Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Laufenn

Pneumatiky Laufenn

Hodnotenie výrobcu
4,3
na základe 64 názorov

Pomerne nová značka Laufenn sa celkom rýchlo dostala na náš domáci trh i do povedomia motoristov a zaujala na ňom konkurenčné postavenie. Značka sa začala predávať v roku 2016, ako dcérsky produkt jedného z najznámejších výrobcov pneumatík, Hankook.

Hankook v nej spojil praktickú hodnotu s pevnými základmi, stabilným výkonom a štýlom. Svoje hodnoty podporil sloganom „Journey in style” (v preklade: štýlová cesta), ktorý evokuje pocit, že kúpa tejto pneumatiky je rozumnou voľbou pre unikátny zážitok z jazdy.

Pneumatiky Laufenn sú určené špeciálne pre európsky trh. Vyrábajú sa v jednej z najmodernejších fabrík na svete, v Maďarsku, no výskum a vývoj prebieha v Európskom technickom centre v Hannoveri. Do budúcnosti má Laufenn nastavené vysoké ciele - plánuje zaujať významné postavenie na trhu s pneumatikami.

Viete, čo symbolizuje názov pneumatík Laufenn? Názov je odvodený z nemeckého slova „Laufen“, čo v preklade znamená beh.

Hodnotenia pneumatík Laufenn od našich zákazníkov:

Pri výbere vhodného modelu Vám môžu pomôcť hodnotenia pneumatík Laufenn. Zistite, čo si o nich myslia naši zákazníci, ktorí mali možnosť otestovať ich správanie sa na ceste, ekonomickosť aj jazdný komfort.

  • TigerP 4,4

    Laufenn S Fit EQ 205/55 R16

    Tiché, trvanlivé, veľmi dobré potlačenie nerovností, veľmi dobré správanie na mokrej vozovke, v predchádzajúcich autách som značkoval michelin a kontinentálne a pre mňa laufenn sa nijako nelíšia z hľadiska výkonu a v jednom z veľmi dôležitých parametrov ich beaty - CENA !! ! Veľmi by som vám odporučil! Viac >
  • Waldemar 4,4

    Laufenn S Fit EQ 205/55 R16

    Aj keď sú pneumatiky lacné, robia svoju prácu. Chovajú sa veľmi dobre na suchom povrchu a na mokrých povrchoch. Môžu byť počuť pri vyšších rýchlostiach, ale to je stále trochu vec v porovnaní s predchádzajúcimi, ktoré som mal (Ba ...). Tieto pneumatiky odporúčam všetkým, ktorí môžu za nízku cenu mať kvalitné pneumatiky. Viac >
Nájdite svoje pneumatiky Laufenn