Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Michelin

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Michelin

Pneumatiky Michelin

Compagnie Générale des Etablissements Michelin je jedným z dvoch najväčších výrobcov pneumatík na svete. Spoločnosť bola založená v roku 1889 bratmi André a Édouard Michelin. Firma sídli vo francúzskom Clermont-Ferrand.

Vyrábajú pneumatiky pre vysoko výkonné osobné automobily, nákladné automobily, motocykle, bicyklové, pre autá s pohonon 4x4, letectvo, priemyselné, poľnohospodárske, retro a pretekárske. Pneumatiky Michelin sú umiestnené v strednej triede, HP a UHP.

Firme patria značky ako Michelin, Kleber, BFGoodrich, Riken, Taurus, Kormoran, Warrior Saimtyre, Tigar, EUuromaster, Recamic.

Michelin maskot - postavička Bidenbdum bola v roku 2000 zvolená za najlepšie logo na svete. V dôsledku toho všetkého je spoločnosť najviac uznávanou značkou medzi svetovými výrobcami pneumatík.

Firma sa aktívne zapája do motoristického športu. V roku 2005, Michelin získala majstrovské tituly na pretekoch: Formula 1, WRC, 24h Le Mans, v MotoGP, VTT Cross Country.

Hodnotenie letných pneumatík Michelin

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 5,0 11111 (2 názory)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,8 111180 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,7 111170 (12 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (163 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (32 názorov)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,4 111140 (8 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (89 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (3 názory)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,3 111130 (210 názorov)

Hodnotenie zimných pneumatík Michelin

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,8 111180 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,6 111160 (147 názorov)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,4 111140 (8 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (148 názorov)
Letné s homologizáciou na zimu Hodnotenie 4,3 111130 (210 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (9 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (2 názory)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (29 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,0 11110 (90 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,8 111800 (475 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Michelin v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Michelin, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Michelin Sú to modely značiek Michelin, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

  • Michelin ENERGY SAVER+
    Michelin ENERGY SAVER+

    Ak pri výbere pneumatík kladiete veľký dôraz na bezpečie jazdy v rôznych podmienkach a ...

  • Michelin PRIMACY 3
    Michelin PRIMACY 3

    Michelin Primacy 3 Michelin Primacy 3 je letná pneumatika určená pre vozidlá, ako Ford ...

História značky

Poznáte ho všetci. Postaviška v ľudskej podobe pripomínajúca trochu chlapíka z Lega, rozprávkového ducha Caspra a legendárneho Golema. Postavička Michelin nazvaná Bibendum je hrdina spoločnosti, vďaka ktorej sa odvetvie výroby pneumatík po celé desaťročia pokračovalo s ďalšími prelomovými vynálezmi.   Odkiaľ sa vzala postavička Michelin? Ak začíname hlavnou charakteristickou črtou francúzskej značky stojí za zmienku, že Bibendum (v latinčine, jeho meno znamená "vypiť") v priebehu rokov získal titul ikonou popkultúry. Postavička Michelin, ktorej sa údajne kedysi báli deti v Seine je dnes jedným z najznámejších a výrazných tovarových symbolov na svete. Objavil sa v piesňach (napr. francúzska skupina reggae Tryo), v komikse ("Asterix Helvetia," 1970.), alebo v literatúre (napr. vo sci-fi románe Williama Gibsona "Pattern Recognition"). V roku 2000 Michelin Bibendum získal titul najlepšieho loga všetkých čias. Ako hovorí legenda myšlienka jeho stvorenia sa zrodila náhodou, keď zakladatelia spoločnosti bratia André a Eduard Michelin videli hromadu pneumatík pripomína ľudskú postavu. Na papieri jej pridal ruky a špecifický úsmev.  Autorom prého plagátu tejto postavičky bol v roku 1898 umelec Marius Rossillon. Postavička z pneumatík stála pri stole a dvíhal pohár naplnený sklenenými črepmi a inými ostrými predmetmi so slovami Horace: "Nunc est Bibendum" (teda: ... Viac

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Michelin

Pneumatika Letné Michelin ENERGY SAVER+

Veľmi dobré pneumatiky!
Hodnotenie: 4,7 111170

Dlho som premýšľal na výberom pneumatík – letných . Po prečítaní kvanta informácii a testov o pneumatikách a ich parametroch , valivom odpore , odvádzaní vody, hlučnosti som sa rozhodol s plným odhodlanim kúpiť Michelin Energy Saver+. Človek je sugestívny a preto istá obava zo svojho rozhodnutia bola, ale založil som pneum na disky pričom som vedel, že rozhodnutie bolo len moje. Teraz , keď to mám ohodnotiť a podeliť sa s Vami s mojim hodnotením, po prejdení 15 000 km – Pneumatiky som trafil na jedničku. Autom vo všebecnosti jazdím dosť dynamicky ak to dovoľujú podmienky :) a mám dobrú náladu dupnem na plyn aj ponad 200 km/h. Po tom čo som ich rozjadil zvykol si na ne :) Potvrdzujem berúc do úvahy to čo hovorím – veľmi dobré pneumatiky na leto – tiché, správne pružné, neohýnajú sa na prudkých zákrutách, dávajú pocit pohodlia ak ide o trakciu vozidla, auto sa riadi ľahko ale isto, ste schopní ako vodič predpokladať čo vaše vozidlo zvládne počas brzdenia, zrýchľovania, alebo zmenšená spotreba paliva čo neznamená, že hneď tratíme na priľnavosti s povrchom , ba naopak auto sa veľmi dobre drží cesty v daždi aj na slnku! Zhrnutie...Ak si uvedomujete čo je to bezpečnosť na ceste počas jazdy autom – uspokojí Vás jazda na Michelin Energy Saver+ Majte sa Miso

