pneumatiky Nokian Tyres

Pneumatiky Nokian Tyres

Osobné pneumatiky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-
Populárne rozmery pneumatík
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 175/65 R14 185/65 R15 Zobraziť zoznam rozmerov Schovať zoznam rozmerov

Nokian Tyres odporúčané modely pneumatík

Nokian Tyres WR D3
4,4

621 názorov

Od 79 ks
Nokian Tyres WR D4
4,5

310 názorov

Od 67 ks

V našej ponuke máme 23 Nokian Tyres pneumatiky modely
cena od €53 do €379.

Nokian Tyres Osobné pneumatiky

Nokian Tyres iLine
4,5

42 názory

Od 53 ks
Nokian Tyres WR Snowproof
3,7

2 názory

Od 63 ks
Nokian Tyres Wetproof
4,6

1 názor

Od 73 ks
Nokian Tyres Seasonproof
1,4

1 názor

Od 77 ks
Nokian Tyres WeatherProof
4,5

87 názorov

Od 81 ks
Nokian Tyres WR Snowproof P
4,2

4 názory

Od 120 ks

Nokian Tyres Pneumatiky 4x4

Nokian Tyres Powerproof SUV
4,0

2 názory

Od 104 ks
Nokian Tyres Seasonproof SUV
4,5

2 názory

Od 130 ks
Nokian Tyres WR SUV 4
4,5

4 názory

Od 139 ks
Nokian Tyres WR SUV 3
4,3

168 názorov

Od 142 ks

Nokian Tyres Nákladné pneumatiky

Nokian Tyres cLine Van
4,4

7 názorov

Od 80 ks
Nokian Tyres cLine Cargo
4,4

13 názorov

Od 96 ks
Nokian Tyres PLC je lídrom na škandinávskom trhu vo výrobe pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1988. Avšak, jeho história siaha až do roku 1898, kedy gumárenská továreň sídlila v Oy Suomen Gummitehdas. Firma začala vyrábať pneumatiky v roku 1932. Najslávnejší model Nokian: Hakkapelitta sa na trhu objavili v roku 1936.

Nokian sa špecializuje na výrobu zimných pneumatík, ktoré pracujú vo veľmi ťažkých škandinávskych podmienkach. Nokian tvorí pneumatiky odolné voči ťažkým podmienkam ako sú studené zimy.

Firma ponúka osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, bicyklové, roľnícke, poľnohospodárske a lesnícke. Pneumatiky fínskej spoločnosti sú umiestnené v strednej triede a HP.

Firma je známa pre realizáciu inovatívnych a ekologicky šetrných technológií. Nokian sa ako prvý producent preslávil svojimi zimnými pneumatikami, ako aj prvých ekologických pneumatík s použitím nízko aromatických olejov.

Firma má továrne vo Fínsku a Rusku.
Pneumatika Pneumatika

Názory našich zákazníkov na pneumatiky Nokian Tyres:

 • Alekssndra 5,0

  Nokian Tyres WR D4

  Môžem odporučiť zimné pneumatiky Nokian s čistým svedomím. Toto sú moje prvé pneumatiky tejto spoločnosti, ale určite nie posledné. Vybral som si ich, pretože veľa ľudí odporúčalo ich bezpečnosť a chcel som preukázateľný produkt a vysokú kvalitu. Ideálne pre jazdu po meste a mimo neho. Nemal som žiadnu núdzovú situáciu, v ktorej by sa nedokázali vyrovnať. Presne tak ako v popisoch výrobcu, pneumatika, kvôli veľkému počtu drážok, odvádza mokrú vodu. Vysoký komfort jazdy, pokojná prevádzka pneumatík. Automobil bol ľahký a ľahko ovládateľný. Veľmi dobrá kvalita za rozumnú cenu. Zobraziť viac >
 • Bogu 5,0

  Nokian Tyres WR A4

  Brzdná dráha, trakcia, vzhľad pneumatiky spôsobuje, že auto na snehu ide tam, kde chcem, a brzdy, kde sa chystám zastaviť. Prvotriedna pneumatika je však dostupná za prijateľnú cenu. Zakúpte si službu Oponeo. Ďalšou výhodou pneumatík Nokian je, že ich hlavná výroba je vo Fínsku, čo umožňuje skúšať zimné pneumatiky v zimných podmienkach. Pravdepodobne by som si vybral pneumatiku D4, ale pre mňa bola dôležitá nosnosť pneumatiky v dôsledku prídavného strešného nosiča. Jediným malým mínusom je po páde do otvoru, že pneumatika takmer nemá taký sklz. Je to ticho na ceste. Odporúčam Nokian A4 na zimu. Stojí za to starať sa o ne po sezóne čistením okruhliakov, údržbárskych a leštiacich Zobraziť viac > prostriedkov, stojacich a priedušných krytov.
 • Mateusz Mazur 4,7

  Nokian Tyres WR D3

  Skôr som použil talianske pneumatiky na tom istom a rozdiel je obrovský. Žijem v horách, kde je veľa rohov s rôznym sklonom a potrebujem dobré pneumatiky. Predchádzajúce pneumatiky (vlajková loď, taliansky výrobca) v rozmrazení, veľa kontinuálneho brzdenia vozidla. Nové Nokiany sú fantastické! Udržiavajú auto na čerstvom snehu, rovnako ako v rozmrazení. Som veľmi šťastný. Odporučil by som! Zobraziť viac >
 • Mato 4,9

  Nokian Tyres WeatherProof

  Prvé celoročné pneumatiky v mojom živote a som ohromený. Perfektné vedenie v zime (sneh) a na jar. Počas jazdy sa cítim úplne bezpečne. Chcel by som iba spomenúť, že vo svojom aute mám pohon zadných kolies a nemám ESP. Pneumatiky Nokian používam už dlho, tak letné ako aj zimné, ale zo zvedavosti som si kúpil celoročné pneumatiky (poškodil som zimné). Je zaujímavé, že spoločnosť Nokian bola v testoch dlhodobo podceňovaná. Každý, kto používa Nokiany, vie, že ide o skutočne skvelé prémiové pneumatiky. Dôkazom toho sú tieto nové, celoročné pneumatiky. ODPORÚČAM. Zobraziť viac >