Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Kormoran SNOWPRO

Výrobca:
Kormoran
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
73 / ks
Kúpiť
3,0
Hodnotenie: Priemerná

Kormoran SNOWPRO popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Kormoran SNOWPRO

Kormoran SNOWPRO je osobná pneumatika, navrhnutá pre zimné obdobie. Patrí do ekonomického segmentu a je určená pre vodičov, ktorí vyžadujú optimálnu kontrolu nad vozidlom za všetkých podmienok v zimnom období. Pneumatika Kormoran Snowpro bola navrhnutá predovšetkým pre typické poľské zimné podmienky, vďaka čomu zaisťuje vysokú priľnavosť a trakciu. Tento model má priaznivý pomer medzi cenou a kvalitou.

Hlavné výhody pneumatiky Kormoran SNOWPRO:

 • skvelý záber na snehu, vode i poľadovici
 • dlhá kilometrová životnosť
 • tichá komfortná jazda

Kormoran sú pneumatiky poľského výrobcu, ktorý je súčasťou koncernu Michelin. Patrí do ekonomického segmentu, ktorý sa snaží zaujať prijateľnou cenou za zodpovedajúcu kvalitu. V súčasnej dobe je Kormoran najväčším producentom pneumatík na poľskom trhu. Vďaka vstupu Michelinu, zmene stratégie a investíciám do technológií sa pneumatiky Kormoran stali známou značkou na európskom trhu pneumatík.

Kormoran SNOWPRO vynikajú predovšetkým odolnosťou voči aquaplaningu, výbornými vlastnosťami na mokrej ceste a istým správaním pri jazde v kašovitom snehu.

Moderný dezén s vysokým počtom lamiel zaisťuje výborný záber v hlbokom snehu. Tento model má oproti svojmu predchodcovi skrátenú brzdnú dráhu až o 5%. Výsledkom čoho je zabezpečená vysoká miera bezpečnosti pri jazde.

Pri výrobe dezénu pneumatiky bola použitá špeciálna zmes gumy, vďaka ktorej je Kormoran SNOWPRO odolný voči nízkym teplotám a nestráca svoju pružnosť. V stredovej časti pneumatiky sa nachádza široký kanál, ktorý v kombinácií s drážkami, efektívne odvádza vodu a roztápajúci sa sneh z povrchu pneumatiky a tým eliminuje riziko vzniku aquaplaningu.

Pneumatika Kormoran SNOWPRO je určená pre strednú triedu vozidiel, ako je napríklad Ford Mondeo , Volkswagen Passat , Citroen C5 , Honda Accord , Peugeot 407 , Renault Laguna , Toyota Avensis , Opel Vectra , Fiat Croma.

Kormoran SNOWPRO recenzia

Celkové hodnotenie: 3,0 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 796 názorov

priemerná
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 3,2
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 3,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 3,0

796 osôb ohodnotilo

 • 5 13 osôb
 • 4 108 osôb
 • 3 540 osôb
 • 2 111 osôb
 • 1 24 osôb

56% užívateľov odporúča túto pneumatiku

56%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 7763 dni. V tom čase sme získali 796 názorov.
Naši klienti spolu prešli 11064000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Sudca len pneumatiky na suchej i mokrej vozovke (in sneh nie je začiarknuté, ľad má byť hroty) - sú už ide o od začiatku októbra. Keď prší pri teplote 0-10 ° správajú oveľa lepšie než letné Conti EP (nemal by som porovnávať letné a zimné pneumatiky, ale kontakt je teoreticky obdobie a za týchto podmienok ešte môžem jazdiť za rok) Głośnawe na 70-80, ale predovšetkým a tak nemajú prehlušil rev môže byť vypočutý ako vzduch. Majú menší valivý odpor ako Conti EP - auto oveľa menej dymu. pokiaľ ide o priľnavosť v zákrutách, atď atď je pre normálne jazdné je dostačujúca. Ja neviem, ako trvanlivé (pre malé vzdialenosti), ale myslím, že to rozhodne lepšie ako môj letnom období (Kontinent život je tragédia). Na suchom asfalte porovnateľné s letnou EP výslovne mäkšie i keď - budete musieť zvyknúť. Nemali sme žiadne "nešťastie", s rukoväťou. Nesúďte správanie na snehu a ľade, pretože som nemal riadiť. Hlavné sťažnosti sme ho čítali, príliš silný behúň - Michelin doteraz husto zubatý drážky (a menšie rozostupy medzi nimi). Pre tento automobil vo svojej triede a mojej jazdy (max 110,120 mesta - v priemere 80 na ceste 110, -, 140) sú entyrely dostačujúce. Nie je potrebné, aby preplácať najmä preto, že som sa presvedčil, že Continental pneumatiky EP je oveľa drahšie a beznádejné. Pokiaľ ide niekto považovaný za Hołowczyc nechať stuninguje Lanos a kúpiť športové pneu pre 600 libier každý.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 1 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 3,4