Pneumatika Letné Michelin ENERGY SAVER+

veľmi dobré pneumatiky
Hodnotenie: 4,4 111140

Michelin Energy Saver+ prvé pocity: tichá- ešte som nemal tak tiché pneumatiky na svojom vozidle. Druhý pocit - ľahké točenie. Po tretie – około 2000 km sa museli ešte rozjazdiť – na začiatku neboli pevné, mal som pocit, že idem po ľade na lyžiach. Ale trpezlivé a pokojné rozjady daly správny efekt - teraz sú pneumatiky veľmi pevné, skvele sa držia v zákrutách, nestráca priľnavosť pri dynamickom rozjazde, ABS spolupracuje veľmi dobre ( dlho držia pri silnom brzdení predtým, než ABS vkročí do akcie). Jeidný mínuj ako to už býva u francúzskeho producenta je cena – hoci je aj tak nižšia než pred pár rokmi. Ak to mám zhrnuť – idealne pneumatiky pre tych, ktorý neberú každú jazdu ako preteky. Sú to pneumatiky pre každodennú jazdu po meste, dialnici, odvďačia sa nezvyčajným komfortom, najnižšou úrovnou hlučnosti, malým valivým odporom, nízkou stierateľnosťou a veľmi dobrou trakciou. Môj ďalší nákup - znowa Michelin ENERGY SAVER+. Citroen Xsara Picasso Exclusive 2.0HDI

zimné pneumatiky Michelin

opona Zimné Michelin Alpin A4

Veľmi dobré pneu za rozumnú cenu.
Hodnotenie: 4,6 111160

Čo pravda neprešiel som na pneumatikách Michelin Alpin A4 veľa kilometrov, ale meniace sa poveternostné podmienky a rôzne povrchy na ktorých sa pohybujem mi dovoľujú niečo napísať o týchto pneumatikách. Najnižšia teplota vzduchu akú som zaznamenal v tomto období sa pohybowala okolo -17 ℃ až do 17 ℃. Pri nízkych teplotách na suchej vozovke je pneumatika charakteristická vysokou priľnavosťou. Pri vyšších teplotách je priľnavosť na ešte lepšej úrovni. Na mokrej ceste pneumatiky odvádzajú skvele vodu z behúňa a aquaplaning sa objavuje iba zriedka. Na ujazdenom snehu sa auto správa veľmi dobre a rovnako tak aj na čerstvom snehu. Jediný povrch na ktorom pnaumatika tratí tieto vlastnosti je samozrejme ľad, ale to je objav pred ktorým sa žiadna pneumatika neuchráni. Pokiaľ ide o komfort pneumatika Michelin Alpin A4 je dosť tvrdá a dosť rázne cítiť väčšie nedokonalosti na cestách. Na nerovnom povrchu, napríklad po poľnej ceste je jazda veľmi nepríjemná. Hluk na suchých cestách v porovnaní s inými pneumatikami, ktoré som použil je mierne zvýšený. Ak to zhrniem, odporúčam tieto pneumatiky!

opona Zimné Michelin ALPIN 5

Autor:JakubHX
Hodnotenie: 5,0 11111

Akurát mám namontované dve nové Michelin ALPIN 5 na prednej náprave. Nemohol som sa rozhodnúť, pretože na stránke neboli žiadne hodnotenia, ale nakoniec som sa rozhodol ich kúpiť. Chcem dodať, že v priebehu posledných 7 rokoch som používal iba gumy Michelin Alpin 3. Sú fantastické. Gumy sú tak mäkké ako novučké. Priľnavosť na snehu je skvelá, pneumatiky sa držia cesty. To isté platí pre jazdu na suchej ceste, je priam nemožné stratiť priľnavosť. Michelin Alpin 5 sú jednými z najlepších pneumatík, ake som kedy mal. Žiaden nepotrebný šum, som prekvapený. Mám ich iba dva týždne, ale verte mi som v úžase. Teraz mi je ťažko ešte hovoriť o životnosti dezénu, ale ak bude tak ako pri Michelin Alpine 3, ktoré som mal minulého roku a dezén vyzerá skvele, budem rád, ale možno je to aj kvôli tomu, že zima je trochu katšia. Odporúčania hodné pre každého. Michelin zas a znova preukázal, že je jednou z najlepších značiek.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,16 na základe 3521 hodnotení

Modely pneumatík Michelin

Všetky modely značiek pneumatík Michelin k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Michelin z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Michelin. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Michelin.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Michelin. Každá pneumatika Michelin je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.