Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Všetci

Vybrať

otvor všetky

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Lacné Pneumatiky

Lacné pneumatiky Lacné pneumatiky najčastejšie patria do ekonomickej triedy

Každý vodič určite hľadá lacné pneumatiky, ktoré sú charakteristické vysokou kvalitou a poskytujú vysoký stupeň bezpečnosti. Lacné pneumatiky môžu byť použité pre rôzne typy vozidiel a v rôznych ročných obdobiach. K dispozícii sú lacné pneumatiky osobné, nákladné, 4x4, atď .. ako aj lacné letné pneumatiky, zimné a celoročné.

Najčastejšie kupované lacné letné pneumatiky
Najčastejšie kupované lacné pneumatiky

Lacné pneumatiky - význam a klasifikácia

Pojem "lacné pneumatiky" možno chápať niekoľkými spôsobmi. Prvý význam hesla "lacné pneumatiky" sú pneumatiky v ekonomickej triede. Toto je trieda pneumatík, ktorá je vyrábaná s ohľadom na určitú skupinu vodičov. Lacné pneumatiky zahrnuté v ekonomickej triede sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí prekonali malý ročný kilometrový výkon jazdiac väčšinou po meste. Dôležitý je aj typ auta a štýl jazdy. Pneumatiky ekonomickej triedy je najlepšie inštalovať do áut s nižším výkonom. Výkonné vozidlá nemusia poskytovať požadovaný stupeň priľnavosti. Podstatný je tiež štýl jazdy vodiča. Ak niekto jazdí dynamicky a agresívne, používajúc pneumatiky s priemernou priľnavosťou a nízkou bočnicou bude to mať značný vplyv na správanie auta v zákrutách. Zlý výber pneumatík môže ohroziť život vodiča, jeho spolucestujúcich a ostatných účastníkov cestnej premávky. V takom prípade je auto nepredvídateľné a jeho ovládnutie v núdzovej situácii sa môže stať nemožným. Pre tých, ktorí preferujú dynamický jazdný štýl s oveľa silnejšími autami v trasách sa odporúčajú pneumatiky strednej triedy alebo premieum.

Zaujímavé je, že lacné pneumatiky môžu byť zaradené do strednej triedy (médium) alebo vyššej (premium). Kde sa berie nízka cena takýchto pneumatík? Lacné pneumatiky vyšších tried sú k dispozícii predovšetkým u najväčších on-line predajcov. Veľkým obchodom kde je väčší obrat tovaru sa oplatí predávať pneumatiky za atraktívne ceny, pretože ich predaj je beztak ziskový. Títo predajcovia pravidelne ponúkajú lacné pneumatiky strednej triedy alebo premium. Veľkou výhodou nákupu pneumatík na internete je tiež pohodlie. Pneumatiky možno zakúpiť rýchlo a bez opustenia domova. Pneumatiky týchto tried (najmä vyššie), sú vyrobené na základe najmodernejších technológií za použitia najmodernejších gumových zmesí. Pneumatiky tohto typu sa odporúčajú najmä držiteľom výkonnejších vozidiel, jazdiacich dynamicky s veľkým ročným kilometrovým výkonom.

Fráza "Lacné pneumatiky" je tiež často spájaná s použitými pneumatikami. Nákup lacných použitých pneumatík sa však neoplatí a je riskantný. Pôvod týchto pneumatík je zvyčajne neznámy a priemerný vodič nie je schopný posúdiť skutočnú kvalitu použitých pneumatík. Pneumatiky môžu pochádzať z automobilov po nehodách a zdanlivo dobre vyzerajúce pneumatiky s hlbokým dezénom môžu mať vážne vnútorné nedostatky, ktoré vyjdú najavo až počas používania. Nemôžete tiež určiť, či pneumatika bola používaná pri požadovanom tlaku a správne uskladňovaná. Pneumatika so skrytými vadami môže byť veľmi nebezpečná a môže napríklad nečakane streliť počas jazdy. Mnoho lacných pneumatík pochádza z Ázie. Buďte veľmi opatrní pri nákupe lacných ázijských pneumatík a štýlové výrobky kupujte len od spoľahlivých dodávateľov. Existujú aj dobré ázijské značky, ktoré majú všetky potrebné certifikáty a nesklamú svojich používateľov. Lacné pneumatiky tohto typu sú založené na technológiách najväčších spoločností a podliehajú starostlivej kontrole kvality. Nebezpečné môžu byť však pneumatiky neznámeho ázijského pôvodu získané od pochybných zdrojov. Jedná sa bezpochyby o najlacnejšie pneumatiky, ktoré môžu byť pašované a nemajú európske schválenie pre pneumatiky.