Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Continental

Hodnotenie výrobcu
3,8
  111500
na základe 4996 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Continental AG je jedným z najväčších dodávateľov automobilového priemyslu na svete. Ponuka producenta zahŕňa letné a zimné prémiové pneumatiky, brzdové systémy, prvky hnacieho reťazca, podvozky a elektronické súčiastky pre automobilový priemysel.


Continental je lídrom vo výrobe pneumatík v Európe, kde je až 32% z pneumatík originálnym vybavením vozidiel (OEM) a pochádza práve od neho. Prísne testy, ktoré sa vzťahujú na všetky produkty nemeckého výrobcu garantujú najvyššiu kvalitu, čo potvrdzuje získanie homologácie od najväčších značiek v automobilovom priemysle, ako sú.: Daimler,BMW, General Motors, Ford Porsche atď.


Už mnoho rokov firma Continental obsadzuje významné miesta v testoch pneumatík vykonaných nemeckým automobilovým klubom ADAC a v najpopulárnejších automobilových časopisov. Až v roku 2012 pneumatiky s logom Continental získali víťazstvo vo viac ako 12 testoch najobľúbenejších rozmerov pneumatík. Organizátori testov zakaždým zdôrazňovali ich veľmi dobrý výkon, najmä brzdenie na mokrej vozovke a vplyv na spotrebu paliva.


Značka Continental svoju činnosť začala v roku 1871. V súčasnej dobe sa sídlo spoločnosti nachádza v Hannoveri. Patrí do skupiny pneumatík značiek ako sú: Barum, Semperit, Uniroyal, General Tire a Viking. Spoločnosť má po celom svete 22 výrobných fabrík a centier výskumu a vývoja (vrátane Nemecka, Francúzska, Portugalska, Ruska a Rumunska). Po mnoho rokov, názov spoločnosti Continental podieľa na sponzorovaní najväčšej svetovej futbalovej udalosti, ako príklad: UEFA Majstrovstvá Európy vo futbale, EURO 2016 vo Francúzsku a 2014 FIFA World Cup, FIFA World Cup Brazil.

História značky Continental

Hannover je mesto skladateľa Georga Handla, vynálezcu gramofónu Emile Berlinera a filozofa Leibnitza. Taktiež tu v hlavnom meste Dolného Saska je sídlo už viac ako 130 rokov Continental, ktoré je štvrtým najväčším výrobcom pneumatík na svete. Continental-Caoutchouc und Gutta-Percha Compagnie – pod takým názvom firma začala svoju činnosť 8. októbra v roku 1871.  Jej momentálny zákres môže spôsobiť prekvapenie. Okrem pneumatík pre osobné automobily a bicykle, firma spočiatku produkovala obuv, nepremokavé tkaniny a krátko nato lopty a hračky. Osobné pneumatiky? Pripomeňme si, že v tom čase boli automobili ešte len víziou šialených vynálezcov. Keď v roku 1870 Siegfried Marcus skonštruoval prvé vozidlo poháňané benzínovým motorom, sotva si niekto myslel, že za niekoľko rokov budú autá bežným dopravným prostriedkom. Takto predtým vyzerala výroba pneumatík Continental.   Z bicyklov do áut Možno to tiež tušili návrhári Continentala. Avšak predtým, než zrealizovalo to tušenie, rastúci dopyt po pneumatikách na bicykle prinútil firmu k začatiu výroby pneumatiky so vzduchovým vankúšom. V roku 1892 spoločnosť, ktorej symbolom sa stal divoký kôň, ako prvá v Nemecku začala výrobu pneumatík. Súbežne s tým továreň v Hannoveri vyrobila prvé pneumatiky pre autá. Rodiaca sa firma vo svetovom automobilovom priemysle nad Rýnom sa rozvíjala rýchlym ... čítať viac >

