Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Dunlop

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Dunlop

Pneumatiky Dunlop

Značka Dunlop bola založená v roku 1985. Spoločnosť je pokračovaním existujúcej firmy Dunlop Rubber od roku 1889.

Firma patrí na 75% spoločnosti Goodyear Tire and Rubber Company. Zvyšnými 25% je vlastnená spoločnosťou Sumitomo Rubber Industries.

Dunlop je jedným z popredných výrobcov pneumatík. Spoločnosť má vynikajúcu povesť medzi zákazníkmi. V ponuke firmy sa nachádzajú výrobky vysokej kvality, strednej triedy, HP a UHP. Spoločnosť získala rady úspechov v nezávislých testoch pneumatík.

Pneumatiky Dunlop sú originálnym vybavením na automobiloch, ako sú : Alfa Romeo, Audi, AMG, Aston Martin, BMW, Honda, Jaguar, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Škoda, Toyota a Volkswagen.

Dunlop bol v rokoch 2003-2006 dodávateľom pneumatík pre britské preteky Touring Car Championship. Od roku 2002 poskytuje pneumatiky pre štartujúcich súťažiacich na šampionáte V8 Supercars. Okrem toho firma spolupracuje s účastníkmi Deutsche Tourenwagen Masters a American La Mans Series.

Hodnotenie letných pneumatík Dunlop

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 5,0 11111 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,7 111170 (8 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (384 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (943 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (3 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (53 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (33 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (34 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Dunlop

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (138 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (43 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (155 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (3 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,9 111900 (256 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,9 111900 (566 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,7 111700 (841 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Dunlop v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Dunlop, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

 • Dunlop Winter Sport 5
  Dunlop Winter Sport 5

  Pneumatika Dunlop Winter Sport 5 sa zúčastnila prestížnych testov pneumatík: V roku 2016 ...

 • Dunlop SP Sport 270
  Dunlop SP Sport 270

  Dunlop SP Sport 270 je letná pneumatika triedy Premium (lepšia). Spoločnosť Dunlop je už po ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Dunlop Sú to modely značiek Dunlop, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

 • Dunlop SP Sport Bluresponse
  Dunlop SP Sport Bluresponse

  Dunlop SP Sport Bluresponse Pneumatika Dunlop SP Sport Bluresponse je letná pneumatika určená ...

 • Dunlop Sport Maxx RT 2
  Dunlop Sport Maxx RT 2

  S každým novým modelom zo športovej série Dunlop dokazuje, že je jedným z najväčších svetových ...

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Dunlop

Pneumatika Letné Dunlop SP Sport Bluresponse

Najlepšie v segmente
Hodnotenie: 5,0 11111

Chcel by som odporučiť pneumatiky Dunlop SP Sport Bluresponse! Jazdím hlavne na trasách. Mám Octaviu 1.9 TDI, pedtým som mal pneumatiky Barum Brillantis. Dunlop SP Sport Bluresponse sú oveľa lepšie!!! Práve som zmenil pneumatiky na zimé a preto môžem uzavrieť letnú sezónu. Prešiel som 20 000 km na pneu Dunlop. Najprv som overil ich brzdný výkon. Auto brzdí oveľa rýchlejšie ako na predchádzajúcich pneu, nové pneu skvelé amortizujú nerovnosti cesty. O hluku nemôžem veľa povedať, pretože mám motor TDI, ciže pomerne hlasný, ale niekoľkokrát som načúval, pneu sú naozaj tiché :) Ďalšiou výhodou je nízká spotreba paliva. Spotreba klesla z 5 l /100 km na 4,5 l /100 km. Pekný výsledok. Myslím si, že tieto gumy by mali vydržať 50 000 km ciže mal by som ich používať ešte minimalne 2 sezóny. Vlastnosti na vozovke. Veľmi pekne odvádzajú vodu a maju aj výbornú priľnavosť, aj v zákrutách hoci musím povedať, že pri rýchlosti 90 km / h v ostrych zákrutách je počuť mierny hluk. Na rovnej ceste pneu sú tiché. Na suchom povrchu auto riadi sa skvelé (dôležitá vec: staram sa o zavešenie, brzdy, ložiská, vymeniam pravidelne). Odporúčam !!! Perzistencia odhad na 50 000 km alebo jescze 2 sezóny na ne prejde. Vlastnosti na diaľnici. Veľmi pekne rozptýliť vodu a držať sa chodník senzačný, v zákrutách aj držať líniu, ale na ostré oblúky rýchlosťou asi 90 km / h počul náglejky (na boku pneumatiky), na prekonanie odporu. Pre jednoduché stať sa cichutkie. Na suchom povrchu idete po koľajniciach. Perfektne drží na ceste (na dôležitú vec: ja sa starám o pozastavení, brzdy, ložiská, atď - Exchange v tej dobe). V súhrne, odporúčam !!!

