pneumatiky Kormoran

Pneumatiky Kormoran

Osobné pneumatiky

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Vybrať

Cenové rozpätie

-
Populárne rozmery pneumatík
205/55 R16 195/65 R15 225/45 R17 175/65 R14 185/65 R15 Zobraziť zoznam rozmerov Schovať zoznam rozmerov

Kormoran odporúčané modely pneumatík

Kormoran SNOWPRO
3,0

796 názorov

Od 62 ks
Kormoran SNOWPRO B2
3,6

88 názorov

Od 47 ks
Kormoran Snow
4,8

5 názorov

Od 59 ks

V našej ponuke máme 17 Kormoran pneumatiky modely
cena od €48 do €219.

Kormoran Osobné pneumatiky

Kormoran Road
Od 48 ks
Kormoran All Season
5,0

1 názor

Od 53 ks
Kormoran Road Performance
4,3

5 názorov

Od 57 ks
Kormoran Ultra High Performance
4,9

2 názory

Od 64 ks

Kormoran Pneumatiky 4x4

Kormoran SUV Summer
4,2

9 názorov

Od 78 ks
Kormoran SUV Snow
5,0

1 názor

Od 98 ks

Kormoran Nákladné pneumatiky

Kormoran VANPRO WINTER
4,3

8 názorov

Od 76 ks
Kormoran VANPRO
3,6

33 názory

Od 79 ks
Kormoran VANPRO B3
4,6

1 názor

Od 88 ks
Kormoran VANPRO B2
3,7

31 názorov

Od 99 ks
Poľskí vodiči už mnoho rokov poznajú značku Kormoran. Spájajú ju najmä so spoľahlivosťou a dostupnými cenami (je zaradená do ekonomickej triedy). História pneumatík Kormoran sa spája so závodmi „Stomil” Olsztyn a ich prevzatím francúzskym koncernom Michelin. Značka prirodzene pokračuje v tradícii spoločnosti Zakłady Opon Samochodowych (Závody na výrobu automobilových pneumatík), ktoré vznikli v roku 1961 a v ktorých sa výroba začala o šesť rokov neskôr.

Poľská továreň sa preslávila tým, že v roku 1973 vyrobila prvé radiálne pneumatiky pre úžitkové a nákladné vozidlá v Poľsku. Vo svojej činnosti v prvotnej podobe pokračovala do rokov 1992-1995, kedy ju prevzala spoločnosť Michelin.

Značka Kormoran vznikla na podnet nového majiteľa a veľmi rýchlo sa ujala medzi zákazníkmi z dôvodu modernej konštrukcie a dobrej ceny. V ponuke pneumatík Kormoran nájdete modely pre osobné (vrátane SUV), ľahké úžitkové a nákladné vozidlá.

Zaujímavosti:

Kormoran mohol mať názov Cavalier, Medalist, Amplor alebo Warrior – také názvy brali do úvahy šéfovia spoločnosti Michelin, keď uvádzali svoju značku v Poľsku. Nakoniec sa rozhodli pre variant, ktorý je bližší Poľsku.

Názov i logo značky (vták kormorán) nadväzujú na tradíciu spoločnosti Stomil a prírodnej krajiny Warmie a Mazur.

Továreň v Olszytne opustilo už vyše 100 miliónov pneumatík. Továreň v Olszytne, v ktorej vzníkajú pneumatiky Kormoran je jedným z najväčších závodov koncernu Michelin a najväčšou továrňou na výrobu pneumatík v Poľsku.

Od roku 2005 sa predalo už vyše 5 mil. pneumatík Kormoran. Značka má v Európe vyše 2400 predajní. V krajinách, ako sú: Poľsko, Rusko, Chorvátsko, Bosna, Macedónia, Maďarsko, Rumunsko patrí k známym a renomovaným európskym značkám.

V roku 2000 roku bol predstavený prvý model pneumatík Kormoran so smerovým behúňom.
Pneumatika Pneumatika

Názory našich zákazníkov na pneumatiky Kormoran:

 • antifan 4,1

  Kormoran SNOWPRO B2

  Prečítal som rôzne názory na tieto pneumatiky - vrátane tých nepriaznivých. Rozumná cena ma presvedčila o ich kúpe, bol som pripravený na hluk a problémy na mokrej vozovke. A je tu jedno milé prekvapenie - pneumatika sa drží na ceste, nemá problémy ani na mokru, ani na snehu a podľa mňa ani nehlučí. Úprimne odporúčam - pneumatiky sa mi osvedčili. Zobraziť viac >
 • Michał 4,2

  Kormoran SNOWPRO

  Pneumatiky kúpil okolo septembra za veľmi dobrú cenu. Rozhodol som sa kúpiť rozpočet pneumatiky triedy, pretože som chcel vidieť, ako oni padajú proti značkových viac inovatívne riešenie, a to, čo môžem povedať drahšie riešenie. Využil som teda dostupných riešení pre každé vrecko. Moja voľba padla na Kormoran Snowpro aby zistil, či niečo zostalo zo slávnych rokov "kormoránov" v dňoch Stomil. Až do teraz som išiel Michelinach alpských a Pirelli Snowcontrol. Stojí za zmienku, že pneumatiky boli vyriešené u malých osobných automobilov bude s pokojným štýlom jazdy v mestskej prevádzke. No pneumatiky ma prekvapilo veľmi pozitívne, sú nejako strašne hlasnejší v porovnaní s vyššie Zobraziť viac > uvedeným. Autíčko bolo zadané a ticho prichádzali a odchádzali snehom na parkovisku, bez pochovajú vás v kríze, po prudkom brzdení na klzkom povrchu sa podarilo vyhnúť kolízii. A čo je najdôležitejšie, som si nevšimol nárast spaľovanie po založení "zimné pneumatiky" a nadmerné opotrebenie behúňa. Po prejdení takmer 15.000 km stále majú srsť na bokoch pneumatík. Pneumatiky možno odporučiť, aby niekto preferującemu tichú jazdu, neoplatí kupovať použité pneumatiky prémiu, je lepšie kúpiť nový, pretože aj keď sú vyrábané staršie technológiu, ale stále vyniknúť na ceste.
 • Andrzej D. 4,2

  Kormoran SNOWPRO B2

  Vybral som si lacné pneumatiky kvôli rýchlemu dodaniu a cene! Ale milé prekvapenie po skôr používaných S-bodoch. Napriek popisu sú pneumatiky tiché a porovnávam ich s letnými pneumatikami Michelin HP. Podľa môjho skromného názoru jazdia ako letné pneumatiky a svoj účel ako zimné pneumatiky určite spĺňajú! Zobraziť viac >
 • Tomek 3,7

  Kormoran SNOWPRO

  Cormorant môže porovnávať s Frigo 2, ktorý používa niekoľko áut, všeobecne kormorán je tvrdšia pneumatika, ktorá má pozitívny vplyv na jej správanie pri teplotách nad 5-7 stopina. V zimných podmienkach, keď pneumatika je vo všetkých podmienkach Debica o niečo horšie - najmä horšie úchytky v snehu, a to je hlasnejší. To má tú výhodu, pokiaľ ide o viac ako Frigo oderu - môže byť na przejechć asi 10 tisíc. Viac. Zobraziť viac >