Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Barum

Pneumatiky Barum

Hodnotenie výrobcu
3,4
na základe 5849 názorov

Barum bola založená v roku 1945 so zlúčením troch hlavných československý výrobcov pneumatík Baťa, Rubena a Mitas. Od roku 1993 je spoločnosť súčasťou firmy Continental. Hlavný základ spoločnosti so sídlom v Otrokoviciach a je v súčasnej dobe jednou z najmodernejších tovární pneumatík v Európe.


Produkty tejto spoločnosti sú pripravené na stredoeurópske klimatické podmienky. Český výrobca pneumatík ponúka produkty s dobrou kvalitou za rozumnú cenu. Ponúkané produkty patria do ekonomickej triedy.


Firma vyrába pneumatiky pre osobné a nákladné automobily.


Vzhľadom k tomu je firma Barum od roku 1983 patrónom pretekov s rovnakým názvom. Súťaž je teraz jednou z kvalifikácií Európskeho pohára.

Hodnotenia pneumatík Barum od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Barum. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • pitbul1171 5,0

  Barum Bravuris 3HM 225/45 R17

  Dobrý deň, kúpil som dve nové pneumatiky značky Barum, mám ich nainštalované dopredu, vyhnal som na nich viac ako 10.000. km nového mal takmer 9 mm behúňa, teraz má 8 mm, opotrebovanie na celom povrchu je rovnaké. Ja budem kupovať dve nové pneumatiky na zadnej strane Barum a budem mať set na mnoho rokov. Odporúčam dobrú kvalitu za dobré peniaze. Viac >
 • Simon 4,6

  Barum Brillantis 2 175/65 R14

  Po roku používania týchto pneumatík nezaznamenal žiadne významné nedostatky pneumatiky. Veľmi dobré jazdné vlastnosti a prakticky nepatrné známky opotrebenia. To je moja druhá sada pneumatík Barum vedľa zimných pneumatík a môžem úprimne odporúčam tieto pneumatiky a značku pre každého, kto hľadá pre dobré pneumatiky za rozumné peniaze. Viac >
 • Mariusz 4,8

  Barum Bravuris 2 205/65 R15

  Ahoj, čo môžem písať o pneumatiky, je udržať na ceste, a to je to, čo tieto šišky robiť to. Pravdepodobne bude plná taká, že hovoria hovno tak ďalej. Ak niekto potrebuje szpanować v pokoji, takže môžete vidieť, že dal plnú peňazí na pneumatikách a jazdy na nich, kým sa neobjaví drôty a nechajte ho vychladnúť spätnú väzbu dovolenku chcú. Je to všetko o kvalite a cene a šišky spĺňať moje očakávania čo najviac. Ďalšie set're v rosądnej cene je pravdepodobne, že som kúpiť. Viac >
 • TOmas 4,2

  Barum Bravuris 3HM 195/50 R15

  Používam tieto pneumatiky na neobvyklé auto, pretože je to Marta 451 po hustého tuningu (predných mám veľkosť 175/55/15... Krása) a je veľmi ľahký (830 kg), takže hmotnosť priľnavosť a robiť nie je make up pre tento pohon zadných kolies zadný motor so zvýšenou účinnosťou, pokiaľ ide o série. Veľa z nedotáčavosti. Vymenil som pneumatiky na Barum 3HM nie, preto, že predchádzajúca pneumatika sa nosí len, preto, že som stará, pretože na auto, pneumatiky sa opotrebovávajú veľmi pomaly a ja by som vrelo odporučiť. Prípadné negatívne pocity, aj keď je klietka priemer ako beta teste r kvôli tomu, čo som opísal a okamžite odhaľuje slabosť pneumatiky a na pláž rady. V súčasnej dobe, po predchádzajúcu Viac > celú sezónu (cca. 15.000. Kilometre) a začiatkom nového, chcel by som kúpiť tieto pneumatiky opäť bez váhania. Je to pravdepodobne najlepšie odporúčanie. Podpora Oponeo ako obvykle bezchybná.
Nájdite svoje pneumatiky Barum