Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Nokian Tyres WR D4

Výrobca:
Nokian Tyres
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
90 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Nokian Tyres WR D4 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Pneumatika Michelin Alpin A4 sa zúčastnila prestížnych testov pneumatík: V roku 2016 získala 3. miesto v teste ADAC v rozmere 185/65 R15 T a 2.miesto v rozmere 205/55 R16.

Nokian WR D4 sú zimné pneumatiky triedy prémium so smerovým dezénom v tvare písmena V. Sú charakteristické krátkou brzdnou dráhou na mokrej vozovke. Sú výrobené z kvalitnej zmesi, ktorá zabezpečuje vysoký výkon a bezpečnosť jazdy. Tieto pneumatiky sú určené pre kompatné vozidlá, mestské vozidlá a vozidlá s karosériou typu sedan.

Pneumatiky Nokian WR D4 sú vylepšenou verziou modelu Nokian WR D3. Zabezpečujú spoľahlivý výkon v zimných podmienkach. Nokian WR D4 sú prvé pneumatiky vo svojej triede, ktoré získali hodnotenie A v rámci európskeho štítkovacieho systému. Smerový dezén v tvare písmena V navrhnutý špeciálne pre zimné stredoeurópske podmienky, zvyšuje odvod snehu, vody a blata. Zimné pneumatiky Nokian WR D4 prispievajú k dobrej stabilite vozidla na snehu a ľade. Vďaka starostlivo navrhnutým lamelom dezénu priľnavosť v zákrutách je zvyšená oproti ostatným zimným pneumatikám. Pneumatiky Nokian WR D4 sú výrobené zo zmesi Nokian Twin Trac Silica, obsahujúcej prírodnú gumu, repkový olej, a oxid kremčitý. Zmes Nokian Twin Trac Silica zabezpečuje zvyšený komfort jazdy na snehu a mokrých povrchoch a prispieva k lepšej priľnavosti a odolnosti proti opotrebovaniu. Vďaka tejto modernej zmesi pnaumatiky Nokian WR D4 sú charakteristické nízkym valivým odporom a zníženou spotrebou paliva. Technológia Silent Sidewall zabezpečuje nízkú úroveň hluku.

Nokian Tyres je fínskym výrobcom, ktorý je známy vďaka výrobe kvalitných zimných pneumatík vhodných pre ťažké podmienky stredoeurópskej a škandinávskej zimy. Výrobca pri produkcii kladie dôraz na ochranu životného prostredia.

Nokian Tyres WR D4 recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 310 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,3
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,5

310 osôb ohodnotilo

 • 5 172 osôb
 • 4 123 osôb
 • 3 13 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 1 osôb

95% užívateľov odporúča túto pneumatiku

95%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 2977 dni. V tom čase sme získali 310 názorov.
Naši klienti spolu prešli 1930000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 215/55 R16

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Keď som sa rozhodol kúpiť pneumatiky svoje auto (Ford Focus 2013) na zimu, urobil veľa výskumu na internete a na trhu. Takéto zhromažďovanie informácií trvalo v blízkosti štyroch mesiacov. Študoval som veľa modelov pneumatík mnohých značiek. Vykonal som veľa predaja na mieste a zrovnal som ceny na trhu. Vynálezca zimných pneumatík nastavenie na zimné obdobie ma presvedčilo, takže rozhodol som sa kúpiť pneumatiky firmy Nokian, a je to ich najnovšie zimná pneumatika. Som skontroloval veľa predajcov na trhu, ale tiež internetové stránky Nokian. Pri štúdiu pneumatík na Oponeo, stránka ukázala byť vhodnejšie ako iné a cena gúm bola tiež lepši. Spoločnosť Oponeo poskytuje viac detailov ako ostatní. Po zadaní objednávky z webu spoločnosti Oponeo som telefonicky hovoril s predstaviteľmi zákazníkov a dal garancie doručenia za dva dni (býval som v Krkonošiach). Všetko bolo na telefóne povedané a všetky sľuby boli zachované (konzultant dodatočne hovoril niečo o histórii výroby pneumatík). Som naozaj rád, že som urobil nákup v Oponeo. Pneumatiky Nokian WR D4 vykazujú vynikajúci výkon ako som očakával. Cítite sa bezpečne v zasneženom počasí a v daždivom počasí. Cestoval som po dlhých cestách vďaka mojim pneumatikám a aj na cestách, kde mnoho áut cestuje s nízkou rýchlosťou, keď som našiel šance používať svoje pneumatiky viac na dlhú cestu a bol som veľmi rád počas jazdy. Ako zo pneumatiky Nokian WR D4 sú zimné, tak sú mimochodom hlučnejšie ako letné pneumatiky, ale v tomto prípade či mi sa to, ze vyzerajú ešte menej hlučné. Mohlo snežiť, mohli byt daždivé a suché počasie, ale v za všetkých podmienkach pneumatiky boli veľmi dobré. Samozrejme, nemali by sme očakávať od pneumatík zázraku, sú to jednej z najlepších pneumatík na svete. Jediná vada je že pneumatiky sú trochu mäkké, a ak do zákruty pôjdete veľmi nedbalo, budete mať zničení konštrukcií cele pneumatiky. Pneumatiky zimné Nokian WR D4 sú samozrejme skvele na snehu, ale nemali by sme očakávať, že budú rovnaké na zľadovatených cestách. Ak si dávate pozor budete veľmi potešený. Cítil som trochu zvýšenie spotreby paliva kvôli skutočnosti, že ide o zimnú pneumatiku, a môžeme povedať, že pneumatika Nokian WR D4 je ideálna na zimné počasie. Značka, ktorá je s Fínska, musí vyvariť perfektné zimné pneumatiky ako Nokian. Nokian je vynálezca zimné pneumatiky. Pokiaľ ide o Oponeo - som veľmi rád, aby si stránky spoločnosti. Odporúčam každému, kto hľadá zimné pneumatiky pneumatiky Nokian WR D4 a za prostredníctvom Oponeo. Najmä by som určite odporučil priateľom, aby používali Oponeo. Myslím, že v Oponeo dostanete najlepšiu cenu, a som si istý, že všetky ktorý objednávali sú spokojní so službami, ktoré ponúka a záujmu zástupcu zákaznícke služby.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 2

