Lacné pneumatiky

Lacné pneumatiky

Osobné pneumatiky

 • B
 • C
 • D
 • E
 • F
 • G
 • H
 • I
 • K
 • L
 • M
 • N
 • O
 • P
 • R
 • S
 • T
 • V
 • W
menej

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-

Odporúčané modely lacných pneumatík

Laufenn S Fit EQ
4,4

33 názory

Od 63 ks
Dębica Presto HP
4,4

82 názory

Od 65 ks
Sava INTENSA UHP
4,2

63 názory

Od 86 ks

Oplatí sa kupovať lacné pneumatiky?

Sada nových lacných pneumatík je lepším a bezpečnejším riešením ako ojazdené pneumatiky. Modely z druhej ruky nesú určité riziko.

Záruka výrobcu

Žiadna záruka výrobcu. Na použité pneumatiky sa na rozdiel od nových, dokonca aj najlacnejších pneumatík, nevzťahuje záruka výrobcu. V prípade jeho poškodenia sa šanca na uplatnenie reklamácie bude blížiť k nule.

Neviditeľné poškodenie pneumatíky

Neviditeľné poškodenie. Chyby v konštrukcii, poškodený behúň – kupujúci ojazdených pneumatík si nikdy nie sú istí ich autentickým stavom. Po skutočnosti sa môže ukázať, že pneumatiky majú vážne nedostatky, ktoré sa v nových lacných pneumatikách nenachádzajú.

Náhradné koleso

Časté montovanie rezervných pneumatík na viaceré autá. Spôsob používania ojazdených pneumatík je často zahalený rúškom tajomstva. Nikdy neviete, či takýto model nebol namontovaný v rezervnom kolese alebo nebol účastníkom nehody. Pri kúpe nových lacných pneumatík tieto pochybnosti nevzniknú.

Oplatí sa kupovať lacné pneumatiky?

Koncept lacných pneumatík zahŕňa predovšetkým ekonomické modely. Ich výrobcovia používajú osvedčené, no staršie technológie, než aké sa používajú pri pneumatikách vyšších tried. Nové a lacné pneumatiky sú preto určené pre vodičov, ktorí denne uprednostňujú pokojný štýl jazdy a majú auto s menším výkonom motora. Najlacnejšie pneumatiky, najlepšie nové – aj od menej obľúbených značiek – sú nepochybne oveľa spoľahlivejším riešením ako kupovať modely z druhej ruky. Na rozdiel od zdania môže byť takéto rozhodnutie výnosnejšie a spokojnosť z jeho vykonania je obrovská. Nikdy nepoužité pneumatiky zaistia bezpečnosť a pohodlie počas jazdy. Často neznámy pôvod bazárovej gumy, jej skutočný technický stav, ako aj vznikajúce obavy zo spôsobu používania predchádzajúcim majiteľom by mali byť dostatočnými argumentmi na vzdanie sa ojazdených modelov. Keď je stále v hre obmedzený rozpočet, o to viac sa oplatí zoznámiť sa s ponukami nových lacných pneumatík na auto. Široká škála lacných pneumatík vám umožní prispôsobiť ich vašim potrebám a peňaženke.

Výrobcovia lacných pneumatík – je sa čoho báť?

Najlacnejšie, nové pneumatiky sa vyrábajú v mnohých továrňach po celom svete a dopyt po tomto type produktov neklesá napríklad kvôli ich atraktívnej cene, ktorá nabáda k nákupu. Istá miera neistoty však zvyčajne vzniká pri využívaní ponúk ázijských značiek. Výberom produktov zo spoľahlivých zdrojov, ktoré spĺňajú prísne normy a nesú príslušné certifikáty, znižujeme riziko, že nájdeme pneumatiky pochybnej kvality. Lacné, ale dobré ázijské modely sa oplatí kúpiť u overeného predajcu, akým je Oponeo.

Lacná pneumatika z vyšších tried? Je to možné!

Za atraktívne ceny môžu byť dostupné aj modely strednej a prémiovej triedy. Vďaka výhodným dohodám s výrobcami môžeme našim zákazníkom ponúknuť najlepšie ceny a organizovať akcie, vďaka ktorým si môžete kúpiť lacné pneumatiky online. Nemáte financie na kúpu vysnívaných pneumatík? Využite službu pneuservisu na splátky. Pri tomto type transakcie si zvolíte dobu splácania, ktorá je pre vás výhodná a nemusíte sa obávať jednorazových vysokých nákladov. Nezabudnite, že si môžete vybrať svoj ideálny model, ktorý zodpovedá vášmu autu, na základe hodnotenia pneumatík vytvoreného na základe názorov zákazníkov Oponeo.

FAQ - Často kladené otázky

Čo je ekonomická trieda pneumatík?

Ekonomická trieda pneumatík znamená skupinu produktov, ktoré sú určené na pokojnú alebo miernu jazdu. Zvyčajne sa používajú v mestských autách, nie v športových autách. Ich najväčšou výhodou je cena. Spĺňajú síce všetky potrebné štandardy, no nepoužívajú najnovšie technológie, ale riešenia, ktoré sa pred časom objavili v modeloch prémiového segmentu.

Aké značky pneumatík sú zahrnuté v ekonomickej triede?

Ekonomická trieda zahŕňa mnoho výrobcov. To vám dáva široké spektrum výberu pri nákupe. Medzi spoločnosti vyrábajúce pneumatiky v tomto segmente patria: Barum, Matador, Sava, Dębica, Dayton, Kormoran, Nexen, Firemax, Imperial, Zeetex, Delinte, Laufenn a Neolin.

Kedy sa oplatí kupovať pneumatiky ekonomickej triedy?

Pri splnení niekoľkých kritérií sa oplatí staviť na pneumatiku ekonomickej triedy. V prvom rade sú určené pre ľudí, ktorí cez deň veľa nejazdia. Nie sú vhodné ani na športové využitie, preto ich využijú v mestských autách vodiči s pokojným štýlom jazdy a pohybujúci sa prevažne v zastavaných oblastiach. Je to tiež dobrá voľba s obmedzeným rozpočtom.