Filtrovať zoznam
  • Cooper (325)

Letné pneumatiky: Cooper

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Cooper

Všetky modely letných pneumatík Cooper

Naposledy pridané názory

Cooper Discoverer A/T 3
Tichý, dobrá trakcia na mokrej a nie blate. Odporúčaná
Hodnotenie Alesu: 4,4

Musím mať pneumatiky s rýchlosťou rating S pre letné obdobie. Zvolila som toto opatrenie v 275 / 70R18. 82,5 cm výška pneumatiky .. Možno trochu "ťažké zladiť na kruhu. Dobrá trakcia na prašných cestách a nie hlboké bahno. Kus meria 1,8 cm., Nie je to zlé pre pneumatiky so symbolom rýchlosti S. Li, aj keď by som radšej by som odporučiť Cooper ST Maxx, ale s rýchlostným indexom Q nemožno použiť v lete. viac »

Cooper Zeon CS8
Veľmi zlé pneumatiky
Hodnotenie B Chandrababu Abishek: 1,0

Tieto pneumatiky nikdy nekupujte na týchto stránkach. Kúpil som dva nové pneumatiky pre môj jaguár xtype a používal som len dva mesiace. Všimol som si, že som bol na pneumatike a ja som sa bál riadiť. Výboj sa pri jazde zvyšuje. Keď som sa pokúsil zavolať kontaktné číslo spoločnosti oponeo Ireland, hovoril neplatné číslo. Bolo to naozaj sklamaním, že som si kúpil hlavne pneumatiky, ako som si myslel, že dobrá kvalita, ale Tt nebol Tak prosím nekupujte pneumatiky z tejto stránky viac »

Zimné pneumatiky: Cooper

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Cooper

Všetky modely zimných pneumatík Cooper

Naposledy pridané názory

Cooper Weather-Master S/T 2
Odporúčam
Hodnotenie miazga: 4,6

Táto zima zapríčinila rôzne situácie na cestách. Moje Subaru na dobrých gumách pomohlo mnohým iným vozidlám. Jedno pravidlo: ak sa nezahrabeš podvozkom do snehu, tak tieto pneumatík zvládnu všetko. Odporúčam Cooper Weather-Master S/T 2. viac »

Cooper Discoverer MS
Slušné pneumatiky za rozumnú cenu.
Hodnotenie Bartek Cz.: 3,5

S pneumatikami Cooper Discoverer MS som spokojný. Dobre sa riadia na suchom. Na mokrom trochu horšie ale žiadna tragédia. Treba trošku viac dávať pozor na brečke, lebo dokážu nemilo prekvapiť. V hustom snehu sú super. Na klzkom sa tiež správajú primerane. Dezén je hlboký a dobré sa očisťuje čo dáva celkom dobré vlastnosti v teréne. Pneumatika je celkovo veľmi tichá, určite ju počuť menej než Mtky. okrem toho je možnosť montáže hrotov takže pôjde aj po ľade. Opotrebenie nehodnotím, lebo na tých gumách som prešiel ešte málo (zatiaľ vyzerajú ako nové). Škoda, že nie sú biele nápisy, lepšie by vyzerala na aute, ale aj bez toho sa dá žiť. :) viac »

Celoročné pneumatiky: Cooper

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Cooper

Všetky modely celoročných pneumatík Cooper

Naposledy pridané názory

Cooper Discoverer A/T3 4S
Autor:palck
Hodnotenie palck: 5,0

Trochu hlučnejšie zo začiatku na môj vkus, ale už si asi sadli alebo som si zvykol. Hluk už proste nevnímam. Na suchu výborné, v riadnom daždi som ich vyskúšal či dostanem aquaplaining a vodu stihli vytlačiť, tak paráda. Na ujazdenom posypanom mokrom snehu keď je okolo 0° už auto trochu pláva. Na vymrznutej posypanej ceste je to lepšie. Rozhodoval som sa na sneh a brečku dať medzi 3 a 4 body, ale nakoniec som dal 4. V blate som ich neskúšal nechce sa mi čistiť auto :) viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Cooper