Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP Sport Bluresponse

Výrobca:
Dunlop
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
103 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Dunlop SP Sport Bluresponse popis

Dunlop SP Sport Bluresponse

Pneumatika Dunlop SP Sport Bluresponse je letná pneumatika určená pre automobily strednej a vyššej triedy. Svojím majiteľom poskytuje úplnú priľnavosť na vozovke a to bez kompromisov!

Pneumatika sa vyznačuje veľkými stredovými drážkami, ktoré odvádzajú vodu najmä vo vysokej rýchlosti, vďaka čomu má vysokú odolnosť voči aquaplaningu. V porovnaní so svojím predchodcom má model Dunlop SP Sport Bluresponse až o 30% nižší valivý odpor. Za zmienku stojí aj znížená hlučnosť vďaka uzavretým ramenným drážkam a optimálnemu rozloženiu tlaku, čo navyše výrazne zlepšuje kilometrový výkon. Asymetrický dezén zvyšuje výkon nielen na rovných cestách, ale aj zákrutách a poskytuje lepšiu ovládateľnosť vozidla.

Pneumatika Dunlop SP Sport Bluresponse sa môže pochváliť až o 2,8 m kratšou brzdnou vzdialenosťou na mokrom a o 3 m na suchom povrchu v porovnaní s priemernými hodnotami konkurenčných výrobkov.

Model Dunlop SP Sport Bluresponse je charakteristický plochejším profilom dezénu s dotykovou plochou medzi pneumatikou a vozovkou, čím zabezpečuje perfektnú stabilitu a priľnavosť na vozovke. Pneumatika tak reaguje rýchlo a presne pri riadení.

Hlavné výhody Dunlop SP Sport Bluresponse: - perfektný výkon na mokrom povrchu - kratšia brzdná dráha - dizajn šetriaci palivo - tichá a komfortná jazda

Letná penumatika Dunlop SP Sport Bluresponse sa stala aj víťazom najnovšieho testu letných pneumatík nemeckej organizácie GTÜ (Gesellschaft für Technische Überwachung) a Autoklubu Europa (ACE) . Pneumatika zaujala predovšetkým svojou najkratšou brzdnou dráhou na mokrej vozovke .

Takže niet pochýb o tom, že Dunlop Sport Bluresponse je moderná pneumatika, pri ktorej sa výrobca zameral na spotrebu pohonných hmôt, brzdný výkon na mokrej ceste a na hladinu hluku. Model Dunlp SP Sport Bluresponse sa tak môže hrdo postaviť ďalším prémiovým značkám, ktoré majú podobné hodnoty na tzv. „EU tire labels“.

Model je dostupný vo veľkostiach od 15“ do 16“.

Dunlop SP Sport Bluresponse recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 989 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,4
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

989 osôb ohodnotilo

 • 5 583 osôb
 • 4 383 osôb
 • 3 14 osôb
 • 2 3 osôb
 • 1 6 osôb

96% užívateľov odporúča túto pneumatiku

96%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3530 dni. V tom čase sme získali 989 názorov.
Naši klienti spolu prešli 9099000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 3,6

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky vhodne pre vodiča, ktorý má pokojnú ekologickú jazdu na suchej vozovke, a to je všetko, čo sa hodí. Meno sa športu, ale so športom skôr nemajú nič spoločné. Pre preferenciu vodiča na dynamickú a rýchlu jazdu mimo mesto, najmä v podmienkach vysokej vlhkosti, dažďa alebo dokonca lejaku, keď na ulici v ruje stojacu vode rozhodne nedoporučoval. Pneumatiky v tomto ohľade dissappointing rýchlosti cez 100 km / h musia byť opatrní, pretože ťahá a trhanie nastane, keď sa presťahujete do hlbšej vody. Na tieto podmienky sú nesporne lepšie Uniroyal Rain Expert, že aj pri rýchlosti 130 km / h dokonale pretína vodu po presunutí v slepej koľaji a na ktoré jazdil som 6 rokov a dokonca, aj plytšia behúňa kontrolovať oveľa lepšie v daždi, než zbrusu nový Dunlop. NA veľmi suchých podmienkach Dunlop mať aj tu sú stojí za to odporúčať. Ďalšou oblasťou, kam ma to sklamalo Dunlop objem, pneumatiky hlasnejšie ako môj starý Uniroyal. Neviem, prečo to tak je, ale tieto teoretické údaje o ukazovateľoch štítku EÚ ABCDE a 68 dB môže byť rozprávka. Musím priznať, že to bude riadiť výberom pneumatiky, ktoré v prípade, že indikátor vykazuje lepší výkon v daždi z Uniroyal a ktoré sú tichšie je si myslel, že to bude v skutočnosti byť. Bol som na koni je od marca a s plnou zodpovednosťou, môžem povedať, že bohužiaľ štítok oddelený od reality. Mám dynamický štýl jazdy a veľa jazdu mimo mesta - sčítanie musel som znovu vyberať, by to nekúpil dunlopów len nová Uniroyal Rain Expert, na ktoré doteraz jazdili veľa času. Mám tiež v zime Dunlop zimný šport a tu je situácia úplne iná, pretože pneumatiky sú naozaj úžasné. Zrejme starý model nie je príliš Dunlop odišiel. Ale to je len môj názor. S pozdravom a širokej cesty.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 2 Nie 3

