Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Dunlop SP Sport MAXX

Výrobca:
Dunlop
Sezóna:
Letné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
120 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá

Dunlop SP Sport MAXX popis

Dunlop SP Sport MAXX

Dunlop SP Sport Maxx je letná pneumatika určená pre vysoko výkonné športové automobily. Tento model sa teší vysokej popularite aj medzi fanúšikmi tuningu. Svojím majiteľom Dunlop SP Sport Maxx poskytne maximálnu priľnavosť, ovládateľnosť a teda aj maximálne potešenie z jazdy.

Dunlop SP Sport Maxx sa môže pochváliť atraktívnym a zároveň agresívnym športovým dizajnom, ktorý zlepší vzhľad každého automobilu. Jedná sa o nástupcu modelu Dunlop SP Sport 9000. Svojím unikátnym dizajnom a vlastnosťami zaistí svojim majiteľom športovú udalosť na vozovke.

Pneumatika Dunlop SP Sport Maxx sa vyznačuje vysokým výkonom na suchej i mokrej vozovke. To zaisťuje vynikajúce brzdenie a zrýchlenie. Zmes gumy ma vplyv na lepšiu priľnavosť a taktiež zvýšenú kilometrovú životnosť. Pneumatika poskytuje dostatočnú stabilitu a pohodlie, a to aj pri veľmi vysokých rýchlostiach. Za týmto výnimočným výkonom sa skrýva technológia Dunlop Touch, ktorá zabezpečuje, že sa tlak v pneumatike rovnomerne rozkladá, vďaka čomu je kontakt gumy väčší s povrchom vozovky. A tým pádom je aj prechod z rovnej dráhy do zatáčky plynulý.

Pri výrobe tejto pneumatiky Dunlop používa technológiu Multi Radius Tread (MRT), ktorá ponúka desať rozličných polomerov, vďaka čomu pneumatika poskytuje omnoho vyššiu presnosť pri riadení a kontrolu nad vozidlom pri jazde do zákrut. Vplyvom použitia tejto technológie má Dunlop SP Sport Maxx výrazne lepšie držanie stopy a reakciu kolies v suchých aj mokrých podmienkach.

Dunlop SP Sport Maxx tiež zaručuje vysokú odolnosť voči aquaplaningu, vďaka špeciálnym oblastiam dezénu, ktoré rýchlo vypúšťajú vodu spod jazdnej stopy.

Vychutnajte si plynulú a precíznu jazdu aj pri vysokých rýchlostiach, vďaka dizajnu so stabilnou stredovou lamelou. Vzor dezénu minimalizuje hluk a tým pneumatika Dunlop SP Sport Maxx zaručuje svojím majiteľom vysoký jazdný komfort.

Dunlop SP Sport MAXX recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 288 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,7
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 3,9

288 osôb ohodnotilo

 • 5 10 osôb
 • 4 134 osôb
 • 3 133 osôb
 • 2 10 osôb
 • 1 1 osôb

85% užívateľov odporúča túto pneumatiku

85%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 7106 dni. V tom čase sme získali 288 názorov.
Naši klienti spolu prešli 4450000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Dunlop SP Sport MAXX je drahý a široko inzerovanej pneumatík. Osobne som mal pneumatiky Michelin pred, ktoré sú tu zle hodnotené. Možno, že to je pravda, ale v porovnaní, tieto pneumatiky Dunlop nie sú o nič lepší. Áno, majú trochu lepšiu trakciu v zákrutách, môžem zadať o niečo rýchlejší, ale to nie je budovať emócie vo mne. Možno, že sú lepší, pretože sme takmer nosí. Ale faktom je, že nemajú kňučanie pri náhlych a ostrých manévroch, oni len pohmkávať trochu. Je to určite jednoduchšie vziať a udržať jazdnú stopu - ale ja som čakal niečo, čo som cítil viac! A som si istý, vozidlo nie je má väčší valivý odpor! Jazdné vlastnosti sú slušné, ale moja predchádzajúca pneumatiky mi dal lepší pocit manipulácie. Nechcel som ísť veľa na mokrých povrchoch, takže nebudem hodnotiť to ešte. Ale mám dojem, že sa príliš nelíši od priemerných pneumatík vo svojej triede. Ale viem, že jednu vec - Čakal som, že lepší výkon za takú cenu. Preto by som chcel dať trochu advie tým, ktorí zvážiť získanie pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx - myslieť na lacnejšie ponuky a výsledok bude podobný. Možno, že Dunlop SP Sport MAXX je o niečo lepšia, ale koľkokrát sme sa riadiť naše autá na okraji, aby padol taký rozdiel? Táto pneumatika sa prejavuje svoje výhody len v extrémnych podmienkach! Takže aj keď budete riadiť s trochou športového štýlu - to nespĺňa očakávania. Je mi ľúto, že som strávil toľko peňazí 150 libier na pneumatiky). Som si istý, že by som si rovnaký efekt Zakúpením je niekde inde ...

