Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Pneumatiky Pirelli

Hodnotenie výrobcu
3,6
  111500
na základe 3854 názorov
Vyberte profil
Vyberte priemer

Pirelli & C. S.p.A. je talianska spoločnosť založená v roku 1872. Spoločnosť pokiaľ ide o predaj vo svete sa radí na piate miesto. Firma sa nachádza v Miláne.

Firma bola vždy vnímaná v súvislosti so športom. Prvý úspech firmy bolo víťazstvo v Pekingu-Paríž rally v roku 1907. Pneumatiky Pirelli sú používané na majstrovstvách sveta v rely a v Majstrovstvách sveta Superbike. V roku 2011 spoločnosť dodávala pneumatiky pre účasť na prestížnej súťaži Formula 1. Firma svoje pneumatiky okrem iného doručuje aj pre najnovšie modely Lamborghini.

Firma ponúka pneumatiky osobné, motocyklové, dodávkové, 4x4, nákladné a športové. Pirelli je kombinácia výnimočného výkonu s nadpriemerným estetickým vykonaním.

Pirelli vydáva rovnako slávny kalendár obsahujúci fotografické akty modeliek. Spoločnosť je už mnoho rokov sponzorom Inter Miláno.

História značky Pirelli

Už viac ako sto rokov histórie Pirelli je napísaný je paralelné s históriou automobilového priemyslu. Narodenie jednej z najvýznamnejších firiem v dejinách priemyslu pneumatík ešte predtým, než ľudstvo vynašlo žiarovku.   Nápady 24 ročného vizionára V roku 1872 mladý inžinier Giovanni Battista Pirelli založil spoločnosť Pirelli & C. v Miláne. Pirelli mal vtedy len 24 rokov. Správne predpokladal, že budúcnosť veľkého priemyslu bude do značnej miery závisieť na pružného materiálu, ktorý neskôr nazvali kaučuk. V roku 1879 jeho továreň vyrobila prvý izolovaný telegrafný kábel. Neskôr rozšíril svoju ponuku duše do bicyklov a pohonné remene a v roku 1886 vyvinul technológiu výroby podmorských telegrafných káblov. Prvé pneumatiky Pirelli ako mnohí vyprodukovali  do bicyklov. V roku 1890 bol pripravený model, Milano. Po ďalších jedenástich rokoch príprav na začiatku nového storočia spoločnosť pripravila premiéru pneumatík nazvaných "Ercole". Pirelli bol vizionár, ktorý si uvedomil, že dobré nápady sa najlepšie vykonáva vo veľkom meradle a jeho výrobok musí mať aj správne nastavenie. Preto sa zapojil do propagácie motoršportu, ktoré sa v Taliansku vždy tešia pozoruhodnej popularite. Pirelli často bola súčasťou pretekov. Mnohokrát s úspechom.   Produkcia na preteky Slávu jeho značke priniesli prvé športové úspechy, ako je napríklad ... čítať viac >

Názory našich klientov:
 • adam 4,8 111150

  Pirelli P7 Cinturato

  Jazdím Fiatom Stilo. Pneumatiky Pirelli P7 Cinturato partia medzi nalepšie pneu, aké som doteraz mal. Prešiel som na nich asi 70 – 80 tisíc kilometrov. Auto sa riadi skvelo, pneu v kombinácii s dobrými brzdami sú oveľa lepšie ako gumy strednej triedy. Garantujú vynikajúcu priľnavosť a sú veľmi odolné. Jedinou nevýhodou je to, že tieto pneumatiky v rozmere 205/55 r16 nemajú ochranu ráfika. Mám rad agresívnu jazdu, jazdím pomerne rýchlo. Pneumatiky sú už mierne opotrebené, preto musím si dávať pozor, najmä na mokrej vozovke. Chcel by som podčiarknúť, že pneumatiky Pirelli P7 Cinturato sú vhodné pre agresívnu, športovú jazdu. Mám športové, výkonné auto, a musím povedať, že nové pneumatiky Viac > Pirelli P7 Cinturato sú idealne pre takéto vozidlá. Správajú sa perfektné najmä pri prekonávaní zákrut.
 • ARTI 4,4 111150

  Pirelli CARVING EDGE

  Odporučil mi ho kamarát "oponiarz". Horse Omega 2.0i Auto. pohon tył.Tylko ABS. Celú zimu bez preklzu. Pneumatiky senzačný. "Mean" dezén pomáha pri jazde na snehu, blate. ako ísť do rohu, ale poukázať na to, pri bežnej jazde, je ťažké dať bočné auto a to znamená, že bezpečnosť. Pohybu, zadajte sa zasnežené parkovisko, príjazdové cesty, cesty spevnené a menej inhibícia na veľmi dobrej úrovni. Tire bit nahlas (na suchý), ale mne to nevadí. zimná pneumatika, aby boli funkčné a bezpečné. uschnúť ako suchá, zimné pneumatiky, a cítiť sa tak mäkké pneumatiky, ale ako som už písal IDE zimná pneumatika. Myslím si, že v zimnom nohe plynu a Rockin 'v mojom automobilové Viac > pneumatiky 1. triedy. Odporúčam všetkým "tylnonapędowcom" bez týchto systémov.
 • AR 4,8 111150

  Pirelli P Zero Rosso

  Pneumatika sa držať na ceste, v porovnaní s napr životného prostredia Michelin Zdá sa mi, ako by som mal pohon 4 kolies. Docela ťažké prelomiť trakciu, auto zvláda ako hodinový stroj a inhibuje doslova na mieste. Ani raz mali možnosť otestovať ich zovretia v extrémnych situáciách a nebol sklamaný. Nevýhodou je ich tvrdosť valivým odporom pneumatík sa premieta do vyššej spotrebu pohonných hmôt a rýchlejší opotrebenia behúňa (po 40,000 km je asi 4-5 mm). Ale niečo za niečo, mojou prioritou je bezpečnosť pre ktoré som schopný sa trochu priplatiť. Celkovo môžem povedať, že je najlepšie z hľadiska úžitkovej pneumatiky, čo som kedy mal. Aj napriek drobné ťažkosti, spojené s nákladmi, ktoré sa Viac > vzťahujú k jeho úžitkovej hodnote nákladov na vlastníctvo pneumatiky padá senzačný.
 • Maciek 4,4 111150

  Pirelli P1 Cinturato Verde

  Kúpil som drahšie pneumatiky kvôli povesti značky Pirelli a nebol som sklamaný. Po kúpe auta som strávil rok na starých autách zimných športov. Potom som si kúpil zimné pneumatiky Nokian a pohodlie jazdy sa značne zvýšilo. V porovnaní so starými vozidlami boli tichšie a lepšie držali auto na ceste. Ale pneumatiky Pirelli sú ešte lepšie. Viem, že by ste nemali porovnávať zimu a leto, ale na konci jesene som išiel na letnú jazdu, keď teploty klesli na približne 0 ° C a necítil som zhoršenie jazdy, či už na suchom alebo mokrom povrchu. Letné pneumatiky Pirelli sú tiež veľmi tiché. Keď cestujete po meste, sotva ich počujete, ale autá prechádzajú tak. Pri vyšších rýchlostiach som ich viac Viac > počúvala vzduchom. Skrátka: stojí za to peniaze, odporúčam.
Nájdite svoje pneumatiky Pirelli