Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nokian Tyres

Pneumatiky Nokian Tyres

Hodnotenie výrobcu
4,0
na základe 5665 názorov
Nokian Tyres PLC je lídrom na škandinávskom trhu vo výrobe pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1988. Avšak, jeho história siaha až do roku 1898, kedy gumárenská továreň sídlila v Oy Suomen Gummitehdas. Firma začala vyrábať pneumatiky v roku 1932. Najslávnejší model Nokian: Hakkapelitta sa na trhu objavili v roku 1936.

Nokian sa špecializuje na výrobu zimných pneumatík, ktoré pracujú vo veľmi ťažkých škandinávskych podmienkach. Nokian tvorí pneumatiky odolné voči ťažkým podmienkam ako sú studené zimy.

Firma ponúka osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, bicyklové, roľnícke, poľnohospodárske a lesnícke. Pneumatiky fínskej spoločnosti sú umiestnené v strednej triede a HP.

Firma je známa pre realizáciu inovatívnych a ekologicky šetrných technológií. Nokian sa ako prvý producent preslávil svojimi zimnými pneumatikami, ako aj prvých ekologických pneumatík s použitím nízko aromatických olejov.

Firma má továrne vo Fínsku a Rusku.

Hodnotenia pneumatík Nokian Tyres od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nokian Tyres. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • PReme 4,9

  Nokian Tyres iLine 195/65 R15

  Veľmi dobrý výkon na suchom aj mokrom povrchu. Pneumatiky sú stabilne v meste a nie sú hlučne pri pohybe alebo, keď sa prudko pohybuje. Je ako prilepená do povrchu. Super! Keď som musel spomaliť na mokrom povrchu pred ostrým oblúkom, nemusel som na týchto Nokianoch. Po jednej sezóne vyzerajú ako nové. Viac >
 • Kamil 4,6

  Nokian Tyres Line 205/55 R16

  Nokian Line kúpil som si na výlet do Chorvátska, myslel som si, že budú s nimi nejaké problémy (fínske, mäkké pneumatiky). Nie je to tak. Teplota v rozmedzí 38-42 °C ich vôbec neobťažovala. Vynikajúco sa držali chorvátskych zatacek (agresívne šoférovanie). Na spiatočnej ceste hneď po dosiahnutí Slovenska začalo pršať, samozrejme pneumatiky ani nepocítili zmenu podnebia. Počas daždivých dní, jazda na týchto pneumatikách je proste zážitok, máte záruku, že nestratíte kontrolu nad autom. V meste cítim aj malé diery (mám športové odpruženie, veľmi tvrdé), ale nie sú to terénne pneumatiky. Podľa môjho názoru jednou z najdôležitejších vecí je, že v ostrých zákrutách mám stále kontrolu nad autom, v Viac > iných pneumatikách nie je to také zrejmé. Nokian Line chova se naozaj veľmi dobre. Kúpil by som si ich znova bez druhej myšlienky (model XL zosilnený). Na zimné obdobie si tiež kúpim pneumatiky tejto fínskej značky!
 • Łukasz 4,5

  Nokian Tyres Line 195/60 R15

  Pneumatiky od samého začiatku urobili veľmi dobrý dojem a zážitok z jazdy. Pneumatika vytvára dojem veľmi mäkkého a pružného, ​​čo výrazne ovplyvnilo pohodlie jazdy. Mokré jazdy bez akýchkoľvek výhrad. Pokiaľ ide o aquaplaning, nemal som príležitosť riadiť v stave úplného výbuchu mračien s hustou vrstvou vody na ceste, ale s typickými letnými búrkami nie je za poplatok. Doteraz jedna sezóna používania nestačí na posúdenie trvanlivosti a zlyhania. Viac >
 • Marcin 4,8

  Nokian Tyres iLine 215/65 R15

  Dobrý deň, kúpil som si pneumatiky Nokian iLine ako novinku, neboli žiadne názory o ich vlastnostiach, ale to nie podstatné. Pneumatika má skvele jazdné vlastností a je veľmi tichá. Zákruty sú jedna radosť, kontrola nad autom v každom ohľade, držia sa vozovky ako prilepené. Brzdenie ma najviac prekvapilo, auto zastane v okamihu, v daždi som bol tiež prekvapený ich účinnosťou, ako keby vôbec nepršalo. ABS po montáži týchto pneumatík má dlhodobú dovolenku. Auto prešlo niekoľko trás po 200-300 km bez akejkoľvek zmeny v riadení. stabilné riadenie auta pri 140 km/h a viac, hehe, s predchádzajúcimi pneumatikami to nebolo tak pestré, žiadne vibrácie alebo iný typ takého správania. Valivý odpor na Viac > veľké plus spaľovanie sa znížilo podľa mojich výpočtov asi o 1.2L, porovnávam ich s pneumatikami Kleber Krisalp HP2 ale tie každom ohľade boli horšie. Veľmi pekne tlmia nerovnosti a dokonca aj keď prší nepočuť ich. Odporúčam Nokian iLine srdečne do veľkého vozidla, ako je Espace .. A k tomu veľmi pekný vyzerajú na aludiskoch :)
Nájdite svoje pneumatiky Nokian Tyres