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 215/55 R16

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Kúpil som si pneumatiky Dunlop SP Sport Maxx pre letnú sezónu 2008 a robil ca. 20 000 míľ. Pneumatiky boli použité v agresívnym spôsobom, je ich priľnavosť na suché a mokré, je v poriadku, ale majú aj dobrú trakciu v zákrutách a pri spúšťaní a brzdení. Rýchlo na sebe vonku na prednej strane, ale predpokladám, že je to kvôli môjmu štýlu jazdy. To isté sa stalo s mojimi predchádzajúcimi dvoma sadami pneumatík, jediná vec, ktorá strach a to ma stálo trochu bola nejaká škoda na strane (v dôsledku čoho som musel zlikvidovať dve pneumatiky) - jeden čas na nejakú fľaštičku pozostatkov, druhýkrát agaist obrubníku , Urobil som nejaké najazdených kilometrov v mojom živote, a mal som veľa sád pneumatík, ale to bolo prvýkrát, čo som mal takú smolu. Odporúčam Dunlop SP Sport Maxx pre tých, ktorí už mali podobné pneumatiky. Mám nové pneumatiky každé obdobie a vždy zmeniť typ pneumatík, ale vždy kúpiť High tie výkonu. Výrobca nie je dôležitá, každá pneumatika má svoje klady a zápory, je potrebné sa pozrieť na všetky z nich má nejaké porovnania, a uistite sa, že vrátiť sa pomaly na ceste - pretože potom všetky pneumatiky sú dobré, a tam nie je nič preplatí, rozdiely vyjsť v podivné a extrémnych situáciách.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Hľadal som recenzie na Dunlop SP Sport Maxx Pred nákupom sám, tak mám pocit, oibliged napísať niečo o týchto pneumatík. Hodnotím je veľmi dobre. Mám Volvo S60 D5 - 163HP a 340 nm, ktorá váži takmer 1500 kg. Vozidlo vykonal veľmi dobre na týchto pneumatikách, uchopí ceste pekne a umožňuje robiť mnoho. To umožňuje, aby sa rohy rýchlo, bez neočakávaných a nepríjemných šmýkačky, vodič môže cítiť stabilitu vozidla. Okrem bežnej jazde, umožňuje "nejaké šialenstvo", ale aj "povzbudzuje" môžete ísť rýchlo. Na suchý, pneumatika je senzačný (gripy ako lepidlo), pokiaľ ide o výkon na mokru, vždy som bol spokojný s tým, a ja hodnotiť to veľmi dobre. To rozptýli studňa - Nikdy som nemal problém so stabilitou vozidla pri jazde cez kaluže. Pneumatiky sú veľmi tiché v rovnakom čase. Pokiaľ ide o oblečenie, ktoré nosia rovnomerne, a trochu viac, ako je priemer (tvrdšia) náprotivkami z iných značiek. Ale Dunlop SP Sport MAXX sú prakticky športové pneumatiky, ktoré majú poskytovať vynikajúcu trakciu a to je normálne. Všeobecne možno povedať, známky opotrebenia sú viditeľné po každom ročnom období, ale nie je to tragické. Urobil som asi 20 000 míľ na môj set.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 245/35 R19

