Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Pirelli

Populárne modely letných pneumatík Pirelli

Všetky modely letných pneumatík Pirelli

Naposledy pridané názory

Nie je to zlé, ale s chybami.
Hodnotenie Cyprian: 3,6

Všeobecne pneumatika nie je zlá, ale nie je vhodná pre niektoré vozidlá. Výhody: - relatívne nízky valivý odpor - veľmi dobrá priľnavosť na suchom povrchu a dobrá kontrola v prípade straty priľnavosti - dobra smerová stabilita - slušná trvanlivosť - dobrá kontrola v prípade straty priľnavosti na mokrom povrchu - ľahké vyvažovanie a žiadne vibrácie - slušná odolnosť proti aquaplaningu - najväčšou výhodou pneumatík je ovládanie vozidla po strate priľnavosti na suchom a mokrom povrchu a priľnavosť na suchej vozovke Nevýhody: - od začiatku dosť veľká hlučnosť, je to kvôli vysokej tvrdosti behúňa - najväčšou nevýhodou je, že pneumatika pláva na koľajach, testované aj na BMW E92. Vozidlo sa na koľajach ťahá do jednej strany (raz levej, raz pravej) v porovnaní s ostatnými pneumatikami - priľnavosť za mokrej vozovke bola v poriadku iba v prvej sezóne, čím ďalšie, tým horšie, pri štarte na mokrom povrchu vždy reaguje systém TC - potlačenie nerovností je v poriadku, ale v porovnaní s mäkkými Goodyearami je výrazne horšie - kvôli dezénu pneumatiky zvyšuje sa odpor na volante pri riadení a parkovaní. viac »

Kúpim znova
Hodnotenie Dano: 4,0

Ducati Hypermotard dostáva originálne práve túto pneumatiku - Pirelli Diablo Rosso II. Určite nie bezdôvodne. Novú sadu som začal používať tento rok pred cestou k Čiernemu moru v blízkosti hranice Bulharska - Vama Veche v Rumunsku. Čo sa týka pneumatiky nemám žiadne výhrady, oni prežili všetko, štrk, kamene na trase do Transalpine po zničenom asfalte, v Transfargarsan a mnoho ďalších krásnych miestach v Rumunsku, kde to vôbec nie je hladké. Pneumatika sa správala veľmi stabilne, predvídateľne. V daždi, tam neboli žiadne vážne šmyky, a na suchých ma kedysi zachránili pred búračkou do motocykla kamaráta, stále viem čo sa stane s prednou časťou motocykla. Zúčastnil som sa dvoch gymkanov v Krakove, kde som sa mohol porovnať so silnými skupinami a mohol som zistiť limity priľnavosti, a to doslova;) Keď ide o opotrebenie pneumatík, nikdy som sa tým neobťažoval, ak ich zničím jednoducho ich vymianiam na nové. Či už urobila 5000 alebo 20 000 km. Ja vrelo odporučam Pirelli Diablo Rosso II. Možno, že v budúcnosti skúsim novšiu verziu III. viac »

Zimné pneumatiky: Pirelli

Populárne modely zimných pneumatík Pirelli

Všetky modely zimných pneumatík Pirelli

Naposledy pridané názory

Perfektné do zimných podmienok
Hodnotenie Nadie Ulises: 4,6

Jaguar XF 3.0 D 275 k 245/45/18 V zimných podmienkach je to vynikajúca pneumatika, len ju udusí ľad, aj keď funguje oveľa lepšie ako tie letné. Problém pneumatiky spočíva v tom, že je to „čistá zima“, čo znamená, že akonáhle začne teplota stúpať, uvidíte, ako strácate výkonnosť, a to na suchu aj na mokrej vozovke. Pri teplote pod 7 ° C sú veľmi dobré pri 10–12 ° C a poznámky, ktoré nie sú také dobré, keď sa priblížite k 20 ° C, stratia veľa. Je to nepríjemnosť pre nás, ktorí žijeme v miernych oblastiach a ktorí používajú pneumatiky na lyžovanie alebo keď cestujeme do vnútrozemia v chladnejších oblastiach, pretože v mieste môjho bydliska v zime s určitou frekvenciou prekračujú 15 ° C. Avšak pri teplote nižšej ako 7 ° C sú veľmi dobré. Prší pri 3 ° C, vystúpite na neho v strede zákruty a všimnete si, ako sa auto drží. Za mokra bez váhania mláti svoje sestry Pzero. V suchom mínuse majú tiež skutočne dobrý výkon a tí z nás, ktorí bežne nejazdia na snehu, si všimnú, ako zatáčate, brzdíte a auto ide perfektne na svojom mieste, dáva veľkú istotu. Výborná je aj priľnavosť na čerstvo napadnutom snehu. Neverte však tomu, že v tvrdom snehu a najmä vo veľmi tvrdom snehu alebo ľade rýchlo stráca kapacitu a môžete ísť z výborného záberu, pretože prechádzate sypkým snehom, aby ste si všimli, ako strácate priľnavosť pri náhlom prechode týmito oblasťami alebo veľmi sneh Vydrží, čím je ťažšie, tým horšie je správanie, že ak je oveľa lepšie ako s letnými. Momentálne majú takmer 20 000 a idú dobre, ešte majú k dobru ešte minimálne 10 000 km. Sú pohodlné a tiché, čo ma pri nákupe zimných kolies znepokojovalo a čo ma veľmi milo prekvapilo. Odporúčam nákup viac »

