Skontrolujte Vašu objednávku
Napíšte číslo objednávky, meno a priezvisko v prípade individuálneho klienta, alebo DIČ v prípade firmy.

Zistiť stav

Zistite stav objednávky

PREČO NAKUPOVAŤ U NÁS?
 1. Platba SSL-Secure
 2. Rýchle a bezplatné
  doručenie
 3. Nové výrobky
  s nízkymi cenami
 4. Viac než milión
  spokojných zákazníkov
 5. Sieť európskeho
  predaja

Pirelli Snowcontrol Serie III

Výrobca:
Pirelli
Sezóna:
Zimné
Štítok: Viac informácií

Vybrať rozmer pneumatiky:

Počet:
85 / ks
Kúpiť
4,5
Hodnotenie: Hodná odporúčania

Pirelli Snowcontrol Serie III popis

3PMSF Pneumatika má symbol 3PMSF (Three Peak Mountain Snow Flake - Trojvrcholová hora so snehovou vločkou). Znamená to, že pneumatiky spĺňajú požiadavky Európskej únie tykajúce sa zimných pneumatík. Symbol je poskytnutý konkrétnemu modelu pneumatik po presných testoch kontrolujúcich priľnavosť na snehu.

Pirelli Snowcontrol Serie III je zimná pneumatika určená pre osobné vozidlá. Model bol vybavený smerovým dezénom, ktorý sa osvedčil na zasneženej a zablatenej vozovke. Je to pneumatika často vyberaná producentmi zimných pneumatík, pretože garantuje vysokú úroveň bezpečia a dokonalé výkony v každej situácii.

Optimálne rozloženie blokov dezénu garantuje zmenšenie úrovne hluku, čo zlepšuje komfort a príjemnosť z jazdy. V modeli boli využité technológie mikro nárezov a zredukovaná vzdialenosť medzi nárezmi dezénu. Výsledkom toho je väčšia kontaktná plocha pneumatiky s povrchom. Zaručilo to väčšiu precíznosť riadenia a skrítenie brzdnej dráhy nezávisle od počasia a druhu povrchu. Malé zárezy na povrchu obvodových kanálov lepšie využívajú treciu silu čo zlepšuje trakciu na zasnežených povrchoch a zaručuje väčšiu stabilitu jazdy. Smerový dezén so širokými kanálmi garantuje efektívne a rýchle odvádzanie brečky. Výsledkom toho je zvýšené bezpečie jazdy a klesá riziko aquaplaningu. Gumová zmes z ktorej bola vyprodukovaná pneumatika Pirelli Snowcontrol Serie III neobsahuje aromatické oleje vďaka čomu Pirelli Snowcontrol Serie III je ekologická pneumatika. Model splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov, ktorí okrem maximálneho výkonu ocenia aj jazdný komfort a bezpečie na cestách.

Pirelli je taliansky koncern, ktorí svoje pneumatiky doručuje na trh od roku 1872. Firma sa špecializuje na výrobu prémiových pneumatík charakteristických najvyššou kvalitou , maximálnymi výkonmi a vysokým komfortom. Pirelli produkuje nielen pneumatiky určené pre osobné vozidlá, ale taktiež motocyklové, dodávkové, nákladné, 4x4 a športové pneumatiky. Pokiaľ ide o predaj značka obsadila piate miesto vo svetovom rebríčku producentov pneumatík. Sídlo firmy sa nachádza v Miláne.

Pirelli Snowcontrol Serie III recenzia

Celkové hodnotenie: 4,5 Celkové hodnotenie: Celkové hodnotenie je priemer individuálnych výkonov, nie aritmetický priemer. Niektoré vlastnosti pneumatík majú väčšie iné menší vplyv na posúdenie z celkového počtu. 109 názorov

hodná odporúčania
 • Náklady na používanie: Vplyv pneumatiky na prevádzkové náklady auta 4,4
 • Komfort: Vplyv pneumatiky na jazdný komfort. 4,2
 • Cestné vlastnosti: Vplyv pneumatiky na jazdné vlastnosti 4,6

109 osôb ohodnotilo

 • 5 56 osôb
 • 4 49 osôb
 • 3 4 osôb
 • 2 0 osôb
 • 1 0 osôb

99% užívateľov odporúča túto pneumatiku

99%

Informácie o pneumatike sú zhromažďované od 3864 dni. V tom čase sme získali 109 názorov.
Naši klienti spolu prešli 809000 km.

