Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Firemax

Hodnotenie výrobcu
3,9
    111500
na základe 19 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Mladá a ambiciózna spoločnosť Firemax bola založená v roku 2015 v meste Qingdao v Číne. Tento profesionálny výrobca pneumatík je od svojho vzniku zameraný na globálnu výrobu, špičkovú kvalitu, dôveryhodnosť a kreativitu. Firemax je rozhodnutý ísť tvrdo za svojím cieľom, a to stať sa lídrom na trhu s pneumatikami.

Firemax pomocou najmodernejších technológií a z tých najkvalitnejších materiálov vyrába pneumatiky pre osobné a úžitkové vozidlá a pneumatiky z radiálnych ocelí pre nákladné vozidlá a autobusy.

Špeciálny dizajn línií pneumatík znižuje energetické straty. Používanie gumového materiálu reťazca štruktúrovaných uhlíkových molekúl zvyšuje životnosť pneumatík a môže tiež zlepšovať ich odolnosť proti opotrebeniu. Firemax pneumatiky používajú aj silikón, aby zvýšili priľnavosť a znížili spotrebu paliva.

Najčastejšia voľba našich klientov

Pneumatiky Firemax na zimnú sezónu

Hodnotenia pneumatík Firemax od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Firemax. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • MarcoA 4,4 111150

    Firemax FM316 205/60 R16

    Som príjemne prekvapený jazdnými vlastnosťami týchto pneumatík. Nečakal som príliš veľa za tak malú cenu. A prekvapenie bolo už naplnené vulkanizátorem - neboli žiadne problémy s vyvažovaním, čo je bežné v pneumatikách s nízkym rozpočtom. Doplnok je pomerne tichý a správne sa chová na rôznych typoch povrchov. Pomer ceny a kvality je dobrý. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Firemax