Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Continental

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Continental

Pneumatiky Continental

Continental AG je jedným z najväčších dodávateľov automobilového priemyslu na svete. Ponuka producenta zahŕňa letné a zimné prémiové pneumatiky, brzdové systémy, prvky hnacieho reťazca, podvozky a elektronické súčiastky pre automobilový priemysel.
Continental je lídrom vo výrobe pneumatík v Európe, kde je až 32% z pneumatík originálnym vybavením vozidiel (OEM) a pochádza práve od neho. Prísne testy, ktoré sa vzťahujú na všetky produkty nemeckého výrobcu garantujú najvyššiu kvalitu, čo potvrdzuje získanie homologácie od najväčších značiek v automobilovom priemysle, ako sú.: Daimler, BMW, General Motors, Ford, Porsche atď.

Už mnoho rokov firma Continental obsadzuje významné miesta v testoch pneumatík vykonaných nemeckým automobilovým klubom ADAC a v najpopulárnejších automobilových časopisov. Až v roku 2012 pneumatiky s logom Continental získali víťazstvo vo viac ako 12 testoch najobľúbenejších rozmerov pneumatík. Organizátori testov zakaždým zdôrazňovali ich veľmi dobrý výkon, najmä brzdenie na mokrej vozovke a vplyv na spotrebu paliva.
Značka Continental svoju činnosť začala v roku 1871. V súčasnej dobe sa sídlo spoločnosti nachádza v Hannoveri. Patrí do skupiny pneumatík značiek ako sú: Barum, Semperit, Uniroyal, General Tire a Viking. Spoločnosť má po celom svete 22 výrobných fabrík a centier výskumu a vývoja (vrátane Nemecka, Francúzska, Portugalska, Ruska a Rumunska). Po mnoho rokov, názov spoločnosti Continental podieľa na sponzorovaní najväčšej svetovej futbalovej udalosti, ako príklad: UEFA Majstrovstvá Európy vo futbale, EURO 2016 vo Francúzsku a 2014 FIFA World Cup, FIFA World Cup Brazil.

Hodnotenie letných pneumatík Continental

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (403 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (119 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (24 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (173 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (6 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (73 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (56 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (1 názor)

Hodnotenie zimných pneumatík Continental

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,8 111180 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (3 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (329 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (23 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (89 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (19 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (120 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (25 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,9 111900 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,7 111700 (247 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Continental v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Continental, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Continental Sú to modely značiek Continental, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

História značky

Hannover je mesto skladateľa Georga Handla, vynálezcu gramofónu Emile Berlinera a filozofa Leibnitza. Taktiež tu v hlavnom meste Dolného Saska je sídlo už viac ako 130 rokov Continental, ktoré je štvrtým najväčším výrobcom pneumatík na svete. Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie – pod takým názvom firma začala svoju činnosť 8. októbra v roku 1871.  Jej momentálny zákres môže spôsobiť prekvapenie. Okrem pneumatík pre osobné automobily a bicykle, firma spočiatku produkovala obuv, nepremokavé tkaniny a krátko nato lopty a hračky. Osobné pneumatiky? Pripomeňme si, že v tom čase boli automobili ešte len víziou šialených vynálezcov. Keď v roku 1870 Siegfried Marcus skonštruoval prvé vozidlo poháňané benzínovým motorom, sotva si niekto myslel, že za niekoľko rokov budú autá bežným dopravným prostriedkom. Takto predtým vyzerala výroba pneumatík Continental.   Z bicyklov do áut Možno to tiež tušili návrhári Continentala. Avšak predtým, než zrealizovalo to tušenie, rastúci dopyt po pneumatikách na bicykle prinútil firmu k začatiu výroby pneumatiky so vzduchovým vankúšom. V roku 1892 spoločnosť, ktorej symbolom sa stal divoký kôň, ako prvá v Nemecku začala výrobu pneumatík. Súbežne s tým továreň v Hannoveri vyrobila prvé pneumatiky pre autá. Rodiaca sa firma vo svetovom automobilovom priemysle nad Rýnom sa rozvíjala rýchlym ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Continental

Pneumatika Letné Continental VancoContact 2

Autor:Piasek
Hodnotenie: 4,2 111120

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Pre Suchumi Nemám žiadne námietky. mal veľký beh. Sú veľmi predvídateľné, žiadny zaoblená hrana alebo kúpanie, ak budete jazdiť vo veľmi horúcich dňoch, na horúci asfalt. Pre tento pokoja. Na mokré ... bude asi 130 kmh v daždi na A2 nepozorujem žiadne škodlivé účinky ... Auto nelieta, nepoznám ho viesť ... Pokojne reaguje na každý pohyb volantu pohyby a práve vtedy, keď zvolený trať (dobre to ukazuje vypúšťanie vody), ale ... čo sa mi stalo v situácii núdzového brzdenia na prístupe k svetiel v daždi (autá bez ABS `u) n a kolesá zablokovaná a ihneď po auto Suneli vpred ako hokej ... Nebol žiadny odpor, aby pocit, že brzdy vozidla, alebo čokoľvek ... Avšak, to môže byť tiež poruchy povrchu: naplnené vodou vyjazdené koľaje a asfaltu na povrchu hladká ako sklo. .. Ale ... Musíte byť opatrní. Vo všetkých ostatných podmienok, pneumatika chová perfektne ... Pre porovnanie, tak by som nedoporučoval Barum Vanis ... Wet ani pohnúť, pretože nemôžem hneď prestávkami przyczeponość pneumatiky ... ao brzdenie, núdzového brzdenia môžeme zabudnúť. Tak to Continenntal porovnaní s Barum padá senzačný ...

