Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Uniroyal

Populárne modely letných pneumatík Uniroyal

Všetky modely letných pneumatík Uniroyal

Naposledy pridané názory

Všeobecne v poriadku, ale ...
Hodnotenie bm: 4,4

Pneumatiky (rozmer 195/65 R15 91 H) majú jednu sezónu, je riadil približne 7.000 km (hlavne v meste, ale to sa stalo aj niekoľko dlhšie letné výlety). Na suchom a mokrom asfalte - pneumatiky obstojí veľmi dobre. Hluk - až 120 km / h - pokojný; nad 130 km / h - bzučať trochu viac, ale hladina hluku je ešte prijateľné (ušné bez prestávky, a dokonca aj rádio, nemusíte pogłaśniać). Vzhľad nezáleží na mňa, hoci to nemožno vytýkať - pneumatika má byť v bezpečí, a nevyzerajú pekne. Po 7.000 km opotrebenie pneumatík znateľný. Všeobecne platí, že všetko v poriadku, ale ... Skôr som prevádzkovať Uniroyal RainExpert 2 (na rovnakom vozidle) a dbať vynikajúce dojmov a zážitkov - kúpil ich nástupca, to je presne RE 3. Avšak sa domnievam, že "novšie stane nepriateľ lepšie "a že" lepšie "zmizli z trhu. RE 2 boli senzačné, pokiaľ ide o uchopenie: absolútne neboja rýchlo vstúpiť do kaluže alebo rýchlejšiu jazdu v vyjazdené koľaje v daždi - oni boli jednoducho prilepené k asfaltu. S RE 3 takou istotou a mieru nemám: v takých situáciách, mám pocit, že pneumatiky balansovať na hrane priľnavosť, aquaplaning, že je takmer, ale - prekvapivo (a našťastie) - nič sa nedeje. A čo viac - dokonca vedomý pokus predstaviť auto v miernom sklze - nie celkom úspešná. Avšak nepríjemný pocit - ako jazda na ľade - vždy ma sprevádza. Ak tomu tak nie je pre moje predchádzajúce skúsenosti s RE 2, 3 RE bude pravdepodobne odporúčať. Ale v porovnaní s RE 2 - Som trochu sklamaný im: možno až príliš, keď sa očakávať, ale aj jeho predchodcu - RE 2 - stanovili vysokú latku. Možno je to otázka vozidla, ale k môjmu Vectra - skôr by ich nekúpil znova. viac »

Nižšia trieda Premium alebo vyšší rozpočet.
Hodnotenie Kiler: 4,3

Pneumatiky Uniroyal Rainsport 3 sú hodné odporúčania hlavne ba mokrý povrch, no ale v podstate na to sú vyrobené. Riadia sa dobre na suchej ceste ako aj na mokrom asfalte, sú celkom tiché. Pri predchádzajúcej verzii raintire som jazdil trošku aj v zime a problém bol iba na ľade, ale na ľad sa hodia iba reťaze alebo pneumatiky s hrotmi. Jediný mínus, ktorý odo mňa dostanú je za to, že v zahraničí kde je možné jazdiť rýchlejšie než 140 km/h tak pri okolo 160 -170 km/h trošku vibroval volant. Na Bridgestone Turanza ER 300 to nebolo a kanáliky sú dosť široké takže tam často vchádzajú kamene a hrkocú počas jazdy, preto som poznamenal, že podľa mňa je to nižšia trieda prémium alebo vyššia ekonomická, alebo ako sa to tam hovorí. Do prémium jej ešte trošku chýba. Pokiaľ ide o opotrebovanie dezénu jazdím iba jednú sezónu tak som si ešte nevšimol nejaké zväčšené opotrebovanie. Vzhľad pneumatiky je fajn hoci ma nebaví, že pneumatika sa ma osvedčiť za každých podmienok ale ak Vám niekto odporúča Uniroyal Rainsport 3 nebudete sklamaní. Pre také auto aké mám ja sú postačujúce ale napríklad so silného BMW alebo Mercedesa by som kúpil niečo o triedu lepšie. Zhrniem to tak, ak máte možnosť doložiť 50-100 EUR do kompletu alebo máte rýchlejšie auto, kúpte si niečo lepšie (jedine, že jazdíte po meste, tak vtedy to nemá veľký význam) ale ak pozeráte na kúpu pneumatík ekonomicky, takUniroyal Rainsport 3 je pre mňa najlepší výber. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Uniroyal

