Filtrovať zoznam
  • Dunlop (8814)

Letné pneumatiky: Dunlop

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie letné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely letných pneumatík Dunlop

Všetky modely letných pneumatík Dunlop

Naposledy pridané názory

Dunlop SP Sport 01
Autor:Greg
Hodnotenie Greg: 4,2

Pneu Dunlop SP Sport 01 podľa mňa nie sú príliš drahé, ak sa vezmú do úvahy ich vynikajúce parametre. Premýšľal som o nákupe pneu SP9000, avšak napokon som sa rozhodol, že si kúpim gumy Dunlop SP Sport 01, a musím povedať, že vôbec neľutujem. Predovšetkým tieto pneumatiky sú veľmi odolné. Sú určené pre vozidla s výkonným motorom (v mojim aute je motor s výkonom 230 k). Gumy poskytujú vynikajúcu priľnavosť na mokru. Životnosť pneu je veľmi dobrá. Sú to najtichšie gumy, aké som doteraz mal. Jazdím rýchlo, preto najdôležitejšia je pre mňa bezpečnosť, vzhľad pneumatík nie je pre mňa podstatný. Tieto pneumatiky naozaj poskytujú bezpečnú jazdu. Na mokrej vozovke auto sa správa dobre, hoci je potrebné isť opatrnejšie, čo však považujem za normálnu vec na mokrom povrchu. Úprimne odporúčam, kvalitné pneumatiky za rozumnú cenu. viac »

Dunlop SP SportMaxx RT
Senzačný
Hodnotenie mark: 5,0

Zatiaľ som jazdil na Bridgestonach (Potenza). Bola to skvelá pneumatika, ale... Kedysi sklamala ma na 630 stupňovej zatáčce na mokrom povrchu, hoci nejazdil som rýchlejšie ako obvykle. Možno to bol klzký asfalt, možno sa niečo rozlialo, ale rozhodol som sa skúsiť inú gumu. Presvedčil ma, jednén zo športových jazdcov Dunlopu. Odporučil by som SP Šport Maxx RT každému vodiču, ktorý jazdi agresívne a veľmi rýchlo. Nie sú lacné, nie majú veľa behúňa, ale kvalita musí stáť. Výnimočne daždivé leto poskytlo dostatok príležitostí na vyskúšanie priľnavosti na mokrom povrchu. Auto drží sa cesty ako lepidlo a ma skvelý výkon na mokrej vozovke. Čo viac možná chcieť od športovej pneu? Možno trochu horšie sa pohybuje (pri maximálnom využití výkonu motora) na mokrej vozovke, ale nie horšie ako konkurencia. viac »

Zoznam všetkých letných pneumatík Dunlop

Zimné pneumatiky: Dunlop

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie zimné pneumatiky medzi našimi klientmi.

Populárne modely zimných pneumatík Dunlop

Všetky modely zimných pneumatík Dunlop

Naposledy pridané názory

Dunlop Grandtrek SJ 5
Odporúčam
Hodnotenie Baca: 4,9

Veľmi dobrá pneumatika predovšetkým pre zimu a na cestách, kde sneh a topiacom sneh. To robí veľmi dobre v odbore. viac »

Dunlop SP WINTER SPORT 3D
Pohon zadných kolies BMW zložil skúšku
Hodnotenie bingo: 4,1

Tieto pneumatiky zaručujú veľmi dobrú priľnavosť v zimných aj letných podmienkach. Prekvapilo ma, že za sucha držia lepšie ako moje letné pneumatiky (Bridgestone Potenza RUN FLAT). Odporúčam tieto pneumatiky, je známe, že na snehu / ľade si musíte dávať pozor na zadný pohon, nič vám nezaručí jazdu ako na koľajniciach, ale tieto pneumatiky si v ťažkých podmienkach poradia veľmi dobre. Možno by mohla byť cena nižšia, ale oplatí sa investovať do bezpečných pneumatík. Predtým som jazdil na 16 palcových kolesách s pneumatikami Dunlop Winter Sport M3 a podľa mňa boli horšie. Teraz mám 17 palcové zimné kolesá a pokles komfortu som nezaznamenal. Rozdiel v spotrebe paliva v porovnaní s letnými pneumatikami je nepostrehnuteľný (max. O 10% viac). S čistým svedomím odporúčam. viac »

Celoročné pneumatiky: Dunlop

Nižšie predstavujeme najpopulárnejšie celoročné pneumatiky medzi našimi klientmi

Populárne modely celoročných pneumatík Dunlop

Všetky modely celoročných pneumatík Dunlop

Naposledy pridané názory

Dunlop Grandtrek Touring A/S
Chcel by som odporučiť, a to bez pochýb!
Hodnotenie Marek H.: 4,4

Použil som pneumatiky Dunlop v rôznych autách, Škoda Octavia (3D Dunlop Winter Sport), ktorý vykonával zimné rozprávku, teraz mám tieto pneumatiky pre SUV a som veľmi šťastný. Zmenil som Goodyear Wrangler (pre bolo také auto kúpil, ale pneumatiky veľmi hlasný). Ale na túto tému, Dunlop sú skvelé na suché, (pri jazde v zákrutách bočným vedením) veľmi dobrá v mokrej, zima a ľad je desivá. Za tejto pokojnej valivým odporom ... :) Ja neviem, či zásluha vozidla Hyundai Tucson (4x4), ale nebojím jazdiť v hlbokom snehu alebo veľa blata. Vždy Odchádzam, tak s kľudným svedomím odporučiť najviac. viac »

Dunlop SP Sport 01 AS
Veľké pneumatiky po celý rok - odporúčame!
Hodnotenie Thommas: 4,2

Pôvodne som si kúpil tieto pneumatiky s vozidlom, ale keď to prišlo byť nahradené novými (štyri roky užívania, beh cez 60 tisíc. Miles) bez váhania, to som si kúpil znova. Mám 4x4 - občas jazdím mierne, niekedy rýchlo a agresívne. Hlavne na asfalte, ale to sa stáva na poľných cestách alebo štrku. Pneumatiky ma nikdy nesklamal. Potom, čo urobil na strane "bubliny" - aj keď malý, pretože pneumatika je spevnený, ale žiadna náhradné pneumatiky. Ale ja nemám za zlé pre túto pneumatiku - bublina bola výsledkom akútnych nežiaducich pneumatík hit obrubník (musel som sa "utiecť" z vodičov, ktorí nemali sa pozriem do zrkadla, čo ma skoro išiel zmene jazdného pruhu). Aby som to zhrnul - nevidím žiadnu potrebu meniť od zimy do leta a naopak. Samozrejme, vyvažovanie kolies, však, v priemere 2 krát za rok. viac »

Zoznam všetkých celoročných pneumatík Dunlop