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 5,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky Nokian WR D4 mám ponad dva mesiace. Prešiel som na nich okolo 1200 km na aute so 150 koňmi, ktoré váži 1,5 tony. Hlavne po meste. Prvé čo som si všimol keď ich priniesol kuriér bol zápach gumy. Netypický iný, než štandardné pneumatiky. Z toho čo som čítal pridali do zmesi repkový olej, teda možno to je dôvodom tohoto efektu. Skutočne tie pneumatiky voňajú inak, než ostatné. Nie som z tých čo si potrpia na vzhľade dezénu, je mi to úplne jedno. Pre mňa je dôležité aby dobre brzdila, odvádzala vodu a brečku. Na druhom mieste je hlučnosť a na treťom valivý odpor. ale musím priznať, že vzhľad dezénu je unikátny a celkom dobre sa prezentuje. Čo sa týka priľnavosti na suchom sa drží dobre a je tichá, nepíska na zákrutách. Pri vysokých rýchlostiach na diaľnici mi šum neprekáža, je minimálne preto dávam veľký plus pre Nokiana. Mal som možnosť jazdiť aj v meste počas veľkých dažďov. Namiesto cesty bol potok. Som nadšený z toho ako zvláda takéto situácie. Pri rýchlosti 70 km/h v takýchto podmienkach som počul len šum pneumatík po vode a auto sa ukážkovo držalo podložky. Deformácie a voda? Pre tieto gumy žiaden problém. Brzdenie? Pri rýchlosti 70km/h v takých dažďových podmienkach? Nevšimol som si rozdiel v porovnaní s brzdením na suchej ceste. Čo sa týka zimných podmienok tak sneh bol len pár dní aj trochu vody, ale tie gumy to zvládli. Na brečke tiež super. Ale je to príliš málo na to aby som im mohol dať dôveryhodnú recenziu. Podľa mňa sa správajú perfektne rovnako na suchej ako aj na mokrej vozovke. Pokiaľ ide o valivý odpor, tak som si nevšimol žiadnu zvýšenú spotrebu po zmene letných Pirelli na tieto Nokian WR D4, ale počkám s hodnotením z dôvodu malej pokonanej vzdialenosti. Životnosť tiež nehodnotím z toho istého dôvodu. Tlmenie nerovností – podľa mňa úplne zbytočný parameter. Záleží to od výšky gumy, jej napumpovania aj zavesenia. Podľa môjho názoru pneumatiky prémiovej triedy majú veľmi podobné parametre tlmenia. Preto to tiež nebudem hodnotiť. Ak máte vyšných 280 EUR a chcete kúpiť zimné pneumatiky, tak isto odporúčam Nokian WR D4. Ak nie to myslím si, že Barumy tiež zvládnu dobre také podmienky, ale oplatí sa investovať do pneumatík, predsa to je jediný element, ktorý spája auto s vozovkou... Na zakončenie: po namontovaní týchto pneu mojou najväčšou obavou bolo koľko času budem potrebovať na odsneženie auta a či prídem včas do práce , než to či zvládnu dnešné počasie.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 16 Nie 2

