatiky 1. triedy. Odporúčam všetkým "tylnonapędowcom" bez týchto systémov. viac »

Pirelli SottoZero
Autor:Zybers
Hodnotenie Zybers: 3,4

Kúpil som si pneumatiky v decembri, a revízie je napísané na jar. Zima bola ako sme videli. Tam bol sneh, ľad, dážď a to tiež bolo sucho s teplotami, ako je 15 stupňov. Vo všetkých podmienkach správaní vozidla bol predvídateľný. Senzačný v hlbokom snehu, na ľad bol ABS zapnutie, ale voz držal smer jazdy a môže byť kontrolovaný. Ak máte preplatok, a pocit, že jeden z náprav prechádzať do šmyku, to je dosť spomaliť a pneumatiky hneď grip späť. Keď sa dostanete pocit z toho, ste schopní bezpečne riadiť a oveľa rýchlejšie ako ostatných účastníkov cestnej premávky, čo je dôvod, prečo jazdy v zime ha bolo mi dáva veľkú radosť. Na teplé a suché vozovky pneumatiky môžu pohmkávať trochu na viac ako 55 mph, ale nie je to otravné. Po 7000míle pneumatiky vyzerajú ako nové, ale stratili len svoje "špičky". Pirelli Sottozero sú moje prvé zimné pneumatiky, takže nemám čo ich porovnanie s, ale vidieť správanie ostatných vozidiel za rovnakých podmienok, musím priznať, že väčšina áut nemal šancu s mojím. V predchádzajúcom aute som letných pneumatík po celý rok, a ja viem, že to neurobím znovu. Nebudem ohroziť mojej rodiny život nič viac. Pirelli Sottozero sú skvelé pneumatiky, ktoré odporúčam všetkým! viac »

Celoročné pneumatiky: Pirelli

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Pirelli

Všetky modely celoročných pneumatík Pirelli

Naposledy pridané názory

Pirelli Scorpion Verde All Season
pneumatiky pre 4x4
Hodnotenie silvestr: 3,7

Ahoj, kúpil som Pirelli Scorpion Verde All Season pred dvoma rokmi. Toto bolo prvýkrát, keď som sa rozhodol kupit celorocne pneumatiky. Pred týmto časom som vždy mal dve sady pneumatík, jednu pre leto a zimu. Som veľmi pozitívne prekvapený, pneumatiky sú dobré, správajú sa dobre. Jazda v meste, bahne, piesku a dokonca aj v zime na snehu a blate - to je perfektné. Bol to môj priateľ, ktorý mi povedal, aby som nakupoval celorocne gumy a presvedčil ma, že ušetrím veľa peňazí. Pri výmene pneumatík nie je potrebné čakať a nemusíte utrácať peniaze ani za zimné pneumatiky. Ďalšou výhodou je, že môžete dato niečo viac peniez a možno ísť za prémiovú značku univerzalnich pneumatík. Odporúčam Pirelli Scorpion Verde All Season. viac »

Pirelli Scorpion Verde All Season
x 4x4
Hodnotenie itt: 4,5

Už je to 3 mesiace, čo som kúpil pneumatiky Pirelli Scorpion Verde All Season - netestoval som ich na snehu, iba na bahne a piesku, nemôžem povedať nič zlé. Čakám na zimu, aby som ich otestoval, určite budú perfektné na snehu. Odporúčam Pirelli Scorpion Verde All Season každému, kto žije v krajine. :) viac »