Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Michelin

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Michelin

Pneumatiky Michelin

Compagnie Générale des Etablissements Michelin je jedným z dvoch najväčších výrobcov pneumatík na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1889 bratmi André a Édouard Michelin. Firma sídli vo francúzskom Clermont-Ferrand.

Vyrábajú pneumatiky pre vysoko výkonné osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, bicyklové, pre autá s pohonon 4x4, letectvo, priemyselné, poľnohospodárske, retro a pretekárske. Pneumatiky Michelin sú umiestnené v strednej triede, HP a UHP.

Firme patria značky ako Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior Saimtyre, Tigar, EUuromaster, Recamic.

Michelin maskot - postavička Bidenbdum bola v roku 2000 zvolená za najlepšie logo na svete. V dôsledku toho všetkého je spoločnosť najviac uznávanou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík.

Firma sa aktívne zapája do motoristického športu. V roku 2005, Michelin získala majstrovské tituly na pretekoch: Formula 1, WRC, 24h Le Mans, v MotoGP, VTT Cross Country.

Hodnotenie letných pneumatík Michelin

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 4,8 111180 (10 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (158 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (32 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (86 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (3 názory)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,3 111130 (198 názorov)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,3 111130 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (2 názory)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (2 názory)

Hodnotenie zimných pneumatík Michelin

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (139 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (148 názorov)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,3 111130 (198 názorov)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,3 111130 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (9 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (29 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (90 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,8 111800 (475 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,5 111500 (52 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Michelin v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Michelin, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

 • Michelin AGILIS ALPIN
  Michelin AGILIS ALPIN

  Michelin AGILIS ALPIN je zimná pneumatika, ktorá sa radí do triedy Premium, t.j. najvyššia ...

 • Michelin PILOT SPORT 3
  Michelin PILOT SPORT 3

  Michelin Pilot Sport 3 Michelin Pilot Sport 3 je letná pneumatika určená pre športové a ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Michelin Sú to modely značiek Michelin, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

 • Michelin ENERGY SAVER+
  Michelin ENERGY SAVER+

  Ak pri výbere pneumatík kladiete veľký dôraz na bezpečie jazdy v rôznych podmienkach a ...

 • Michelin PRIMACY 3
  Michelin PRIMACY 3

  Michelin Primacy 3 Michelin Primacy 3 je letná pneumatika určená pre vozidlá, ako Ford ...

História značky

Poznáte ho všetci. Postaviška v ľudskej podobe pripomínajúca trochu chlapíka z Lega, rozprávkového ducha Caspra a legendárneho Golema. Postavička Michelin nazvaná Bibendum je hrdina spoločnosti, vďaka ktorej sa odvetvie výroby pneumatík po celé desaťročia pokračovalo s ďalšími prelomovými vynálezmi.   Odkiaľ sa vzala postavička Michelin? Ak začíname hlavnou charakteristickou črtou francúzskej značky stojí za zmienku, že Bibendum (v latinčine, jeho meno znamená "vypiť") v priebehu rokov získal titul ikonou popkultúry. Postavička Michelin, ktorej sa údajne kedysi báli deti v Seine je dnes jedným z najznámejších a výrazných tovarových symbolov na svete. Objavil sa v piesňach (napr. francúzska skupina reggae Tryo), v komikse ("Asterix Helvetia," 1970.), alebo v literatúre (napr. vo sci-fi románe Williama Gibsona "Pattern Recognition"). V roku 2000 Michelin Bibendum získal titul najlepšieho loga všetkých čias. Ako hovorí legenda myšlienka jeho stvorenia sa zrodila náhodou, keď zakladatelia spoločnosti bratia André a Eduard Michelin videli hromadu pneumatík pripomína ľudskú postavu. Na papieri jej pridal ruky a špecifický úsmev.  Autorom prého plagátu tejto postavičky bol v roku 1898 umelec Marius Rossillon. Postavička z pneumatík stála pri stole a dvíhal pohár naplnený sklenenými črepmi a inými ostrými predmetmi so slovami Horace: "Nunc est Bibendum" (teda: ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Michelin

Pneumatika Letné Michelin AGILIS51

100% odporučiť
Hodnotenie: 3,6 111600

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

Rewelka. Je to stojí za to utrácať peniaze ... bude žiadať o istotu a predvídateľnosť Buck auto na ceste správanie a trvanlivosť ... Išiel som na nich zatiaľ len 30000K v rôznych podmienkach okrem snehu a nie je tam žiadny Prihláste sa opotrebeniu než ešte. Ako by včera boli založené a sú umiestnené na prednú nápravu a hnacie hriadele. Skutočnosť, že uvoľnený štýl jazdy, ale vozidlo "perie" Nie je to berie. Crane váhy, požiadavky v daždi, tepla a vodných ciest. Nikdy uświadczyłem blokovací brzdový systém (ABS `u nie), na mokrej a záchrannej panike pred zvonu. Sú lepšie ako stanovuje vopred Continentale na aute mal také nezmysly, ako Barum neporovnateľné.

