Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Výrobca:
Dunlop
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
123 / ks
Kúpiť
3,9
Hodnotenie: Dobrá

Dunlop SP WINTER SPORT 3D popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Dunlop SP Winter Sport 3D

Dunlop SP Winter Sport 3D je vysokovýkonná zimná pneumatika určená pre osobné automobily. Tento model je zaradený do triedy Premium, t.j. najlepší výkon a najvyššia kvalita. Dunlop SP Winter Sport 3D je jednoznačným víťazom mnohých nezávislých medzinárodných testov pneumatík.

Značka Dunlop patrí medzi celosvetovú špičku medzi výrobcami pneumatík. Cieľom výrobcov značky Dunlop je už viac ako 125 rokov dostať z vášho vozidla čo najlepší výkon znova a znova! K súčasným rekordom značky Dunlop patrí 34 výhier na pretekoch Le Mans, 8 titulov na svetovom šampionáte formuly F1 a viac ako 100 titulov na svetovom šampionáte MC.

Pneumatika Dunlop SP Winter Sport 3D je vybavená 3 typmi lamiel, ktoré sú dômyselne umiestnené v troch rôznych častiach pneumatiky. Výsledkom čoho je skvelý výkon pneumatiky na snehu, ľade, mokrej i suchej vozovke.

Charakteristickou vlastnosťou tohto modelu je tiež výborná ovládateľnosť a stabilita na suchých cestách, vďaka technológií Dunlop Touch, ktorá zabezpečuje lepšiu spätnú väzbu vozovky.

Priľnavosť na mokrom a suchom povrchu zaisťuje špeciálna silikónová zmes pneumatiky, ktorá zostáva pružná aj pri teplotách hlboko pod bodom mrazu. Vďaka tejto zmesi Dunlop SP Winter Sport 3D ponúka jedinečný brzdný a akceleračný výkon a vysokú odolnosť proti opotrebovaniu či roztrhnutiu.

Pri výrobe pneumatiky Dunlop SP Winter Sport 3D bola použitá technológia MRT (Multi Radius Tread – profil s 10 rozličnými polomermi krivky), ktorá poskytuje vyššiu účinnosť pri rozkladaní tlaku na kontaktnej ploche s vozovkou. Výsledkom čoho je plynulé odbočovanie do zákrut, presnejšia a progresívnejšia jazda.

Smerový dezén pneumatiky zabezpečuje vynikajúce odvodňovanie vody bez turbulencií a účinnú ochranu proti aquaplaningu.

Pneumatika Dunlp SP Winter Sport 3D je dostupná v rozmeroch od 15 do 20 palcov.

Dunlop SP WINTER SPORT 3D recenzia

Celkové hodnotenie: 3,9 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 567 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,8
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,0

567 osôb ohodnotilo

 • 5 64 osôb
 • 4 274 osôb
 • 3 224 osôb
 • 2 1 osôb
 • 1 4 osôb

91% užívateľov odporúča túto pneumatiku

91%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6514 dni. V tom čase sme získali 567 názorov.
Naši klienti spolu prešli 7280000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Veľmi dobré pneumatiky. Vzhľad, výkon a jazdné vlastnosti bez sťažností (vyrobené v Nemecku). Veľmi dobre v teplotách od nuly do plus niekoľko stupňov v suchých podmienkach a za týchto podmienok u nás v Poľsku počas „zimy“ stáva sa to častejšie. Potom sa v tejto veľkosti budete správať takmer ako letné pneumatiky, môžete vyvinúť vysoké rýchlosti až do 160 km po diaľnici, trakciu a stabilitu vynikajúcu. V zimných podmienkach, negatívnych alebo veľmi dobrých teplotných podmienkach jazdím na týchto pneumatikách druhú sezónu. Čerstvý sneh a veľké množstvo snehu a zhutnené snehové pneumatiky sú na sústke, bolo fantastické a viedlo auto. Na snehovú kašu pri rýchlosťi 80 - 90 km. Pri rýchlom predbiehaní pri snehovej brečke na diaľnici pri 120 km je badateľný šmyk predvídateľný, takže to neodporúčam, môže to spochybniť aj hmotnosť auta. Pneumatiku, ktorú sa oplatí kúpiť, dodáva dôveru v prakticky akomkoľvek prostredí, kde sa zima správa umiernene pri rozbaľovacích rýchlostiach a nebude sa účtovať iba za hokejové korčule! Odporúčam!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 1

