Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Michelin Primacy A/S

Výrobca:
Michelin
Typ vozidla:
Offroad
Sezóna:
Celoročné
Žiadne

Ospravedlňujeme sa. Produkt
je momentálne nedostupný.

Môžete využiť radu nášho odborníka, ktorý Vám pomôže objednať podobný produkt.

Tel.: +421 233 325 567
(Cena hovoru zodpovedá Vašej tarife pri volaní na pevnú linku.)

Pozrieť si podobný model

Michelin Primacy A/S recenzia

Posledné hodnotenia:

Názory o pneumatike sa zbierajú.

Michelin Primacy A/S popis

Ak hľadáte stabilné celoročné pneumatiky z prémiového segmentu, potom budú Michelin Primacy A/S perfektnou ponukou, ktorá vám umožní naplno využiť potenciál vášho SUV-a. Ich konštrukcia je kompromisom spájajúcim požadované funkcie letných a zimných variantov. Model patrí do skupiny najnovšej generácie výrobkov, ktoré okrem vysokej kvality zaisťujú vynikajúcu ekonomiku jazdy.


Michelin vytvoril pneumatiku, ktorá umožňuje pohodlné cestovanie s dobrou priľnavosťou na suchej aj mokrej vozovke. Konštrukcia behúňa sa vyznačuje hlbokými drážkami umiestnenými po obvode a radom lamiel, ktoré umožňujú vynikajúce odvádzanie vody. Inovatívna zmes syntetického kaučuku zaisťuje bezpečnosť a zároveň zaručuje vysokú odolnosť pneumatík proti oderu.


Vodiči, ktorí ocenia pohodlie cestovania v tichu, nepochybne ocenia technológiu „Piano Acoustic Tuning”. Na rozdiel od mnohých viacsezónnych modelov sa Michelin Primacy A/S vyznačuje nízkou úrovňou generovaného hluku, čo znamená, že aj dlhé výlety prebehnú v pokojnej atmosfére.Michelin


Koncern Michelin bol založený v roku 1889 v Clermontt-Ferrand vo Francúzsku. Za viac ako 130 rokov si vypracoval postavenie jedného z najväčších výrobcov pneumatík na svete. Zároveň je lídrom v tomto odvetví v Európe. Pneumatiky prémiového segmentu sú určené pre najnáročnejších vodičov, ktorí očakávajú spoľahlivosť. V katalógu koncernu sa nachádzajú tieto značky: Michelin, Kormoran alebo Kleber.