Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nokian Tyres WR A4

Výrobca:
Nokian Tyres
Sezóna:
Zimné
Štítok:
C B 72 dB
Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
225 / ks
Kúpiť
4,3
Hodnotenie: Dobrá

Nokian Tyres WR A4 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Nokian WR A4 sú zimné pneumatiky prémiovej triedy, ktoré boli vybavené asymetrickým vzorom dezénu. Takéto riešenie sa ideálne osvedčí vo vozidlách s väčšou mocou. Moderné technológie použité v tomto modeli zaručuje výnimočne stabilné a pohodlné riadenie vozidla.

V dezéne boli použité moderné lamely Functional Performance Siping a kaučukova zmes Performance Traction Silica. Ale to sú iba základné elementy pokročilej konštrukcie tohto modelu. Najdôležitejšie spočíva v detailoch. S pneumatikami Nokian WR A4 môžete bezproblémovo cestovať v dynamicky meniacich sa podmienkach zimy.

Výhody jazdy na tomto modeli sú stabilita počas snežných búrok, na brečke, v daždi a na rozohriatom asfalte, ktorý nabáda k rýchlejšej jazde. V centrálnej časti pneumatiky sa nachádza lamela Centipede Siping, ktorej tvar bol inšpirovaný prírodou. V zimných podmienkach zaručuje lepšiu priľnavosť. Ako to funguje? Lamely sú rozstrapkané a pripomínajú stonožku (ang. centipede). Správne sa sa vhruzývajú do povrchu čím zlepšujú kontrolu nad vozidlom.

Za stabilitu pneumatiky (absencia charakteristického plávania) zodpovená spevnené rameno (bočná časť). Obzvlášť je to dôležité počas jazdy pri vyššej rýchlosti a dynamického manévrovania. Rôzne rozmery blokov behúňa boli boli medzi sebou drážkami vďaka čomu sa neohýbajú počas zväčšovania rýchlosti. Navzájom blokujúce sa 3D lamely na povrchu pneumatiky zvyšujú priečnu tuhosť.

Za odvádzanie vody jezodpovedná rozmiestnenie drážok opracované technológiou Coanda. Autorské riešenie Nokian Tyres umožňuje zachovanie stability počas náhlej zmeny počasia.

Nokian WR A4 znamená nielen bezpečie, pohodlie ale tiež šetrenie. špečiálna kaučuková zmes zväčšuje životnosť modelu, znižuje hlučnosť pneumatiky (redukuje vibrácie prenášané na disk a do vnútra auta) a valivý odpor.

Výkony pneumatiky Nokian WR A4 boli vypracované na základe testov realizovaných v tzv. „bielom pekle“ v laponskom Ivalo. Boli otestované taktiež v najextrémnejších zimných podmienkach. Priľnavosť na suchej a mokrej vozovke bola testovaná na tratiach v Nemecku a španielsku. Nokian WR A4 sú pneumatiky, ktorým môžete dôverovať.

Nokian Tyres je najsevernejší európsky výrobca pneumatík . Fínska firma vypracovala prvú zimnú pneumatiku na trhu a od toho času vylepšuje svoje produkty. Pneumatiky značky Nokian Tyres sú charakteristické vysokou kvalitou a sú regulárne nahrádzané v testoch. Pneumatiky boli využité o.i. TOPR - konkrétne model Hakkapelitta R2 a WR D3.

Nokian Tyres WR A4 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,3 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 34 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,1
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,4

34 osôb ohodnotilo

 • 5 15 osôb
 • 4 16 osôb
 • 3 2 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 1 osôb