Pneumatika Letné Michelin AGILIS+

Neodporúča sa pre ťažké náklady na autobus na jednotlivé kolesá.
Hodnotenie: 4,4 111140

Preklad Toto hodnotenie je automaticky preložené z iného jazyka a čaká na schválenie prekladateľa.

V roku 2014 som si kúpil sadu letných pneumatík Aglisi + na týchto pneumatikách, išiel som okolo 100tys km. Len diaľnice (50% Beh pneumatiky nevypláca ostatní 50% pneumatík zvyčajne preťažený o 30%), opotrebovanie behúňa na prednej nápravy zadnej nápravy 70% 10% spotreby. Pneumatika má výrobné chyby (nie je odolný proti preťaženiu rozbiť drôty vnútri pneumatiky a tvoria tzv balon) A veľké plus pre nízke pneumatiky oslabovanie na zadnej náprave. Pneumatiky na oko, ako nový a bohužiaľ vhodná pre popolnice. Ja osobne neodporúčam to za cenu

zimné pneumatiky Michelin

opona Zimné Michelin Alpin A4

Veľmi dobré pneu za rozumnú cenu.
Hodnotenie: 4,6 111160

Čo pravda neprešiel som na pneumatikách Michelin Alpin A4 veľa kilometrov, ale meniace sa poveternostné podmienky a rôzne povrchy na ktorých sa pohybujem mi dovoľujú niečo napísať o týchto pneumatikách. Najnižšia teplota vzduchu akú som zaznamenal v tomto období sa pohybowala okolo -17 ℃ až do 17 ℃. Pri nízkych teplotách na suchej vozovke je pneumatika charakteristická vysokou priľnavosťou. Pri vyšších teplotách je priľnavosť na ešte lepšej úrovni. Na mokrej ceste pneumatiky odvádzajú skvele vodu z behúňa a aquaplaning sa objavuje iba zriedka. Na ujazdenom snehu sa auto správa veľmi dobre a rovnako tak aj na čerstvom snehu. Jediný povrch na ktorom pnaumatika tratí tieto vlastnosti je samozrejme ľad, ale to je objav pred ktorým sa žiadna pneumatika neuchráni. Pokiaľ ide o komfort pneumatika Michelin Alpin A4 je dosť tvrdá a dosť rázne cítiť väčšie nedokonalosti na cestách. Na nerovnom povrchu, napríklad po poľnej ceste je jazda veľmi nepríjemná. Hluk na suchých cestách v porovnaní s inými pneumatikami, ktoré som použil je mierne zvýšený. Ak to zhrniem, odporúčam tieto pneumatiky!

opona Zimné Michelin ALPIN 5

Autor:JakubHX
Hodnotenie: 5,0 11111

Akurát mám namontované dve nové Michelin ALPIN 5 na prednej náprave. Nemohol som sa rozhodnúť, pretože na stránke neboli žiadne hodnotenia, ale nakoniec som sa rozhodol ich kúpiť. Chcem dodať, že v priebehu posledných 7 rokoch som používal iba gumy Michelin Alpin 3. Sú fantastické. Gumy sú tak mäkké ako novučké. Priľnavosť na snehu je skvelá, pneumatiky sa držia cesty. To isté platí pre jazdu na suchej ceste, je priam nemožné stratiť priľnavosť. Michelin Alpin 5 sú jednými z najlepších pneumatík, ake som kedy mal. Žiaden nepotrebný šum, som prekvapený. Mám ich iba dva týždne, ale verte mi som v úžase. Teraz mi je ťažko ešte hovoriť o životnosti dezénu, ale ak bude tak ako pri Michelin Alpine 3, ktoré som mal minulého roku a dezén vyzerá skvele, budem rád, ale možno je to aj kvôli tomu, že zima je trochu katšia. Odporúčania hodné pre každého. Michelin zas a znova preukázal, že je jednou z najlepších značiek.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,12 na základe 3475 hodnotení

Modely pneumatík Michelin

Všetky modely značiek pneumatík Michelin k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Michelin z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Michelin. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Michelin.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Michelin. Každá pneumatika Michelin je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.