Filtrovať zoznam
  • Uniroyal (7210)

Letné pneumatiky: Uniroyal

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Uniroyal

Všetky modely letných pneumatík Uniroyal

Naposledy pridané názory

Uniroyal Rainsport 3
veľké pneumatiky
Hodnotenie Leszek: 5,0

Veľmi nízka cena vo vzťahu k vynikajúci výkon. Som veľmi potešený a príjemne prekvapení kvalitou. viac »

Uniroyal Rainsport 3
Nechcel by som to vymeniť za inú.
Hodnotenie Piotrek: 4,5

Po období používania pneumatika splnila všetky požiadavky, ktoré som dal pred nákupom pneumatík. V suchých podmienkach je automobil veľmi dobre osadený asfaltom, ale poznáme iba triedu pneumatík, keď je povrch mokrý a možnosť kĺzania sa zvyšuje, tieto podmienky nie sú hrozné pre pneumatiky, auto sa správa tak, akoby to nebolo akékoľvek rozdiely v poveternostných podmienkach za sklom. Pneumatiky sú veľmi tiché a všimol som si zníženie spotreby paliva o 10%, čo tiež poteší moju peňaženku. Čo sa týka vzhľadu behúňa, nielen že bol navrhnutý dostatočne dobre na to, aby dokonale odvádzal vodu, stále vyzerá pozoruhodne a teší sa oči, to určite nie je nuda, pneumatika. Odporúčam vám, aby ste tieto pneumatiky kúpili, po tom, ako použijete súčasnú pneumatiku, určite objednávam niekoľko ďalších. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Uniroyal

Zimné pneumatiky: Uniroyal

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Uniroyal

Všetky modely zimných pneumatík Uniroyal

Naposledy pridané názory

Uniroyal MS Plus 66
Veľmi, veľmi solídny
Hodnotenie Joseph: 4,4

To bude asi štvrtý zime používam Uniroyal MS Plus 66, a napodiv stále mám plné 6mm behúňa! Jedná sa o skvelé pneumatiky, robia skvelú prácu, a to ako v extrémnych horských podmienkach - príjazdových ciest, parkovísk, na ktoré s ľadom, záveje, čerstvé snehu - rovnako ako v meste. V meste je možné potvrdzuje aj skutočnosť, že môžem zaparkovať svoje auto kdekoľvek, dokonca aj s prednou nápravou (moje auto je pohon predných kolies), v hlbokom snehu drift, a ja vždy sa z toho dostať bez problémov , Oni rozptýliť vodu pekne, a preto plní svoje povinnosti v oblasti na jeseň a na jar. Rád by som dodal, že raz v zahraničí, sa mi podarilo dostať sa na úzkej zasneženom moste, kde kedysi bolo parkovisko, a to bolo najbližšie do najbližšieho lyžiarskeho vleku. Po prekročení mosta, auto s niektorými problémami, ale rozhodne išiel do kopca bez zastavenia cez čerstvý sneh s klzkým starým ľadom pod - viete, čo mám na mysli, najviac zradné a klzké typ. Išiel som a bol som prekvapený, že neexistujú žiadne známky pneumatík. Nakoniec som dorazil do svojho cieľa. V mieste, kde parkovisko bol raz, teraz to bola len rent-a-ski obchod a služby. Pred ňou bol Subaru Impreza, ktorý je známy pre svoje zjavne 4WD pohon a jeho dobrú trakciu. Ten chlap tvorí služba vystúpil veľmi prekvapený, že sa mi podarilo dostať sa tam, keď kontroloval sneh, hovoril niečo o svojom aute a kontrolu svoje Uniroyal MS Plus 66 pneumatík. A ja som to urobil bez použitia reťazí. Mal som iba tieto pneumatiky vybavené, a to sa stalo počas svojej tretej zime ich použitie! Uniroyal MS Plus 66 ar skvelé pneumatiky pre slušnú cenu. Môžem odporučiť s čistým svedomím. viac »

Uniroyal MS Plus 77
Dobré pneumatiky za dobrú cenu
Hodnotenie yukon: 3,6

Pneumatiky, ako pneumatiky je veľmi ťažké ich posúdiť subjektívne. Každý, kto počuje, čo chce počuť, a iba vlastník môže posúdiť pneumatiky podľa svojich vlastných kritérií - koniec koncov, každý jazdí inak. Dávam prednosť skôr plynulej a rýchlej jazde. Pri takom štýle pneumatiky Uniroyal MS Plus 77 sa spisujú veľmi dobre. Samozrejme, že šírka pneumatiky ovplyvňuje správanie na veľmi klzkom povrchu, ale možno ju odporúčiť tiež na blato a sneh. Vzhľad pneumatiky je veľmi profesionálny, ale nemá vplyv na jeho správanie na ceste, takže to nie je dôležité. Pneumatika je určená na mokré vozovky, a skutočne im dážď robí dobre a nie sú príliš náchylné na aquaplaning. Celkovo by som odporučil pneumatiky Uniroyal MS Plus 77, je ťažké nájsť také univerzálne zimné pneumatiky za dobrú cenu a v správnej veľkosti. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Uniroyal

Celoročné pneumatiky: Uniroyal

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Uniroyal

Všetky modely celoročných pneumatík Uniroyal

Naposledy pridané názory

Uniroyal AllSeasonExpert
Superb pneumatiky Univerzálne
Hodnotenie Łukasz: 5,0

Začal som sa unaviť druhé auto v rodine, ktorá prekonáva ročne menej ako 10 000 km. Skôr v našich Yaris boli vysporiadané pneumatiky Debica Passio (v lete) a Debica Frigo 1 (zima). Čo ma prekvapilo, po zmene na Uniroyal? Ticho a komfort. Je tichšia, ako letné pneumatiky, zatiaľ čo výrazný rachot zimných pneumatík Debica išiel do zabudnutia. Na suché pneumatiky správať ako dobrí letných pneumatík na mokrej kvôli špecifikám značky Uniroyal správať dokonale, rezané vodu ako ostrý nôž maslom ... Ja by som určite odporučil tieto pneumatiky, ktoré pracujú normálne, v súlade s predpismi , ľudia, ktorí sa chcú cítiť istotu za všetkých podmienok, hoci oceňujú pohodlie nedostatku sklzu pneumatík 2. xa roka. viac »

Uniroyal AllSeasonExpert
skvelé pneumatiky za rozumnú cenu. Odporúčam:-)
Hodnotenie Natallka: 4,8

Kúpil som ich vlani v zime, a musím povedať, že som potešený. Dialo po meste každý deň. Veľké jedlá suchá mokrá naa netvrdí, auto a to, čo naozaj ma prekvapilo, má možnosť jazdiť po zemi "mäkké" povrchu snehu kilkucentymetrowym celkom hladko. Malá nevýhoda je, že tam byť hlasné pri brzdení na suchej asfaltovej ale okrem toho skvele. Som zvedavý, ako to prežiť leto a tým teplo. Ale ja dúfam, že to bude fungovať tak, ako v pohode ako v zime. Szczeze zameral ktorého ľudia nebudú môcť dovoliť strašne drahé šišky. To sú skvelé:-) viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Uniroyal