Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nokian Tyres WeatherProof

Výrobca:
Nokian Tyres
Sezóna:
Celoročné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
60 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Nokian Tyres WeatherProof popis

Nokian WEATHERPROOF sú celoročné pneumatiky so smerovým dezénom. Drážky centrálnej časti dezénu sú usporiadané v súlade so smerom jazdy, vďaka čomu dobre odvádzajú vodu a blato. Pneumatiky sú zaradené do triedy prémium, čo znamená výborný výkon a moderné technológie. Model Nokian WEATHERPROOF je určený pre osobné vozidlá.

Nokian WEATHERPROOF sú celoročné pneumatiky charakteristické dobrým riadením v letných podmienkach a odolnosťou proti pošmyknutiu v jesenných a zimných podmienkach. Vysoký výkon pneumatík bol potvrdený v priebehu viacerých testov. Zimné vlastnosti boli testované v Ivole (severné od polárneho kruhu), zatiaľ čo správanie sa pri vysokých rýchlostiach bolo kontrolované na pretekárskych dráhach v Nemecku a Španielsku. Pneumatiky sú vybavené smerovým dezénom, ktorý dokonale odvádza vodu a brečku. To sa premieta do odolnosti voči aqaplaningu a slushplaningu. Tento model umožňuje udržiavať stabilitu auta na zasneženej ceste. Każdý element pneumatiky plní špeciálnu úlohu. Centrálna časť dezénu má agresívny tvar, a jeho úlohou je efektívne odvádzanie vody a roztopeného snehu. Vďaka tomu je zaručené ľahšie ovládnutie auta v ťažkých podmienkach. Lamely zachytávajúce sneh prispievajú k zlepšeniu trakcie. Široké obvodové drážky odvádzajú vodu a sneh a chránia proti vzniku aquaplaningu. Model Nokian WEATHERPROOF sa vyrába z modernej kaučukovej zmesi, ktorá zostáva pružná v širokom rozmedzí teplôt. To poskytuje lepšiu priľnavosť a chráni proti rýchlemu opotrebovaniu. Tento modej je k dispozícii aj pre auta typu SUV a dodávkové automobily.

Nokian Tyres je spoločnosť, ktorá pochádza z Fínska a je známa tým, že ako prvá na svete predávala zimné pneumatiky. V súčasnej dobe ponuka značky zahŕňa nielen zimné, ale aj letné a celoročné pneumatiky. Pneumatiky značky Nokian Tyres sú najpopulárnejšie v severnej Európe, strednom a východnom Rusku a severnej Amerike. Sú zaradené do triedy prémium a vyznačujú sa najvyšším výkonom. Pneumatiky sú vyrábané s využitím moderných technológii. Model Nokian WEATHERPROOF sa veľmi dobre osvedčil v prevádzke v ťažkých podmienkach.

Nokian Tyres WeatherProof recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 86 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

86 osôb ohodnotilo

 • 5 47 osôb
 • 4 39 osôb
 • 3 0 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

97% užívateľov odporúča túto pneumatiku

97%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3019 dni. V tom čase sme získali 86 názorov.
Naši klienti spolu prešli 571000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: mokrá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 225/45 R17

  Hodnotenie: 4,5

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Tieto pneumatiky som si kúpil s myšlienkou, že zimy sa zmierňujú a počasie v našej krajine je menej stabilne, takže univerzálne pneumatiky malý by byt lepšie pripravené na rôzne podmienky na cestách. Pneumatiky boli testované na suchých a mokrých povrchoch a počas ranných mrazov. Pokiaľ ide o mokré povrchy, priľnavosť je vynikajúca, pneumatika je ako prilepená a ovládanie vozidla je bezpečné a jazda je stabilná a bezpečná. Aj pri rýchlom zatáčaní v zákrute sa vozidlo príliš nenakláňa. Je to pravdepodobne tiež spôsobené zaveseniem vozidla. Pokiaľ ide o suché povrchy, letné pneumatiky majú tu malú výhodu, mám dojem, že brzdenie je o niečo lepšie, ale keď povrch je mokrý Nokian WeatherProof je lepší. V porovnaní s predchádzajúcou pneumatikou, ktorú som mal, typickou letnou pneumatikou Continental ContiSportContact 3. Hluk počas jazdy si myslím, že je nižší, to znamená, že hluk vo vnútri vozidla pri rýchlosti ~ 100 km/h je o niečo menší ako u pneumatík Continental. Na druhej strane je valivý odpor a tlmenie vibrácií na našich hrboľatých cestách porovnateľné s vyššie uvedenou pneumatikou, to znamená, že je dobrý alebo dokonca veľmi dobrý, berúc do úvahy plne dier cesty a nízky profil pneumatiky. Našťastie doteraz nedošlo k žiadnemu posodeniu a zároveň je ťažké písať o spotrebe, pretože som prešiel som na nich asi 4000 km. Úplný názor môžem samozrejme vyjadriť po použití pneumatiky v zimných podmienkach. Preto odporúčam pneumatiku, ale s výhradou, že sa v zime ešte nepoužívala.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 9 Nie 2

 • Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Som rád, že som narazil na dobrú akciu, inak by som si nemohol dovoliť kúpiť prémiové pneumatiky za normálnu cenu. Za jednu pneumatiku som zaplatil iba o 20 eur viac ako za predchádzajúcu a zážitok je senzačný. Hluk - neviem, čo to je. V meste a mimo na suchých povrchoch sa správajú bezchybne, ale v horách, na bahne a kameňoch sú už vynikajúce. Mal som dojem, že smyk neexistuje. Môj kombii bol naložený po strechu so štyrmi ľuďmi vo vnútri a bez problémov šlo do kopca, kde mali väčšie autá problémy. Motor bol zahriený na 110 stupňov, čo je v horách pri takom zaťažení normálne, a pneumatiky? Myslím si, že už žiadne iné nekúpim, pretože neviem, či existujú lepšie. Ako to bude v zime, uvidíme, ale keď s bahnom sa im darilo veľmi dobre, takže som pokojný. Môj mechanik, ktorý montoval gumy neveril v cenu 70 eur za kus. Okrem toho po aplikácií čistiacieho prostriedka pre konzerváciu pneumatík, dokonca aj po daždi, vyzerajú nádherne, keď všetky tie predchádzajúce už po niekoľkých hodinách, dokonca aj bez zrážok, boli matné. Myslel som, že to bola chyba prostriedkov, a teraz viem, že je to proste zmes :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 5

 • Rozmer: 185/60 R15

  Hodnotenie: 4,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Som príjemne prekvapený. Pri nákupe celosezónnej pneumatiky som bol opatrný, ale už je to rok, takže môžem niečo o niej napísať. Začiatkom roku 2018 najazdených asi 18000 km. Mam Renault Clio 3 s výkonom nad 100 HP. Auto s výkonnom motorem a nestratí trakciuju aj brzdenie je pozitívne. Testovaná rýchlosť je 200 km/h a pneumatika drží sa cesty. Pri diaľničných rýchlostiach nad 120-130 km/h stáva sa hlučná. Jeseň na mokrých povrchoch - skvelé aj na kľukatých cestách. Zima bez snehu, ale s mrazom - perfektná, po snežení je slušná a stále udržuje trakciu. Podľa môjho názoru je lepšia ako Barum Polaris 3, aj keď po testoch je to tiež skvelá pneumatika. Môžete jazdiť na ľade, ale nemôžete sa náhle otočiť alebo zabrzdiť, ale bez hrotov je to normou. Vyžaduje väčšiu opatrnosť v prípade bahna, ale neviem, aké pneumatiky by to mali byť, aby to sa nevyžadovalo. Mám štyri pneumatiky a nevidím žiadne známky opotrebenia, behúň je stále v poriadku. Trochu čistiaceho a konzervačného prostriedka a pneumatiky opäť vyzerajú ako nové.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 5 Nie 1

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,5

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Ak trávite väčšinu času za volantom v meste, nevidím zmysel kupovať dve sady pneumatík. Tieto pneumatiky fungujú skvele na mestských cestách, ale sú veľmi dobre aj na diaľniciach. Sú však hlasnejšie ako napríklad Dunlopy Šport Maxx, ale zároveň sú oveľa odolnejšie. Rozdiel v hlučnosti je viditeľný hlavne na diaľnici, na mokrých povrchoch a v zakrutoch. Najazdil som na nich iba 6 000 km, ale vôbec neexistujú žiadne známky opotrebenia. Bez ohľadu na to, aký povrch - senzačne sa držia cesty. Okrem ľadu, ale na ľade žiadna pneumatika nepomôže. Aj keď nejde o lacné pneumatiky, nemusíme kupovať dve sady pneumatík, iba ich občas vyvážiť a zameniť na nápravách. Klady: - priľnavosť - ekonomika Zápory: - hluk - cena

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 6 Nie 2

 • Rozmer: 225/40 R18

  Hodnotenie: 4,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Na týchto pneumatikách som prešiel asi 3000 km. Spravujú sa veľmi dobre. Takmer dobré ako letné pneumatiky Dunlop, ktoré som mal predtým. Spotreba paliva je rovnaká, takže rozdiel v porovnaní s letnými pneumatikami je prakticky žiadny. Nejazdím autom príliš rýchlo, takže nemôžem povedať, ako funguje pneumatika v extrémnych situáciách. Momentálne čakám na zimu, sneh a ľad. Zatiaľ nemôžem komentovať priľnavosti gumy na snehu, ale ak vypadnú tak dobre ako podľa recenzií, tak mali by byť dobré pre všetky poveternostné podmienky tým viac v prípade všeobecne mierneho počasia v Trnave.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nokian Tyres WeatherProof

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Nokian Tyres WeatherProof 245/40 R18 97 V XL
C | B | 72 dB
245/40 R18 97 V 153 Kúpiť
Nokian Tyres WeatherProof 155/65 R14 75 T
D | B | A 68 dB |
155/65 R14 75 T 60 Kúpiť
Nokian Tyres WeatherProof 155/70 R13 75 T
D | B | A 68 dB |
155/70 R13 75 T 58 Kúpiť
Nokian Tyres WeatherProof 205/65 R15 94 H
C | B | A 69 dB |
205/65 R15 94 H 95 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Nokian Tyres

T429455

155/65 R14 75 T

C1

68

 • Nokian Tyres
 • WeatherProof
 • 155/65 R14
 • 75
 • T
 • D
 • B
 • A
 • 68 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Nokian Tyres WeatherProof test

2020 test ADAC s rozmerom: 235/55 R17 hodnotenie: dostačující
test ACE/ARBÖ s rozmerom: 165/65 R15 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 3. miesto hodnotenie: dobrá
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 185/65 R15 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: dobrá