Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Continental ContiWinterContact TS810

Výrobca:
Continental
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
89 / ks
Kúpiť
3,7
Hodnotenie: Dobrá

Continental ContiWinterContact TS810 popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Continental ContiWinterContact TS810 je zimná pneumatika s asymetrickým vzorom, ktorá je zaraďovaná do triedy prémium. Spoločnosť Continental je veľmi dobre známy výrobca pneumatík pre špičkové vozidlá rôznych tried. Pri navrhovaní tohto modelu boli použité moderné technológie. Vďaka tomu pneumatika zaručuje dokonalú trakciu a krátku brzdnú dráhu na snehu aj na ľade. Pneumatika je dokonale odolná a preto poskytuje dlhý kilometrový výkon.

Pneumatika bola vybavený moderným vzorom dezénu, ktorý bol navrhnutý za pomoci počítačovej optimalizície. Asymetrický vzor dezén umožňuje rozdelenie dezénu na dve časti, pričom každý zodpovedá za iné vlastnosti. Vonkajšia časť dezénu zaručuje plynulú a pohodlnú jazdu. V tomto cieli boli využité široké bloky dezénu, ktoré stabilizujú trajektóriu jazdy a zaručujú bočnú priľnavosť počas zákrut. Pre zredukovanie šumu a vibrácii boli použité špeciálne drážky vďaka ktorým je pneumatika tichá a pohodlná. Vnútorná časť pneumatiky poskytuje bezpečnú trakciu počas jazdy na mokrej vozovke. Táto časť bola vybavený lúčovými drážkami, ktoré sú spojené so širokou obvodovou drážkou a to zaručuje rýchle a efektívne odstráňovanie vody z vozovky. Pneumatika Continental ContiWinterContact TS810 je dostupná s troma alebo štyroma obvodovými drážkami. Množstvo drážok je závislé od šírky pneumatiky. Aby bolo zaručené lepšie riadenie bolo pužité tiež centrálne rebro. Vďaka tomuto riešeniu pneumatika precízne prenáša pohyby volantu na cestu. Rebro má na bokoch malé zárezy, ktoré sa prispôsobujú deformáciám na ceste. Na povrchu dezénu sa nachádzajú lamely so špeciálnymi zárezmi, ktoré poskytujú priľnavosť počas jazdy na klzkej vozovke. Vo vnútri lamiel boli umiestnené rozporky, ktoré predchádzajú uzatvaraniu sa lamiel pri kontakte s vozovkou. Týmto spôsobom producent získal efekt „zahryzávania sa“ do vozovky a vďaka tomu je zabezpečená aj kratšia brzdná dráha a dynamické správanie počas jazdy aj zrýchľovania. Na produkciu tohoto modelu bola použitá gumová zmes s dodatkom tenkého polyméru. Tento materiál netvrdne ani pri veľmi nízkej teplote. Je primerane elastické a zíroveň odolné voči otieraniu. Continental ContiWinterContact TS810 je produkt hodný odporúčania. Pneumatika zaručuje bezpečnú a pohodlnú jazdu za každých podmienok v zime. Model bol dopravaný do detailu, tak aby vyhovel potrebám najnáročnejších klientov. Vďaka použitiu najkvalitnejších materiálov producent získal výnimočné trakčné parametre. Okrem toho sa firma aktívne angažuje na športových podujatiach, medzi inými aj FIFA 2010, ktoré sqa konali v Afrike.

Pneumatika Continental ContiWinterContact TS810 bola určená pre zimnú sezónu pre vozidlá strednej a vyššej triedy ako aj pre luxusné sedanu a rodinné kombi. Pneumatika bola vybavená indikátormi opotrebenia (TWI), ktorý umožňuje kontrolu stavu dezénu. Hraničná hĺbka dezénu je v tomto prípade 4mm.