  Hodnotenie: 2,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Som veľmi sklamaný s pneumatikami Dunlop SP Sport Maxx, aj keď sú z veľmi dobrého výrobcu (Som veľmi spokojný s ich motocyklové pneumatiky). Ich výhodou je určite ich slušnú cenu a dobrý vizuálny vzhľad. Oni grip celkom dobre na sucho, ale oni nie sú revolučné. Ich veľkou nevýhodou je ich otlaky pri zastavení - to je takmer nemožné opísať, čo sa deje s touto pneumatikou. Keď som naštartoval po niekoľkých dňoch odpočinku, musel som zastaviť auto na ceste skontrolovať, čo sa deje, pretože vibrácie sú absolútne neznesiteľné. Je to znesiteľné na krátke vzdialenosti, napr. 30 míľ, ale je to Dunlop a nie je kórejská pneumatika po všetkom. Celkom katastrofa. Čo je viac, Dunlop SP Sport MAXX sú celkom hlasné, hlasnejší a potom Continental zimných pneumatík ... Po 25.000míle oni úplne opotrebované, TRED index opotrebenie je na rovnakej úrovni ako behúňa. Na mokrom povrchu sotva grip na ceste, a odolnosť voči aquaplaningu v daždi pri rýchlostiach nad 80 mph je strašný. Celkovo možno povedať, Dunlop SP Sport MAXX sú mizerné produkty a ma drž sa ďalej od Dunlop aspoň niekoľko rokov.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 1

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 215/45 R17

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Dunlop SP Sport MAXX sú ostré a spoľahlivé pneumatiky. Pri štartovaní, je to ťažké zapnúť ASR na suchom povrchu, a brzdenie je tak ostrý, skoro narazila na bicykel. Na mokré, že trochu kĺzať, ale signál s charakteristickou hluk - a hovorím tu o jazde na závodnej dráhe, pretože som nemohol urobiť je kĺzať na každý typický spevnené cesty, alebo v rohu, len na vnútornej strane z kruhového objazdu. Bohužiaľ, Dunlop SP Sport MAXX nie je kúpa pre tých, ktorí radi ušetriť peniaze - ich gumová zmes a skutočnosť, že pruh s "Dunlop SP Sport Maxx", opotrebované celkom rýchlo, môže znamenať, že nebudem robiť 40000míle na tie, ktoré aj napriek tomu, že som starostlivo riadiť a neradi preháňať brzdy - ale niečo za niečo. Pokiaľ ide o úroveň hluku, majú dobrú úroveň - na typické ceste budú hučať, ale nad 80 MPH, ale to je normálne, a na diaľnici s novou dlažbou, proste dať jemné hučanie na 110 MPH - sú veľmi ticho.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Dunlop SP Sport MAXX

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Dunlop SP Sport MAXX 215/35 R18 84 Y XL, ZR, MFS
D | C | B 70 dB
215/35 R18 84 Y 120 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 215/45 R16 86 H MFS
C | C | B 69 dB
215/45 R16 86 H 156 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 215/45 R16 86 H MFS
C | C | B 69 dB
215/45 R16 86 H 135 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 235/45 R20 100 W XL, MFS, MO
D | B | B 72 dB
235/45 R20 100 W 201 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 235/50 R19 99 V MO
D | C | B 71 dB
235/50 R19 99 V 138 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 255/35 R20 97 Y XL, MFS, J
D | B | B 72 dB
255/35 R20 97 Y 194 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 255/35 R20 97 Y XL, MFS, ZR, J
D | A | B 73 dB
255/35 R20 97 Y 194 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 255/40 R17 98 Y XL, ZR, MFS
D | B | B 73 dB
255/40 R17 98 Y 152 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 255/40 R20 101 W XL, MFS, MO
E | C | 70 dB
255/40 R20 101 W 210 Kúpiť
Dunlop SP Sport MAXX 255/40 R20 101 W XL MO MFS
D | C | B 72 dB
255/40 R20 101 W 197 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Dunlop

531394

215/35 R18 84 Y

C1

70

 • Dunlop
 • SP Sport MAXX
 • 215/35 R18
 • 84
 • Y
 • D
 • C
 • B
 • 70 dB
 • Nie
 • Nie
 • XL
Údajový list výrobku