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 5,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Chcel by som odporučiť pneumatiky Dunlop SP Sport Bluresponse! Jazdím hlavne na trasách. Mám Octaviu 1.9 TDI, pedtým som mal pneumatiky Barum Brillantis. Dunlop SP Sport Bluresponse sú oveľa lepšie!!! Práve som zmenil pneumatiky na zimé a preto môžem uzavrieť letnú sezónu. Prešiel som 20 000 km na pneu Dunlop. Najprv som overil ich brzdný výkon. Auto brzdí oveľa rýchlejšie ako na predchádzajúcich pneu, nové pneu skvelé amortizujú nerovnosti cesty. O hluku nemôžem veľa povedať, pretože mám motor TDI, ciže pomerne hlasný, ale niekoľkokrát som načúval, pneu sú naozaj tiché :) Ďalšiou výhodou je nízká spotreba paliva. Spotreba klesla z 5 l /100 km na 4,5 l /100 km. Pekný výsledok. Myslím si, že tieto gumy by mali vydržať 50 000 km ciže mal by som ich používať ešte minimalne 2 sezóny. Vlastnosti na vozovke. Veľmi pekne odvádzajú vodu a maju aj výbornú priľnavosť, aj v zákrutách hoci musím povedať, že pri rýchlosti 90 km / h v ostrych zákrutách je počuť mierny hluk. Na rovnej ceste pneu sú tiché. Na suchom povrchu auto riadi sa skvelé (dôležitá vec: staram sa o zavešenie, brzdy, ložiská, vymeniam pravidelne). Odporúčam !!! Perzistencia odhad na 50 000 km alebo jescze 2 sezóny na ne prejde. Vlastnosti na diaľnici. Veľmi pekne rozptýliť vodu a držať sa chodník senzačný, v zákrutách aj držať líniu, ale na ostré oblúky rýchlosťou asi 90 km / h počul náglejky (na boku pneumatiky), na prekonanie odporu. Pre jednoduché stať sa cichutkie. Na suchom povrchu idete po koľajniciach. Perfektne drží na ceste (na dôležitú vec: ja sa starám o pozastavení, brzdy, ložiská, atď - Exchange v tej dobe). V súhrne, odporúčam !!!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 12 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,3

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Ahoj všetci. Nedávno som zmenil svoje staré pneumatiky continentala195 / 55 / R15 (2004rok) na blueresponse 195/60 / R15 vo svojom 323F BA. Urobil som ich málo, ale po zmene na Dunlop úplne inú komfort. Auto síce plynulý, dobre tlmením nerovností. Som v šoku, že toľko môže závisieť na pneumatiky. Vysoké profilu pneumatiky (60) tak, že vyzerajú ako balón, ale to sa počíta komfort, bezpečnosť a vzhľad nie je, pokiaľ ide o pneumatiky. Auto tiež dostal oveľa tichšie. Pokiaľ ide o spaľovanie ťažké povedať, príliš málo robil km. Stimulačné kričí po 100 PLN / ks a viac. Vyrábame dvakrát toľko, a budete mať nejaký nový, ani nie opraviť pneumatiku. Predal som ho za almužnu starý, ale tak som dal málo nového v porovnaní s stimulanty. Z hľadiska času nemá hromadu liekov. Voľba podľa môjho názoru bol presný. Ahojte všetci. Nedávno som na svojom 323F BA vymenil staré pneumatiky continental195 / 55 / R15 (2004) za pneumatiky blueresponse 195/60 / R15. Veľa som na nich neurobil, ale po zmene na dunlopy bol komfort jazdy úplne iný.Auto tečie, nerovnosti sú perfektne tlmené. Som prekvapeny, že toľko môže závisieť od pneumatiky. Vysoko profilové pneumatiky (60) vyzerajú ako balón, ale to, čo sa týka pneumatík, je pohodlie, bezpečnosť a vzhľad. Oveľa tichšie to bolo aj vo vnútri vozidla.Čo sa týka spotreby paliva, ťažko povedať, neurobil som dosť km.Ojette stoji 25 EUR / ks a viac. Pridáte dvakrát toľko a máte dobré, nové, rovnomerné, neopravené pneumatiky. Staré som predal, a tak som k tým novým pridával v súvislosti so ojetinami málo. Z časového hľadiska si už ojetiny nekúpim.Podľa môjho názoru bol výber správny.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,8