 • Rozmer: 225/40 R18

  Hodnotenie: 3,8

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Dobrá pneumatika, lebo dobre drží sile 300 koní, ale…No práve niekoľko ale. Po prvé pri teplote +10 stupňov počas brzdenia pri vyšších teplotách sa strašne ohýba – až tak, že máš pocit jak by si šiel na disku a je to cítiť aj na volante a k tomu pri teplote ponad 8-9 stupňov počas brzdenia vydávajú divné zvuky (nejak špecificky šumia a pištia, natoľko divne, že som si myslel, že mám problém s brzdami). Druhý zanedbateľný mínus Nokian WR D4 v porovnaní s predchádzajúcim modelom je, že sa mi zdá 3x mäkšia gumová zmes, než vo WR D3. Niekoľko dní pri plusových teplotách, niekoľko rýchlych brzdení a náhle po 16tisíc kilákoch namiesto 8mm dezénu mám okolo 4 mm. Žiadna extra agresívna jazda, väčšina po diaľnici a to dávam za veľký mínus pre túto gumu. A č osa týka plusov? Na suchom povrchu sa lepí lepšie , než letná pneumatika Dunlop Sport Max. Na mokrom sú skvelé, lebo prakticky nezacítite vodu na vozovke. V skratke, ak jazdíš málo a záleží ti na vysokých parametroch tak by som ich hneď bral, ak jazdíš veľa treba kúpiť dva komplety počas jednej zimy a určite nepočítaj s tým, že ti to vystačí aj na druhý rok. Výber je však na kupujúcom.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 4 Nie 3

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 5,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky Nokian WR D4 som kúpil pred 10 dňami a prešiel som na nich okolo 700 km, teda ešte sa prispôsobujú. Na začiatku som bol fascinovaný dezénom a každým dňom sa mi páči čoraz viac. Do dnešného dňa 20.10.2015 som ešte nemal príležitosť otestovať ich na snehu, teda hodnotím ich dobre veriac, že ma nesklamú. Na suchom povrchu je pneumatika tichá a dobre sa s ňou riadi. Jemné manévre na parkovisku, hluk žiaden v porovnaní s inými gumami tej istej triedy (Vredestein sportrac 5). Tlmenie deformácii je skvelé. Keď som našiel na kameň mal som pocit, že pneumatika ho odsunula pod seba. Na mokrom povrchu úplná fascinácia. Pri dynamickom pohybe okolo 2700 otáčok/min ešte ani raz nestratila priľnavosť. Počas veľkých dažďov a rýchlosti do 120 km/h bola predvídateľná a počuť iba ako pod seba vyhadzuje vodu. Netrpezlivo čakám na sneh. ak sa bude dať komentár editovať rád dopíšem.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 4

 • Rozmer: 195/55 R16

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Dobrý deň, bohužiaľ aj napriek mnohým pozitívnym hodnoteniam musím pridať aj svoju negatívnu o týchto pneumatikách Nokian WR D4. Ale od začiatku. Používanie na snehu a brečke + dážď je okej + brzdenie na suchom tiež ok. Hlučnosť trochu tichšie od Michelinov Primacy HP a to by bolo natoľko. Teraz negatívne skúsenosti. Pneumatika je s indexom H, ale jazdím na nej ponad 140 km/h (podmienky suché) ale bohužiaľ auto je nestabilné a začína s ním ľahko hádzať (pri priamej jazde) kvôli tomu mám pocit, že dostávam šmyk. Nikdy som nezažil nič také na letných teda na suchý povrch neodporúčam. Do 140 km/h splna všetko na čo je určená ponad už je tragédia. Pneumatika z júla/septembra 2015 krajina výroby Rusko.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 5 Nie 1

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Nokian Tyres WR D4

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Nokian Tyres WR D4 205/55 R16 91 H
C | B | A 69 dB |
205/55 R16 91 H 92 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 205/55 R16 91 T
C | B | A 69 dB |
205/55 R16 91 T 90 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 225/40 R18 92 V XL
C | B | 69 dB
225/40 R18 92 V 375 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 195/65 R15 95 H XL
B | B | 69 dB
195/65 R15 95 H 234 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 175/65 R14 82 T
C | B | A 68 dB |
175/65 R14 82 T 62 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 185/65 R15 88 T
C | B | A 68 dB |
185/65 R15 88 T 67 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 155/65 R14 75 T
C | B | A 68 dB |
155/65 R14 75 T 59 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 155/70 R13 75 T
D | B | A 68 dB |
155/70 R13 75 T 74 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 155/80 R13 79 T
D | B | A 68 dB |
155/80 R13 79 T 58 Kúpiť
Nokian Tyres WR D4 165/70 R14 81 T
D | B | A 68 dB |
165/70 R14 81 T 64 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Nokian Tyres

T431216

205/55 R16 91 T

C1

69

 • Nokian Tyres
 • WR D4
 • 205/55 R16
 • 91
 • T
 • C
 • B
 • A
 • 69 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Nokian Tyres WR D4 test

2019 test ÖAMTC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test TCS s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: uspokojivá
test TCS s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/ARBÖ s rozmerom: 165/65 R15 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Bild s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 215/60 R17 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 215/60 R17 2. miesto hodnotenie:
test Autoklub ČR s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test AutoExpress s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie:
test TCS s rozmerom: 225/45 R17 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 3. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný
test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 225/45 R18 hodnotenie: uspokojivá
test Sport Auto s rozmerom: 235/35 R19 hodnotenie: odporúčaný
test ACE/GTÜ s rozmerom: 225/50 R17 hodnotenie: odporúčaný