Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Filtrovať zoznam

Letné pneumatiky: Semperit

Populárne modely letných pneumatík Semperit

Všetky modely letných pneumatík Semperit

Naposledy pridané názory

Autor:Tomash
Hodnotenie Tomash: 1,8

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Trochu km na nich som urobil, a môžem s istotou povedať, že sú nižšej strednej triedy. V suchých podmienkach skontrolovať správne, ale cítim preklz pri lezení rýchlejší luky. oderu sila je podľa môjho názoru, pretože po prejdení mnoho kilometrov vľavo asi 3 mm dezén, čo považujem za úspech. Hladina hluku je pomerne vysoká, aj keď to je možno vzhľadom k veľkej šírke pneumatiky vo vzťahu k automobilu. Správanie za mokra (Cloudy dosť) je funkcia, ktorá úplne ponorí pneumatiky - neexistencia volantu s najmenším skrútený. Niet pochýb o pôjdete cez 80 km / h (na diaľnici!) Vzhľadom k tomu, auto začne šmýkať nebezpečne. Tieto pneumatiky sú bezpečné len v prípade, že vodič je schopný ich ovládať as. U bez stresu a pokojný jazdy odporučiť inú pneumatiky, ale nie Semperit Sport Life. Pozdravy viac »

Odporúčam
Hodnotenie mart: 3,9

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pneumatiky majú smiešne veľkosti 175/55/15, to je celkom nezvyčajné veľkosti, ale behajú v Smart Takže tam je veľkosť továrne. Docela váhavo sa k nim priblížil, ale ukázali sa ako dobrý. Dobrá v priľnavosti za mokra, nespadajú do aquaplaningu. Suchý je tiež dobré. V zime, bohužiaľ, ešte jazdil na nich. Okrem toho, že sú mäkké. Oderu nízky teraz, ale čoskoro voz jazdiť je. Vzhľad pneumatiky ešte zaujímavejšie, však, je jednoduchý univerzálny behúňa, takže na jednej strane dobré, na druhej strane by mohol byť nejaký asymetria. Smart je tvrdé visí aj po zmene tvrdo kartoflaków Continental autom až na nepoznanie v chrbte urobil. Oveľa lepšie riadiť. Jedinou nevýhodou je nedostatok ochrannej pätky ráfika v rovnakej veľkosti ako štandardné Continentalu je táto veľkosť. viac »

Zimné pneumatiky: Semperit

Populárne modely zimných pneumatík Semperit

Všetky modely zimných pneumatík Semperit

Naposledy pridané názory

prekvapivo dobré pneu
Hodnotenie Saturn: 4,5

Je pravda, že pneumatiky Semperit SPEED - GRIP 2 mám iba niekoľko dní, a skutočná zima ešte nie je, ale už mali dve veľké misie po 800-900 km, takže môžem niečo povedať. Po prvé, prekvapila ma s malým valivým odporom. Volant ide ľahšie, než v lete. Moje auto spotrebuje menej, než na letných Semperitoch a Michalinach !!! Je ťažké tomu uveriť. Pneumatiky sú tiché (tesne nad 130 môžete počuť, že sú to zimné pneumatiky) a dosť mäkké, ale príjemné - pekne tlmia a auto netancuje na dierach. To znamená, že letné Michalin sú trochu stabilnejšie v zákrutách, ale cítiť to len na suchom. Moje auto je VW Sharan Van I 1.9 TDI 150 koní, takže ťažký a silný. Pršalo veľa v poslednej dobe, a musím priznať, že sa tieto zimné pneumatiky na vode sa cítili veľmi dobre, auto brzdí veľmi dobre a ABS neuveriteľné ani sa nezapne. ASR sa tiež nezapne pri pohybe. Zatiaľ nemôžem povedať nič zlé o Semperit SPEED - GRIP 2. Nechcem súdiť vzhľad pneumatiky, pretože je to blbosť, ale o životnosti ešte nič neviem. Určite budem písať po prvom snehu (to už bude asi 10000 km). Medzitým, odporúčam všetkým, ktorí chcú pohodlie pneumatík a bezpečnosť na mokrom povrchu. viac »

Odporúčam
Hodnotenie Kuba: 4,2

Pneumatiky Semperit SPEED - GRIP 2 práve zažívajú svoju štvrtú zimnú sezónu. Skutočne toto je posledné obdobie pre tieto pneumatiky. Prešiel som na nich asi 40 000 km v meste, trate, diaľnice, suché, mokré a pokryté snehom. Pneumatika je na tom veľmi dobre na zasnežených cestách. Riadi sa bezpečne. Mám porovnanie s Kleber, Bridgestone, Continental na rôznych modeloch automobilov a naozaj odporúčam tento model. Som veľmi rád, a nebol som doteraz sklamaný jeho vlastnosťami. Mám iný štýl jazdy, ale v tých situáciách, keď potrebujeme priľnavosť najviac, núdzových to zvládajú dokonale. Spolupracujú s brzdami veľmi dobre (píšem o tom na základe skúsenosti s rovnakými pneumatikami na rôznych autách a mnohokrát som sa presvedčil o tom, že každý model vozidla má iné brzdy), odolnosť proti stieraniu podľa mňa je to dobré. Hĺbka vzoru je veľmi dobrá aj cez mnoho tisíc kilometrov na suchých cestách. Odporúčam Semperit SPEED - GRIP 2 viac »

Zoznam všetkých zimných pneumatík Semperit