Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Nokian Tyres

Pneumatiky Nokian Tyres

Hodnotenie výrobcu
4,1
na základe 6339 názorov
Nokian Tyres PLC je lídrom na škandinávskom trhu vo výrobe pneumatík. Spoločnosť bola založená v roku 1988. Avšak, jeho história siaha až do roku 1898, kedy gumárenská továreň sídlila v Oy Suomen Gummitehdas. Firma začala vyrábať pneumatiky v roku 1932. Najslávnejší model Nokian: Hakkapelitta sa na trhu objavili v roku 1936.

Nokian sa špecializuje na výrobu zimných pneumatík, ktoré pracujú vo veľmi ťažkých škandinávskych podmienkach. Nokian tvorí pneumatiky odolné voči ťažkým podmienkam ako sú studené zimy.

Firma ponúka osobné, dodávkové, 4x4, nákladné, bicyklové, roľnícke, poľnohospodárske a lesnícke. Pneumatiky fínskej spoločnosti sú umiestnené v strednej triede a HP.

Firma je známa pre realizáciu inovatívnych a ekologicky šetrných technológií. Nokian sa ako prvý producent preslávil svojimi zimnými pneumatikami, ako aj prvých ekologických pneumatík s použitím nízko aromatických olejov.

Firma má továrne vo Fínsku a Rusku.

Hodnotenia pneumatík Nokian Tyres od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Nokian Tyres. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • Tomasz Wiśniewski 4,2

    Nokian Tyres cLine Cargo 225/75 R16

    Už niekoľko rokov kupujem pneumatiky Nokian pre Oponeo.co.uk pre dodávkové vozidlá s karosériami (zaneprázdnenými plachtami). Pneumatiky Nokian majú relatívne dlhú životnosť, sú prakticky bezproblémové a dobre fungujú na mokrých aj suchých povrchoch. Priemerný kilometrový výkon je 50 000 km letnej verzie a 35 000 - 40 000 km zimných pneumatík. Skvelá pneumatika pre tých, ktorí oceňujú pohodlie, bezpečnosť a odolnosť. Viac >
  • PReme 4,9

    Nokian Tyres iLine 195/65 R15

    Veľmi dobrý výkon na suchom aj mokrom povrchu. Pneumatiky sú stabilne v meste a nie sú hlučne pri pohybe alebo, keď sa prudko pohybuje. Je ako prilepená do povrchu. Super! Keď som musel spomaliť na mokrom povrchu pred ostrým oblúkom, nemusel som na týchto Nokianoch. Po jednej sezóne vyzerajú ako nové. Viac >
  • Batoniarz 4,3

    Nokian Tyres cLine Van 215/65 R16

    Na autách som mal vždy Continentale alebo Michelin, sa stalo, že jedna z pneumatík skóroval a rýchlo sa mi podarilo dostať Nokia Cline dodávku. Cena lacnejšie o viac ako 100 zl, trvanlivosti a kvality pneumatík, je veľmi podobné, len hluk trochu väčšie. Všeobecne som pozitívne prekvapený, len som si objednal ďalšie 2 jednotky na paru. Viac >
  • Marcin 4,8

    Nokian Tyres iLine 215/65 R15

    Dobrý deň, kúpil som si pneumatiky Nokian iLine ako novinku, neboli žiadne názory o ich vlastnostiach, ale to nie podstatné. Pneumatika má skvele jazdné vlastností a je veľmi tichá. Zákruty sú jedna radosť, kontrola nad autom v každom ohľade, držia sa vozovky ako prilepené. Brzdenie ma najviac prekvapilo, auto zastane v okamihu, v daždi som bol tiež prekvapený ich účinnosťou, ako keby vôbec nepršalo. ABS po montáži týchto pneumatík má dlhodobú dovolenku. Auto prešlo niekoľko trás po 200-300 km bez akejkoľvek zmeny v riadení. stabilné riadenie auta pri 140 km/h a viac, hehe, s predchádzajúcimi pneumatikami to nebolo tak pestré, žiadne vibrácie alebo iný typ takého správania. Valivý odpor na Viac > veľké plus spaľovanie sa znížilo podľa mojich výpočtov asi o 1.2L, porovnávam ich s pneumatikami Kleber Krisalp HP2 ale tie každom ohľade boli horšie. Veľmi pekne tlmia nerovnosti a dokonca aj keď prší nepočuť ich. Odporúčam Nokian iLine srdečne do veľkého vozidla, ako je Espace .. A k tomu veľmi pekný vyzerajú na aludiskoch :)
Nájdite svoje pneumatiky Nokian Tyres