Zimné pneumatiky: Uniroyal

Populárne modely zimných pneumatík Uniroyal

Všetky modely zimných pneumatík Uniroyal

Naposledy pridané názory

Veľmi dobrý produkt pre aktuálnu zimu
Hodnotenie Michał: 4,2

Objednal som tie pneumatiky do auta pre moju priateľku a mal som jedno kritérium: aby boli bezpečné. Ona je neskúsený vodič, lebo vodičák má necelý rok a jej auto nemám ani ABS. Chcel som teda, aby jej zimné gumy ospravedlnili čo najviac, hlavne v ťažkých podmienkach – na snehu a mokrej vozovke. Ticho bolo iba dodatočné kritérium a iné som nebral do úvahy. Rozhodoval som sa v tejto cenovej kategórii a myslel som nad Firestone Winterhawk 3 ale Uniroyal MS Plus 77 vďaka svojej skvelej trakcii na mokrej a mojím osobným skúsenostiam s minuloročným nákupom Uniroyal Rainexpert 3 a nesklamal som sa. Pneumatiky tieto kritéria splnili dokonale a som veľmi spokojný, že som nemusel preplácať za pneumatiky prémiovej triedy. Ak ide o vodu, tak tá je z dezénu odvádzaná okamžite a dokonca ani vjazd do hlbokých dier vyplnených vodou pre tie pneu nie sú problémom. Naschvál som do nich vchádzal, takže viem o čom hovorím. Na mokrom povrchu sa treba veľmi posnažiť,a by ste zablokovali kolesá. Všeobecne tieto pneumatiky dávajú pocit bezpečia v porovnaní s Debicami, ktoré sú v podobnej cene. Taktiež na snehu Uniroyal MS Plus 77 by mali byť tieto pneu zaradené do vyššej triedy. Počas testovania som zvyšoval rýchlosť na zasneženej ceste z bežných 50 km/h do 100 km/h a auto sa správalo pevne nenastúpili žiadne neisté pohyby. Na čerstvom snehu som netratil priľnavosť – mohol som štartovať z 1tky bez okamžitého dávania 2jky. Na suchom ako na suchom – normálne bolo cítiť, že pneu sú mäkké lebo auto plávalo na zákrutách. Čo som si všimol bolo prekvapivé ticho vo vnútri. Pretým na aute boli letné Dayton D110 – veľmi staré. Pri mestských rýchlostiach nebolo počuť akýkoľvek šum kolies. Ale na celkovo priemernej úrovni je valivý odpor. Vraj je ako pri typických zimných pneu, ale myslel som si, že pri tak dobrých parametroch nebude spaľovať viac než pri letných, a bolo tak. Aj na začiatku moja priateľka povedala, že auto ide akoby nemohlo, čo som hneď bral za zväčšený valivý odpor, ktorý som si všimol aj pri Debiciach. Zhrniem to: pokiaľ sú nové pokojne pasujú do malého mestského auta lebo vlastnosťami sa hodia na 100%. Aj napriek tomu, že sú určené pre veľké autá. Odporúčam Uniroyal MS Plus 77 s čistým svedomím. Nebudem hodnotiť iba životnosť, lebo po tom čo sme prešli sa hodnotiť nedá. viac »

V strednej triede určite odporúčam Uniroyal MS Plus 77. V strednej triede určite odporúčam Uniroyal MS Plus 77.
Hodnotenie Marek Prałat: 5,0