Pneumatika Letné Dunlop SP Sport Bluresponse

Vynikajúci
Hodnotenie: 4,9 111190

Dobrý Deň. Po kúpe auta (Mazda 6 rocnik 2007 ), som dlho premýšľal, ktoré pneu by boli pre mňa najlepšie. Mazda vybavuje svoje vozidlá pneu Bridgestone (v mojom prípade Bridgestone Turanza T001 205/55 R16 91 V). Čítal som o rôznych pneumatikách, študoval používateľské recenzie a napokon som sa rozhodol. Musím sa priznať, že veľkou pomocou bola pre mňa stránka Oponeo.sk, kde som našiel veľmi široký a komplexný opis pneumatík, praktický všetkých značiek a veľkostí. Vybral som si pneu Dunlop SP Sport Blueresponse 205/55 / R16 91 V. Dnes už môžem povedať, že tieto pneu sú jednoducho skvelé. Osvedčili sa na suchej i mokrej vozovke. Testoval som ich počas cesty do Chorvátska. Pri jazde v daždi sa nič zlé nedialo, jednoducho perfektný odvod vody, výborná priľnavosť. Jazda na chorvátských horských cestách bola pre mňa potešením. Dobrá kontrola nad riadením vozidla v ostrých zákrutách (s rýchlosťou 40-60 km /h). Prosím, verte neuveriteľné emócie. Navyše som ušetril cca. 0,5 l benzínu na 1413 km. Na záver poviem, že pneu Dunlop SP Sport Blueresponse sú naozaj tiché. Rozdiel medzi 71 dB (Bridgestone) a 68 dB (Dunlop), je počuteľný. Aby som to zhrnul : pomer cena / kvalita je v tomto prípade skvelý.

zimné pneumatiky Dunlop

opona Zimné Dunlop SP LT 60

Autor:pirates69
Hodnotenie: 3,4 111400

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Je jún 2009 dokončoval ju k nule - napriek tomu bol tak-tak, škoda zlikvidovať. Vzhľadom k tomu, cesty zbavený snehu alebo mierne zapruszone OK. V týchto zimných pneumatík sa mi nepáčilo správanie hlbší sneh, zvlášť za mokra, vozidlo veľmi, veľmi ťažké kopy. Mal som prípady, že z garáže bez lopata nie je odišiel. Pseudo zimná pneumatika.

opona Zimné Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Worth odporúčací
Hodnotenie: 4,8 111180

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Veľmi dobrá pneumatika za slušné peniaze. Jedná sa o ďalší nákup Dunlop, zatiaľ som nemal žiadne problémy s pneumatikami tejto spoločnosti. Aj keď je to vždy trochu sugestívne, ale môžem bezpečne odporučiť tento model pre ostatných vodičov.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,72 na základe 7665 hodnotení

Modely pneumatík Dunlop

Všetky modely značiek pneumatík Dunlop k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Dunlop z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Dunlop. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Dunlop.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Dunlop. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Dunlop.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Dunlop. Každá pneumatika Dunlop je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.