Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP Sport Fastresponse

Výrobca:
Dunlop
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
93 / ks
Kúpiť
3,9
Hodnotenie: Dobrá

Dunlop SP Sport Fastresponse popis

Dunlop SP Sport Fastresponse je letná pneumatika určená pre osobné automobily.

Dunlop je jedným z popredných svetových výrobcov výkonných a vysoko výkonných pneumatík a je prítomný na svetovom trhu s pneumatikami viac ako 120 rokov. V súčasnosti je táto značka spojená nielen s výrobou štandardných pneumatík, ale tiež výrobou pneumatík pre skutočných automobilových fanúšikov.

Dunlop SP Sport Fastresponse sa vyznačuje týmito znakmi:

 • vynikajúca ovládateľnosť na suchej a mokrej vozovke

 • skvelá rovnováha a precízne ovládanie pri jazde v zákrutách

 • vysoká odolnosť voči aquaplaningu

 • vylepšená priľnavosť

 • palivová účinnosť s vysokou kilometrovou životnosťou

Dunlop SP Sport Fastresponse je pneumatika, ktorá spĺňa aj tie najnáročnejšie požiadavky zákazníkov. Pneumatika využíva výhody technológie Dunlop Touch, t. j. sústava zdokonalených prvkov, ktorá prináša citlivejšiu jazdu s väčšou odozvou. Plochý profil dezénu zväčšuje kontakt gumy s vozovkou a tým zlepšuje kvalitu jazdy na mokrom i suchom povrchu.

Model Dunlop SP Sport Fastresponse sa vyznačuje vylepšeným trojzónovým dezénom. Dezén pneumatiky má špeciálne zloženie s obsahom siliky, čo výrazne zlepšuje priľnavosť na mokrom povrchu a zároveň skracuje brzdnú dráhu. A to ešte nie je koniec výhod tohto dezénu. Pneumatika má široké drážky, ktoré rýchlo odvádzajú vodu, čo znižuje riziko aquaplaningu.

Vďaka rovnomerne rozloženému tlaku na pneumatike, pomocou technológie multiprofilového behúňa (MRT), si môžete vychutnať plynulý prechod z jazdy po rovnej ceste do zákrut. Vylepšená spätná väzba pneumatiky na vozovku zabezpečuje rýchlejšie reagovanie na riadenie a manévre pri zatáčaní. Asymetrický dezén má tuhé ramenné bloky, ktoré poskytujú šoférom úplnú kontrolu nad automobilom a stabilitu predovšetkým pri zatáčaní.Logo Dunlop


Dunlop SP Sport Fastresponse minimalizuje energetické straty a opotrebovanie, čoho výsledkom je pneumatika s dlhou životnosťou, ktorá má zároveň vplyv na úsporu paliva. Tento model pneumatiky je dostupný v rozmeroch od 14 – 17 palcov.

Dunlop SP Sport Fastresponse recenzia

Celkové hodnotenie: 3,9 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 359 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,6
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,9
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,2

359 osôb ohodnotilo

 • 5 53 osôb
 • 4 168 osôb
 • 3 128 osôb
 • 2 9 osôb
 • 1 1 osôb

92% užívateľov odporúča túto pneumatiku

92%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6051 dni. V tom čase sme získali 359 názorov.
Naši klienti spolu prešli 4487000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Kúpil som si pneumatiky cez Mers priateľov chcel zaútočiť Polk údajne vyššia pre low-end pneumatík pre osobné automobily. Jazdím väčšinu trasy, ale dve veci už bolo uvedené v predchádzajúcich prównaniu Firestone F590, ktoré som urobil asi 80.000 km. 1 - pneumatiky s vyšším valivým odporom, vidím, že najčastejšie je zostup z kopca, kedy prekročenie povolenej rýchlosti auto 110 nie je prekonať túto epizódu a raz v pohode, taky nejde, rovnako ako už 160 Jeden deň 150 max. niekomu povedať, čo budete potrebovať? Súhlas ... 2 - väčšie znateľný šum, hluk na tieto papuče. prešiel zo zimného Kleberów a nad 90 je už viditeľný šum. Ale výhody, za mokra nie je bič mať problémy s manipuláciou, brzdenie! To, čo som si všimol, ďalší - vodná stena za mnou, riadenie by čoskoro po nemeckom autobahnach oveľa viac vody vo vzduchu za mnou, než v minulosti, myslím, že je lepšie, odvodnenie, ako v minulosti, ale papuče a širší než kedy predtým , Vyjazdené koľaje, auto vstupuje trať, ako je to ťažké sa z toho dostať, jav pre mňa nové, sa snaží nájsť spôsob, ako sa cez 90 km / h sa potýkali sa s volantom, ja neviem, ako to bolo wczesniej.Nie oderu , Ja by som chcel mať na kreslenie ako 80 tkm. Má to lietať? určite na konci sezóny - október písať svoje názory, v súčasnej dobe tak-tak, snáď preto, že z prešiel od veľkosti 165-185 a valivý opoór ma štve: ((, pes poškriabaniu hluk už to nie je Bentlay, takže hluk je zásadný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 185/60 R14