Pneumatika Letné Continental Vanco-8

Nekupujte !!!!!!!!!!!!
Hodnotenie: 1,0 10000

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Keď som čítal recenzie, ktoré sú skvelé odolnosti mám dojem, že sú napísané menom Continental. Mal som tieto pneumatiky na niekoľko áut Najdlhší o 6 mesiacov neskôr v auguste rozpadlo. Keď rzeczoznaca sťažnosť Continental z diaľky pár metrov s úsmevom na perách sa objavili v Bola to moja chyba, že tieto pneumatiky v auguste sa zrútil. Beriem na vedomie, že na dopravu osôb a nezáležalo na tom, ktorú osu mali. Neodporúčam tieto pneumatiky. Možno, že pre jazdu prázdneho autobusu a zimu tak, aby nedošlo k przegrzewały.

zimné pneumatiky Continental

opona Zimné Continental ContiWinterContact TS850

Neoporúčam na agresívnu jazdu
Hodnotenie: 3,5 111500

Cestujem veľa, najmä na dobrých cestách - európskych diaľnic iach s Audi A6 s výkonným benzínovým motorom. Vozidlo má ľahký športový charakter, ktorý sa dá plne využiť. Zimné pneumatiky, ktoré sú uvedené v prémiovej triedeContinental ContiWinterContact TS850 s rýchlosťou V (do 240 km/h), teoreticky by mali spĺňať moje požiadavky. Bohužiaľ, tak nebolo. Ale začnem od začiatku. Po prvých najazdených kilometroch som bol príjemne prekvapený vlastnosťami pneumatiky. Vynikajúca priľnavosť na suchej vozovke a na mokrej vozovke bola pneumatika rozhodne tichšia ako iné, ktoré som mal doteraz. Zima 2014/15 všetci vieme, že táto zima nebola štedrá na sneh a tak som nemal príležitosť plne otestovať ich vlastnosti okrem jedného výletu do hôr - tam bol sneh a pneumatika splnila moje očakávania. Po prekonaní vzdialenosti cca 500 km som zbystril pozornosť, pretože na pnaumatikách Continental ContiWinterContact TS850 som si všimol nejaké iné znaky a bolo potrebné vyvážiť kolesá. Pri vyvažovaní kolies, bolo zistené, že príčinou mohlo byť zhrubutie pneumatiky.Táto nerovnosť bola okolo 1 do 1,5 mm, čo bolo pri vysokých rýchlostiach veľmi nápadné. Celé auto začalo vibrovať. Samozrejme som túto pneumatiku reklamoval a pred odoslaním do OPONEO kúpil iný model. Oponeo reagovalo na moju sťažnosť negatívne a vraj nejde pochybenie z ich strany. Nakoniec som zostal s piatimi pneumatikami, vrátane jedného chybného kusu - nechal som si ju ako rezervu.Až nakoniec sa na všetkých pneumatikách ukázal rovnaký jav. Po skončení zimnej sezóny, pneumatiky s ráfikmi boli odstránené a predané. Mali najazdené 4000 km. Aby som to zhrnul – pneumatiky Continental ContiWinterContact TS850 veľkosti 225/55 / R17 V absolútne nie sú vhodné pre vodičov, ktorí chcú jazdiť agresívne. Pneumatika je príliš jemná a nehodí sa k agresívnemmu štýlu jazdy.

opona Zimné Continental ContiWinterContact TS850

Veľmi dobré, ale príliš drahé ...
Hodnotenie: 4,3 111130

Auto Opel astra H, pneumatiky Continental ContiWinterContact TS850 v rozmere 205/55 R16 T. Kúpil som ich ako novinku na trhu v roku 2012. Teraz to bude 4tá zima na tých pneu a cca 20 000 km. Jazdím agresívne a hlavne po meste, expresovky, diaľnice, mesto. Moje pocity sú, že na suchej sú super. Mal som možnosť ísť po diaľnici rýchlosťou cca 280 – 205 km/h (teplota 5 stupňov, suchá cesta, trochu viac než dovoľuje rýchlostný index T) ticho, pevné riadenie, žiadne vibrácie a brzdenie tiež v pohode. Ale iba pri teplote menej než 5-10 stupňov, keď bolo viac pneumatiky sa trošku ohýbali. A pri brzdení boli tiež také akoby šmyky. Na mokrom boli skvelé, smerový dezén skvelo odvádza vodu. aj napriek 4 sezóne môžem jazdiť pokojne 120-140 km/h počas dažďa. Brzdenie na mokrom tiež dobre. Na snehu sa Continental ContiWinterContact TS850 tiež osvedčila veľmi dobre, nemal som nikdy problém s jazdou ani po 15 cm snehu. Na ubitom snehu si tiež môžete dovoliť rýchlejšiu jazdu než iní vodiči. Brečka ponad 0 stupňov tiež v pohode. 4 sezóna a ja mám naďalej 5-6 mm dezénu. Mínusy: 1. Primrzajúce blato na kruháči, neviem či je to vina diesela, ale ľahké pridanie plynu a gumy strácali priľnavosť. 2. Spotreba paliva sa zvýšila v porovnaní s letnými cca 0,9 l na 100km. 3. Cena!!! Ja som kupoval pneumatiky hneď po prvom snehu. Skvelé gumy do mesta a na diaľnice. Rozhodne pre rýchlejšiu jazdu. V horách som na nich nebol. Ak by nie tá cena odporúčal by som všetkým :)

Priemerné hodnotenie pneumatík: 3,96 na základe 5417 hodnotení

Modely pneumatík Continental

Všetky modely značiek pneumatík Continental k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Continental z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Continental. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Continental.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Continental. Každá pneumatika Continental je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.