Začnem tým, že používam pneumatiky Uniroyal MS Plus 77 od polovice novembra 2014, auto škoda Felicia kombi 1.6 plechové disky s priemerom 13. Po prečítaní a informáciách od známych, ktorí používajú Uniroyal som sa rozhodol ich kúpiť. Nesklamali ma :) Jazdím hlavne v meste a občas mimo neho. Jazdný štýl priemerný. Zmenil som zimné Barum a Debice na tieto pneu a neviem čo je to šmyk alebo hádzanie na zákrutách. Jazdím s dvoma malými deťmi a nemám žiadne obavy jazdiť aj pri 100 km/h. Držia sa asfaltu akoby boli z plastelíny. Zákruty pri rýchlosti 80 – 100 km/h pre nich nie sú žiadnym problémom. a nepočuť žiadne pískanie. Zima bola dosť slabá toho roku ale jazdil som bez problémov. Skvele odvádzajú vodu a sneh. Na brečke sa tiež držia ideálne. Ťahal som na nich BMW, Opel, VW a žiaden šmyk. Pneumatika Uniroyal MS Plus 77 sa proste zahryzáva do snehu. Ne môžem ohodnotiť opotrebenie, lebo jazdím krátko ale mal som už pár situácii kde som musel prudko brzdiť (auto bez ABS) a nevšimol som si aby boli niekde zotreté. Boli hlučné iba prvý týždeň pokiaľ sa neuložili počas jazdy a teraz ich skoro nepočujem. Jazdný komfort je super, ideálne tlmia deformácie akoby som mal amortizér s dvojitým skokom :) V strednej triede určite odporúčam Uniroyal MS Plus 77. viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Uniroyal

Celoročné pneumatiky: Uniroyal

Populárne modely celoročných pneumatík Uniroyal

Všetky modely celoročných pneumatík Uniroyal

Naposledy pridané názory

Pneumatiky pre každý rozpočet a trakcie, ale v letných pneumatík držať ako blato!
Hodnotenie BRATNIWOJ: 2,9

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

pneumatiky skontroloval minivan / naftu. V chladných dňoch je to skvelé mať až 10 stupňov. V zime, pokojná jazda veľmi rád, bezpečnostné / bez zbytočných prestávok sa správajú ako v zime. Rainy tiež tešiť na veľmi bezpečnosť. SUMMER predstavuje prekvapenie - na horúci asfalt bude veľmi príjemné, cítiť silný valivý odpor guma je veľmi mäkká a držať sa na povrch. To je kompromis univerzálny Randy - tým riadil auto ma spomaľuje až do 10 km / h na sto v porovnaní s letnom období (ktorý som predtým), Randy - čo unavený vodič a auto-ďalšie náklady - zvýšenie spaľovania. Je ťažké na urýchlenie a rýchlo škriabať pri teplotách nad 10 stupňov Celzia, ako zimné pneumatiky. Dezén vyzerá ako typický pre zimné pneumatiky, aj zmes je mäkké ako zimné pneumatiky. A ešte jedna mínus / plus cena za rozkošou, ale je diktovaná v prípade Randyho 14palcové, okrem toho, že sú vyrábané v Rumunsku, ktorá dáva trochu znechutene. Na záver by som odporučil tým, ktorí potrebujú ušetriť pri nákupe pneumatík (beh málo), a chcú cítiť v bezpečí - pokojne odporučiť. viac »

LEPŠIE od lacných SEZONÓWEK
Hodnotenie gorol: 4,0

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Začal som v septembri, a ja neľutujem - daždivý a chladný septembra ukázali, od začiatku ich sily. Išiel som na Passio (išlo o nové auto), a septembri pod 15 stupňov už pošmyknutia - nestačí, že boli veľmi hlasné. Rozdiel bol mora: pokojný, sebaistý rozjazd, v zákrutách pravdepodobne držať. Ak sa vám páči táto zima bude druhé auto pre istotu aj kúpiť. Určite lepšie, ako v lete, ako je Passio, Brilantis, K702, kormorán, efekt. Môžem porovnať smelo s Firestone Multihawk jeseň. Čakanie na zimu - myslím, že to bude lepšie ako súčasnosť Polarisów 2 alebo Frigo Directional. Domnievam sa, že trieda stredná celoročné pneumatiky sú oveľa lepšie, než ekonomické, sezónnych surovín. Raz som mal kormidelníka na Fiat CC a lepšie vykonávať ako Frigo smerové, a mohol by som dodať, že žijem v hornatom teréne. Wonder je, že nie sú populárne, ale ak to nie je predávaný, a odporučil, do miest, pneumatiky stratené klientovi po dobu najmenej 2,5 rok viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Uniroyal