Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Dunlop

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 8391 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Značka Dunlop bola založená v roku 1985. Spoločnosť je pokračovaním existujúcej firmy Dunlop Rubber od roku 1889.

Firma patrí na 75% spoločnosti Goodyear Tire and Rubber Company. Zvyšnými 25% je vlastnená spoločnosťou Sumitomo Rubber Industries.

Dunlop je jedným z popredných výrobcov pneumatík. Spoločnosť má vynikajúcu povesť medzi zákazníkmi. V ponuke firmy sa nachádzajú výrobky vysokej kvality, strednej triedy, HP a UHP. Spoločnosť získala rady úspechov v nezávislých testoch pneumatík.

Pneumatiky Dunlop sú originálnym vybavením na automobiloch, ako sú : Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen.

Dunlop bol v rokoch 2003-2006 dodávateľom pneumatík pre britské preteky Touring Car Championship. Od roku 2002 poskytuje pneumatiky pre štartujúcich súťažiacich na šampionáte V8 Supercars. Okrem toho firma spolupracuje s účastníkmi Deutsche Tourenwagen Masters a American La Mans Series.

Názory našich klientov:
 • Greg 4,2 111150

  Dunlop SP Sport 01

  Pneu Dunlop SP Sport 01 podľa mňa nie sú príliš drahé, ak sa vezmú do úvahy ich vynikajúce parametre. Premýšľal som o nákupe pneu SP9000, avšak napokon som sa rozhodol, že si kúpim gumy Dunlop SP Sport 01, a musím povedať, že vôbec neľutujem. Predovšetkým tieto pneumatiky sú veľmi odolné. Sú určené pre vozidla s výkonným motorom (v mojim aute je motor s výkonom 230 k). Gumy poskytujú vynikajúcu priľnavosť na mokru. Životnosť pneu je veľmi dobrá. Sú to najtichšie gumy, aké som doteraz mal. Jazdím rýchlo, preto najdôležitejšia je pre mňa bezpečnosť, vzhľad pneumatík nie je pre mňa podstatný. Tieto pneumatiky naozaj poskytujú bezpečnú jazdu. Na mokrej vozovke auto sa správa dobre, hoci je Viac > potrebné isť opatrnejšie, čo však považujem za normálnu vec na mokrom povrchu. Úprimne odporúčam, kvalitné pneumatiky za rozumnú cenu.
 • Nidhogg 4,7 111150

  Dunlop SP SportMaxx RT

  Mám ich na dve autá - 2x rachot (185km + 150hp + 400 nm a 350 nm) a ... oveľa lepšiu trakciu (suché, mokré rozdiel ešte väčší) ako továrenské Conti Sport foobar. Aj keď samozrejme nie klamať sami seba, že s takým krútiaceho momentu na mokrom asfalte nemá žiadne problémy s trakciou v akútnych pridanie plynu na nižšiu prevody, ale je známe, že tam nie sú žiadne zázraky. V strede je naozaj v pokoji, čo je veľké plus pre mňa. Trvanlivosť? V prípade neznámej - v aute mája 30000, druhý 15.000 a myslím, že aj "trochu" pojeżdżą. Naozaj neviem, čo je "zlyhanie", ale preto, že to nebolo žiadne problémy s nimi, ja zvoľte "Nie" Je to stojí za to kúpiť? Podľa môjho názoru Viac > áno. Ako sa vám dôjdu, pravdepodobne ste si ich mohli kúpiť, alebo nástupcu ...
 • Michael JRG. 3,8 111500

  Dunlop SP Sport 01

  Dunlop SP Sport 01 ar nie je tak drahé, ak budete mať svoj výkon za úvahu. Premýšľal som o tom ísť na SP9000, ale nakoniec som sa rozhodol ísť na Dunlop SP Sport 01, a nemám regrett to. Vďaka strednej časti behúňa môžete takmer zabudnúť na momentu vola vo vašom výkonný FWD (moje auto má 230bhp). Na suchom asfalte sú veľmi dobré, ale pri zatáčaní agresívne na outter časť rubbs pneumatík celkom rýchlo. Iná časť behúňa je celkom odpor k attriction. Dunlop SP Sport 01 ar najviac tiché pneumatiky, ktoré som kedy mal v mojom živote. Obraz nie je tak úžasné, ale pre mňa vzhľad pneumatiky nie je najdôležitejšia vec. Dunlop SP Sport 01 je určený na zlepšenie kontroly vozidla a bezpečnosť. Mám W Viac > index, ale nemal som možnosť riadiť viac ako 130 MPH. Ja odporúčam je pre istotu.
 • bingo 4,1 111150

  Dunlop SP WINTER SPORT 3D

  Tieto pneumatiky poskytujú vynikajúcu trakciu v zimnom aj letnom období. Bol som prekvapený, že na suchej vozovky lepšie držanie ako moje letnými pneumatikami Bridgestone Potenza (Run Flat). Odporučil by som tieto pneumatiky, je známe, že sneh / ľad musí byť opatrný s pohonom zadných kolies, neexistuje žiadna záruka, jazda na koľajniciach, ale tieto pneumatiky veľmi dobré poradiť v ťažkých podmienkach. Možno, že cena môže byť nižšia, ale stojí za to investovať do bezpečných pneumatík. Predtým jazdil na 16-palcové kolesá s pneumatikami Dunlop Winter Sport M3 a podľa mňa boli horšie. Teraz mám zimné kolesá 17 palcov a ja som si nevšimol komfort pokles. Rozdiel v spaľovania v porovnaní s Viac > letnými pneumatikami nerozlíšiteľné (až o 10% viac). S čistým svedomím odporučiť.
Nájdite svoje pneumatiky Dunlop