Continental ContiWinterContact TS810 recenzia

Celkové hodnotenie: 3,7 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 431 názorov

dobrá
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,7
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,0
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 3,8

431 osôb ohodnotilo

 • 5 19 osôb
 • 4 173 osôb
 • 3 235 osôb
 • 2 3 osôb
 • 1 1 osôb

90% užívateľov odporúča túto pneumatiku

90%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 6891 dni. V tom čase sme získali 431 názorov.
Naši klienti spolu prešli 6158000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: amortizácia.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Rozmer: 195/60 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Continental ContiWinterContact TS810 najlepšie zimné pneumatiky, aké som mal možnosť použiť (bolo ich niekoľko). Veľmi dobrá priľnavosť - prakticky v akomkoľvek prostredí - okrem suchého asfaltu, ako sa patrí na "zimnú pneu" Jazdím celkom agresívne, a moja žena veľmi pokojne, a tak sme mali možnosť skontrolovať pneumatiky dohromady za všetkých okolností. Najmenej môžem povedať o otere pneumatík, pretože najazdených kilometrov je veľmi málo. Myslel som, že čím lepšia pneumatika ak ide o priľnavosť tým väčšie otieranie – osvedčilo sa to pri zimných rovnako dobrých Michelin.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Na pneumatike jazdím už tretiu sezónu. Všeobecne zimu zvláda dobre (čerstvý sneh ok, mokrý asfalt ok, brečka ok, ľad trošku slabšie). Jazdný komfort na vysokej úrovni, nič nehučí ako to býva pri zimných pneumatikách aj keď teplota podskočí ponad 10 stupňov tak pneumatika sa správa celkom dobre. Po tretej sezóne (17 000 km) je to už horšie pri podjazdoch na ktorých je sneh (zväčša vyšmýkaný). Všeobecne veľmi dobrá pneumatika na zimu. Myslím si, že len ťažko nájdete lepšiu zimnú pneu než Continental ContiWinterContact TS810.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatika Continental ContiWinterContact TS810 je najtichšia pneumatika akú som kedy mal a skutočne jazdí sa na nej ako na letnej, skvele sa držia mokrej a suchej cesty a mínusy aké môžem opísať sú rýchle zalepenie mokrého snehu, ktoré spôsobuje trochu zlé držanie na rovnej a pri brzdení treba dávať pozor na zablatenej ceste ale okrem toho hodnotím veľmi dobre a určite nezmením značku. Myslím si, že letné tiež vyberiem od nich asi premium 2 a isto ich kúpim v Oponeo, veľmi milá obsluha odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Predvídateľné a bezpečné. Vynikajúce pri náhlom brzdení. Počas zimy +5 stupňov sú počuť, že sú mäkké, ale už pri rýchlosti 50 km / h prekvapivo tiché. Pri určenej teplote tuhnú a tiež sú veľmi tiché. Dobrá práca na sypkom snehu s hĺbkou až do polovice osi. Spolupráca Continental ContiWinterContact TS810 s reťazami bezchybná. Oceňujem ich pre dlhovekosť, opotrebenie je neviditeľné. Odporúčam ako na diaľnice, do horských terénnych nerovností aj miest. Oveľa lepšie ako letné Michelin.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Ak osoba, ktorá používa automobil dbá o jeho technický stav tak pneumatika firmy Continental ContiWinterContact TS810 je skvelým dodatkom zaručujúcim bezpečie jazdy v zimných podmienkach – jedinou podmienkou je správna technika jazdy čo dodržiava málo ľudí alebo im to nik ešte nevytkol. Ospravedlňujem sa za svoj komentár, ktorý je trošku mimo tému - ale je veľmi potrebný pre bezpečie a pokiaľ ide o pneumatiky Continental tak ich odporúčam.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Continental ContiWinterContact TS810

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Continental ContiWinterContact TS810 185/65 R15 88 T MO, #
E | C | B 71 dB |
185/65 R15 88 T 89 Kúpiť
Continental ContiWinterContact TS810 195/60 R16 89 H MO, #
E | C | B 72 dB |
195/60 R16 89 H 115 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE C
Kod QR

Continental

3537460000

185/65 R15 88 T

C1

71

 • Continental
 • ContiWinterContact TS810
 • 185/65 R15
 • 88
 • T
 • E
 • C
 • B
 • 71 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Certifikát

Sme certifikovaný predajca pneumatík Continental.

Certifikát