Filtrovať zoznam
  • Semperit (578)

Letné pneumatiky: Semperit

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Semperit

Všetky modely letných pneumatík Semperit

Naposledy pridané názory

Semperit SPEED - LIFE
Vyrobené počas jazdy vo všetkých podmienkach
Hodnotenie Sylwester: 4,9

Značka Semperit vybral skúsenosti z predchádzajúceho vozidla, a samozrejme tentoraz tiež musí byť sklamaný. Do dnešného dňa som išiel na týchto pneumatikách o 10 tisíc. km a jediná vec, pre ktorú by som mohol nájsť chybu s úrovňou hluku. To nie je príliš náročná, ale stále patrný (veľkosť pneumatiky má veľký vplyv na tento jav) Pokiaľ ide o manipuláciu, pneumatiky sú uvedené v príkladným spôsobom. Držte rohy, odtiahla sa a brzdenie aj pri vysokých rýchlostiach nie je problém. Vypúšťanie vody je tiež žiadny problém. Ja by som určite odporučil kúpu týchto pneumatík kvôli jeho nízkej cene v porovnaní s konkurenciou, pokiaľ ide o kvalitu. V blízkej budúcnosti sa budem musieť kúpiť zimné pneumatiky a samozrejme to bude značku Semperit. Pozdravy viac »

Semperit SPEED - LIFE
b dobrá
Hodnotenie Philop: 4,3

Už som sa zaoberal radom pneumatík, a môžem povedať, že Semperit Speed-Life sú prvé pneumatiky, ktoré doteraz som plne spokojný s. Išiel som 2 sezóny zatiaľ na Semperit Speed-Life a nič zlého nestalo. Pirelli a Nokians začala kývať hneď po jednu sezónu (Pierlli našiel svoju sťažnosť ako základ a Nokian nie, takže je jasné, že som sa nikdy kupovať Nokians znova). To, čo som si spomenúť kontinentálnych boli v poriadku a trvanlivé. Späť na Semperit Speed-Life: fungujú veľmi dobre, a to aj na mokrom asfalte Sú veľmi tiché a ľahko do rovnováhy. Kúpil som ich, pretože som našiel zopár pozitívnych recenzií, a to ma donútila kúpiť. I dont ľutovať nákupu Semperit Speed ​​Life. viac »

Zimné pneumatiky: Semperit

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Semperit

Všetky modely zimných pneumatík Semperit

Naposledy pridané názory

Semperit SPEED - GRIP
SUPER
Hodnotenie szpener: 4,3

Pri nákupe voz bol vybavený Semperit. Čo môžem povedať, stav pneumatík nebola v najlepšom stave, celkom veľa opotrebované, chcel som, aby ich nahradili, pretože návrh si nemyslel, že môžu byť fit jazdiť. Avšak, bol som šokovaný, samozrejme, pozitívne, a v tomto stave pneumatiky sú tak neuveriteľne '' tyč '' na ceste. Brzdenie, jazda v zákrutách pri pomerne vysokých rýchlostiach, v pohybe - proste niečo krásneho. Sneh, ľad, topiacom sneh, to nie je problém pre tieto pneumatiky. To, čo riadil auto na týchto pneumatikách, Peugeot 407SW 2.0HDi. K dnešnému dňu, majú bohužiaľ nemám, pretože mandát by bol dobrý deň, prišiel až na nulu. V tejto chvíli mám Dunlop SP športy Zimné a môžem povedať, že sa jedná o triedu nižšie ako Semperitów. viac »

Semperit HI - GRIP
Autor:pancake
Hodnotenie pancake: 3,3

Pneumatiky ma ohromil s jeho účinnosťou, pokiaľ ide o výkon na snehu, blate sklzu a mokré. PREDTÝM išiel na pneumatikách poľskom wsztscy, ak viete, čo mám na mysli, keď som potom založil túto pneumatiku, než som si uvedomil, urobil som chybu .. Clincher Semperit hi-grip head porazí všetky jej správanie je fantastické, jediný "-" zvuk, práve tento pneumatika je hlasný, ale keď vidíte socha bierznika pochopiť, čo sa deje, ja by som určite odporučil kontroly je 100% poráža všetky kllebery dębckie a jeden miczhała ps naozaj stojí za to. Na konci zimného komfortu 3 povýšenie na autobus, neodporúčam !!!!!! viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Semperit