Filtrovať zoznam
  • Nexen (1371)

Letné pneumatiky: Nexen

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Nexen

Všetky modely letných pneumatík Nexen

Naposledy pridané názory

Nexen CP661
Nexen Witam.Opony vykonávate skvele, použité v rôznych poveternostných podmienok zložili skúšku s vlajúcimi zástavami povedal priateľom, že majú v pláne kúpiť práve tieto pneumatiky. S pozdravom, som sa pripojil praje zdravé a šťastné Veľká noc. Zákazník M
Hodnotenie Rysiek: 4,2

Vystupujú veľmi dobre v rôznych poveternostných podmienkach a podnebie. viac »

Nexen N8000
Autor:Pablo
Hodnotenie Pablo: 5,0

Pneumatiky Nexen N8000 som si kúpil pred niekoľkými mesiacmi, čiže už viem ich zmysluplne zhodnotiť. Poviem úprimne, že som príjemne prekvapený týmito pneu. Myslel som si, že gumy ekonomickej triedy budú oveľa menej kvalitné ako pneu triedy premium, ale, ako som už napísal, pneu Nexen N8000 ma veľmi pozitívne prekvapili. Správajú sa super zákrutách, v daždi skvelé odvádzajú vodu, navyše garantujú výbornú trakciu, vozidlo sa správa ako prilepené k ceste. Chcel by som k tomu dodať, že gumy veľmi pekne vyzerajú. Celkovo, som naozaj spokojný s týmito pneumatikámi. Čo sa týka hluku, keď som prezul zimne pneu na letné, ihneď som si všimol zníženie hlučnosti. Zimné pneumatiky sú hlučné, a to najmä v teplých podmienkách, napríklad v jari takže rozdiel je kolosálny. Pneu sú naozaj tiché. Ešte raz odporúčam! Zdravím. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Nexen

Zimné pneumatiky: Nexen

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Nexen

Všetky modely zimných pneumatík Nexen

Naposledy pridané názory

Nexen WINGUARD SPORT
Rozhodne dobrá voľba, odporúčam.
Hodnotenie Matus22: 4,0

Dobrý deň všetkým, kto mal podobnú dilemu pri výbere pneumatík. Cena alebo kvalita (značka)? Dlho som nerozmýšľal pretoze sezona uz bola za chrbtom a bolo potrebne konecne vybrat nejaky komplet. Vybral som si Nexen WINGUARD SPORT. Neľutujem, že som sa tak rozhodol, sú tiché, žiadne problémy s vyvažovaním úplne pohodlie, opotrebovanie porovnateľné s prémiovou pneumatikou. Vynikajúca priľnavosť na suchu pri rýchlostiach až 100 km /h nadalej ticha, potom 120-200 km /h ... prekvapivé ticho ďalej pokojné a skvela priľnavosť,skvele ostre zakruty. Snehom pokryté hory, zľadovatele miesta a pneumatiky smelo šli vpred, to isté dole z kopca. Nevšimol som si aquaplanning, takže ak ste zvedaví čo si vybrať? Chcel by som odporučiť s čistým svedomím Nexen WINGUARD SPORT. viac »

Nexen WINGUARD SPORT
Ja by som určite odporučil!
Hodnotenie rehor: 4,7

Stručne povedané - nemôžem hodnotiť trvanlivosť, pretože som je príliš krátka. Hluk nesúdi, pretože auto je b. Hlasný, vzhľad alebo nie, pretože mi to jedno (sú čierne). Valivý odpor - Neviem, tlmenie nerovností - ako možno potlačiť nerovnosti pneumatiky so šírkou 215 a profilom 40 rokov? To znamená, že sudca iba jazdné vlastnosti. Ale to sú úžasné - Mal som rôzne typy pneumatík - Michelin, Toyo, Falken, Continental, Kleber a mnoho ďalších, ale títo Nexen sú skvelé, čo je porovnateľné s tými najlepšími. Pre suché, mokré je to b. No, ale sneh je jednoducho geniálny. Tak dobrá napriek tomu si nemyslím, že som mal, naozaj. Voz trochu blázon, profil pneumatiky zhnitý sneh, ale stále sa drží skvelé a predvídateľné. A cena niekoľkonásobne nižšia. viac »

Celoročné pneumatiky: Nexen

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Nexen

Všetky modely celoročných pneumatík Nexen

Naposledy pridané názory

Nexen N'Priz 4S
Super šišky
Hodnotenie Barano: 4,9

6 mesiacov používať skvele. Predtým som použil letné tinktúry a zimné pneumatiky firemných po založení Nexenów úplne odlišné jazda.Zero rytmu na volante v porovnaní so starými pneumatikami na suché dlažbe bez problémov niečo cez 100 km na godz.trochę hlasnejšie. Na mokrej bez problémov pohybujúce sa brzdenia cca. Oveľa lepšie ako starý firemné zimné tyres.Do mestskej dobe prevádzky na ceste, a môžem s istotou polecić.Przy nastavenia vulkanizátory povedal, že pneumatiky sú jemná rovnováha bez najmenšej problemu.Jeszcze nekontroloval sneh, ale hnací myslím si, že mesto rada dá o to viac, že ​​predchádzajúce vozidlo mal viacstupňový a bolo to v poriadku. 100% odporučiť šišky a obchod. viac »

Nexen N'Priz 4S
Pneumatiky
Hodnotenie Adam: 4,2

Pneumatiky veľmi solídne vyrobený bez známok fúzií v stredu bez nerovností, dokonale guľaté vulkanizátory pneumatika oči dokonca dal tyč, ako to vyzeralo, a povedal s veľkým robil ako prvý zostavy pre automobilové firmy, veľmi málo vedú potrebnej na vyrovnanie. Pneumatiky nafúknutý mäkký, ale pevný bez vplyvu hojdacia as navigátorov. Pokojné no hukot, viete, že máte vziať do úvahy celý rok, ale radosť jazdiť v daždi a slnko v snehu nemal ešte prepisovať. Ak niekto je praktická a nechce letieť s letnými a zimnými pneumatikami na tratiach montérov, odporúčam tieto pneumatiky celoročné ma presvedčil, kvalitu a trakciu. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Nexen