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Rozhodol som sa kúpiť pneumatiky Dunlop Winter Sport 3D, pretože v predchádzajúcom Passate som jazdil niekoľko zimných sezón aj na starých pneumatikách Dunlop, ktoré boli v každom ohľade úžasné. Každý vidí, aká je zima, takže sa môžem odvolávať iba na také podmienky. Pneumatiky sú veľmi tiché a poskytujú vysokú úroveň bezpečnosti a jazdného komfortu na suchom, studenom aj mokrom povrchu. Veľmi dobre sa držia v zákrutách. Iné je, keď napadne sneh, čo bolo aj tak veľmi málo. Napriek veľmi dobrým názorom používateľov prečítaných na fóre sa moje obavy, bohužiaľ, naplnili. V porovnaní s predchádzajúcimi pneumatikami Dunlop sa tieto nové pneumatiky významne líšia v zaobchádzaní so snehom a rozbahneným snehom. Tento efekt okamžite naznačuje dezén, ale ja som veril názorom, nie zdravému rozumu. Na druhej strane, keď vieme, že na snehu nie je čo blázniť, môže nás to zachrániť pred nepríjemnými udalosťami. Pre druhé auto (Toyota Auris) mám pneumatiky Goodyear UG8 a do zimných podmienok ich odporúčam oveľa viac.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Rozhodol som sa kúpiť pneumatiky Dunlop Winter Sport 3D, pretože predchádzajúci Passat jazdil niekoľko zimných sezón aj starší model Dunlopach, ktorý bol vynikajúci po všetkých stránkach. Aká je tohtoročná zima, takže každý môže vidieť iba tieto podmienky, dá sa vyriešiť. Pneumatiky sú veľmi tiché a poskytujú vysokú úroveň bezpečnosti a pohodlia, a to na suchej aj zasneženej vozovke. Veľmi dobre drží v rohoch. Naproti tomu, akonáhle napadne sneh, kde toho bolo stále veľmi málo. Napriek veľmi dobrým recenziám online používatelia čítali moje obavy, bohužiaľ, sa ukázali. V porovnaní s predchádzajúcimi modelmi sa tieto nové pneumatiky Dunlop veľmi líšia v zaobchádzaní so snehom a blatom pośniegowym. Tento efekt okamžite naznačuje dezén, ale veril som názorom, a nie zdravému rozumu. Na druhej strane, keď vieme, že sneh nie je taký bláznivý, môže nás ochrániť pred nepríjemnými udalosťami. U druhého automobilu (Toyota Auris) odporúčam zimné podmienky UG8 Goodyear a ešte oveľa viac.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Kúpil som pneumatiky všeobecne prípad - zatiaľ, použité Goodyear plánoval nahradiť UG7 UG6, ale veľmi dlhé čakacie doby nútené meniť, ako sa ukázalo, pravdepodobne plus. Od polovice decembra som na nich najazdil viac ako 20 000 km, za iných podmienok a nemám sťažnosti. Excel v snehu veľmi dobre, aj v rozbahnenom snehu. Bál som sa, že po UG6 bude na mokre horšie, hlavne na vyjazdených koľajach - ukázalo sa, že je to rovnako dobre. Nikdy nejazdite na ľade, pretože nemám hroty (pre udržanie priemeru som dal 5). Model P406 nie je známy najmä ostrým riadením, ale sebavedomá jazda na týchto pneumatikách je vynikajúca (aspoň v mojej kópii). Slušná spotreba - mala by vydržať asi 50 000 km. V neposlednom rade - hladina hluku je extrémne nízka - veľké plus, najmä pre veľké denné prejazdy. Určite by som odporučil!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,0

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Radšej pokojne jazdite v extrémnych podmienkach, pretože to nie je skontrolované. Bývam na okraji mesta tak často, že cesta na okraj mesta ho vedie po dosť zasneženej ceste. Pokiaľ ide o vodu a rozbahnený sneh, ktoré fungujú vynikajúco, ale táto nová pneumatika a drážky sú stále veľmi hlboké, takže odtok vody a blata robí dobre. Pokiaľ ide o sneh, ktorý sa správa prirodzene a pohyb po snehu nie je problémom. Na druhej strane, ak stratíte priľnavosť, správa sa prirodzene a dokáže predvídať, čo sa stane. Podľa môjho názoru sa lepšie vyrovná so spomalením ako so zrýchlením. Pokiaľ ide o ľad, každá pneumatika bez hrotu je slabá. Pokiaľ je počuť hluk rachotiaceho svetla, je to celkom prijateľné. Pozorovalo sa, že to zvyšuje spálenie o cca. 0,4 litra / 100 km pri jazde do 130 km / h. Pneumatika pozoruhodná.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Dunlop SP WINTER SPORT 3D

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55 R16 91 H RUN ON FLAT MOE
D | C | B 70 dB |
205/55 R16 91 H 123 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 245/40 R18 97 V XL, MFS, AO
E | D | B 70 dB |
245/40 R18 97 V 173 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 235/65 R17 104 H AO
E | C | B 72 dB |
235/65 R17 104 H 157 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 235/65 R17 108 H XL N0
D | D | B 72 dB |
235/65 R17 108 H 166 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 235/60 R18 107 H XL, AO
D | D | B 72 dB |
235/60 R18 107 H 153 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 225/60 R17 99 H *, MFS
D | C | B 72 dB |
225/60 R17 99 H 183 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 255/50 R19 107 H XL, MFS, MO
D | C | B 71 dB |
255/50 R19 107 H 185 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 175/60 R16 86 H RUN ON FLAT XL, *, MFS
F | C | 67 dB
175/60 R16 86 H 161 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 175/60 R16 86 H RUN ON FLAT XL, MFS, *
D | C | B 71 dB |
175/60 R16 86 H 140 Kúpiť
Dunlop SP WINTER SPORT 3D 205/55 R16 91 H *
D | C | B 72 dB |
205/55 R16 91 H 105 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Dunlop

525998

205/55 R16 91 H

C1

70

 • Dunlop
 • SP WINTER SPORT 3D
 • 205/55 R16
 • 91
 • H
 • D
 • C
 • B
 • 70 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Dunlop SP WINTER SPORT 3D test

2011 test Auto Bild Allrad s rozmerom: 255/55 R18 1. miesto hodnotenie: vzorná
test Auto Zeitung s rozmerom: 195/65 R15 3. miesto hodnotenie: dobrá
test Auto Bild Sportcars s rozmerom: 245/45 R18 1. miesto hodnotenie: vzorná