Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Barum

Hodnotenie výrobcu
3,4
  111500
na základe 5848 názorov
Vyberte šírku
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pomoc

Zobraziť vysvetlivky pre parametre vyhľadávania

Barum bola založená v roku 1945 so zlúčením troch hlavných československý výrobcov pneumatík Baťa, Rubena a Mitas. Od roku 1993 je spoločnosť súčasťou firmy Continental. Hlavný základ spoločnosti so sídlom v Otrokoviciach a je v súčasnej dobe jednou z najmodernejších tovární pneumatík v Európe.


Produkty tejto spoločnosti sú pripravené na stredoeurópske klimatické podmienky. Český výrobca pneumatík ponúka produkty s dobrou kvalitou za rozumnú cenu. Ponúkané produkty patria do ekonomickej triedy.


Firma vyrába pneumatiky pre osobné a nákladné automobily.


Vzhľadom k tomu je firma Barum od roku 1983 patrónom pretekov s rovnakým názvom. Súťaž je teraz jednou z kvalifikácií Európskeho pohára.

Hodnotenia pneumatík Barum od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Barum. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

 • pitbul1171 5,0 11111

  Barum Bravuris 3HM 225/45 R17

  Dobrý deň, kúpil som dve nové pneumatiky značky Barum, mám ich nainštalované dopredu, vyhnal som na nich viac ako 10.000. km nového mal takmer 9 mm behúňa, teraz má 8 mm, opotrebovanie na celom povrchu je rovnaké. Ja budem kupovať dve nové pneumatiky na zadnej strane Barum a budem mať set na mnoho rokov. Odporúčam dobrú kvalitu za dobré peniaze. Viac >
 • Simon 4,6 111150

  Barum Brillantis 2 175/65 R14

  Po roku používania týchto pneumatík nezaznamenal žiadne významné nedostatky pneumatiky. Veľmi dobré jazdné vlastnosti a prakticky nepatrné známky opotrebenia. To je moja druhá sada pneumatík Barum vedľa zimných pneumatík a môžem úprimne odporúčam tieto pneumatiky a značku pre každého, kto hľadá pre dobré pneumatiky za rozumné peniaze. Viac >
 • Mariusz 4,8 111150

  Barum Bravuris 2 205/65 R15

  Ahoj, čo môžem písať o pneumatiky, je udržať na ceste, a to je to, čo tieto šišky robiť to. Pravdepodobne bude plná taká, že hovoria hovno tak ďalej. Ak niekto potrebuje szpanować v pokoji, takže môžete vidieť, že dal plnú peňazí na pneumatikách a jazdy na nich, kým sa neobjaví drôty a nechajte ho vychladnúť spätnú väzbu dovolenku chcú. Je to všetko o kvalite a cene a šišky spĺňať moje očakávania čo najviac. Ďalšie set're v rosądnej cene je pravdepodobne, že som kúpiť. Viac >
 • TOmas 4,2 111150

  Barum Bravuris 3HM 195/50 R15

  Používam tieto pneumatiky na neobvyklé auto, pretože je to Marta 451 po hustého tuningu (predných mám veľkosť 175/55/15... Krása) a je veľmi ľahký (830 kg), takže hmotnosť priľnavosť a robiť nie je make up pre tento pohon zadných kolies zadný motor so zvýšenou účinnosťou, pokiaľ ide o série. Veľa z nedotáčavosti. Vymenil som pneumatiky na Barum 3HM nie, preto, že predchádzajúca pneumatika sa nosí len, preto, že som stará, pretože na auto, pneumatiky sa opotrebovávajú veľmi pomaly a ja by som vrelo odporučiť. Prípadné negatívne pocity, aj keď je klietka priemer ako beta teste r kvôli tomu, čo som opísal a okamžite odhaľuje slabosť pneumatiky a na pláž rady. V súčasnej dobe, po predchádzajúcu Viac > celú sezónu (cca. 15.000. Kilometre) a začiatkom nového, chcel by som kúpiť tieto pneumatiky opäť bez váhania. Je to pravdepodobne najlepšie odporúčanie. Podpora Oponeo ako obvykle bezchybná.
Nájdite svoje pneumatiky Barum