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Ako som sľúbil koniec sezóny, zhrnutie pneumatiky po 24 tkm.Zalety - decentná drží na mokrej a suchej, bez sťažností, veľa vecí, tak zjavná, že nemajú písať o nich, ale sú tam dva zjavné Nevýhody tejto pneumatiky. oteru, po prejdení ako som už spomenul 24tkm takmer zmizla z prednej pneumatiku 2,5-3mm, a vzadu o 1,7 až 2 mm. Podľa mňa veľa, tymbardziej to bolo len dvakrát v Nemecku na diaľniciach, kde väčšina z max rýchlosťou, teda 150 - 160 km / h drvivá väčšina zmiešaný režim mestskej rýchlostnej dochádzať s jemným riadenia. Takže podľa mňa, významný spotreba ďalšie letnú sezónu sa. a môže byť pneumatika. 50.000míle v mojich pneumatík nestačí. Ďalšou nevýhodou, pneumatika chová charakteristicky ruje, pri vstupe do Spoločenstva alebo postihuje nie wksakuje a je ťažké ich jemne pohybovať a posledný vozeň, hluk. hlučné pneumatiky z Fulda zimných pneumatík dnes, skutočnosť, že nemá úzky ako 185 165 rokov, ale som takmer zimné pneumatiky słychać.Dodatkowo veľmi mäkké pneumatiky, powyciągałem plochých miestach, ako sú kamienky powbijane uhlíkom, grafitom, lesklý čierny minerłu ktorý uviazol v drážkach kanály pochopiteľné, ale na kopanie do rovných plôch? Myslím mäkký. To im dáva z celkového počtu bodov 4, pretože možno, pretože náklady na bezpečnosť, żywtność pneumatiky a komfort, niečo za niečo.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Budem popisovať názor, pretože som si kúpil tieto pneumatiky čítaní recenzie miestneho fóra. Teraz je čas vrátiť sa. Aj pre-tvoril Pirelli P6 (vo vzťahu k skúške opísanej v # 1 pozícia ADAC). Nie som bohatý, ale Pirelli tak bolí ma (je to druhý a posledný kurz!), Som zmenil pneumatiky dezén 5 mm! (Guy na prekvapene). Dunlop pneumatika je cool! To bolo to, čo som očakával. Peaceful (moje auto je trieda pohodlnejšie ako pirelkach), no rachot. Tečúca voda a suchý povrch-Super (písomný test, ktorý mokresj menej, ale myslím, že na mysli rýchlosť v rozmedzí od 180 do 200 (I tak nechodím) pri 140 ° C. - 150 vo veľkom daždi na diaľnici bez váhania - pred ( pirelkach potenciálne lepšie), takže som nemohol ísť vyšší valivý odpor - áno, to je pravda, ale v žiadnom prípade mi nevadí skóre: .... veľký komfort, bezpečnosť-veľký, nie hryzenie, udržiavanie športovej jazde veľmi dobrý slabosť podľa môjho názoru, je skutočnosť, že netestuje na pneumatiky pre športovú jazdu na suchu. Je zrejmé, že stredná trieda a pneumatiky automobilov v tejto cenovej kategórii nie sú zvyknutí na to. Jo, to bol prvý Dunlop a trochu strach . Odporúčam, a neľutujem, že som strávil 880 zł bez konkrétneho dôvodu (Pirelli leží nevyužitá - a nechajte ho ležať - tam na svojom mieste).