97% užívateľov odporúča túto pneumatiku

97%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2506 dni. V tom čase sme získali 34 názorov.
Naši klienti spolu prešli 333000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 5,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Brzdná dráha, trakcia, vzhľad pneumatiky spôsobuje, že auto na snehu ide tam, kde chcem, a brzdy, kde sa chystám zastaviť. Prvotriedna pneumatika je však dostupná za prijateľnú cenu. Zakúpte si službu Oponeo. Ďalšou výhodou pneumatík Nokian je, že ich hlavná výroba je vo Fínsku, čo umožňuje skúšať zimné pneumatiky v zimných podmienkach. Pravdepodobne by som si vybral pneumatiku D4, ale pre mňa bola dôležitá nosnosť pneumatiky v dôsledku prídavného strešného nosiča. Jediným malým mínusom je po páde do otvoru, že pneumatika takmer nemá taký sklz. Je to ticho na ceste. Odporúčam Nokian A4 na zimu. Stojí za to starať sa o ne po sezóne čistením okruhliakov, údržbárskych a leštiacich prostriedkov, stojacich a priedušných krytov.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 3 Nie 0

 • Rozmer: 245/45 R18

  Hodnotenie: 4,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Letná sezóna jazdy je zima a zvyčajne mimo mesta v novom aute. Trochu som sa bál, pretože chrbát by mal byť širší a ja som mal to isté, ale v poriadku. Pneumatika je veľmi cool, mám niekoľko áut a Nokiany sú v nich. Defekt - hluk nad 120 km / h (samozrejme zimné pneumatiky). Toto je subjektívne posúdenie, ale poviem to áno - cítim sa s nimi istí (a ja som jazdila na rôznych pneumatikách na vrchole police), ale toto je iná téma.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 8

 • Rozmer: 225/55 R17

  Hodnotenie: 3,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pohybujem veľa a nie vždy mierne, nemám rád stáť v dopravných zápchach. Pneumatiky WR A4 mi umožnili agresívne štartovať a bezpečne zastaviť Mustang s hmotnosťou viac ako 1500 kg. Pneumatiky sa správali správne v mrazu i zápachu. Priemerný objem. Po striekaní korunky vyzerajú veľmi pekne na vozidle. Dobrá guma pekne tlmí počas jazdy na cestách v Lodži.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

 • Rozmer: 245/45 R18

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Rozhodol som sa ukončiť svoj výskum na internete. Objednala som si od spoločnosti Oponeo. Pneumatiky som kúpil hlboko pod trhovou cenou. Nokian urobil skvelú prácu, pokiaľ ide o výkon, pohodlie a bezpečnosť. Nemožno sa mu páčiť. Nokian dokáže dosiahnuť všetko, čo sa od pneumatiky očakáva, a čo ešte potrebuje pneumatika?

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 0

 • Rozmer: 215/55 R17

  Hodnotenie: 4,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  viac ako dvadsať rokov vyrábam svoje zimné pneumatiky s dvoma kolesami, teraz s touto pneumatikou sme dosiahli maximálne tvrdenia, že vodič, ktorý často používa auto na bahnitých a zasnežených povrchoch, môže mať s maximálnou priľnavosťou, bezpečnosť jazdy na každom povrchu vozovky. to je 10-chváliť gumu. Radím všetkým.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nokian Tyres WR A4

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Nokian Tyres WR A4 215/55 R17 98 V XL
C | B | 72 dB
215/55 R17 98 V 225 Kúpiť
Nokian Tyres WR A4 235/40 R19 96 V XL
C | B | 72 dB
235/40 R19 96 V 194 Kúpiť
Nokian Tyres WR A4 245/40 R20 99 W XL
C | B | 69 dB
245/40 R20 99 W 296 Kúpiť
Nokian Tyres WR A4 255/40 R19 100 V XL
C | B | 70 dB
255/40 R19 100 V 480 Kúpiť
Nokian Tyres WR A4 255/55 R18 109 H *
C | B | A 70 dB |
255/55 R18 109 H 175 Kúpiť
Nokian Tyres WR A4 275/35 R20 102 W XL
C | B | 70 dB
275/35 R20 102 W 449 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B 72 dB

Nokian Tyres WR A4 test

2020 test Auto Bild s rozmerom: 245/45 R18 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 225/40 R18 hodnotenie: uspokojivá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 225/45 R18 hodnotenie: dostatočná
test Sport Auto s rozmerom: 225/40 R18 hodnotenie: dobrá