Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

Vyberte profil
Vyberte priemer

Nie ste si istý?: Vyberte svoje auto

Pirelli

Vybrať

zatvoriť všetko

otvor všetky Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Všetci

Vybrať

Cenové rozpätie

0 0
   

x Spevnené pneumatiky

Každá pneumatika má svoj index nosnosti. Tento index je určený Európskou technickou organizáciou RPO výrobcu pneumatík a diskov. Spevnené pneumatiky majú tento index vyšší ako štandardné produkty, vďaka tomu ľahšie plnia požiadavky jazdy vozidiel s väčšou záťažou.

x Pneumatiky Run on flat

Pneumatiky Run Flat dovoľujú jazdu po stratení tlaku. Jazda na prerezanej pneumatike Run Flat je možná priemerne cez 80 km s rýchlosťou nie väčšou ako 80km/h.

x

Urobte si chvíľku na prehliadnutie všetkých pneumatík, ktoré môžu byť doručené do 48 hodín. Bežnou dodacou lehotou sú 3-4 pracovné dni.

Pneumatiky Pirelli

Pneumatiky Pirelli

Pirelli & C. S.p.A. je talianska spoločnosť založená v roku 1872. Spoločnosť pokiaľ ide o predaj vo svete sa radí na piate miesto. Firma sa nachádza v Miláne.

Firma bola vždy vnímaná v súvislosti so športom. Prvý úspech firmy bolo víťazstvo v Pekingu-Paríž rally v roku 1907. Pneumatiky Pirelli sú používané na majstrovstvách sveta v rely a v Majstrovstvách sveta Superbike. V roku 2011 spoločnosť dodávala pneumatiky pre účasť na prestížnej súťaži Formula 1. Firma svoje pneumatiky okrem iného doručuje aj pre najnovšie modely Lamborghini.

Firma ponúka pneumatiky osobné, motocyklové, dodávkové, 4x4, nákladné a športové. Pirelli je kombinácia výnimočného výkonu s nadpriemerným estetickým vykonaním.

Pirelli vydáva rovnako slávny kalendár obsahujúci fotografické akty modeliek. Spoločnosť je už mnoho rokov sponzorom Inter Miláno.

Hodnotenie letných pneumatík Pirelli

Rebríček letných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

letná pneumatika Hodnotenie 5,0 11111 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (87 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (66 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)
letná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (15 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (58 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (161 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (88 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (34 názorov)
letná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (1 názor)

Hodnotenie zimných pneumatík Pirelli

Rebríček zimných pneumatík je zbierka najlepšie hodnotených zimných pneumatík. Hodnotenie sa vykonáva na základe spätnej väzby od našich užívateľov. V súčasnej dobe sme zhromaždili viac ako 50.000 názorov. Nižšie predstavujeme pneumatiku, ktorá získala najväčšiu priazeň vodičovi.

zimná pneumatika Hodnotenie 4,5 111150 (102 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,4 111140 (1 názor)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,3 111130 (66 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (102 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,2 111120 (14 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 4,1 111110 (7 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,8 111800 (172 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (148 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,6 111600 (250 názorov)
zimná pneumatika Hodnotenie 3,2 111200 (96 názorov)

Najnovšie produkty

Najnovšie pneumatiky Pirelli v ponuke OPONEO.SK. Moderné modely pneumatík Pirelli, s využitím najmodernejších pokročilých technologických riešení.

 • Pirelli P Zero
  Pirelli P Zero

  Pirelli P Zero Pirelli P Zero je letná pneumatika, ktorá patrí do triedy Premium (lepšia). Je ...

 • Pirelli SottoZero Serie 3
  Pirelli SottoZero Serie 3

  Pneumatika Pirelli SottoZero Serie 3 sa zúčastnila prestížnych testov pneumatík: V roku 2016 ...

Bestsellery

Bestsellery sú najpopulárnejšie a najpredávajúcejšie sa pneumatiky Pirelli Sú to modely značiek Pirelli, ktoré spájajú dobrú kvalitu, výkony a cenu.

 • Pirelli P7 Cinturato
  Pirelli P7 Cinturato

  Pirelli P7 Cinturato Pneumatiky Pirelli P7 Cinturato sú šetrné k životnému prostrediu, a ...

 • Pirelli P Zero
  Pirelli P Zero

  Pirelli P Zero Pirelli P Zero je letná pneumatika, ktorá patrí do triedy Premium (lepšia). Je ...

Naposledy pridané názory

Letné pneumatiky Pirelli

Pneumatika Letné Pirelli P7 Cinturato

Adam
Hodnotenie: 4,8 111180

Jazdím Fiatom Stilo. Pneumatiky Pirelli P7 Cinturato partia medzi nalepšie pneu, aké som doteraz mal. Prešiel som na nich asi 70 – 80 tisíc kilometrov. Auto sa riadi skvelo, pneu v kombinácii s dobrými brzdami sú oveľa lepšie ako gumy strednej triedy. Garantujú vynikajúcu priľnavosť a sú veľmi odolné. Jedinou nevýhodou je to, že tieto pneumatiky v rozmere 205/55 r16 nemajú ochranu ráfika. Mám rad agresívnu jazdu, jazdím pomerne rýchlo. Pneumatiky sú už mierne opotrebené, preto musím si dávať pozor, najmä na mokrej vozovke. Chcel by som podčiarknúť, že pneumatiky Pirelli P7 Cinturato sú vhodné pre agresívnu, športovú jazdu. Mám športové, výkonné auto, a musím povedať, že nové pneumatiky Pirelli P7 Cinturato sú idealne pre takéto vozidlá. Správajú sa perfektné najmä pri prekonávaní zákrut.