Názory našich klientov:
 • Mariusz 4,8 111150

  Continental ContiWinterContact TS850

  Fantastické pneumatiky takmer bezchybné, s výnimkou, samozrejme, pomerne vysoká cena. V porovnaní s inými zimných pneumatík nevýhodou je malý odrazovým mostíkom medzi zárezu. Keď niekto zhasne veľa spevnených cestách je to celkom nepríjemné. Pri výmene kolies na letnú kamczyki musia byť odstránené pred vyvažovanie. V porovnaní s inými značkami pracovať časovo veľmi náročné. Viac >
 • zweimall 4,4 111150

  Continental ContiWinterContact TS850

  Chcel som si kúpiť Firestone Multihawk 1, ale už nie sú vyrábané, to je dôvod, prečo som hľadal pneumatiky s podobným behúňom - a našiel som Continental ContiWinterContact TS850. Prešiel som na nich 1 sezónu a som veľmi rád, z tohto výberu. Continental ContiWinterContact TS850 je veľmi tichý a mal som dojem, že komfort je lepší než s mojimi letnými Dunlop. Je to veľmi dobrá na snehu a nikdy so nemal žiadne problémy s vyjdením na zasneženej ceste. Musíte dávať pozor na roztopenom snehu na kruhovom objazde, pretože auto sa môže občas stratiť svoju priľnavosť, ale to môže byť spôsobené tým, že mám diesel s veľkým motorom. Veľmi dobre na mokrej, ale tam sa stávajú pomerne hlučné. Žiadne známky Viac > opotrebenia. Jedinou nevýhodou je cena, - Kúpil som pred nejakou dobou a niekoľko dní neskôr sa ich cena klesla na 30%. Ďalšou nevýhodou je spotreba paliva, ktorá sa zvýšila o 1 liter na každých 60 kilometrov. Avšak, je to vynikajúci produkt do mesta. Mám index T- a išiel som sa nad jej hranicou - žiadny hluk, žiadne vibrácie, jednoducho perfektné!
 • Sławek 4,9 111150

  Continental ContiSportContact 5P

  Už som prevádzkovať rad pneumatík prémiových zo skupiny, a musím priznať, že som nikdy nebola tak šťastná s pneumatikami. Jazdím veľmi agresívne a často na hranici priľnavosti, ale Conti ešte ani raz neprekvapilo ma ich správanie. Veľmi rýchlo prekonať otočenie, bez ohľadu na podmienky rýchlosti a poveternostných vykazujú veľmi dobré vlastnosti týchto pneumatík. To nie je bez významu, je tiež nízke opotrebenie behúňa. Išiel som na týchto pneumatikách od marca tohto roku o 20 tisíc ,. km a naozaj som prekvapený, taký dobrý stav pneumatík. Stalo sa, že pneumatiky musel byť nahradený po 12 až 15.000. km, pretože tam nebol žiadny behúňa, a tu myslím, že som stále jazdiť bezpečne 30-40000. km.co Viac > s mojím štýlom jazdy a výkonu vozidla je výsledkom veľmi uspokojivý. Vrelo odporúčam pneumatík ContiSportContact 5P.
 • ROBERT 4,6 111150

  Continental ContiEcoContact 3

  Pneumatiky Continental sú pneumatiky obrovské pozornosti ako vizuálne, tak aj technicznie.Producent žiadne vylepší na jakością.tyres správať dokonale, a to ako v lete, tak v prípade, že sa zimie.Miałem dosiahol vrchol výrazného kopca a Continental Winter Contact dal radu a ostatné stáli a sledoval, ako moje auto bezpečne do neutrálu zavrie Continental górkę.Naprawdę môže cesta, ale v mojom prípade som sa priznať, že som sa snažil nájsť lacnejšie, pretože ceny, ale nakoniec vždy wygrywał.quality Continental, vzhľad a trvanlivosť na prospech spoločnosti nad innymi.Innymi povedať dosť poco peňazí potom, čo sú lacnejšie, a všetci, ale ma garantuje, že Continental porovnaní s inými spoločnosťami Viac > v pojeżdże dlhšie, a to mi dáva úsporu vulkanizátoru, pretože nemám často kupovať nové pneumatiky :)
Nájdite svoje pneumatiky Continental