Najvyššie ohodnoteným parametrom je: suchá vozovka.

Pneumatiky boli najčastejšie hodnotené používateľmi jazdiacimi zvyčajne v meste.

Pneumatika bola posudzovaná vodičmi, ktorí označujú svoj ​​štýl jazdy ako stredný.

Posledné hodnotenia:

Počet hodnotení na stránke:

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,9

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Kúpil som Pirelki, pretože ich považujem za dosť vysoký priemerný segment pneumatík, ale to, čo som pri ich „únave“ dostal, prekonalo moje očakávania. Pneumatiky fungujú dobre na suchom povrchu, nenechávajú auto odtrhnúť sa od vozovky, ale to je štandardná výhoda väčšiny pneumatík ... Poďme ďalej ... Nerád spomaľujem, keď prší. Pirelki sa o moju stopu starala perfektne. Niekoľkokrát som mal možnosť rozbiť suchý aj mokrý sneh. No .... nebol by som sám sebou, keby som dočasnou „driftáciou“ auta neposunul ručnú brzdu. ale vždy tak, ako som chcel! Žiadne nežiaduce správanie! Takže aj keď zadné pyrexy nemali o čom hovoriť, pretože boli zablokované, predné odviedli skvelú prácu, dokonca sa zahryzli do snehovej aury, pričom riadili auto na rovinke. Na ľade, dobre ... Musel by som mať hroty, pretože žiadna štandardná pneumatika sa nedokáže vyrovnať so šialenstvom na klzisku, ale každopádne, bezpečnostný systém auta Pirelli plus fungoval perfektne. Odporúčam to s pokojným svedomím ako pre statickú jazdu, tak pre milovníkov zimného vzrušenia! :)

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 195/65 R15

  Hodnotenie: 4,0

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  môj názor bol presunutý z fóra vybrané pirelli snow control 3 pneumatiky :) výroba 2014 pneumatiky zabrali viac ako 1 500 km a pri brzdení rýchlosťou 150 km / h sa celkom dobre formovali a bolo to ostré, teplota asi 14 stupňov, čo ma prekvapilo, že brzdili tak dobre, abs sa na suchom asfalte neotáčal zatiaľ čo pri rýchlosti 50 km / h fungovala teplota 8 stupňov, štrková cesta, mokro, abs a auto bolo mierne vytrvalé, čakám na škandinávsku zimu, uvidíme, aké sú gumy :) ďalší názor spolu asi 6 000 najazdených pneumatík funguje veľmi dobre na mokrej vozovke, na rovinke, v zákrutách, čerstvý sneh ide skvele, aj brečka. Abs sa zapína len zriedka. Ako mínus je podľa mňa nárast spotreby paliva, o 2 litre viac na letné, trochu priveľa, mínus ďalší a pomerne veľa z toho pri rozjazde do strmého kopca, na povrch, prakticky nereaguje je čerstvo zabalený sneh. Kolesá boxovali, až kým nebolo cítiť spojku. Musel som urobiť oberek na reverze, ísť úplne dole a znova hore. Celkovo som s týmito pneumatikami bol doteraz spokojný.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 175/60 R15

  Hodnotenie: 4,4

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Ako žena mám asi iné vnímanie všetkého, čo súvisí s autom. Okrem muža. Iste, dbám na vzhľad, ale v prípade pneumatík môžete povedať, že sú niektoré krajšie? Možno keby ste si mohli vybrať dezén alebo farbu samotnej pneumatiky, bolo by to dôležitejšie ... K dnešnému dňu môžem len povedať, že s druhou zimnou sezónou sa s pneumatikami Pirelli cítim bezpečnejšie. Naučil som sa toľko „počúvať“ svoje auto, že vidím, keď niečo nie je v poriadku. Pirelli funguje dobre ako na suchom povrchu (nie sú problémy s priľnavosťou, brzdná dráha je skutočne pôsobivá, dokonca aj pri vyšších rýchlostiach), tak aj na náročnejších - v daždi alebo na snehu. Pokiaľ ide o tlmenie nerovností, porovnanie s letnými pneumatikami - od inej spoločnosti - je skutočne kolosálne. Rozhodne plus. Podobne s potlačením zvuku. Pokiaľ ide o zimné pneumatiky, sú podľa mňa dosť tiché.

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 205/55 R16

  Hodnotenie: 4,2

  Neoverená recenzia Táto recenzia nebola overená, či pochádza od zákazníka Oponeo, ktorý produkt použil alebo zakúpil.

