Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Barum

Hodnotenie výrobcu
3,4
  111500
na základe 5841 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Barum bola založená v roku 1945 so zlúčením troch hlavných československý výrobcov pneumatík Baťa, Rubena a Mitas. Od roku 1993 je spoločnosť súčasťou firmy Continental. Hlavný základ spoločnosti so sídlom v Otrokoviciach a je v súčasnej dobe jednou z najmodernejších tovární pneumatík v Európe.


Produkty tejto spoločnosti sú pripravené na stredoeurópske klimatické podmienky. Český výrobca pneumatík ponúka produkty s dobrou kvalitou za rozumnú cenu. Ponúkané produkty patria do ekonomickej triedy.


Firma vyrába pneumatiky pre osobné a nákladné automobily.


Vzhľadom k tomu je firma Barum od roku 1983 patrónom pretekov s rovnakým názvom. Súťaž je teraz jednou z kvalifikácií Európskeho pohára.

Hodnotenia pneumatík Barum od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Barum. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • Włodek 5,0 11111

  Barum Polaris 2 195/50 R15

  Výroba 4806. V tomto roku - to je rovnaký jest-2010/2011 take. Auto: Ford Fiesta 2002. Aj zastrelil "je" po ruke, atď, atď, boli pevné zimné test Gorzow Wielkopolski a hory. pneumatiky sú o tom, čo "negatívny" recenzie "-" mašľa na "správny tlak v pneumatikách, to je celé tajomstvo. Viac >
 • Tomek 4,6 111150

  Barum Polaris 3 205/55 R16

  Až doteraz sa zimné pneumatiky spojili s extrémnym šumom pri jazde na suchom povrchu. Ukázalo sa, že to bola chyba mojich predchádzajúcich súprav, vrátane súpravy, ktorú som dostal s autom od predajcu. Barum Polaris 3 je pravdepodobne najlepšie zimné pneumatiky v tejto cenovej kategórii. Vedenie auta vybaveného týmito pneumatikami sa cítim v bezpečí. Nestrácajú sa rýchlejšie, ako by mali. Sú tiché. Spálenie v nich je nižšie ako v predchádzajúcich nastaveniach. Cestoval som tam asi 20 000 km. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Barum