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Mám ich už 4 sezóny. Dal som Omega A (2,0 8v) teraz mám 2 Sezóna B (2,0 16v automaticky). Jazda pre 2 osoby (ja pokojnejšie, ona dynmiczniej:-)). Napriek zlé recenzie a neutesenych testov v tlači, že som viac než spokojný. V skutočnosti, rozum v snehu veľmi správne. Jazdím na zimné misie Conti a Pirelli (FOCUS) a subjektívne môj pevný Oma senzačný presunie na žuvanie Kormoran. oderu veľmi dobre, som si istý, že budú robiť päť sezónu. Samozrejme, že sneh a ľad, je ľahké kritizovať pohon zadných kolies, ale brzdenie je slušná, ak nie ešte dobré. Chcel som mať nezabudnuteľný zimu (myslím, 2002 alebo 2003), k moru (25 decembra) v kopnym snehu dorazil. Skutočnosť, že rýchlosť 55 km / h je v zahraničí, avšak žiadne podmienky boli dnes prakticky. Len som vypredané:-) Kúpil som si 4x4 aj reťaze, ale nikdy dať na (nech sa niekto snaží robiť to v Omie a stojí v záveje) !. Myslím si, že hlavným dôvodom pre moje spokojnosti je veľký hmotnosť vozidla (1400 kg). V malých vozidiel by mohlo byť horšie. Myslíte si kúpiť znova? Keby som mal finančné prostriedky k lepšiemu, asi by som skúsiť niečo iné, ale ak chcete stráviť minimálne, tak by som ho kúpiť znova. Oh: Všimol som si, že nastavenie geometrie neodstránilo sťahovanie doprava. Hneď za predpokladu, že leto, nové, uvidíme, či mechanické poruchy, alebo Michelin. V daždi môže ísť 180 kmh a väčší stres-voľný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 155/80 R13

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Pneumatiky kúpil okolo septembra za veľmi dobrú cenu. Rozhodol som sa kúpiť rozpočet pneumatiky triedy, pretože som chcel vidieť, ako oni padajú proti značkových viac inovatívne riešenie, a to, čo môžem povedať drahšie riešenie. Využil som teda dostupných riešení pre každé vrecko. Moja voľba padla na Kormoran Snowpro aby zistil, či niečo zostalo zo slávnych rokov "kormoránov" v dňoch Stomil. Až do teraz som išiel Michelinach alpských a Pirelli Snowcontrol. Stojí za zmienku, že pneumatiky boli vyriešené u malých osobných automobilov bude s pokojným štýlom jazdy v mestskej prevádzke. No pneumatiky ma prekvapilo veľmi pozitívne, sú nejako strašne hlasnejší v porovnaní s vyššie uvedeným. Autíčko bolo zadané a ticho prichádzali a odchádzali snehom na parkovisku, bez pochovajú vás v kríze, po prudkom brzdení na klzkom povrchu sa podarilo vyhnúť kolízii. A čo je najdôležitejšie, som si nevšimol nárast spaľovanie po založení "zimné pneumatiky" a nadmerné opotrebenie behúňa. Po prejdení takmer 15.000 km stále majú srsť na bokoch pneumatík. Pneumatiky možno odporučiť, aby niekto preferującemu tichú jazdu, neoplatí kupovať použité pneumatiky prémiu, je lepšie kúpiť nový, pretože aj keď sú vyrábané staršie technológiu, ale stále vyniknúť na ceste.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer: 175/70 R13