  Pneumatiky Neuveriteľne priľnavé na snehu a daždi, pocit sebavedomej jazdy je na najvyššej úrovni, cítil som, že na klzkom povrchu si môžem dovoliť vyššiu rýchlosť ako ostatní vodiči, nikdy ma nesklamali. Výška dezénu je bohužiaľ veľmi zdrvujúco nízka, po jednej sezóne sú pneumatiky z hnacích kolies takmer vyčerpané, pre túto sezónu ich obúvam a na jar budú tieto pneumatiky pravdepodobne vyhodené. Nebyť vysokého oderu behúňa, kúpil by som si ich znova a o rok skúsim niečo iné. Pozor! Začínajúci vodiči by si mali vybrať tieto pneumatiky bez premýšľania a bez toho, aby brali ohľad na opotrebovanie. Poskytujú neuveriteľné pohodlie a pocit istoty na klzkom povrchu. Stanovisko taxikára;) počas zimy som na nich zarobil asi 25 000. km

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

 • Recenzia mimo SK

  Rozmer: 175/65 R14

  Hodnotenie: 4,2

  Overená recenzia Táto recenzia je dôveryhodná, pretože ju pridal zákazník Oponeo. Vyplýva to priamo z prieskumu zaslaného e-mailom ľuďom, ktorí si kúpili pneumatiky v našom obchode.

  Rozhodne odporúčam pneumatiky Pirelli Snowcontrol Serie III. Auto využívam veľmi intenzívne, denne prejdem v meste asi 150 km a musím priznať, že sú to asi najlepšie zimné pneumatiky, aké som mal. Priľnavosť a stabilita jazdy na snehu (ktorých bolo v minulom roku málo) je úžasná. Pohyb zákrutami vo vyšších rýchlostiach je rozprávka! Na suchom asfalte to tiež nie je zlé, ale potom pneumatika začne byť dosť hlučná, čo negatívne ovplyvňuje jazdný komfort, ale niečo za niečo;) Na záver kúpu absolútne neľutujem a odporúčam ju všetkým!

  Je toto hodnotenie užitočné? Áno 0 Nie 0

Počet hodnotení na stránke:

Dostupné rozměry Pirelli Snowcontrol Serie III

Vyberte rozmer pneumatík

Počet položiek na stránku:

Zoradiť podľa:

Názov pneumatiky: Rozmer: Indexy: Cena: Počet:
Pirelli Snowcontrol Serie III 205/55 R16 91 H
D | B | B 72 dB |
205/55 R16 91 H 85 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 205/55 R16 91 T
E | C | 72 dB
205/55 R16 91 T 77 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 195/65 R15 91 T
D | B | B 71 dB |
195/65 R15 91 T 77 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 175/65 R14 82 T
E | B | 71 dB
175/65 R14 82 T 66 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 185/65 R15 88 T
E | B | 71 dB
185/65 R15 88 T 75 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 175/65 R15 88 H XL, *
C | B | B 71 dB |
175/65 R15 88 H 90 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 185/60 R15 88 T XL
E | B | 71 dB
185/60 R15 88 T 95 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 195/50 R16 88 H XL
E | B | 72 dB
195/50 R16 88 H 140 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 195/55 R16 91 H XL
D | B | B 72 dB |
195/55 R16 91 H 93 Kúpiť
Pirelli Snowcontrol Serie III 195/55 R16 91 H XL
D | B | B 72 dB |
195/55 R16 91 H 94 Kúpiť

Počet položiek na stránku:

Štítok

Štítok Valivý odpor D BRZDNÁ DRÁHA NA MOKREJ VOZOVKE B
Kod QR

Pirelli

2123800

205/55 R16 91 H

C1

72

 • Pirelli
 • Snowcontrol Serie III
 • 205/55 R16
 • 91
 • H
 • D
 • B
 • B
 • 72 dB
 • Áno
 • Nie
 • SL
Údajový list výrobku

Pirelli Snowcontrol Serie III test

2015 test ADAC s rozmerom: 165/70 R14 hodnotenie: uspokojivá
test Auto Zeitung s rozmerom: 205/55 R16 hodnotenie: vrelo odporúčaný
test ADAC s rozmerom: 175/65 R14 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 195/65 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 185/60 R15 hodnotenie: uspokojivá
test ADAC s rozmerom: 165/70 R14 3. miesto hodnotenie: dobrá