Pneumatika Letné Pirelli P Zero

Autor:Nadie
Hodnotenie: 4,2 111120

Jazdím Jaguarom XF D, pneumatiky Pirelli P Zero v rozmere 275/245/R18 som si kúpil druhýkrát. Jednoducho som sa presvedčil, že tento model pneumatík Pirelli je veľmi úspešný. Pneu dokážu zabezpečiť vysokú priľnavosť, na suchej vozovke je možné plne využiť výkon motora. Na mokru je trakcia tiež dobrá, avšak je potrebné byť opatrný, najmä po privalových ďažďoch. Čo sa týka životnosti, pneu sú pomerne odolné, a keďže jazdím kľudne, predpokladám, že vydržia veľa kilometrov. Pokiaľ ide o hlučnosť, pneu nie sú veľmi tiché, ale hluk je priateľný. Viem, že z technickécho hľadiska nie je možné zabezpečiť dobrú priľnavosť a zároveň nízku hladinu hluku. Vo všeobecnosti jazdný komfort ja na vysokej úrovni. Chcel by som ešte k tomu dodať, že brzdná dráha je naozaj veľmi krátka.

zimné pneumatiky Pirelli

opona Zimné Pirelli SottoZero Serie 3

Skvelé pneu
Hodnotenie: 4,6 111160

Dlho uvažoval pred kúpou pneumatík na zimu, a vybral som si Pirelli SottoZero Serie 3 a neľutujem. Mal som trochu strach na ťažké vozidlo s pohonom zadných kolies montovať hocičo. Je pravda, že zima nebola príliš tuhá ale keď snežilo, tak som naschvál jazdil po neodsnežených cestách a dokonca ani raz som sa nezahrabal v snehu. Takže som spokojný. Dostať šmyk so zadným pohonom však možno iba ak to sami chceme. V prípade pokojnej jazdy nič nehrozí. Keď som cúval domoc musel som vypnúť ESP, pretože som nemohol obrátiť auto o 180 stupňov na tých gumách :) dezén vyzerá ako nový, aj keď jazdím hlavne na asfalte lebo zima bola mierna. Vidím, že pri mojej jazde mi budú slúžiť niekoľko dobrých rokov. Keď budem meniť na letné určite budem vyberať Pirelli. Rozpísal som sa, ale odporúčam Pirelli SottoZero Serie 3.

opona Zimné Pirelli SottoZero Serie 3

SKVELÉ PNEUMATIKY!
Hodnotenie: 4,2 111120

Pneumatiky som kúpil nedávno, ale môžem s istotou povedať, že sú vynikajúce! Mám BMW e60 218km, testoval som pneumatiky s indexom "H", ktoré sú obmedzené na 210km/ h, ale chcel som zistiť ich výdrž a tak som ich otestoval s 240km/ h. Hluk – pokojné pneumatiky, nádherná jazda. Priľnavosť – nebola situácia kde by som mohol otestovať priľnavosť na 100%, ale ostré zákruty a dynamická jazda pre Pirelli SottoZero Serie 3 to nebol žiaden problém. Najlepšie zimné pneumatiky aké som doteraz mal, pokiaľ ide o životnosť je príliš skoro na recenziu, to zistím až keď prejdem trochu viac km. Cena a kvalita pre mňa na jednotku! Chválim ešte OPONEO, to ma prekvapilo, že som objednal pneumatiky v stredu večer a v piatok už boli u mňa. A BMW vyzerá na Pirelli SottoZero Serie 3 vynikajúco. Pozdravujem.

Priemerné hodnotenie pneumatík: 4,00 na základe 2794 hodnotení

Modely pneumatík Pirelli

Všetky modely značiek pneumatík Pirelli k dispozícii v našom obchode. Tu si môžete vybrať model pneumatiky Pirelli z letných pneumatík, zimné pneumatiky alebo celoročné pneumatiky.

Zimné pneumatiky

Spoznajte sa s našou ponukou zimných pneumatík Pirelli. Zimné pneumatiky by mali byť použité ak je teplota vzduchu spadla pod 7 ° C. Vyberte si pre seba ten najvhodnejší typ zimnej pneumatiky Pirelli.

Celoročné pneumatiky

Pozrite sa na našu ponuku celoročných pneumatík Pirelli. Celoročné pneumatiky sú kompromisom výkonov letných a zimných pneumatík. Vyberte si celoročné pneumatiky Pirelli.

Sezóna

Zobraziť ponuku letných pneumatiky, zimných aj celoročných značky Pirelli. Každá pneumatika Pirelli je prispôsobená pre rôzne ročné obdobia a počasie.