  Hodnotenie: 1,8

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Mal som tie najhoršie zimné pneumatiky! Používa sa spolu so starým modelom Kormorán Winter S-100. Účinky? Winter 12letni založená na prednej a zadnej Snowpro: môžem ľahko riadiť auto pre každý hore, pohyb hore do kopca od svetla, efektívne prechádzať snehu a snehovej brečke bez väčších obáv je, že nemôžem spomaliť a späť rožky, ako keby to bol posadnutý! !! Pri rýchlosti 40 km / h vpred poslušne reagovať na vaše riadenie, zatiaľ čo zadná len čaká na príležitosť dostať mimo kontrolu. Myslel som, že je to snáď len na povahu tejto zimy, tak som vymenil svoje golfové pneumatiky - Snowpro letel na prednej a zadnej časti starého poctivého zimných. Tak čo? Zadné alebo škubnutí (samozrejme za rozumnú rýchlosťou), zatiaľ čo predná ... masaker! Musím sa pozerať na cestu, pretože brzdná dráha je strašne dlhá, jednoducho musí mať na pozore pred akýmkoľvek rámp, pretože tak ďaleko, že je schopný sa pohybovať tie v takmer akýchkoľvek podmienok, takže to sú len zriedka ide. Pneumatiky testované v Samare, a Astra MK2 Golf Classic. Všade rovnaké správanie. Dal som ho svojmu bratovi, ktorý nahradil S-100, a po týždni sa rozhodol prevziať, však, že v roku staré. Úprimne povedané, môžem odporučiť im len samovraždy.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

  Rozmer:

  Hodnotenie: 2,6

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  No przewaliłem o tieto pneumatiky pár kilometrov, a tak ďalej: správanie snehu, roztopenom snehu a suchej OK, ale jazdu na mokrom asfalte ... chcú hovoriť. Po každom stlačení tlačidla hebla násilnej konca zámok kolesa. Úplné zlyhanie. Za rovnaké životnosť pneumatík je lotéria. Jedným z nich je roztrhané na nulu po 30.000 míľ (dosť). Za druhé olúpané asi 3 mm dezénu stratil! Blok bol - Lamely sú preč! Mám len obrázok na to, čo. Ďalšie dva, aj cez tento pokrok stále majú o 50% dezén, ale ... veľa zo zárezov, drážok a zmizol lamalek ktorý robí bloky behúňa pneumatiky sú len ... nič iného ... Tak lacné zimná pneumatika poskytujúca zatĺkaní zima, nie viac ako 3000 km. Po dvoch sezónach pneumatík veľmi pokruszały (jaby minimálne 10 rokov, mali), veľké množstvo malých prasklín a iných značiek upozorňujúcich na rýchle starnutie pneumatiky. Jedinou výhodou - v prípade poškodenia diery, ako lacný kúpiť ďalšie - čo iného, ​​ale cesta nie je pre niekoho, kto je naozaj veľa jázd a očakáva, že bezpečnosť pneumatiky predovšetkým - neodporúčame. Stojí za to minúť sto dolárov viac za jednotku a kúpiť niečo lepšie ...

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Kormoran SNOWPRO

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Kormoran SNOWPRO 145/70 R13 71 Q
E | D | B 67 dB |
145/70 R13 71 Q 73 Kúpiť
Kormoran SNOWPRO 155/80 R13 79 Q
E | D | B 67 dB |
155/80 R13 79 Q 62 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor E BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE D
Kod QR

Kormoran

226477

145/70 R13 71 Q

C1

67

 • Kormoran
 • SNOWPRO
 • 145/70 R13
 • 71
 • Q
 • E
 • D
 • B
 • 67 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku