Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Goodyear

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Goodyear

Pneumatiky Goodyear

Goodyear Tire Rubber Company a je na druhom mieste v Európe a tretím najväčším výrobcom pneumatík. Spoločnosť má viac ako 20% podiel svetového trhu s pneumatikami. Spoločnosť bola založená v roku 1898 Frankom Seiberlingom. V roku 1926 sa Goodyear stala najväčším producentom gumy.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Akron, Ohio.

Firma ponúka pneumatiky od svetových značiek ako je Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava a Debica. Goodyear má 85 výrobných fabrík v 28 krajinách po celom svete. Spoločnosť zamestnáva takmer 90 000 ľudí.

Firma sa zaoberá výrobou osobných pneumatík, dodávkových, 4x4, nákladných, priemyselných, pretekárskych a pre lietadlá. Produkt Goodyear bol prvou pneumatikou na mesiaci - pneumatika tejto firmy bola vybavením Apollo 14.

V ponuke firmy sa nachádzajú rovnako aj iné chemické a gumové výrobky. Spoločnosť vykonáva obchodnú činnosť takmer vo všetkých krajinách sveta.

Hodnotenie letných pneumatík Goodyear

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,7 111170 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (44 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (606 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (172 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (181 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (353 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (79 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Goodyear

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (69 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (30 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (275 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (273 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (42 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (173 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,7 111700 (202 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 2,6 116000 (1 názor)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Goodyear v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Goodyear, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Goodyear Sú to modely značiek Goodyear, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

História značky

V gréckej mytológii bol taký boh, ktorý nosil okrídlené sandále. Vďaka ním sa Hermes premiestňoval z miesta na miesto. Minuli už stovky rokov a topánky s krídlami boli nahradené pneumatikami. Nech niet pochýb - pneumatiky podpísané logom s okrídlenou nohou. Logo značky Goodyear Nápad urobiť firemné logo, ktoré nadväzuje na mýtického patróna pútnikov a posla dobrých správ vymyslel zakladateľ Goodyeara Frank Seiberling. Jeho obľúbené umelecké dielo bola socha Hermesa, ktorý stál v hale jeho domu v Akrone. V roku 1901 logo s okrídlenou nohou bolo prvýkrát použité v reklame značky v novinách "Saturday Evening Post". Dnes je symbolom jednej z troch najväčších obrov vo svete pneumatík na svete.  Hermes dal spoločnosti symbol. Názov "požial" od Charlesa Goodyeara, amerického podnikateľa a tvorcu základov moderného gumárenského priemyslu. V roku 1839 vynašiel technológiu na výrobu kaučuku a päť rokov neskôr patentoval spôsob vulkanizácie kaučuku. Aj napriek svojej zásluhe Goodyear zomrel v chudobe v roku 1860 a štyridsať rokov po jeho smrti sa Frank Seiberling rozhodol uctiť jeho pamiatku. Firma, ktorú založil v roku 1898 prijala meno Goodyear Tire & Rubber Company. Technologické centrum Goodyear   S pomocou svojho švagra Seiberling prvé investície vykonal vďaka úveru od svojho švagra. Spočiatku jeho skromná továreň vo ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Goodyear

Pneumatika Letné Goodyear Efficientgrip Performance

Pneumatika naozaj odporúčam!
Hodnotenie: 4,9 111190

Pneumatika naozaj je hodná odporúčenia – je to najlepšia pneu na ktorej som doposiaľ jazdil. Môžem ju porovnať s Continetal alebo Michelin Energy Saver, a rozhodne, tvrdím že pneu Goodyear Efficientgrip Performance je najlepšia. V poslednej dobe som mal pneu Bridgestone Turanza, ktoré neboli také dobré. Predovšetkym pneu Turanza boli oveľa tvrdšie a bolo potrebné isť autom opatrne na mokrej vozovke. Goodyear zabezpečuje vynikajúcu trakciu na suchej, mokrej, rovnej alebo zdeformovanej ceste (veľmi dobrá priľnavosť, a to aj pri vysokých rýchlostiach). Pokiaľ ide o jazdný komfort rozhodne odporúčam - auto sa veľmi príjemne a bezpečne riadi. Pokiaľ ide o brzdenie výsledky sú veľmi dobré – tak na mokru, ako aj na suchu pneumatiky dávajú pocit bezpečia. Nemôžem komentovať mieru opotrebovania, pretože som prešiel na týchto pneumatikách iba 6000 km (hlavne v meste, na trase iba 2tys) - ale pneumatika vyzerá ako nová. Pneumatika vyzerá skvele a je veľmi tichá. Mám tiež dojem, že vďaka týmto pneumatikám sa znížila spotreba paliva. (ale to môže byť spojene s tým, že pneu sú o 10 mm užšie ako moje predošle pneu). Na záver môžem úprimne odporučiť pneumatiky - ako som povedal na začiatku, sú to najlepšie pneu na ktorých som doteraz jazdil. Jednoducho kvalitné pneu v priaznivej cene - odporúčam!

Pneumatika Letné Goodyear Efficientgrip Performance

Odporúčaná
Hodnotenie: 4,6 111160

Po prejdení 12-tisíc kilometroch môžem objektívne zhodnotiť pneumatiky Goodyear Efficientgrip Performance. Myslím, že ich najväčšou výhodou je perfektná jazda na mokrej vozovke. Žiadne kaluže nie su prekážkou pre tieto pneumatiky. Vozidlo sa správa skvelo pri zatáčaní a brzdení, aj na mokrom povrchu. Vďaka týmto pneumatikám rozhodne sa zvýšil jazdný komfort. Pneu výborné tlmia menšie nerovnosti, aj pri väčších sa správajú dobre. Určite je lepšie prekonať nerovnosť bez vibrácií. Preto tieto pneumatiky sú o niečo mäkšie ale nevšimol som si priliš vysoké opotrebovanie. Budem môcť objektívné zhodnotiť ako rýchlo sa opotrebujú po prejdení ešte niekoľkých kilometrov. Čo sa týka spotreby paliva, nevšimol som žiadny rozdiel. Zdá sa, že sa nezmenila. Všeobecne možno povedať, že auto spotrebuje menej paliva v lete, než v zime. Jedinou nevýhodou je hluk. Podľa mňa pri označení A je príliš hlasný. Je to veľmi tichá pneumatika, pokiaľ idete s rýchlosťou do 100 km. Od 100 km hore bohužiaľ, je počuť hluk. Ak budete isť rýchlejšie na diaľnici je lepšie mať okná zatvorené, pretože hluk nie je prijemný. Pneu majú perfektný vzhľad, vďaka nim auto výzera skvelo. Napriek tomu, že pneu nie sú veľmi tiché, trvam na tom, že sú hodné odporučenia.

zimné pneumatiky Goodyear

opona Zimné Goodyear CARGO ULTRA GRIP

Dobrý pneumatika pre dodávkové vozidlá
Hodnotenie: 4,1 111110

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Odolné pneumatiky, teda nemôžete vidieť nadmerné opotrebenie v minulej sezóne a polovicu tejto sezóne. Začal som Mercedes Vito 2,3 TD. Spustenie na mokrej i suchej vozovky veľmi dobrá, brzdenie rovnako. Rozjazd nie je to úžasné, ale správne. Aj keď to nebolo ani v situácii, ktorá sa ani nepohol na ľade. Vieme, že hokej je len fantázia šetrí, ale tiež dáva dobrú radu. Pre transicie som Vredestein rovnakú veľkosť a tam je oveľa viac o "šialenstvo v snehu" a trakciu. Vito skutočnosť, že ani raz uviazol v záveje (na vlastnú žiadosť riadil vo veľkej snehu a odszuflowaniu auto, aj keď pneumatiky vyšli), alebo na snehu alebo voľné porazený. Celkovo veľmi dobré pneumatiky. Bývam mimo mesta a je hlavným mestom zimy, kedy sneh nábreží a nikto odśnieży.

opona Zimné Goodyear CARGO UG (G124)

Autor:franek
Hodnotenie: 4,8 111180

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Hlava pneumatík investovala v pekárni. Som mu za to veľmi vďačný, pretože som sa cítil naozaj v bezpečí. Musím dodať chlieb ráno. Ako presunúť na ceste, nie je vždy jasné, pluhy na povrch, niekedy tiež sa stane ísť von z mesta. Kým som išiel zimné pneumatiky trochu strach ísť rýchlejšie, a preto som odišiel skoro. Teraz Odchádzam optimálnu time'm vždy včas. Dúfam, že tieto pneumatiky majú hlavu wysłużą Goodyear kúpiť znova :) Ja osobne vrelo odporúčam im :)

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,00 na základe 6339 hodnotení

Modely pneumatík Goodyear

Všetky modely značiek pneumatík Goodyear k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Goodyear z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Goodyear. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Goodyear.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Goodyear. Každá pneumatika Goodyear je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.