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Môj predchádzajúci Dunlop SP Sport Max dočkali výmeny. Voľba bola tvrdá. Chcel som komfortná pneumatika s dobrým vedenia. Preto predchádzajúci som bol rád a bol som zapasówce pneumatiky Dunlop, takže teraz objednal Dunlop. Cez množstvo pozitívnych komentárov o nich, ale od začiatku som bol skeptický o nich. Myslel som, že je to marketingový trik, a pravdepodobne nič mi nie je čakať. A tu to máte. Po zmene zo zimného Kleber, zdá sa, že je pneumatika mäkší pohodlnejšia ako zimné pneumatiky, a tiež lepšie jazdných vlastností vozidla. Jazda na tuhé ako VW prišiel autom sa stala veľmi príjemný aj na nerovnomerné. VW dobre potlačený nerovnosť, neporušuje stala "komfortný" pre vozidlo tejto triedy, a tiež s niektorými lepenie na ceste -Keep absolútne senzačný. Je ťažké, aby sa trakcia bola čo má robiť. Žiadny rozdiel, či sa pohybuje alebo inhibíciu auto lepí na ceste. Tesné ohyby nie je dojem. Voz riadi ako prilepený. Samozrejme môžete ísť z cesty, ale len robí to vedome. Pneumatiky sú tiché a nebolo treba byť v žiadnom prípade na dosah. Nebudú pošmyknúť opustenie vulkanizácie alebo pišťal ako nejaký lacnejší. Aj keď tie dunlopach nápisom vyrobené v Poľsku, a nie pre továrne, ktorý bol zo správ Made in Germany nie je žiadny dôvod na hanbu. Vyjazdené koľaje plné vody, dynamické rýchlu jazdu na mokrej a suchej, nie sú výzvou pre pneumatiky. Som si istý, zaskoczony- hoci toto je len prvý 900km. Ak má byť ďalej to bude naozaj skvelý produkt.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 5 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,1

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatika je naozaj slušná, ale... Porovnal by som to k Goodyear a Dunlop GT3 StreetResponse 2 (dve pneumatiky 185/65/15 88 T), kde som mal možnosť zviesť. Pokiaľ ide o záber na suchom a mokrom hlavne športu BlueResponse je lepší. Slovo "Sport" v názve, ale je prehnaný podľa môjho názoru. Pneumatika je príliš mäkký na bokoch, usilovať o zapojenie do športu. Pri prechode z predchádzajúceho pneumatiky utrpel zle precíznu jazdu - pocit, zvlášť pri vysokej rýchlosti (slalom), pohyby volantu. Predtým, než auto bude zase musí "ohnúť" na pneumatike, len časť hnutie je na mäkké strane. V dôsledku toho, auto pomaly sa do zákruty. Nepáči sa mi toto správanie a to moc. Ak tomu tak nie je pre tento nedostatok, bol by som rád, a tak zostáva nespokojný. Možno, že index rýchlosť V (namiesto H) by pomoct - zmes by bola tvrdšia a tuhšia pneumatík. Aj rezervovať, však, že je to len moje špekulácie. Som sa skontrolovať. K môjmu oku Šport BluResponse viac prechádzky, ako prémiové triede športov, ako je napríklad Continentalu ekvivalent ContiPremiumContact pneumatiky neboli ContiSportContact. Celkovo, guma je v poriadku. Ak je vozidlo v zákrutách, pneumatiky držia dobre. Zápis však ponecháva veľa byť požadovaný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Dunlop SP Sport Bluresponse

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
B | A | A 68 dB
205/55 R16 91 H 88 Kúpiť
B | A | A 68 dB
205/55 R16 91 V 92 Kúpiť
B | A | B 72 dB
225/45 R17 94 W 93 Kúpiť
B | B | B 71 dB
195/65 R15 91 V 77 Kúpiť
B | B | B 71 dB
195/65 R15 91 H 74 Kúpiť
B | A | B 70 dB
185/65 R15 88 H 90 Kúpiť
C | B | B 69 dB
175/65 R15 84 H 84 Kúpiť
C | A | B 70 dB
185/55 R14 80 H 79 Kúpiť
C | B | B 70 dB
185/55 R15 82 V 112 Kúpiť
C | B | B 70 dB
185/55 R15 82 H 100 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor A BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Dunlop

543028

205/55 R16 94 V

C1

72

 • Dunlop
 • SP Sport Bluresponse
 • 205/55 R16
 • 94
 • V
 • A
 • B
 • B
 • 72 dB
 • Nie
 • Nie
 • XL
Údajový list výrobku

Dunlop SP Sport Bluresponse test

2023 test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 215/60 R16 hodnotenie: dobrá
test ADAC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: dobrá
test ÖAMTC s rozmerom: 215/60 R16 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ÖAMTC s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ÖAMTC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test TCS s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test TCS s rozmerom: 185/65 R15 3. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Bild Allrad s rozmerom: 215/65 R16 hodnotenie: odporúčaný
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 225/50 R17 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 225/50 R17 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test Gute Fahrt s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: dobrá
test Auto, Motor und Sport s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: vrelo odporúčaný
test Auto Zeitung s rozmerom: 215/55 R16 1. miesto hodnotenie: vítěz testu
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 205/55 R16 1. miesto hodnotenie: veľm dobrá