Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Vybrať

otvor všetky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Lacné Pneumatiky

Lacné pneumatiky Lacné pneumatiky najčastejšie patria do ekonomickej triedy

Hľadáte lacné pneumatiky, ktoré budú napriek svojej cene vysoko kvalitné a bezpečné? Ponúkame vám lacné letné pneumatiky, lacné zimné pneumatiky ale aj lacné celoročné pneumatiky, ktoré môžu byť použité pre rôzne typy vozidiel. Vyberte si spomedzi širokej ponuky lacných osobných, nákladných, offroad 4x4 pneumatík a iných.

Najobľúbenejšie lacné letné pneumatiky
Najobľúbenejšie lacné pneumatiky zimné
 • Sunny Wintermaxx NW211

  Žiaden popis

 • Sava Eskimo S3+

  Sava Eskimo S3+ je zimná pneumatika strednej triedy. Model je charakteristický lepšou gumovou zmesou v porovnaní s Sava Eskimo S3. Sava je značka, ktorú vlastní koncern Goodyear. Pneumatika Sava Eskimo S3+ je určená pre rýchlu a ...

 • West Lake SW608

  West Lake SW608 je ekonomická trieda pneumatík, ktorá bola vytvorená pre každodennú jazdu. Jej dezén je smerový, vďaka čomu veľmi dobre zvláda mokré povrchy. Široké bloky v tvare písmena "V" rýchlo rozptýlia vodu a dbajú o ...

 • Ovation W586

  Žiaden popis

 • West Lake SW608

  West Lake SW608 je ekonomická trieda pneumatík, ktorá bola vytvorená pre každodennú jazdu. Jej dezén je smerový, vďaka čomu veľmi dobre zvláda mokré povrchy. Široké bloky v tvare písmena "V" rýchlo rozptýlia vodu a dbajú o ...

 • West Lake SW608

  West Lake SW608 je ekonomická trieda pneumatík, ktorá bola vytvorená pre každodennú jazdu. Jej dezén je smerový, vďaka čomu veľmi dobre zvláda mokré povrchy. Široké bloky v tvare písmena "V" rýchlo rozptýlia vodu a dbajú o ...

Lacné pneumatiky – ich význam a klasifikácia

Pojem lacné pneumatiky označuje cenovo dostupné pneumatiky, ktoré sú v ekonomickej triede. Ekonomické pneumatiky lacné sú určené predovšetkým pre ľudí, ktorí so svojím vozidlom jazdia prevažne po meste a ročne najazdia iba menší počet kilometrov.

Pri kúpe lacných pneumatík treba prihliadať na štýl jazdy vodiča

Pri montovaní lacných pneumatík do áut treba prihliadať aj na to, o aký typ auta ide a akým štýlom na ňom jazdí vodič. Lacné letné a zimné pneumatiky je najlepšie obuť na vozidlá s nižším výkonom, pretože vysoko výkonným modelom nemusia byť schopné poskytovať požadovaný stupeň priľnavosti. Čo sa štýlu jazdy týka, ak niekto jazdí dynamicky a agresívne na pneumatikách s priemernou priľnavosťou a vyššou bočnicou, bude to mať značný vplyv na správanie auta v zákrutách. Zlý výber pneumatík negatívne vplýva na jazdu, ktorá sa stáva nepredvídateľnou, a tak sa ovládnutie auta v núdzovej situácii môže stať nemožným. Pre tých, ktorí preferujú dynamický jazdný štýl s oveľa silnejšími autami, odporúčame pneumatiky strednej triedy alebo premium.

Prémiové lacné pneumatiky na predaj? U nás je možné všetko

Aj lacné zimné, celoročné a letné pneumatiky môžu byť zaradené do strednej (medium) alebo vyššej triedy (premium). Vyššie triedy lacných pneumatík sú na predaj predovšetkým u najväčších online predajcov. Veľkým obchodom s väčším obratom tovaru sa oplatí predávať pneumatiky za atraktívne ceny, pretože ich predaj je beztak ziskový. Pneumatiky vyšších tried sú vyrobené na základe najmodernejších technológií a za použitia najkvalitnejších gumových zmesí. Odporúčame ich najmä držiteľom výkonnejších vozidiel jazdiacich dynamicky s vysokými najazdenými ročnými kilometrami.

Lacné letné a zimné pneumatiky ako použité kúsky

Lacné pneumatiky sa tiež často spájajú s použitými pneumatikami. Nákup lacných použitých pneumatík je riskantný a rozhodne vám ho neodporúčame. Ich pôvod je zvyčajne neznámy a priemerný vodič nie je schopný posúdiť ich skutočnú kvalitu. Pneumatiky môžu pochádzať z automobilov po nehodách a zdanlivo dobre vyzerajúce pneumatiky s hlbokým dezénom môžu mať vážne vnútorné nedostatky, ktoré vyjdú najavo až počas používania. Nemôžete tiež určiť, či pneumatika bola používaná pri požadovanom tlaku a či bola správne uskladňovaná. Pneumatika so skrytými vadami môže byť veľmi nebezpečná a môže napríklad nečakane vystreliť počas jazdy. Buďte veľmi opatrní pri nákupe podozrivo lacných pneumatík a vždy kupujte lacné pneumatiky len od spoľahlivých dodávateľov, ktorí majú všetky potrebné certifikáty. Takéto pneumatiky lacné môžete nájsť aj v našom e-shope. Sú založené na overených technológiách najväčších spoločností a podliehajú starostlivej kontrole kvality. Najobľúbenejšie do zimného obdobia sú lacné zimné pneumatiky 205 55 r16.

Nákup lacných pneumatík online

Výhodou nákupu lacných pneumatík online je pohodlie, rýchlosť a možnosť nákupu kedykoľvek. V e-shope Oponeo si môžete vybrať spoľahlivé zimné pneumatiky lacné, letné pneumatiky lacné, ale aj certifikované lacné celoročné pneumatiky na rôzne typy vozidiel. Pokiaľ by ste mali akékoľvek otázky ohľadom výberu, neváhajte sa obrátiť na náš zákaznícky servis. Prajeme vám príjemné nakupovanie nových lacných pneumatík!