Dobrá pneumatika s priemerným výsledkom na snehu.
Hodnotenie Luke: 3,8

Na tejto pneumatike som prekonal 11 000 km. Kúpil som ju, pretože som bol s letnou verziou Cinturato veľmi spokojný. Toto je prvý zimný produkt Pirelli, ktorý používam. Zdá sa, že pneumatika je fakt tichá, čím sa výrobca chváli. Pri rýchlosti 160 km/h je hluk úplne tolerovateľný a vôbec neobťažuje. Guma je tiež dosť úsporná ako na zimnú pneumatiku. Trakcia na mokrých a suchých cestách je veľmi dobrá. Pneumatika sa javí ako veľmi mäkká (typické v rodine Cinturato) čo je niekedy výhodou, niekedy nevýhodou, ak sa niekomu nepáči plávanie pri ostrých zákrutách. Mám výhrady k tomu ako pneumatika chova sa na snehu. Všeobecne funguje zle. Pri brzdení s priemernou silou zapína sa ABS a pneumatika stráca priľnavosť. Napriek pôsobivému symetrickému jedľovému dezénu nereže sneh, ako by mala. V tomto ohľade je oveľa horšia ako Goodyear UltraGrip, ku ktorému sa pravdepodobne vrátim. Pneumatiku odporúčam na zimy bez snehu, najmä, keď niekto jazdí hlavne po diaľnici ako ja. Opotrebovani odhadujem po prejdení 11 000 km na 4 s plusom. Auto: Ford Focus IV Hatchback 1.5 EcoBoost 150KM. viac »

Celoročné pneumatiky: Pirelli

Populárne modely celoročných pneumatík Pirelli

Všetky modely celoročných pneumatík Pirelli

Naposledy pridané názory

pneumatiky pre 4x4
Hodnotenie silvestr: 3,7

Ahoj, kúpil som Pirelli Scorpion Verde All Season pred dvoma rokmi. Toto bolo prvýkrát, keď som sa rozhodol kupit celorocne pneumatiky. Pred týmto časom som vždy mal dve sady pneumatík, jednu pre leto a zimu. Som veľmi pozitívne prekvapený, pneumatiky sú dobré, správajú sa dobre. Jazda v meste, bahne, piesku a dokonca aj v zime na snehu a blate - to je perfektné. Bol to môj priateľ, ktorý mi povedal, aby som nakupoval celorocne gumy a presvedčil ma, že ušetrím veľa peňazí. Pri výmene pneumatík nie je potrebné čakať a nemusíte utrácať peniaze ani za zimné pneumatiky. Ďalšou výhodou je, že môžete dato niečo viac peniez a možno ísť za prémiovú značku univerzalnich pneumatík. Odporúčam Pirelli Scorpion Verde All Season. viac »

Mega pozitívny.
Hodnotenie Pirelli: 4,9

Dobrý deň, ak niekto hľadá skutočne dobré a bezpečné pneumatiky, potom neváhajte a kúpte. Mnoho rokov som pracoval v pneumatikárskom priemysle a neveril som v celosezónnych pneumatikách, že neexistuje guma, ktorá by dobre fungovala pri - 20 a +30, ale čo spoločnosť pirelli urobila, je šampionát. Sklonil som hlavu tomuto výrobcovi, ďalší nákup bude rovnaká pneumatika. Odporúčam a povzbudzujem každého ku kúpe, veľké úspory mat také pneumatiky. Pozdravy. viac »