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 185/65 R14

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Podeľte sa o svoj názor, pretože na základe hodnotenia nájdete tu sa rozhodol kúpiť tieto pneumatiky. Môžem len potvrdiť väčšinu funkcií, ktoré už boli popísané ich predchodcovia. Je to dobrá pneumatika a technický opis naozaj dobre odrážajú ich hodnoty, mám predovšetkým na mysli, že zmienka o silných motorov. Členovia vozidiel s nízkym výkonom motora sa prejaví rýchlo zvyšuje valivý odpor a tým aj zvýšenú spotrebu paliva a stratu výkonu vozidla. Osobne si nemyslím, na vedomie, že hlučné, so mnou sú tiché v celom rozsahu otáčok, pohodlné - tak, že bezprostredne po dištančné vložky som mal pocit, ako by sa pozastavuje nad "rýchlu opravu". Okrem vynikajúcu priľnavosť na každého počasia. Pridám viac z každej pneumatiky má silné strany, takže nie je ohýbať príliš rýchlo na ohyby môžu byť prekonané, a to je viac či menej usportowienia determinant. S tým súvisí ešte ďalšie funkcie, ktorá prišla ku mne osobne otestovať, či dostatočne penetrácia ráfik je podporovaný ramenných pneumatík, ktoré vozidlo chová pokojne na bezpečné zastavenie. Nemá rád vyjazdené koľaje, keď sme jazdiť autá vyjazdených koľají nutne chcieť sledovať v ich ceste. Majitelia ocenia predovšetkým je trochu silnejší koče.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Všeobecne pneumatiky doporučujeme. Za túto cenu (249zł) nie je nič sťažovať :) Bol som v celkovom dilemu, pretože som sa čudoval aj Pirelli P7 a Goodyear F1. Goodyear-y spadol, keď som sa dozvedel zo sú vyrábané v Číne, a riziko, a nemal v úmysle, aby sa pokúsili vziať. Pirelli by sa pravdepodobne tiež v poriadku, ale rozhodol som sa Dunlop z toho dôvodu, že mám auto na 2 SP01 predchodcu a je asi neľutuje výber, auto vynikajú veľmi dobrá na suchu, drží na ceste ako lepidlo a abs nie je práca príliš veľa pri brzdení. Hladina hluku je prijateľný, čo proti oderu v auguste nehovoria, pretože majú krátku dobu, ale nikdy som cvičenie pneumatík pre viac než 3 sezón, taky si myslím, že by mal vydržať. Valivý odpor, hmmm ... možné, že nie je najmenší, ale je známe, že musí byť v prípade, že pneumatika musí držať na ceste. Na druhej pneumatík, ale nie sú hodil na 220 km / h sa robia príkladné. Pokiaľ ide o jazdu na mokrej vozovke: je to asi myslím, že možno aj veľmi dobrá, ale očakával som, viac .. Myslím si, že jazda bude rovnaké ako v suchých (dobré pneu + Quattro), ale je potrebné spomaliť, bohužiaľ, keď voda prúdi pozdĺž cesty :) To by malo stačiť. S pozdravom a všetko rozhodnuté. Odporúčam Dunlop.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Dunlop SP Sport Fastresponse

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Dunlop SP Sport Fastresponse 225/45 R17 91 W MFS, AO
D | B | B 71 dB
225/45 R17 91 W 102 Kúpiť
Dunlop SP Sport Fastresponse 195/65 R15 91 T MO
C | C | B 71 dB
195/65 R15 91 T 82 Kúpiť
Dunlop SP Sport Fastresponse 175/65 R15 84 H
C | B | B 70 dB
175/65 R15 84 H 93 Kúpiť
Dunlop SP Sport Fastresponse 185/55 R16 87 H XL
D | C | B 69 dB
185/55 R16 87 H 130 Kúpiť
Dunlop SP Sport Fastresponse 185/55 R16 83 V
D | B | B 70 dB
185/55 R16 83 V 131 Kúpiť
Dunlop SP Sport Fastresponse 205/55 R17 91 V *
D | B | B 71 dB
205/55 R17 91 V 123 Kúpiť
Dunlop SP Sport Fastresponse 215/55 R17 94 W
D | C | B 71 dB
215/55 R17 94 W 133 Kúpiť
Dunlop SP Sport Fastresponse 225/45 R17 94 Y XL, MFS, AO
D | B | B 70 dB
225/45 R17 94 Y 101 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor C BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Dunlop

526782

175/65 R15 84 H

C1

70

 • Dunlop
 • SP Sport Fastresponse
 • 175/65 R15
 • 84
 • H
 • C
 • B
 • B
 • 70 dB
 • Nie
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Dunlop SP Sport Fastresponse test

2012 test ADAC s rozmerom: 205/55 R15 3. miesto hodnotenie: dobrá
test ACE/GTÜ s rozmerom: 205/55 R16 2. miesto hodnotenie: odporúčaný
test AUTO Straßenverkehr s rozmerom: 195/65 R15 2. miesto hodnotenie: veľm dobrá